Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B

Praha-Eden (11. 5. 2016)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 17.64 11.00
2 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.09 9.00
3 Jakub FaltusJakub Faltus 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.18 7.00
4 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.39 6.00
5 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.66 5.00
6 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.75 4.00
7 Ondřej JabůrekOndřej Jabůrek 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 18.92 3.00
8 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.61
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KlokočníkFilip Klokočník 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.37 2.00
2 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.32
3 Marek TobiášMarek Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.36
4 Lukáš HálaLukáš Hála 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.92
5 Aleš PohlAleš Pohl 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.00
6 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.41
7 David SeidlDavid Seidl 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.18
8 Jakub JohnJakub John 02 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.70
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 11.5.2016) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.14 8.00
2 Artem EfremovArtem Efremov 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.99 1.00
3 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 20.82
4 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 20.91
5 Štěpán PostávkaŠtěpán Postávka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.94
6 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 22.55
7 Oldřich TulisOldřich Tulis 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.76
David ŠimůnekDavid Šimůnek 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B DNS
Celkem 8 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.35 11.00
2 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.41 9.00
3 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19.47 8.00
4 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.68 7.00
5 Nikola ŠtancelováNikola Štancelová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19.71 6.00
6 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20.75 3.00
7 Lucie KaufmanováLucie Kaufmanová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.11
8 Klára ŠídlováKlára Šídlová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 21.21
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2016) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.89 1.50
2 Barbora PolaneckáBarbora Polanecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.89 1.50
3 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.07
4 Tereza HouškováTereza Houšková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.17
5 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.19
6 Adéla NovotnáAdéla Novotná 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 21.52
MB Alžběta FousováAlžběta Fousová 01 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 22.28
Nicole DrašnarováNicole Drašnarová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 11.5.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.17 5.00
2 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.48 4.00
3 Adéla PlacháAdéla Plachá 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.15
4 Anna Maria MolnárováAnna Maria Molnárová 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 22.69
5 Sára MichkováSára Michková 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 22.98
6 Marlene KenclováMarlene Kenclová 01 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 23.22
7 Luisa PelikánováLuisa Pelikánová 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 23.91
Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 11.5.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.60
2 Magdaléna MravčíkováMagdaléna Mravčíková 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.35
3 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.86
4 Jůlie ŘeřichováJůlie Řeřichová 01 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 22.88
5 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 24.86
MB Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.57
Tereza ŠandováTereza Šandová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (st, 11.5.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela PlecitáGabriela Plecitá 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.31
2 Barbora ŠikýřováBarbora Šikýřová 01 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 22.11
3 Klára JelínkováKlára Jelínková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.25
4 Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.26
5 Valerie KolářováValerie Kolářová 01 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 24.40
MB Aneta MüllernováAneta Müllernová 01 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 22.12
MB Klára VyskočilováKlára Vyskočilová 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.78
Celkem 7 závodníků