Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání družstev staršího žactva

Praha - Děkanka (5. 6. 2016)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.27
2 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 36.44
3 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 37.03
4 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.64
5 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC ČáslavAC Čáslav 38.03
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 AK ŽatecAK Žatec 38.12
2 Lukáš MoravecLukáš Moravec 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 38.43
3 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 38.59
4 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK ŠternberkAK Šternberk 39.01
5 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 39.02
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 38.07
2 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 38.73
3 David KonečnýDavid Konečný 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 38.81
4 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 38.84
5 Jakub HurtJakub Hurt 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 38.90
6 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 40.84
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert DykastRobert Dykast 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 38.84
2 František FaltýnekFrantišek Faltýnek 01 BYAC BrnoBYAC Brno 39.17
3 Ondřej SteinerOndřej Steiner 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 39.38
4 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 40.07
5 Marek ČernýMarek Černý 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 40.70
6 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 41.08
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 39.38
2 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 39.86
3 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 40.94
Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž DNS
Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 41.39
MS Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
MS Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC ČáslavAC Čáslav 36.91
MS Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 37.42
MS Adam PoláchAdam Polách 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 41.87
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 38.63
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC ČáslavAC Čáslav 39.67
3 Zuzana DymáčkováZuzana Dymáčková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 41.10
4 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 41.31
5 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.95
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 40.50
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 41.21
3 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 41.43
4 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 42.05
5 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 42.19
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 43.55
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 43.65
3 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 44.46
4 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 44.86
5 Amálie TřískováAmálie Třísková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 44.97
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 42.61
2 Eliška HezkáEliška Hezká 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 43.75
3 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 44.37
4 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 44.72
5 Aneta StrnádkováAneta Strnádková 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 45.07
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HamerlováTereza Hamerlová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 43.18
2 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 44.09
3 Marika HavelkováMarika Havelková 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 44.56
MS Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNS
Anna ŠanderováAnna Šanderová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNS
Celkem 5 závodníků