Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B

Praha-Eden (11. 5. 2016)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří NývltJiří Nývlt 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 39.27 9.00
2 Filip GorskiFilip Gorski 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 40.51 8.00
3 Petr SlunečkoPetr Slunečko 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 40.78 7.00
4 Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 41.71 4.00
5 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 42.46 2.00
6 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 45.41
7 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 46.83
Filip ŠmidaFilip Šmida 02 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 41.40 5.00
2 Pavel PavlasPavel Pavlas 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 41.74 3.00
3 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 43.03
4 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 44.33
5 Jan FikerJan Fiker 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 46.01
6 Viktor VološinViktor Vološin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 46.12
7 Kryštof RejkaKryštof Rejka 02 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 48.59
Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.74 11.00
2 Marek SchätzMarek Schätz 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.83 6.00
3 Jakub NečasJakub Nečas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.64 1.00
4 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 42.80
5 Vojtěch ZuzaVojtěch Zuza 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 49.25
6 Petr ŘehákPetr Řehák 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 49.89
7 Filip KolínFilip Kolín 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 52.68
Celkem 7 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 43.33 11.00
2 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.28 9.00
3 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 45.29 8.00
4 Tereza BastlováTereza Bastlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.32 7.00
5 Anna DanišováAnna Danišová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 46.20 6.00
6 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 46.93 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 47.46 2.00
2 Kateřina EliášováKateřina Eliášová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 48.10 1.00
3 Zlata SvatošováZlata Svatošová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.12
4 Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.87
5 Kateřina HoškováKateřina Hošková 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 57.66
Amaliya KorsekoAmaliya Korseko 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela PlecitáGabriela Plecitá 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 46.54 5.00
2 Anna KoppováAnna Koppová 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 47.14 3.00
3 Markéta JanovskáMarkéta Janovská 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.35
4 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 49.78
5 Tereza ObuškevičováTereza Obuškevičová 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 50.40
6 Martina TypltováMartina Typltová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 53.40
Celkem 6 závodníků