Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B

Praha-Eden (11. 5. 2016)

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.21 11.00
2 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 14.24 9.00
3 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 14.30 8.00
4 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.31 7.00
5 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 14.51 6.00
6 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.59 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2016) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.72 3.00
2 Jakub ŠvihelJakub Švihel 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 17.83 1.00
3 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.92
4 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.40
5 David LachmanDavid Lachman 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 19.91
6 Jakub JohnJakub John 02 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 19.93
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 11.5.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NečasJakub Nečas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.80 4.00
2 Adam KoblicAdam Koblic 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.01 2.00
3 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.49
4 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 19.49
Nikolas SobotkaNikolas Sobotka 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2016) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 14.48 11.00
2 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.61 7.00
3 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.76 6.00
4 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.15 4.00
5 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.25
6 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.83
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2016) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.96 5.00
2 Anna RyšaváAnna Ryšavá 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.83
3 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 19.57
4 Magdaléna ŤupováMagdaléna Ťupová 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 20.18
5 Karolína FantováKarolína Fantová 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 21.57
Terezie BřezinováTerezie Březinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 168.7
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 11.5.2016) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.28 8.00
2 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 17.24 3.00
3 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.31 2.00
4 Lucie KaufmanováLucie Kaufmanová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.86
5 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.36
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 11.5.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.68 9.00
2 Tereza HouškováTereza Houšková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.85 1.00
3 Anna NovákováAnna Nováková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.18
4 Sára MichkováSára Michková 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 19.07
5 Michaela FantováMichaela Fantová 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 22.06
Celkem 5 závodníků