Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové víceboje žactva

Třinec (6. - 7. 5. 2016)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 2 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.56 627
2 Marek KrčmářMarek Krčmář 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.86 568
3 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.59 435
4 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.62 430
5 Ondřej StaśOndřej Staś 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 11.00 368
6 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.07 218
1 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.22 500
2 Marek SikoraMarek Sikora 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.30 486
3 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.20 337
4 Patrik BolinaPatrik Bolina 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 11.54 288
5 David PatrňákDavid Patrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.99 228
Celkem 11 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.01 710
2 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.54 614
3 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.85 561
4 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.05 528
5 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.16 511
6 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.87 402
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.93 548
2 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11.57 447
3 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.59 444
4 Barbora KorusováBarbora Korusová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.95 391
5 Magdalena CzechováMagdalena Czechová 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.66 296
6 Aneta KapriAneta Kapri 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.88 161
Celkem 6 závodníků