výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pohár rozhlasu - okresní kolo st.žactva

Olomouc (11. - 11. 5. 2016)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2016) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel CoufalDaniel Coufal 00 ZŠ MozartovaZŠ Mozartova 07.93 580
2 Martin BelfínMartin Belfín 00 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 08.10 531
3 Josef DobešJosef Dobeš 01 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 08.29 478
4 Tomáš BelantTomáš Belant 02 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 08.32 470
5 Petr FraitPetr Frait 00 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 08.59 401
6 Vojtěch CaoVojtěch Cao 01 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 08.68 378
7 Kim AmoussaKim Amoussa 00 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 08.74 364
8 Ondřej DaněkOndřej Daněk 01 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 08.86 336
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2016) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš GibalaLukáš Gibala 00 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 07.75 634
2 Oliver GorlichOliver Gorlich 01 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 07.84 607
3 Luigi Bruno GalassiLuigi Bruno Galassi 01 Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského 08.25 489
4 Josef HudecJosef Hudec 01 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 08.36 460
5 Jan HartlJan Hartl 00 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 08.46 434
6 Jan HýsekJan Hýsek 01 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 08.52 418
7 Jakub GreplJakub Grepl 00 ZŠ MozartovaZŠ Mozartova 08.73 366
8 Filip JanůFilip Janů 02 ZŠ MozartovaZŠ Mozartova 09.08 287
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 11.5.2016) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KreuzingerTomáš Kreuzinger 00 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 07.89 592
2 Jakub KrumpolcJakub Krumpolc 01 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 08.20 503
3 Adam KrejčíAdam Krejčí 03 ZŠ Vítězná, LitovelZŠ Vítězná, Litovel 08.23 495
Matěj KročekMatěj Kroček 02 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 08.23 495
5 Jakub KavuličJakub Kavulič 99 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 08.47 431
6 David LekešDavid Lekeš 01 Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského 08.52 418
7 Benjamin LivingstoneBenjamin Livingstone 01 ZŠ DemlovaZŠ Demlova 08.67 381
8 Matěj JuřenaMatěj Juřena 01 ZŠ DemlovaZŠ Demlova 08.99 306
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 11.5.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ProkopJan Prokop 01 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 07.64 668
2 Jan MajerJan Majer 00 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 08.30 476
3 Tomáš LovčinskýTomáš Lovčinský 00 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 08.51 421
4 Tomáš NantlTomáš Nantl 01 ZŠ Vítězná, LitovelZŠ Vítězná, Litovel 08.57 406
MB Tomáš MacháčekTomáš Macháček 01 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 07.73 640
Jakub PodivínskýJakub Podivínský 01 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 11.5.2016) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloš ŠidlíkMiloš Šidlík 01 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 07.71 646
2 Matěj SchwarzMatěj Schwarz 00 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 07.89 592
3 Matěj SoušekMatěj Soušek 00 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 08.01 557
4 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 01 ZŠ DemlovaZŠ Demlova 08.37 457
5 Štěpán SoučekŠtěpán Souček 01 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 08.52 418
6 Jan RoháčJan Roháč 01 Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského 08.79 352
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 11.5.2016) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠnirychDavid Šnirych 00 ZŠ DolanyZŠ Dolany 07.71 646
2 David ZajíčekDavid Zajíček 00 ZŠ DolanyZŠ Dolany 07.91 586
3 Adam VyhlídalAdam Vyhlídal 01 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 08.03 551
4 Vojtěch ŠubaVojtěch Šuba 00 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 08.18 509
5 Aleš ZemánekAleš Zemánek 00 ZŠ DolanyZŠ Dolany 08.67 381
MB Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 01 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 07.88 595
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 09.01 564
2 Ivana ČernohouzováIvana Černohouzová 02 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 09.15 528
3 Natálie BayerováNatálie Bayerová 01 Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského 09.24 506
4 Lucie KadlčíkováLucie Kadlčíková 00 ZŠ Vítězná, LitovelZŠ Vítězná, Litovel 09.32 487
5 Michaela FilipcováMichaela Filipcová 01 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 09.45 456
6 Aneta ČernochováAneta Černochová 00 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.59 424
7 Natálie DombiNatálie Dombi 01 ZŠ DemlovaZŠ Demlova 09.63 415
8 Barbora ChytilováBarbora Chytilová 02 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 09.70 400
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla PazderováAdéla Pazderová 02 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 08.76 629
2 Valentýna KouřilováValentýna Kouřilová 00 Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského 08.90 592
3 Zuzana PulkrabováZuzana Pulkrabová 02 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 09.13 533
4 Veronika KrčkováVeronika Krčková 01 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.65 411
5 Aneta KláskováAneta Klásková 01 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.71 397
6 Natálie KuxováNatálie Kuxová 03 ZŠ Vítězná, LitovelZŠ Vítězná, Litovel 09.72 395
7 Denisa MichlováDenisa Michlová 01 ZŠ DemlovaZŠ Demlova 09.87 363
8 Marie GrenováMarie Grenová 02 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 10.04 328
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 11.5.2016) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 08.32 752
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 08.46 712
3 Nikol VencováNikol Vencová 00 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 08.77 626
4 Adéla RichterováAdéla Richterová 01 ZŠ DemlovaZŠ Demlova 09.03 558
5 Adéla PetříkováAdéla Petříková 01 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 09.40 468
6 Kateřina VašenkováKateřina Vašenková 01 Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského 09.46 454
7 Marta TodorovováMarta Todorovová 02 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 10.22 293
8 Adéla PodlasováAdéla Podlasová 02 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 10.66 214
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla PazderováAdéla Pazderová 02 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 3:00.20 363
2 Alena LakomáAlena Lakomá 01 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 3:04.99 320
3 Adéla KonečnáAdéla Konečná 00 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 3:06.60 306
4 Kateřina SamuelováKateřina Samuelová 00 Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského 3:07.11 302
5 Natálie KuxováNatálie Kuxová 03 ZŠ Vítězná, LitovelZŠ Vítězná, Litovel 3:08.16 293
6 Klára ČechákováKlára Čecháková 01 ZŠ Vítězná, LitovelZŠ Vítězná, Litovel 3:08.95 286
7 Markéta ZbořilováMarkéta Zbořilová 01 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 3:09.28 284
8 Eva PeltonenováEva Peltonenová 00 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 3:09.40 283
9 Tereza MasařováTereza Masařová 01 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 3:12.33 259
10 Natálie MusilováNatálie Musilová 00 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 3:18.41 213
11 Silvie AufartováSilvie Aufartová 00 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3:24.75 170
12 Natálie DombiNatálie Dombi 01 ZŠ DemlovaZŠ Demlova 3:34.09 114
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
2 Anna TomčanováAnna Tomčanová 02 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 2:36.38 615
3 Zdeňka PikartováZdeňka Pikartová 00 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 2:50.98 453
4 Kateřina VašenkováKateřina Vašenková 01 Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského 2:59.94 366
5 Agáta SamkováAgáta Samková 01 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 3:05.84 313
6 Kateřina HabáňováKateřina Habáňová 00 ZŠ DemlovaZŠ Demlova 3:08.32 292
7 Adéla TalandováAdéla Talandová 01 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3:11.01 270
8 Martina SovišováMartina Sovišová 02 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 3:19.06 208
9 Pavlína ČíhalováPavlína Číhalová 01 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 3:23.22 180
10 Kateřina SlezákováKateřina Slezáková 01 ZŠ DemlovaZŠ Demlova 3:27.46 152
Viola StoppaniováViola Stoppaniová 01 ZŠ Vítězná, LitovelZŠ Vítězná, Litovel DNS
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin MalackaMartin Malacka 01 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 4:59.18 564
2 Michal MalíkMichal Malík 02 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 5:00.53 557
3 Martin BlažekMartin Blažek 00 ZŠ DemlovaZŠ Demlova 5:04.67 533
4 Jaroslav ChlubnaJaroslav Chlubna 01 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 5:08.32 513
5 Tadeáš HrstkaTadeáš Hrstka 00 ZŠ DemlovaZŠ Demlova 5:10.81 499
6 Matěj JuřenaMatěj Juřena 01 ZŠ DemlovaZŠ Demlova 5:14.87 477
7 Michal KunertMichal Kunert 00 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 5:15.09 476
8 Jakub FialaJakub Fiala 01 Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského 5:15.92 472
9 Štěpán GubaŠtěpán Guba 00 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 5:16.17 470
10 Jonáš KabelíkJonáš Kabelík 01 ZŠ Vítězná, LitovelZŠ Vítězná, Litovel 5:27.78 410
11 Daniel ChytilDaniel Chytil 00 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 5:40.55 349
12 Jakub GreplJakub Grepl 00 ZŠ MozartovaZŠ Mozartova 5:46.41 322
13 Ondřej FolkOndřej Folk 01 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 5:56.49 279
14 Jan KamarádJan Kamarád 00 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 5:58.12 272
15 Jan HartlJan Hartl 00 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 5:58.33 271
16 Filip JanůFilip Janů 02 ZŠ MozartovaZŠ Mozartova 5:58.92 269
Ondřej DaněkOndřej Daněk 01 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova DNF
Celkem 17 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 00 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 4:49.85 620
2 Jiří ŠanaJiří Šana 00 ZŠ Vítězná, LitovelZŠ Vítězná, Litovel 4:49.88 619
3 František ZvědělíkFrantišek Zvědělík 01 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 4:50.93 613
4 David ŠnirychDavid Šnirych 00 ZŠ DolanyZŠ Dolany 4:52.66 603
5 Ivan NovákIvan Novák 01 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 5:08.76 510
6 Matěj SchwarzMatěj Schwarz 00 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 5:10.50 501
7 Štěpán ŽenčákŠtěpán Ženčák 01 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 5:11.68 494
8 Petr ZapletalPetr Zapletal 01 ZŠ DolanyZŠ Dolany 5:12.12 492
9 Matěj SteigerMatěj Steiger 01 ZŠ DolanyZŠ Dolany 5:15.04 476
10 Vojtěch PavelkaVojtěch Pavelka 00 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 5:27.45 412
11 Ondřej SlezákOndřej Slezák 00 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 5:30.38 397
12 Jan ŠmelkoJan Šmelko 01 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 5:32.50 387
13 Viktor PelíšekViktor Pelíšek 02 Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského 5:35.40 373
14 Ondřej ŠnoblOndřej Šnobl 00 ZŠ MozartovaZŠ Mozartova 5:40.17 351
15 Jaroslav TylichJaroslav Tylich 01 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 5:46.95 320
16 Aleš RubačíkAleš Rubačík 00 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 5:51.50 300
17 Matěj ŘímskýMatěj Římský 01 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 6:04.24 247
Celkem 17 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 ZŠ Heyrovského A ZŠ Heyrovského A ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 29.53 631
2 Gymnázium Hejčín A Gymnázium Hejčín A Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 30.00 595
3 ZŠ Mozartova A ZŠ Mozartova A ZŠ MozartovaZŠ Mozartova 30.35 569
4 ZŠ Dolany A ZŠ Dolany A ZŠ DolanyZŠ Dolany 30.44 562
5 Gymnázium Čajkovského A Gymnázium Čajkovského A Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského 31.03 519
6 ZŠ Hálkova A ZŠ Hálkova A ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 31.89 460
7 ZŠ Demlova A ZŠ Demlova A ZŠ DemlovaZŠ Demlova 32.73 405
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 ZŠ Zeyerova A ZŠ Zeyerova A ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 30.23 578
2 ZŠ Nemilany A ZŠ Nemilany A ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 30.63 548
3 ZŠ Velký Újezd A ZŠ Velký Újezd A ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 30.96 524
4 ZŠ Velký Týnec A ZŠ Velký Týnec A ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 31.17 509
5 ZŠ Stupkova A ZŠ Stupkova A ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 31.61 479
6 ZŠ Velká Bystřice A ZŠ Velká Bystřice A ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 31.73 470
7 ZŠ Vítězná Litovel A ZŠ Vítězná Litovel A ZŠ Vítězná, LitovelZŠ Vítězná, Litovel 31.88 460
8 Gymnázium Čajkovského B Gymnázium Čajkovského B Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského 34.08 323
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 ZŠ Zeyerova B ZŠ Zeyerova B ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 30.61 550
2 ZŠ Heyrovského B ZŠ Heyrovského B ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 32.57 415
3 ZŠ Nemilany B ZŠ Nemilany B ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 33.14 379
4 ZŠ Demlova B ZŠ Demlova B ZŠ DemlovaZŠ Demlova 33.38 364
5 ZŠ Stupkova B ZŠ Stupkova B ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 33.87 335
6 ZŠ Velký Týnec B ZŠ Velký Týnec B ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 34.07 323
7 Gymnázium Hejčín B Gymnázium Hejčín B Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 34.26 312
8 ZŠ Hálkova B ZŠ Hálkova B ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 34.29 311
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 ZŠ Heyrovského A ZŠ Heyrovského A ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 32.66 688
2 ZŠ Velká Bystřice A ZŠ Velká Bystřice A ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 33.46 633
3 ZŠ Zeyerova A ZŠ Zeyerova A ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 34.38 571
4 Gymnázium Čajkovského A Gymnázium Čajkovského A Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského 34.63 555
5 ZŠ Hálkova A ZŠ Hálkova A ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 38.59 327
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 ZŠ Nemilany A ZŠ Nemilany A ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 35.11 525
2 ZŠ Demlova A ZŠ Demlova A ZŠ DemlovaZŠ Demlova 36.21 457
3 ZŠ Vítězná Litovel A ZŠ Vítězná Litovel A ZŠ Vítězná, LitovelZŠ Vítězná, Litovel 36.61 434
4 ZŠ Velký Újezd B ZŠ Velký Újezd B ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 36.63 433
5 ZŠ Hálkova B ZŠ Hálkova B ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 37.53 382
6 ZŠ Velký Újezd A ZŠ Velký Újezd A ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 38.54 329
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.291.331.371.411.451.491.531.571.611.651.691.731.771.81 Body
1 Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova
01 1.77 -------XOOOOOOXOXXX 602
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
01 1.69 --------OOOXXOXXX 536
3 Jakub PodivínskýJakub Podivínský
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
01 1.65 -OOOOOOOOOXOXXX 504
4 Pavel BalcárekPavel Balcárek
ZŠ DemlovaZŠ Demlova
01 1.61 OOOOOOOOOOXXX 472
5 Vojtěch ŠubaVojtěch Šuba
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
00 1.61 --OOOOOOOXOXXX 472
6 Josef HudecJosef Hudec
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
01 1.61 --OOOOOOOXXOXXX 472
7= Jakub KavuličJakub Kavulič
ZŠ NemilanyZŠ Nemilany
99 1.61 OOOOOXOOXOXXOXXOXXX 472
7= Pavel VymětalPavel Vymětal
ZŠ Vítězná, LitovelZŠ Vítězná, Litovel
00 1.61 OO-XXOOOXOXOOXXOXXX 472
9 Samuel LawsonSamuel Lawson
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
02 1.57 --------OXXX 441
10 Filip KábrtFilip Kábrt
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
01 1.57 OOOOOOXOOXOXXX 441
11 Josef DobešJosef Dobeš
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
01 1.53 OOOOOOOXOXXX 411
12 Ondřej SlezákOndřej Slezák
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
00 1.53 OOOOOXOOXOXXX 411
13 Jan OdstrčilJan Odstrčil
ZŠ DolanyZŠ Dolany
01 1.53 OOOOOXXOXOXOXXX 411
14 Petr FraitPetr Frait
ZŠ StupkovaZŠ Stupkova
00 1.49 OOOOOOOXXX 381
15= Jan SztwiorokJan Sztwiorok
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
01 1.49 --OOOXOOXXX 381
15= Ondřej FolkOndřej Folk
ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova
01 1.49 ----XOOOXXX 381
17 Dominik MandátDominik Mandát
ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova
01 1.49 OOOOOXOXOXXX 381
18 Daniel ChytilDaniel Chytil
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
00 1.45 OOOOOOXXX 352
19= Tomáš LexmaulTomáš Lexmaul
ZŠ StupkovaZŠ Stupkova
00 1.45 -OOOXOOXXX 352
19= Vojtěch CaoVojtěch Cao
ZŠ HálkovaZŠ Hálkova
01 1.45 OOOOXOOXXX 352
19= Ondřej ŠnoblOndřej Šnobl
ZŠ MozartovaZŠ Mozartova
00 1.45 OOOOXOOXXX 352
22 Ladislav WolákLadislav Wolák
ZŠ DemlovaZŠ Demlova
01 1.45 OOOOOXOXXX 352
23 Aleš ZemánekAleš Zemánek
ZŠ DolanyZŠ Dolany
00 1.45 OOOXOOXOXXX 352
24= Martin BlažekMartin Blažek
ZŠ DemlovaZŠ Demlova
00 1.41 OOOOOXXX 324
24= Jan RoháčJan Roháč
Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského
01 1.41 OOOOOXXX 324
24= Hubert KoutníkHubert Koutník
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
00 1.41 OOOOOXXX 324
27 Robert PluhařRobert Pluhař
ZŠ HálkovaZŠ Hálkova
02 1.41 -OOXXOOXXX 324
28 Václav KuchrýkVáclav Kuchrýk
ZŠ MozartovaZŠ Mozartova
02 1.41 OOOXOXXOXXX 324
29= Daniel HrudaDaniel Hruda
ZŠ NemilanyZŠ Nemilany
02 1.37 OOXOOXXX 297
29= Marcel KneblMarcel Knebl
Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského
01 1.37 OOXOOXXX 297
31= Ondřej ZenglerOndřej Zengler
ZŠ NemilanyZŠ Nemilany
02 1.37 OOXOXOXXX 297
31= Matouš PrachařMatouš Prachař
ZŠ StupkovaZŠ Stupkova
00 1.37 OXOOXOXXX 297
33= Andrej IliinAndrej Iliin
Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského
00 1.33 XOOOXXX 270
33= Štěpán SoučekŠtěpán Souček
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
01 1.33 OXOOXXX 270
35 Jan MajerJan Majer
ZŠ HálkovaZŠ Hálkova
00 1.29 XOOXXX 244
36 Radek BenešRadek Beneš
ZŠ Vítězná, LitovelZŠ Vítězná, Litovel
01 1.29 XOXO-XXX 244
37 Vojtěch RichterVojtěch Richter
ZŠ DolanyZŠ Dolany
01 1.25 OXXX 218
Josef AnderJosef Ander
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
00 DNS
Petr KoutnýPetr Koutný
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
00 DNS
Celkem 39 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále 1 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.51 Body
1 Adéla RichterováAdéla Richterová
ZŠ DemlovaZŠ Demlova
01 1.47 -OOOOOOXXOXOXXX 588
2 Valerie ChlíbkováValerie Chlíbková
ZŠ Vítězná, LitovelZŠ Vítězná, Litovel
01 1.43 --OOOOOOXXX 544
3 Klára ČechákováKlára Čecháková
ZŠ Vítězná, LitovelZŠ Vítězná, Litovel
01 1.43 OOOOOXOXXOOXXX 544
4 Natálie MusilováNatálie Musilová
ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova
00 1.39 OOOOXXOOOXXX 502
5 Karolína PetrováKarolína Petrová
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
02 1.39 -OOOXOOXOXXX 502
6 Kateřina SamuelováKateřina Samuelová
Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského
00 1.35 OOOOOOXXX 460
7 Lucie ŠloserováLucie Šloserová
ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova
01 1.35 OOOXXOOXXOXXX 460
8 Kateřina SlezákováKateřina Slezáková
ZŠ DemlovaZŠ Demlova
01 1.31 OOOXOOXXX 419
9 Kateřina MičkováKateřina Mičková
ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova
01 1.31 XOOXOOXOXXX 419
10= Nikol VencováNikol Vencová
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
00 1.31 --OOXXOXXX 419
10= Michaela AmbrožováMichaela Ambrožová
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
01 1.31 OOOOXXOXXX 419
12 Natálie BayerováNatálie Bayerová
Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského
01 1.27 OOOOXXX 379
13 Hanna LosertováHanna Losertová
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
01 1.27 -XOOXOXXX 379
14= Nela ŠťastnáNela Šťastná
ZŠ DemlovaZŠ Demlova
01 1.27 OOOXXOXXX 379
14= Eva BeregszásziováEva Beregszásziová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
01 1.27 OOOXXOXXX 379
16 Lucie EliášováLucie Eliášová
ZŠ Vítězná, LitovelZŠ Vítězná, Litovel
01 1.23 OXOXXOXXX 340
17= Michaela SedláčkováMichaela Sedláčková
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
01 1.19 OOXXX 302
17= Martina ŠvarcováMartina Švarcová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
01 1.19 OOXXX 302
19= Ester DostálováEster Dostálová
ZŠ HálkovaZŠ Hálkova
01 1.19 XXOOXXX 302
19= Denisa VaculíkováDenisa Vaculíková
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
00 1.19 XXOOXXX 302
21 Adéla PetříkováAdéla Petříková
ZŠ NemilanyZŠ Nemilany
01 1.15 OXXX 266
22 Martina SovišováMartina Sovišová
ZŠ NemilanyZŠ Nemilany
02 1.15 XOXXX 266
Natálie NiesnerováNatálie Niesnerová
ZŠ HálkovaZŠ Hálkova
01 DNS
Eva PeltonenováEva Peltonenová
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
00 NM
Adéla PodlasováAdéla Podlasová
ZŠ HálkovaZŠ Hálkova
02 NM
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
02 5.84 5.795.735.845.84 552
2 Jan ProkopJan Prokop
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
01 5.44 5.445.254.925.44 469
3 Josef ZajíčekJosef Zajíček
ZŠ MozartovaZŠ Mozartova
00 5.40 5.40X5.115.40 461
4 Daniel CoufalDaniel Coufal
ZŠ MozartovaZŠ Mozartova
00 5.36 5.345.155.365.36 453
5 David LekešDavid Lekeš
Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského
01 5.36 5.185.365.255.36 453
6 Luigi Bruno GalassiLuigi Bruno Galassi
Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského
01 5.35 5.265.285.355.35 451
7 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
01 5.25 5.215.255.135.25 431
8 Štěpán ŽenčákŠtěpán Ženčák
ZŠ NemilanyZŠ Nemilany
01 5.24 5.025.245.075.24 429
9 David ZajíčekDavid Zajíček
ZŠ DolanyZŠ Dolany
00 5.17 4.965.174.965.17 415
10 Tomáš KreuzingerTomáš Kreuzinger
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
00 5.16 5.165.054.955.16 413
11 Patrik VašutPatrik Vašut
ZŠ DemlovaZŠ Demlova
02 5.04 5.044.214.655.04 390
12 Adam VyhlídalAdam Vyhlídal
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
01 5.03 X5.03X5.03 388
13 Jakub SvobodaJakub Svoboda
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
00 4.98 4.974.984.964.98 378
14 Tomáš LovčinskýTomáš Lovčinský
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
00 4.90 4.854.904.574.90 363
15 Martin BelfínMartin Belfín
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
00 4.89 X4.89X4.89 361
16 Jiří ŠanaJiří Šana
ZŠ Vítězná, LitovelZŠ Vítězná, Litovel
00 4.86 4.574.864.754.86 356
17 Filip KábrtFilip Kábrt
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
01 4.76 4.374.104.764.76 337
18 Jaroslav ChlubnaJaroslav Chlubna
ZŠ HálkovaZŠ Hálkova
01 4.75 4.08X4.754.75 335
19 Evžen NavrátilEvžen Navrátil
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
00 4.73 4.73X3.704.73 332
20 Adam ŠkarabelaAdam Škarabela
Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského
00 4.69 4.284.694.034.69 324
21 Lukáš GibalaLukáš Gibala
ZŠ StupkovaZŠ Stupkova
00 4.67 4.34X4.674.67 321
22 Adam KrejčíAdam Krejčí
ZŠ Vítězná, LitovelZŠ Vítězná, Litovel
03 4.66 4.664.574.284.66 319
23 Matěj KročekMatěj Kroček
ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova
02 4.65 X4.584.654.65 317
24 Antonín VodičkaAntonín Vodička
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
02 4.62 3.754.624.434.62 312
25 Lukáš VelešíkLukáš Velešík
ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova
00 4.56 4.564.404.414.56 301
26 Tomáš BelantTomáš Belant
ZŠ NemilanyZŠ Nemilany
02 4.54 4.544.324.544.54 297
27 Jan KamarádJan Kamarád
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
00 4.45 4.104.454.314.45 281
28 Petr ZapletalPetr Zapletal
ZŠ DolanyZŠ Dolany
01 4.37 4.154.374.014.37 267
29 Tomáš JünglingTomáš Jüngling
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
02 4.36 4.294.364.194.36 266
30 Petr MajerPetr Majer
ZŠ HálkovaZŠ Hálkova
00 4.31 4.264.004.314.31 257
31 Vojtěch PavelkaVojtěch Pavelka
ZŠ StupkovaZŠ Stupkova
00 4.28 XX4.284.28 252
32 Jakub KrumpolcJakub Krumpolc
ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova
01 4.24 X4.24X4.24 245
33 Pavel BalcárekPavel Balcárek
ZŠ DemlovaZŠ Demlova
01 4.23 4.014.194.234.23 244
34 Vojtěch PalackaVojtěch Palacka
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
02 4.16 4.164.024.014.16 232
35 Ladislav WolákLadislav Wolák
ZŠ DemlovaZŠ Demlova
01 4.15 X4.154.084.15 230
36 Michal KunertMichal Kunert
ZŠ StupkovaZŠ Stupkova
00 4.10 4.10X3.484.10 222
37 Vladimír HlaváčVladimír Hlaváč
ZŠ HálkovaZŠ Hálkova
00 4.08 3.964.034.084.08 219
38 Tomáš NantlTomáš Nantl
ZŠ Vítězná, LitovelZŠ Vítězná, Litovel
01 3.93 3.873.933.873.93 195
39 Jan HýsekJan Hýsek
ZŠ NemilanyZŠ Nemilany
01 3.93 3.933.613.813.93 195
Celkem 39 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
02 4.79 4.794.474.744.79 503
2 Tereza MarkováTereza Marková
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
01 4.31 4.154.164.314.31 381
3 Valentýna KouřilováValentýna Kouřilová
Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského
00 4.21 4.213.983.904.21 357
4 Hanna LosertováHanna Losertová
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
01 4.14 4.103.934.144.14 340
5 Ivana ČernohouzováIvana Černohouzová
ZŠ NemilanyZŠ Nemilany
02 4.13 3.784.13X4.13 338
6 Zuzana PulkrabováZuzana Pulkrabová
ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova
02 4.09 3.294.094.054.09 329
7 Kateřina BílkováKateřina Bílková
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
01 3.96 3.963.933.883.96 299
8 Lucie EliášováLucie Eliášová
ZŠ Vítězná, LitovelZŠ Vítězná, Litovel
01 3.95 3.033.953.513.95 296
9 Adéla ProtivánkováAdéla Protivánková
ZŠ Vítězná, LitovelZŠ Vítězná, Litovel
00 3.94 3.743.863.943.94 294
10 Lucie ŠloserováLucie Šloserová
ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova
01 3.76 X3.763.513.76 254
11 Eva BeregszásziováEva Beregszásziová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
01 3.72 3.343.303.723.72 246
12 Nela ŠťastnáNela Šťastná
ZŠ DemlovaZŠ Demlova
01 3.68 3.423.683.593.68 237
13 Anna TomčanováAnna Tomčanová
ZŠ NemilanyZŠ Nemilany
02 3.56 3.213.563.513.56 212
14 Aneta ČernochováAneta Černochová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
00 3.56 3.263.453.563.56 212
15 Kateřina MičkováKateřina Mičková
ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova
01 3.52 3.513.523.373.52 204
16 Ester DostálováEster Dostálová
ZŠ HálkovaZŠ Hálkova
01 3.52 3.503.523.063.52 204
17 Denisa VaculíkováDenisa Vaculíková
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
00 3.52 X3.523.483.52 204
18 Lucie KadlčíkováLucie Kadlčíková
ZŠ Vítězná, LitovelZŠ Vítězná, Litovel
00 3.46 X3.463.393.46 192
19 Marie GrenováMarie Grenová
ZŠ HálkovaZŠ Hálkova
02 3.45 3.373.45X3.45 190
20 Martina RychláMartina Rychlá
ZŠ DemlovaZŠ Demlova
00 3.44 3.273.443.223.44 188
21 Ema VykoukalováEma Vykoukalová
Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského
01 3.42 3.423.14X3.42 184
22 Alena PekařováAlena Pekařová
Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského
02 3.39 3.102.813.393.39 178
23 Klára SteigerováKlára Steigerová
ZŠ DemlovaZŠ Demlova
00 3.29 3.133.103.293.29 159
24 Veronika KrčkováVeronika Krčková
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
01 3.14 3.142.913.083.14 131
25 Pavlína ČíhalováPavlína Číhalová
ZŠ HálkovaZŠ Hálkova
01 2.94 X2.942.812.94 97
26 Eliška PoláchováEliška Poláchová
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
01 2.63 X2.632.392.63 50
Celkem 26 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela AmbrožováMichaela Ambrožová
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
01 08.41 07.7308.4108.2108.41 426
2 Iveta HnilicováIveta Hnilicová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
00 08.09 08.0908.0407.8908.09 405
3 Michaela FilipcováMichaela Filipcová
ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova
01 07.90 07.0907.3707.9007.90 393
4 Ema BenýškováEma Benýšková
ZŠ HálkovaZŠ Hálkova
01 07.90 X07.3607.9007.90 393
5 Jennifer ZlochováJennifer Zlochová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
01 07.80 07.2206.9207.8007.80 386
6 Adéla BarboříkováAdéla Barboříková
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
01 07.77 07.7707.3807.6207.77 385
7 Valerie ChlíbkováValerie Chlíbková
ZŠ Vítězná, LitovelZŠ Vítězná, Litovel
01 07.53 07.5306.8905.5907.53 369
8 Anna PodlahováAnna Podlahová
ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova
01 07.33 06.9106.9707.3307.33 356
9 Kateřina BílkováKateřina Bílková
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
01 07.25 X07.25X07.25 351
10 Barbora ChytilováBarbora Chytilová
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
02 07.23 05.9706.8707.2307.23 350
11 Kateřina HabáňováKateřina Habáňová
ZŠ DemlovaZŠ Demlova
00 07.23 06.4906.5707.2307.23 350
12 Alžběta HanákováAlžběta Hanáková
ZŠ NemilanyZŠ Nemilany
02 07.18 07.1807.0207.1307.18 347
13 Gabriela KubchováGabriela Kubchová
ZŠ HálkovaZŠ Hálkova
00 07.02 07.0206.2405.7507.02 336
14 Markéta ZbořilováMarkéta Zbořilová
ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova
01 07.00 06.3207.0006.9407.00 335
15 Eliška PoláchováEliška Poláchová
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
01 06.78 05.7406.5206.7806.78 321
16 Tereza KrejčíTereza Krejčí
ZŠ NemilanyZŠ Nemilany
01 06.75 06.1406.7506.1006.75 319
17 Viola StoppaniováViola Stoppaniová
ZŠ Vítězná, LitovelZŠ Vítězná, Litovel
01 06.65 06.4406.6506.3006.65 313
18 Marta TodorovováMarta Todorovová
ZŠ HálkovaZŠ Hálkova
02 06.45 06.3006.1506.4506.45 300
19 Ema VykoukalováEma Vykoukalová
Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského
01 06.40 06.4005.8805.7406.40 297
20 Denisa MichlováDenisa Michlová
ZŠ DemlovaZŠ Demlova
01 06.35 X06.0706.3506.35 294
21 Aneta PřecechtělováAneta Přecechtělová
Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského
01 05.91 05.5305.8205.9105.91 266
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef ZajíčekJosef Zajíček
ZŠ MozartovaZŠ Mozartova
00 12.09 12.0911.7611.8212.09 612
2 Štěpán KlemsaŠtěpán Klemsa
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
01 11.92 11.9210.7310.7511.92 602
3 Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova
01 11.68 11.5911.6811.5511.68 587
4 Jan SztwiorokJan Sztwiorok
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
01 11.03 X10.5711.0311.03 548
5 Dominik TrochtaDominik Trochta
ZŠ DolanyZŠ Dolany
01 10.57 10.5710.5608.5510.57 520
6 Matěj SoušekMatěj Soušek
ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova
00 10.52 10.5210.1008.8410.52 517
7 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
01 10.42 10.0010.4209.6610.42 511
8 Štěpán ŘezníčekŠtěpán Řezníček
ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova
01 10.30 09.6010.3009.7710.30 504
9 David GregurekDavid Gregurek
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
01 10.15 08.8009.5710.1510.15 495
10 Václav KuchrýkVáclav Kuchrýk
ZŠ MozartovaZŠ Mozartova
02 10.01 08.3008.3710.0110.01 486
11 Patrik VašutPatrik Vašut
ZŠ DemlovaZŠ Demlova
02 09.97 09.97--09.97 484
12 Pavel VymětalPavel Vymětal
ZŠ Vítězná, LitovelZŠ Vítězná, Litovel
00 09.86 08.3009.8608.2209.86 477
13 Evžen NavrátilEvžen Navrátil
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
00 09.84 09.6609.84X09.84 476
14 Tadeáš HrstkaTadeáš Hrstka
ZŠ DemlovaZŠ Demlova
00 09.76 08.8408.9809.7609.76 471
15 Tomáš LexmaulTomáš Lexmaul
ZŠ StupkovaZŠ Stupkova
00 09.75 09.7509.3109.4409.75 471
16 Tomáš KarásekTomáš Karásek
Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského
01 09.52 09.5209.4108.7909.52 457
17 Tomáš GabrlíkTomáš Gabrlík
ZŠ StupkovaZŠ Stupkova
00 09.45 09.4508.95X09.45 453
18 Hubert KoutníkHubert Koutník
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
00 09.39 08.9209.3908.9609.39 449
19 Jaroslav TylichJaroslav Tylich
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
01 09.08 08.6308.6809.0809.08 431
20 Štěpán GubaŠtěpán Guba
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
00 08.97 08.0608.9707.8908.97 424
21 Jan OdstrčilJan Odstrčil
ZŠ DolanyZŠ Dolany
01 08.88 08.88--08.88 419
22 Matěj ŘímskýMatěj Římský
ZŠ HálkovaZŠ Hálkova
01 08.67 07.9908.6708.6608.67 406
23 Alois MikulášekAlois Mikulášek
ZŠ DemlovaZŠ Demlova
01 08.58 XX08.5808.58 401
24 Antonín VodičkaAntonín Vodička
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
02 08.47 08.2308.4708.4408.47 394
25 Kim AmoussaKim Amoussa
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
00 08.43 08.0808.3008.4308.43 392
26 Radek BenešRadek Beneš
ZŠ Vítězná, LitovelZŠ Vítězná, Litovel
01 08.42 X08.4208.1108.42 391
27 Josef AnderJosef Ander
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
00 08.31 08.07X08.3108.31 385
28 Miloš ŠidlíkMiloš Šidlík
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
01 08.26 XX08.2608.26 382
29 Marcel KneblMarcel Knebl
Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského
01 08.16 08.1608.1107.6808.16 376
30 Petr MajerPetr Majer
ZŠ HálkovaZŠ Hálkova
00 08.14 07.9208.1407.8008.14 375
31 Jan ŠmelkoJan Šmelko
ZŠ NemilanyZŠ Nemilany
01 08.12 08.1206.9806.8908.12 373
32 Martin DětskýMartin Dětský
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
00 08.09 07.1308.0907.2208.09 372
33 Tomáš PiterákTomáš Piterák
ZŠ StupkovaZŠ Stupkova
00 08.08 07.9607.0708.0808.08 371
34 Aleš RubačíkAleš Rubačík
ZŠ NemilanyZŠ Nemilany
00 07.88 07.8806.7307.3207.88 359
35 Adam BoykoAdam Boyko
Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského
01 07.39 07.39X06.7207.39 330
36 Robert PluhařRobert Pluhař
ZŠ HálkovaZŠ Hálkova
02 07.39 XX07.3907.39 330
37 Daniel HrudaDaniel Hruda
ZŠ NemilanyZŠ Nemilany
02 07.37 X06.6607.3707.37 329
38 Jonáš KabelíkJonáš Kabelík
ZŠ Vítězná, LitovelZŠ Vítězná, Litovel
01 07.32 07.3206.5906.7107.32 326
39 Vojtěch PalackaVojtěch Palacka
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
02 07.30 06.19X07.3007.30 325
40 Tomáš JünglingTomáš Jüngling
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
02 06.54 XX06.5406.54 280
Celkem 40 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HEYRO HEYRO ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 6233
2 DOLAN DOLAN ZŠ DolanyZŠ Dolany 5273
3 HEJCI HEJCI Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 5260
4 VELTY VELTY ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 5247
5 ZEYER ZEYER ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 5132
6 MOZAR MOZAR ZŠ MozartovaZŠ Mozartova 4876
7 DEMLO DEMLO ZŠ DemlovaZŠ Demlova 4688
8 VITLI VITLI ZŠ Vítězná, LitovelZŠ Vítězná, Litovel 4649
9 STUPK STUPK ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 4632
10 CAJKO CAJKO Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského 4629
11 NEMIL NEMIL ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 4557
12 VELUJ VELUJ ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 4549
13 HALKO HALKO ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 4123
14 VELBY VELBY ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 4062
Poznámky:
Stav po: 4x60 m, koule 4kg, výška, dálka, 60 m, 1500 m, 4x60 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 1500 m
Celkem 14 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HEYRO HEYRO ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 5271
2 VELBY VELBY ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 4668
3 ZEYER ZEYER ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 4451
4 CAJKO CAJKO Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského 4264
5 VITLI VITLI ZŠ Vítězná, LitovelZŠ Vítězná, Litovel 4255
6 NEMIL NEMIL ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 4092
7 DEMLO DEMLO ZŠ DemlovaZŠ Demlova 3950
8 VELUJ VELUJ ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3638
9 HALKO HALKO ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 3054
Poznámky:
Stav po: dálka, 4x60 m, koule 3kg, 60 m, výška, 800 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 800 m
Celkem 9 závodníků