Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové víceboje žactva

Třinec (6. - 7. 5. 2016)
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2485
2 Marek SikoraMarek Sikora 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1864
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1825
4 Marek KrčmářMarek Krčmář 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1741
5 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1699
6 Ondřej StaśOndřej Staś 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1689
7 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1542
8 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1438
9 David PatrňákDavid Patrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1308
10 Patrik BolinaPatrik Bolina 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 0916
11 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0902
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Hlavačka T. 2485 (07.83/610-2:18.22/626-09.56/627-39.27/218-5.11/404)
Sikora M. 1864 (2:36.63/423-39.57/221-4.59/306-08.48/428-10.30/486)
Ščibráni M. 1825 (08.46/434-2:29.14/501-10.62/430-35.67/189-4.39/271)
Krčmář M. 1741 (09.00/304-2:40.72/383-09.86/568-44.80/264-4.10/222)
Hrbáč T. 1699 (2:38.14/408-28.57/132-4.46/283-08.69/376-10.22/500)
Staś O. 1689 (2:48.15/315-11.00/368-35.16/185-4.79/343-08.29/478)
Hrbáč T. 1542 (08.76/359-2:44.48/348-10.59/435-36.68/197-3.98/203)
Navrátil Š. 1438 (08.59/401-2:50.56/295-12.07/218-36.80/198-4.70/326)
Patrňák D. 1308 (2:43.63/356-35.25/185-3.96/199-08.84/340-11.99/228)
Bolina P. 916 (3:21.96/85-31.30/154-3.83/179-09.46/210-11.54/288)
Kremel P. 902 (3:30.19/50-33.33/170-2.52/18-08.90/327-11.20/337)
Celkem 11 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2702
2 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2546
3 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2217
4 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2115
5 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2044
6 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1982
7 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1938
8 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1811
9 Barbora KorusováBarbora Korusová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1663
10 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1636
11 Magdalena CzechováMagdalena Czechová 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1279
12 Aneta KapriAneta Kapri 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0941
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Cagašová A. 2702 (08.52/695-2:24.97/757-11.05/528-31.51/253-4.66/469)
Paťavová N. 2546 (08.76/629-2:51.37/449-10.01/710-40.80/365-4.36/393)
Oborná D. 2217 (08.78/624-3:00.77/358-11.16/511-32.06/260-4.64/464)
Drozdová N. 2115 (08.99/569-3:03.06/337-10.54/614-31.46/252-4.15/343)
Bojková A. 2044 (2:53.53/428-31.67/255-3.93/292-09.18/521-10.93/548)
Krchová A. 1982 (08.80/618-3:02.48/342-10.85/561-19.80/118-4.15/343)
Javorková V. 1938 (31.37/251-4.07/324-08.87/600-11.59/444-3:05.10/319)
Pisková L. 1811 (09.00/566-3:14.98/239-11.87/402-27.94/211-4.36/393)
Korusová B. 1663 (3:11.28/267-31.22/250-3.79/261-09.29/494-11.95/391)
Soukalová H. 1636 (3:21.74/190-24.94/176-4.01/310-09.21/513-11.57/447)
Czechová M. 1279 (25.34/181-3.68/237-09.69/402-12.66/296-3:25.76/163)
Kapri A. 941 (3:30.45/134-23.98/165-3.59/218-10.38/263-13.88/161)
Celkem 12 závodníků
sedmiboj [Zky] - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4457
2 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4332
3 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4235
4 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3902
5 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3826
6 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3805
7 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3755
8 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3621
9 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3493
10 Adéla LegerskáAdéla Legerská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3388
11 Nikol KubicováNikol Kubicová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3112
12 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3075
13 Michaela RaszkováMichaela Raszková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2704
14 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2622
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Štvrtňová K. 4508 (20.38/732-16.23/686-1.50/621-09.21/478-16.09/703-4.82/511-17.54/243-2:43.43/534)

Hyjánková N. 4457 (20.23/750-15.91/725-08.48/430-1.56/689-5.51/703-33.59/545-2:36.41/615)

Teofilová K. 4332 (20.12/762-15.77/743-09.29/483-1.44/555-5.39/668-30.27/482-2:34.41/639)

Lojkásková A. 4235 (19.60/824-15.64/759-08.61/439-1.71/867-4.89/530-20.91/306-2:45.65/510)

Luzarová A. 3902 (19.92/786-14.97/846-08.78/450-1.44/555-5.19/612-18.04/253-2:56.32/400)

Höfrová L. 3826 (11.80/648-1.50/621-15.80/739-20.95/669-3:05.57/315-23.66/357-4.69/477)

Holainová B. 3755 (19.59/825-1.35/460-15.53/773-07.70/380-4.74/490-2:46.59/500-22.06/327)

Zahaluková E. 3621 (16.58/645-07.44/363-1.38/491-20.92/672-4.80/506-22.10/328-2:36.30/616)

Krupicová L. 3493 (1.53/655-21.25/636-16.19/691-07.67/378-4.84/516-2:53.63/427-14.63/190)

Legerská A. 3388 (08.01/400-1.35/460-20.00/776-16.54/649-4.74/490-2:59.76/367-17.70/246)

Kubicová N. 3112 (1.38/491-21.34/627-17.31/562-08.84/454-4.88/527-3:07.57/298-12.59/153)

Hanzelková V. 3075 (08.81/452-1.26/369-21.90/568-18.33/455-4.19/352-2:47.66/488-25.46/391)

Raszková M. 2704 (1.35/460-22.48/510-18.99/391-06.03/273-4.55/441-3:00.90/357-19.10/272)

Franková M. 2622 (1.32/429-21.71/588-20.30/278-07.49/366-4.19/352-2:50.71/456-12.59/153)

Schwarzerová M. 2364 (07.75/383-1.53/655-20.19/754-17.22/572-/-/-/)

Vránová J. 2060 (1.44/555-21.18/644-17.90/499-07.42/362-/-/-/)

Vlčková T. 1916 (06.44/299-1.44/555-21.90/568-17.95/494-/-/-/-/)

Kiedroňová A. 1068 (2:53.55/427-13.95/177-4.64/464)

Sajdoková B. 0 (/-/-/-/-/-/-/)
Celkem 14 závodníků
devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4581
2 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4126
3 Viktor PálkaViktor Pálka 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3878
4 Marek MacuraMarek Macura 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3624
5 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3422
6 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3026
7 Šimon MorcinekŠimon Morcinek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2761
8 Roman SlezákRoman Slezák 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2061
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Vaněk M. 4581 (14.86/728-26.40/394-34.55/364-2.50/242-1.54/419-07.55/697-3:00.95/655-11.25/561-5.69/521)
Csikán J. 4126 (15.65/636-28.12/428-32.12/329-2.50/242-1.63/488-10.88/539-5.20/421-08.13/523-3:15.51/520)
Pálka V. 3878 (2.40/220-16.38/556-18.24/239-27.02/257-07.84/607-3:00.10/663-1.51/396-09.10/432-5.63/508)
Macura M. 3624 (17.49/444-28.17/429-22.75/199-2.50/242-1.48/374-07.91/586-3:13.07/542-09.51/456-4.84/352)
Brzyszkowski O. 3422 (2.70/286-16.34/560-18.45/243-24.98/229-09.81/474-4.66/319-08.54/413-3:20.30/479-1.54/419)
Wojnar F. 3026 (16.61/209-24.82/227-/-18.56/347-1.39/310-07.79/622-06.55/281-5.28/437-3:07.43/593)
Morcinek Š. 2761 (/-17.50/443-22.16/313-20.16/163-06.95/304-4.78/341-1.51/396-08.21/500-3:43.60/301)
Slezák R. 2061 (19.53/263-25.94/243-/-20.79/180-/-08.39/452-08.74/410-4.18/235-3:47.11/278)
Zawada J. 1848 (3:36.41/352-08.42/391-4.65/317-1.42/331-08.37/457)
Lanž D. 619 (22.89/70-/-18.23/239-30.79/310-/-/-/-/-/)
Celkem 8 závodníků