Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy staršího žactva

Praha - Děkanka (25. - 26. 5. 2016)

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 25.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11.30
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 11.25
3 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 11.12
4 Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 10.85
5 Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 10.68
6 Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 10.56
7 Michaela PetreckáMichaela Petrecká
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 09.88
8 Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 09.09
9 Tereza HlouškováTereza Hloušková
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
02 09.00
10 Daniela KozačováDaniela Kozačová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 08.55
11 Barbora FiřtíkováBarbora Fiřtíková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 08.52
12 Ema TraxmandlováEma Traxmandlová
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
01 08.38
13 Natálie KramchaNatálie Kramcha
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 08.10
14 Petra PácalováPetra Pácalová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 08.03
15 Barbora PolaneckáBarbora Polanecká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 07.92
16 Noemi FritzováNoemi Fritzová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 07.90
17 Markéta LexováMarkéta Lexová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 07.75
18 Vendula DalibováVendula Dalibová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 07.73
19 Natálie ValentinováNatálie Valentinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 07.50
20 Eliška PekárkováEliška Pekárková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 07.36
21 Petra CerhováPetra Cerhová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 07.25
22 Alžběta NěmcováAlžběta Němcová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 06.73
Celkem 22 závodníků