Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Tábor (28. 5. 2016)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 28.5.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.81 11.00
2 David RichterDavid Richter 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.25 8.00
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.30 7.00
4 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.39 4.00
5 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.70 2.50
6 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.22
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.5.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.24 9.00
2 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 22.33 6.00
3 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.78 1.00
4 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.92
5 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.34
6 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.73
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 28.5.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.35 5.00
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.70 2.50
3 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.98
4 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.49
5 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 23.91
Martin BartošMartin Bartoš 97 AK BílinaAK Bílina DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 28.5.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.61
MB Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.17
MB Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.46
MB Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.06
MB Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.78
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 28.5.2016) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.20 11.00
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.31 9.00
3 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 25.61 8.00
4 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.86 7.00
5 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.77
MB Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.89
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.5.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.05 6.00
2 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.13 5.00
3 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.40 3.00
4 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.63 1.00
5 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.74
Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DQ
Poznámky:
Čtvrtá dráha DQ, pravidlo 162.6.
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 28.5.2016) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.29 4.00
2 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.59 2.00
3 Anna KozákováAnna Kozáková 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.86
4 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.24
5 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.73
6 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.28
Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 28.5.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 AK MostAK Most 26.33
MB Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.34
MB Heike MartinHeike Martin 72 LAC ChemnitzLAC Chemnitz 26.67
MB Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.82
MB Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.26
MB Nela KorešováNela Korešová 00 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 27.36
MB Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.50
MB Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.96
Celkem 8 závodníků