Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva

Písek (22. 5. 2016)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 22.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matouš BoudnýMatouš Boudný
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
00 6.24 +1.8 m/s 4.69+1.34.47+0,64.59+2,74.69 11.00
2 Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
89 6.17 +1.8 m/s 4.69+1.34.47+0,64.59+2,74.69 9.00
3 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
00 5.66 +1.4 m/s 4.69+1.34.47+0,64.59+2,74.69 8.00
4 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 5.28 +1.1 m/s 4.69+1.34.47+0,64.59+2,74.69 7.00
5 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 5.28 +0.3 m/s 4.69+1.34.47+0,64.59+2,74.69 6.00
6 Tomáš HerdaTomáš Herda
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
92 5.23 +0.7 m/s 4.69+1.34.47+0,64.59+2,74.69 5.00
7 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 5.22 +2.2 m/s 5.13 +0.5 m/s 4.69+1.34.47+0,64.59+2,74.69 4.00
8 Martin ČechtickýMartin Čechtický
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
98 5.02 +0.8 m/s 4.69+1.34.47+0,64.59+2,74.69 3.00
9 Jan MatějkaJan Matějka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
86 4.70 +0.2 m/s 4.69+1.34.47+0,64.59+2,74.69 2.00
10 Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 4.69 +1.3 m/s 4.69+1.34.47+0,64.59+2,74.69 1.00
Miroslav ValhaMiroslav Valha
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
91 DNS
Francesco ImpagliatelliFrancesco Impagliatelli
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
00 DNS
Jiří KordíkJiří Kordík
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
91 DNS
Jiří SobíšekJiří Sobíšek
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
77 NM
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 22.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 4.76 +0.8 m/s 4.76+0.84.67+0.64.36-0.14.764.43+1.6 11.00
2 Jan DubšíkJan Dubšík
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 4.17 +1.7 m/s 3.85-0.54.17+1.7X4.17X 9.00
3 Vojtěch TurekVojtěch Turek
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
03 4.15 +0.2 m/s 3.97+0.94.01+1.23.54+0.14.014.15+0.2 8.00
4 Michal TikalMichal Tikal
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 4.13 +0.4 m/s 4.13+0.43.62+0.43.95-0.24.134.06+1.1 7.00
5 Martin ŠustrMartin Šustr
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 4.10 +0.8 m/s 3.860.03.95+0.74.10+0.84.103.89+0.7 6.00
6 Michal Michal SmrčekMichal Michal Smrček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 4.09 +2.4 m/s 3.96 +0.8 m/s 3.10-0.43.96+0.84.09+2.44.093.910.0 5.00
7 Petr BořuckýPetr Bořucký
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4.06 +1.0 m/s 3.880.03.89+0.93.78-0.13.894.06+1.0 4.00
8 Petr LejtnarPetr Lejtnar
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 4.05 +1.9 m/s 4.05+1.93.740.03.46+0.34.053.66+0.8 3.00
9 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 3.93 +0.9 m/s 3.86+0.9-3.79+0.53.863.93+0.9 2.00
10 Václav SuchýVáclav Suchý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.89 +1.6 m/s X3.89+1.6X3.893.33-0.5 1.00
11 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 3.82 +1.1 m/s X3.77+0.63.64+0.73.773.82+1.1
12 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 3.76 -0.1 m/s 3.67+0.7X3.76-0.13.76X
13 Jiří TíkalJiří Tíkal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.74 -1.0 m/s 3.74-1.03.640.03.57+0.43.743.11+0.5
14 Michal BöhmMichal Böhm
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.71 -1.1 m/s 3.71-1.13.57+1.43.51+0.23.713.02+0.7
15 Antonín ŠustrAntonín Šustr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 3.66 +0.2 m/s 3.60+0.93.44+0.13.66+0.23.663.45+0.3
16 Ondřej SukdolOndřej Sukdol
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.57 -0.3 m/s 3.57-0.33.36+0.9X3.57X
17 Daniel MihulaDaniel Mihula
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 3.56 +0.9 m/s 3.56+0.9X3.24+0.43.56X
18 Filip KolářFilip Kolář
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.54 +0.1 m/s 3.34-0.4X3.54+0.13.543.48+0.5
19 Matyáš PelcMatyáš Pelc
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 3.49 +1.6 m/s 3.01+0.83.310.03.29+0.23.313.49+1.6
20 Petr MlejnekPetr Mlejnek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.48 -0.8 m/s 3.48-0.82.85+1.23.37+0.23.48X
21 Matyáš NečasMatyáš Nečas
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 3.21 +0.0 m/s XX3.210.03.21X
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 22.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 4.62 +0.5 m/s 5.10+2.64.89+0.94.93+1.65.10 7.00
2 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 4.52 +2.5 m/s 4.19 +1.0 m/s 5.10+2.64.89+0.94.93+1.65.10 5.00
3 Jana DrdováJana Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
99 4.50 +1.2 m/s 5.10+2.64.89+0.94.93+1.65.10 4.00
4 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
99 4.38 +0.6 m/s 5.10+2.64.89+0.94.93+1.65.10 3.00
5 Michaela ŠenováMichaela Šenová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 4.26 +1.4 m/s 5.10+2.64.89+0.94.93+1.65.10 2.00
6 Pavla TůmováPavla Tůmová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
01 4.03 +0.2 m/s 5.10+2.64.89+0.94.93+1.65.10 1.00
7 Veronika SchmidtováVeronika Schmidtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
01 3.55 +1.8 m/s 5.10+2.64.89+0.94.93+1.65.10
MB Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 5.10 +2.6 m/s 4.93 +1.6 m/s
MB Kristýna PeckováKristýna Pecková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
01 3.91 +1.8 m/s
Martina DrsováMartina Drsová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
91 DNS
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4.55 +0.7 m/s XX2.93+1.22.933.07+1.5 11.00
2 Karolína MáškováKarolína Mášková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 4.54 +1.7 m/s XX2.93+1.22.933.07+1.5 9.00
3 Barbora HejnováBarbora Hejnová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.50 +0.8 m/s XX2.93+1.22.933.07+1.5 8.00
4 Rosálie KlosseováRosálie Klosseová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4.30 +0.8 m/s XX2.93+1.22.933.07+1.5 7.00
5 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 4.27 +0.9 m/s XX2.93+1.22.933.07+1.5 6.00
6 Adéla PeckováAdéla Pecková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4.23 +1.1 m/s XX2.93+1.22.933.07+1.5 5.00
7 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 4.20 +2.0 m/s XX2.93+1.22.933.07+1.5 4.00
8 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 4.16 +1.1 m/s XX2.93+1.22.933.07+1.5 3.00
9 Anna JiráskováAnna Jirásková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4.14 +1.2 m/s XX2.93+1.22.933.07+1.5 2.00
10 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 4.07 +2.4 m/s 3.57 +0.9 m/s XX2.93+1.22.933.07+1.5 1.00
11 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
04 3.96 +0.8 m/s XX2.93+1.22.933.07+1.5
12 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.82 +1.8 m/s XX2.93+1.22.933.07+1.5
13 Anna DostálováAnna Dostálová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 3.76 +2.3 m/s 3.75 +0.2 m/s XX2.93+1.22.933.07+1.5
14 Jana ŠkulinováJana Škulinová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
04 3.75 +0.5 m/s XX2.93+1.22.933.07+1.5
15 Rosalie PlacháRosalie Plachá
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 3.73 +1.0 m/s XX2.93+1.22.933.07+1.5
16 Tereza SlavíkováTereza Slavíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.73 +0.4 m/s XX2.93+1.22.933.07+1.5
17 Markéta ČechováMarkéta Čechová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 3.72 +1.1 m/s XX2.93+1.22.933.07+1.5
18 Karolína JánskáKarolína Jánská
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 3.69 +0.8 m/s XX2.93+1.22.933.07+1.5
19 Daniela ŠímováDaniela Šímová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.65 +1.5 m/s XX2.93+1.22.933.07+1.5
20 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 3.65 +0.8 m/s XX2.93+1.22.933.07+1.5
21 Jana AdámkováJana Adámková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 3.64 +2.5 m/s 3.59 +0.6 m/s XX2.93+1.22.933.07+1.5
22 Kateřina TáborováKateřina Táborová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.62 +1.0 m/s XX2.93+1.22.933.07+1.5
23 Laura ValáškováLaura Valášková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 3.52 +1.1 m/s XX2.93+1.22.933.07+1.5
24 Nela KozákováNela Kozáková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.51 +0.2 m/s XX2.93+1.22.933.07+1.5
25 Kristýna ŠimkováKristýna Šimková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 3.49 +0.9 m/s XX2.93+1.22.933.07+1.5
26 Tereza KlementováTereza Klementová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
03 3.47 +1.1 m/s XX2.93+1.22.933.07+1.5
27 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 3.39 +1.2 m/s XX2.93+1.22.933.07+1.5
28 Franziska PerleFranziska Perle
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 3.11 +0.2 m/s XX2.93+1.22.933.07+1.5
29 Eliška KunováEliška Kunová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
03 3.07 +1.5 m/s XX2.93+1.22.933.07+1.5
Anna KorytarováAnna Korytarová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 NM
Celkem 30 závodníků