Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva

Písek (22. 5. 2016)
400 m - Ženy (neděle, 22.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 65.72 7.00
2 Michaela ŠenováMichaela Šenová 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 71.75 5.00
3 Kateřina ŘezníčkováKateřina Řezníčková 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 76.87 4.00
800 m - Muži (neděle, 22.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří CsirikJiří Csirik 92 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:17.86 11.00
2 Jaromír LoumaJaromír Louma 87 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:20.58 9.00
3 Oliver ErnstOliver Ernst 91 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:36.70 8.00
800 m - Ženy (neděle, 22.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina ŘezníčkováKateřina Řezníčková 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:52.21 7.00
2 Petra HavlíkováPetra Havlíková 73 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3:27.58 5.00
3 Zdeňka BenedováZdeňka Benedová 68 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 3:33.93 4.00
1000 m - Ml. žáci (neděle, 22.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:19.10 11.00
2 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3:20.98 9.00
3 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:23.32 8.00
3000 m - Ženy (neděle, 22.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra HavlíkováPetra Havlíková 73 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 16:36.23 7.00
2 Romana ČechtickáRomana Čechtická 78 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 18:21.36 5.00
5000 m - Muži (neděle, 22.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman BudilRoman Budil 69 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 16:52.21 11.00
2 Jiří CsirikJiří Csirik 92 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 17:21.73 9.00
3 Martin FukaMartin Fuka 78 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 18:21.31 8.00
400 m překážek (0.76) - Ženy (neděle, 22.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jana DrdováJana Drdová 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 75.77 7.00
2 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 79.14 5.00
1500 m překážek - Dorostenky (neděle, 22.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:24.50
2 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:49.02
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:57.13
2000 m překážek (0.84) - Dorostenci (neděle, 22.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
3 Jan VeldaJan Velda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7:31.86
2000 m překážek (0.76) - Juniorky (neděle, 22.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9:08.34
4 x 60 m - Ml. žáci (neděle, 22.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jošt, Selnar, Smrček, Šustr Jošt, Selnar, Smrček, Šustr TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 36.33 11.00
2 Böhm, Tetour, Mlejnek, Pavlík Böhm, Tetour, Mlejnek, Pavlík T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 37.52 9.00
3 Lejtnar, Mihula, Nečas, Salava Lejtnar, Mihula, Nečas, Salava TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 38.86 8.00
4 x 100 m - Muži (neděle, 22.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 A Šefránek, Houzar, Brabec, Boudný A Šefránek, Houzar, Brabec, Boudný Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 47.68 11.00
2 Herda, Stejskal, Konečný, Cais Herda, Stejskal, Konečný, Cais SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 51.04 9.00
3 Bína, Tupý, Hubka, Krasanovský Bína, Tupý, Hubka, Krasanovský Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 51.21 8.00
4 x 100 m - Ženy (neděle, 22.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tůmová, Kovářová, Procházková, Hrychová Tůmová, Kovářová, Procházková, Hrychová TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 58.38 7.00
2 Slípková, Krákorová, Kovaříčková N., Pourová Slípková, Krákorová, Kovaříčková N., Pourová TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 60.33 5.00
3 Blažková A., Blažková M., Kotounová, Schmidtová Blažková A., Blažková M., Kotounová, Schmidtová Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 63.15 4.00