výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Břeclav (5. 6. 2016)

100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.01
2 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.18
3 Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.29
4 Jiří MorcinekJiří Morcinek 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.42
5 Lukáš MizerákLukáš Mizerák 81 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 11.56
6 Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.65
7 Jiří BaranJiří Baran 82 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.95
David KlézlDavid Klézl 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNF
Celkem 8 závodníků

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 5.6.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NavrátilFilip Navrátil 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.27
2 Filip DvořákFilip Dvořák 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.36
3 Leon GattermayerLeon Gattermayer 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.55
4 Kamil WilczekKamil Wilczek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.74
5 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11.88
MS Dominik HolecDominik Holec 95 SlovenskoSlovensko 11.35
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KubicaAdam Kubica 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.22
2 Dominik VachutkaDominik Vachutka 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.41
3 Jan KopečnýJan Kopečný 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.96
Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Alexandros SamarasAlexandros Samaras 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Dominik OrálekDominik Orálek 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NavrátilFilip Navrátil 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.10
2 Filip DvořákFilip Dvořák 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.13
3 Adam KubicaAdam Kubica 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.19
4 Dominik VachutkaDominik Vachutka 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.35
5 Kamil WilczekKamil Wilczek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.43
6 Leon GattermayerLeon Gattermayer 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.46
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.38
2 Vít JánošVít Jánoš 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.92
3 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.05
4 Martin MalinaMartin Malina 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.15
5 Jan SmělíkJan Smělík 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.18
6 Stanislav MikulášekStanislav Mikulášek 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.27
7 Petr PazourekPetr Pazourek 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.11
Jan VáchaJan Vácha 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 5.6.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.13
2 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.30
3 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.36
4 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.80
5 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.81
6 Jan VašíčekJan Vašíček 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.31
7 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.76
8 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.43
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon HánaŠimon Hána 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11.25
2 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.51
3 Jakub KozubekJakub Kozubek 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 11.68
4 Adam SmíšekAdam Smíšek 00 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 12.00
Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Patrik HřebíčekPatrik Hřebíček 99 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno DNS
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.04
2 Šimon HánaŠimon Hána 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11.24
3 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.29
4 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.33
5 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.43
6 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.46
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.03
2 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.13
3 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 12.57
4 Adéla DubováAdéla Dubová 94 AK ŠternberkAK Šternberk 12.59
5 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.72
6 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.77
Lucie GabrielováLucie Gabrielová 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.08
2 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.04
3 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.10
4 Lucie HanákováLucie Hanáková 97 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.14
5 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 13.44
6 Zuzana DrábkováZuzana Drábková 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 14.15
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 5.6.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HegrováEliška Hegrová 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk nezměřeno
2 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno nezměřeno
3 Eliška FischerováEliška Fischerová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno nezměřeno
4 Nikola HelekalováNikola Helekalová 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk nezměřeno
Petra HarasimováPetra Harasimová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNS
Celkem 5 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.96
2 Eliška HegrováEliška Hegrová 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.66
3 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.89
4 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.01
5 Eliška FischerováEliška Fischerová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.34
6 Nikola HelekalováNikola Helekalová 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.46
Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DQ
Poznámky:
DQ - pravidlo 162.6.
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 5.6.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 12.63
2 Johana MičánkováJohana Mičánková 00 JAC BrnoJAC Brno 13.13
3 Lucie KyseláLucie Kyselá 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.51
4 Petra KrálováPetra Králová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.53
5 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 13.56
6 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.76
2 Nikola VáclavíkováNikola Václavíková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.24
3 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.67
4 Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová 99 AC ProstějovAC Prostějov 13.71
5 Natálie HianikováNatálie Hianiková 00 ASK BlanskoASK Blansko 13.71
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 5.6.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BegováBarbora Begová 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13.12
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13.17
3 Marie JoanniduMarie Joannidu 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.42
4 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.62
5 Petra JaníkováPetra Janíková 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 13.67
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 12.66
2 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.66
3 Barbora BegováBarbora Begová 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13.02
4 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13.19
5 Nikola VáclavíkováNikola Václavíková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.24
Johana MičánkováJohana Mičánková 00 JAC BrnoJAC Brno DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.55
2 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.55
3 David CésarDavid César 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.56
4 Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.64
5 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 23.08
6 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.28
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 5.6.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MizerákLukáš Mizerák 81 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 23.41
2 David KlézlDavid Klézl 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 23.41
3 Lukáš TrlicaLukáš Trlica 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.61
Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNS
MS Dominik HolecDominik Holec 95 SlovenskoSlovensko DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 5.6.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik VachutkaDominik Vachutka 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.61
2 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.84
3 Leon GattermayerLeon Gattermayer 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 22.85
4 Kamil WilczekKamil Wilczek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.86
Daniel SojákDaniel Soják 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNS
Filip DvořákFilip Dvořák 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.97
2 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 23.45
3 Dominik KáňaDominik Káňa 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 24.12
4 Jakub ValášekJakub Valášek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.31
5 Martin KomínekMartin Komínek 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 24.36
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 21.85
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 22.50
3 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.72
4 Vít JánošVít Jánoš 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.78
Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.24
2 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 24.16
3 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 24.25
Jakub KozubekJakub Kozubek 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. DNS
Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SmíšekAdam Smíšek 00 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 23.71
2 Jiří BrtníkJiří Brtník 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 23.99
3 Martin MalinaMartin Malina 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 24.20
4 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 24.52
5 Tomáš SláčikTomáš Sláčik 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 24.79
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PalašJan Palaš 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 24.66
2 Lukáš BělákLukáš Bělák 99 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 24.71
3 Jan VašíčekJan Vašíček 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 25.15
Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav MikulášekStanislav Mikulášek 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 25.56
2 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 25.58
3 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 27.75
4 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 27.99
Patrik HřebíčekPatrik Hřebíček 99 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.46
2 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 24.97
3 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 25.00
4 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 26.33
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.59
2 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 26.80
3 Leona MalenínskáLeona Malenínská 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 27.58
4 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK KroměřížAK Kroměříž 28.32
Celkem 4 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 24.72
2 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.38
3 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 25.70
4 Eliška HegrováEliška Hegrová 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 26.33
5 Kateřina MikuleckáKateřina Mikulecká 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 26.41
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 97 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 27.23
2 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 27.24
3 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 27.32
4 Eliška FischerováEliška Fischerová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 27.51
5 Aneta KovářováAneta Kovářová 97 JAC BrnoJAC Brno 27.87
6 Nikola HoláskováNikola Holásková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 28.35
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SmolkováNatálie Smolková 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.54
2 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 27.81
3 Lucie HanákováLucie Hanáková 97 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 27.82
4 Zuzana DrábkováZuzana Drábková 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 28.74
5 Sabina KramnáSabina Kramná 98 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 32.17
Petra HarasimováPetra Harasimová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 25.38
2 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.54
3 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 25.83
4 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 26.36
5 Jana NovákováJana Nováková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 27.18
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 5.6.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola VáclavíkováNikola Václavíková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.95
2 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 27.15
3 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 27.48
4 Lucie KyseláLucie Kyselá 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 28.25
5 Nikola BartíkováNikola Bartíková 00 AK KroměřížAK Kroměříž 28.31
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 28.26
2 Magdalena KonečnáMagdalena Konečná 99 ASK BlanskoASK Blansko 28.55
3 Andrea PlhalováAndrea Plhalová 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 28.69
4 Petra JaníkováPetra Janíková 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 28.92
Natálie HianikováNatálie Hianiková 00 ASK BlanskoASK Blansko DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna SchindlerováKristýna Schindlerová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 28.01
2 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 28.52
3 Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová 99 AC ProstějovAC Prostějov 29.25
4 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 ASK BlanskoASK Blansko 29.83
5 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 30.04
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CésarDavid César 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 49.27
2 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 51.35
3 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 51.48
Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš TrlicaLukáš Trlica 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 52.43
2 Michal BrodaMichal Broda 88 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 52.86
3 Lukáš MizerákLukáš Mizerák 81 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 53.06
David KlézlDavid Klézl 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 50.38
2 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 50.83
3 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 51.30
4 Daniel SojákDaniel Soják 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 51.86
Filip DvořákFilip Dvořák 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNS
Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MilarJan Milar 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 50.39
2 Filip FurišFilip Furiš 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.25
3 Jiří MaňásekJiří Maňásek 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 55.41
4 Martin KomínekMartin Komínek 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 55.52
Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNS
Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.70
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 51.16
3 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51.64
4 Jiří BrtníkJiří Brtník 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 52.80
5 Lukáš WinklerLukáš Winkler 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 56.56
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří LátalJiří Látal 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 51.63
2 Daniel VašekDaniel Vašek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 54.15
3 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 54.48
Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DQ
Poznámky:
DQ - pravidlo 1262.6.
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 54.36
2 Jan PalašJan Palaš 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 56.06
3 Adam HladkýAdam Hladký 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 56.43
4 Tobiáš MoravčíkTobiáš Moravčík 99 AC ProstějovAC Prostějov 57.49
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 59.51
2 Dominika CoufalováDominika Coufalová 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 59.72
3 Leona MalenínskáLeona Malenínská 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 60.82
MS Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.94
Celkem 4 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 56.96
2 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 57.80
3 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 58.39
4 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 59.15
5 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 60.96
6 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 AC ProstějovAC Prostějov 62.64
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 97 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 60.47
2 Eva ŠvehlákováEva Švehláková 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 61.55
3 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 63.84
4 Nikola HoláskováNikola Holásková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 65.24
5 Sabina KramnáSabina Kramná 98 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 73.69
Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 56.43
2 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 56.65
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 59.20
4 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 59.61
5 Anna VýletováAnna Výletová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 59.91
6 Jana NovákováJana Nováková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 60.91
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 59.74
2 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 61.42
3 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 61.66
4 Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová 99 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 62.35
5 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 62.40
6 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 62.77
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 63.12
2 Adéla ŠrůtkováAdéla Šrůtková 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 64.31
3 Simona MertováSimona Mertová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 66.64
4 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 67.44
5 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 ASK BlanskoASK Blansko 70.32
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon SlavíkŠimon Slavík 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:01.90
2 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:02.59
3 Michal BrodaMichal Broda 88 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2:03.02
4 Adam KadulaAdam Kadula 90 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:06.56
5 Lukáš SýkoraLukáš Sýkora 90 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:10.26
MS Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1:58.04
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:57.32
2 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1:58.57
3 Filip FurišFilip Furiš 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:59.03
4 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:03.33
5 Filip ČechFilip Čech 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:06.84
6 Jiří MaňásekJiří Maňásek 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2:06.96
7 Tadeáš CoufalTadeáš Coufal 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:07.95
8 Adam BojanovskýAdam Bojanovský 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:08.77
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik ManišDominik Maniš 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:59.84
2 Dominik PappDominik Papp 99 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:00.49
3 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:01.42
4 Štefan PrášekŠtefan Prášek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:01.51
5 Daniel VašekDaniel Vašek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:04.01
6 Adam HladkýAdam Hladký 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:05.98
7 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2:08.89
8 Adam FrancAdam Franc 00 JAC BrnoJAC Brno 2:09.53
9 Rudolf ŠkaldaRudolf Škalda 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:10.79
10 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:12.75
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:11.40
2 Veronika RosováVeronika Rosová 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:11.65
3 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:17.05
4 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:17.68
5 Dominika CoufalováDominika Coufalová 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:19.42
6 Lucie BelfínováLucie Belfínová 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:31.64
Celkem 6 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:13.24
2 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:19.04
3 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 AC ProstějovAC Prostějov 2:22.00
4 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:23.49
5 Aneta KovářováAneta Kovářová 97 JAC BrnoJAC Brno 2:26.54
6 Gabriela NelhybelováGabriela Nelhybelová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:27.31
7 Veronika ŠvejnohováVeronika Švejnohová 97 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:30.55
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:18.75
2 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:19.39
3 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 2:24.17
4 Petra PavláskováPetra Pavlásková 99 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:44.04
Celkem 4 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří TeplýJiří Teplý 94 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:15.09
2 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 4:17.59
3 Radek LudvíkRadek Ludvík 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4:27.87
Celkem 3 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Mikuláš BernardMikuláš Bernard 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:04.19
2 Martin RebendaMartin Rebenda 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4:13.24
3 Miroslav StabrynMiroslav Stabryn 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:16.72
4 Filip ZátopekFilip Zátopek 97 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4:26.69
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 René SasynRené Sasyn 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:05.23
2 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 4:20.38
3 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:23.14
4 Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:23.86
5 Michal SittaMichal Sitta 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:24.20
6 Adam KufaAdam Kufa 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:33.80
7 Adam JelínekAdam Jelínek 99 JAC BrnoJAC Brno 4:37.84
8 Petr PazourekPetr Pazourek 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:38.50
9 Samuel KolářSamuel Kolář 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:41.28
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika RosováVeronika Rosová 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:42.57
2 Lada NovákováLada Nováková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4:45.63
3 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:51.76
4 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:58.14
Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Celkem 5 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:43.76
2 Shannon SivilaShannon Sivila 97 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5:22.77
3 Lenka MikuláškováLenka Mikulášková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:25.35
Celkem 3 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:41.69
2 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:42.89
3 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:44.50
4 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:01.06
5 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:08.98
6 Michaela KieselováMichaela Kieselová 00 JAC BrnoJAC Brno 5:09.63
7 Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská 00 ASK BlanskoASK Blansko 5:13.13
8 Lucie VaňkováLucie Vaňková 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:23.54
9 Aneta JedličkováAneta Jedličková 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5:31.53
10 Iveta JedličkováIveta Jedličková 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5:37.44
11 Monika LeciánováMonika Leciánová 00 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 5:50.12
Celkem 11 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří PodešvaJiří Podešva 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09:21.82
2 Jan HavlenaJan Havlena 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:27.35
3 Gabriel ŠtěpánekGabriel Štěpánek 99 JAC BrnoJAC Brno 09:43.40
4 Tomáš KrylTomáš Kryl 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09:51.63
5 Jakub SmetanaJakub Smetana 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09:55.03
6 Martin VodičkaMartin Vodička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10:25.89
Radek TylRadek Tyl 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 7 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lada NovákováLada Nováková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 10:01.88
2 Tereza EliáškováTereza Eliášková 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 10:24.83
3 Michaela SedlákováMichaela Sedláková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11:07.21
4 Pavla HlaváčkováPavla Hlaváčková 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11:17.02
5 Hana LegerskáHana Legerská 85 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11:45.28
6 Iveta NeprašováIveta Neprašová 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12:13.52
7 Simona KuchařováSimona Kuchařová 96 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 12:32.54
Celkem 7 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10:48.01
2 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK ŠternberkAK Šternberk 11:21.65
3 Hana PeterkováHana Peterková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11:27.70
4 Nikola PeterkováNikola Peterková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11:40.04
Celkem 4 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 10:43.99
2 Julie RampírováJulie Rampírová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11:06.02
3 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12:20.00
4 Julie JakubíčkováJulie Jakubíčková 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12:21.35
5 Radmila CentnerováRadmila Centnerová 00 ASK BlanskoASK Blansko 12:51.15
Celkem 5 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David KákonaDavid Kákona 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 15:21.31
2 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 15:55.26
3 Tomáš DumbrovskýTomáš Dumbrovský 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16:39.14
Celkem 3 závodníků

5000 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15:58.36
2 Serhij TkačSerhij Tkač 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16:16.90
3 David WittekDavid Wittek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17:00.88
4 Andrej FialaAndrej Fiala 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 17:21.56
5 Jakub CieslarJakub Cieslar 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17:43.26
Ondřej MartinekOndřej Martinek 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNF
Vojtěch BártaVojtěch Bárta 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.03
2 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 15.61
3 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 94 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 17.21
4 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 17.95
5 Tereza TomíčkováTereza Tomíčková 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.06
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zita DušánkováZita Dušánková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.85
2 Eva ŠvehlákováEva Švehláková 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 16.22
3 Aneta PalánováAneta Palánová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 16.32
4 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.34
5 Aneta PutnováAneta Putnová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 17.62
Petra HarasimováPetra Harasimová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNS
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KreiselováEliška Kreiselová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.31
2 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.72
3 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.56
4 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.77
5 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 17.69
6 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 18.73
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14.80
2 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14.89
3 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.97
4 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 15.85
5 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 17.08
6 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 18.11
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 14.55
2 Miroslav NyklMiroslav Nykl 97 JAC BrnoJAC Brno 15.27
3 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 15.36
4 Vít HromekVít Hromek 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.43
5 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.15
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.02
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.03
3 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.36
4 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.45
5 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík 00 JAC BrnoJAC Brno 15.51
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.07
2 Michal ZamazalMichal Zamazal 99 JAC BrnoJAC Brno 17.12
3 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 18.28
Jonáš KolašínJonáš Kolašín 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 4 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 39.24
2 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 40.21
3 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 40.24
4 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 40.62
5 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 41.87
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠtefkaMarek Štefka 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 39.83
2 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 41.10
3 Michal ZamazalMichal Zamazal 99 JAC BrnoJAC Brno 42.14
4 Lukáš KubátLukáš Kubát 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 43.34
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip LukšaFilip Lukša 99 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 42.57
2 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 44.08
3 Jan NavrátilJan Navrátil 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 47.37
4 Vojtěch BeňovičVojtěch Beňovič 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.56
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 45.48
2 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 45.65
Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 44.87
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 45.55
3 Petra KrálováPetra Králová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.99
Veronika VolnáVeronika Volná 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 46.16
2 Sabina KusákováSabina Kusáková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 47.24
3 Barbora BegováBarbora Begová 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 47.52
4 Lenka BurianováLenka Burianová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 48.40
5 Anísa FilaliAnísa Filali 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 50.18
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková 99 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 48.61
2 Veronika KotasováVeronika Kotasová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 48.97
3 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 49.29
4 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 50.82
5 Marie JoanniduMarie Joannidu 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 52.54
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 47.81
2 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 50.86
3 Veronika KlapilováVeronika Klapilová 00 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 55.46
4 Adéla VojáčkováAdéla Vojáčková 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 57.06
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 57.47
2 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 58.38
3 Michal BrodaMichal Broda 88 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 63.15
4 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 63.47
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít HromekVít Hromek 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 57.22
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 58.34
3 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 58.41
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 59.65
5 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 63.26
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 63.68
2 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 66.16
3 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 66.57
MS Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 60.37
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 68.44
2 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK KroměřížAK Kroměříž 68.64
3 Tereza TomíčkováTereza Tomíčková 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 69.62
Celkem 3 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 65.50
2 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 65.68
3 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 66.13
4 Anna PliskováAnna Plisková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 68.52
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva SlovákováEva Slováková 98 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 74.05
2 Nela KocurkováNela Kocurková 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 75.24
3 Sára PavlíčkováSára Pavlíčková 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 79.58
Celkem 3 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:38.26
2 Michal DžuberaMichal Džubera 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:51.53
3 Jiří MartinkaJiří Martinka 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7:01.36
4 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7:27.25
5 Lukáš SzekeresLukáš Szekeres 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8:19.63
Celkem 5 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10:01.88
2 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:23.86
Celkem 2 závodníků

3000 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10:28.85
2 Patrik SlanýPatrik Slaný 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11:11.24
3 Tadeáš CoufalTadeáš Coufal 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12:10.28
Jan TesarčíkJan Tesarčík 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. DNF
Celkem 4 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla VoráčkováAdéla Voráčková 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11:43.06
2 Kristýna VicenecováKristýna Vicenecová 95 TJ UničovTJ Uničov 12:14.46
Celkem 2 závodníků

3000 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12:27.95
2 Lenka PeterkováLenka Peterková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12:40.74
3 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13:27.91
Markéta NovotnáMarkéta Novotná 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNF
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Buba, Otruba, Sajdok, Morcinek Buba, Otruba, Sajdok, Morcinek TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 43.81
2 Sokol Opava - muži Sokol Opava - muži TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.55
3 Klézl, Řezníček, Vojtek, Zeman Klézl, Řezníček, Vojtek, Zeman AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 45.85
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dluhoš, Rakušan, Drštička, Mališka Dluhoš, Rakušan, Drštička, Mališka Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 44.68
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Smělík, Jánoš, Romanchenkov, Vácha Smělík, Jánoš, Romanchenkov, Vácha AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 44.44
2 Winkler, Vychodil, Látal, Namyslo Winkler, Vychodil, Látal, Namyslo Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 44.73
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Prachařová, Helekalová, Dušánková, Hegerová Prachařová, Helekalová, Dušánková, Hegerová TJ ŠumperkTJ Šumperk 50.99
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Drimajová, Trundová, Trundová, Langerová Drimajová, Trundová, Trundová, Langerová TJ ŠumperkTJ Šumperk 50.28
Hanáčková, Hromadníková, Koppová, Fráňová Hanáčková, Hromadníková, Koppová, Fráňová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Celkem 2 závodníků

4 x 400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lampa, Wiltzek, Baran, Kaštovský Lampa, Wiltzek, Baran, Kaštovský TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:28.92
Celkem 1 závodníků

4 x 400 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hoffmann, Vachutka, Kotásek, Hajduk Hoffmann, Vachutka, Kotásek, Hajduk SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:30.67
2 Suchánek, Čech, Milar, Prášek Suchánek, Čech, Milar, Prášek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:37.11
3 Klaška, Hladký, Hvasta, Zeman Klaška, Hladký, Hvasta, Zeman AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3:38.78
4 Sasyn, Tkáč, Lásota, Cieslar Sasyn, Tkáč, Lásota, Cieslar TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:42.18
5 Dluhoš, Rakušan, Drštička, Mališka Dluhoš, Rakušan, Drštička, Mališka Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3:47.28
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Malina, Štefka, Maniš, Hána Malina, Štefka, Maniš, Hána Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:44.08
Celkem 1 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Siebeltová K., Krtková, Rašková, Šprochová Siebeltová K., Krtková, Rašková, Šprochová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:05.59
2 Václaviková, Schindlerová, Lampová, Králová Václaviková, Schindlerová, Lampová, Králová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:11.66
3 Lubojacká, Kotasová, Galaczová, Chlebíková Lubojacká, Kotasová, Galaczová, Chlebíková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:19.37
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hanáková, Jeřábková, Freibergerová E., Matějáková Hanáková, Jeřábková, Freibergerová E., Matějáková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:11.66
Celkem 1 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Konečná, Hlaváčková, Centnerová, Klinkovská Konečná, Hlaváčková, Centnerová, Klinkovská ASK BlanskoASK Blansko 4:38.72
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 1.97
2 Martin HeindlMartin Heindl
JAC BrnoJAC Brno
92 1.94
3 David HájekDavid Hájek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 1.91
4 Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
93 1.88
5 Tomáš MráčekTomáš Mráček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 1.80
6 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 1.80
MS Tomáš ZemanTomáš Zeman
SlovenskoSlovensko
95 1.94
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 1.97
2 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.91
3 Adam KubicaAdam Kubica
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 1.80
4 Dominik KáňaDominik Káňa
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 1.80
5 Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
97 1.75
Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 NM
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.91
2 Jiří OčenášekJiří Očenášek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 1.84
3 Filip SloukaFilip Slouka
JAC BrnoJAC Brno
99 1.81
4 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 1.78
5 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 1.78
6 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.70
7= Jiří ŠůstalJiří Šůstal
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
99 1.65
7= Matěj DluhošMatěj Dluhoš
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 1.65
7= Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 1.65
Jonáš KolašínJonáš Kolašín
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 NM
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lucie KrtičkováLucie Krtičková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 1.67
2 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 1.64
3 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
91 1.58
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kateřina FialováKateřina Fialová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 1.61
2 Ivona BambuškováIvona Bambušková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 1.58
3 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 1.55
4 Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
98 1.55
5 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 1.50
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.61
2 Jiřina MaradováJiřina Maradová
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
00 1.58
3 Lucie KantorováLucie Kantorová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.58
4 Vendula GereckáVendula Gerecká
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.55
5 Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.55
6 Petra FráňováPetra Fráňová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 1.40
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 NM
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.70
2 David HájekDavid Hájek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 4.40
3 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.20
4 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 4.10
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jiří KadlaJiří Kadla
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4.20
2 Valdemar MatuškaValdemar Matuška
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 4.10
3 Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
97 3.90
4 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 3.80
5 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 3.40
6 Ondřej BelfínOndřej Belfín
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 3.40
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomáš SláčikTomáš Sláčik
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 3.80
2 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 3.80
3 František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 3.00
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Aneta PutnováAneta Putnová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 3.30
2 Hana KlimentováHana Klimentová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 3.00
3 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 2.90
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 3.40
2 Petra FráňováPetra Fráňová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 3.30
3 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 3.20
4 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 3.20
5 Vendula HanákováVendula Hanáková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 3.00
6 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 2.90
7 Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 2.60
8 Kateřina PoláškováKateřina Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 2.50
9 Veronika KoppováVeronika Koppová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 2.40
10 Andrea KrejčováAndrea Krejčová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 2.20
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David HájekDavid Hájek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 6.45
2 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 6.08
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip NavrátilFilip Navrátil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
97 7.23
2 Dominik OrálekDominik Orálek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 6.79
3 Vojtěch RakušanVojtěch Rakušan
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
97 6.64
4 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 6.63
5 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 6.55
6 Adam KubicaAdam Kubica
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 6.46
7 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 6.34
8 Lukáš KračmarLukáš Kračmar
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 6.00
9 Alexandros SamarasAlexandros Samaras
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 5.79
10 Jan KopečnýJan Kopečný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 5.55
11 Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 5.27
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon HánaŠimon Hána
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 6.79
2 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 6.69
3 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 6.43
4 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 6.41
5 Lukáš KubátLukáš Kubát
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 6.28
6 Filip SloukaFilip Slouka
JAC BrnoJAC Brno
99 6.24
7 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 6.11
8 Vojtěch DušekVojtěch Dušek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
00 5.73
9 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
JAC BrnoJAC Brno
00 5.47
10 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 5.40
11 Jakub KučeraJakub Kučera
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 4.86
12 Martin BelfínMartin Belfín
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 4.73
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marcela GoreckáMarcela Gorecká
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
88 5.25
MS Claudia HladíkováClaudia Hladíková
SlovenskoSlovensko
94 5.84
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 5.54
2 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 5.44
3 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 5.20
4 Aneta PalánováAneta Palánová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 5.02
5 Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 5.02
6 Nikola HelekalováNikola Helekalová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
98 4.84
7 Michaela SkórováMichaela Skórová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 4.83
8 Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
98 4.32
Lucie HanákováLucie Hanáková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
97 NM
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 5.53
2 Anísa FilaliAnísa Filali
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
00 5.44
3 Lucie BaroňováLucie Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 5.16
4 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 5.16
5 Anežka HanouskováAnežka Hanousková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 5.06
6 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
00 4.90
7 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
99 4.77
8 Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 4.71
9 Alena MatějákováAlena Matějáková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
00 4.70
10 Karolína VlčkováKarolína Vlčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 4.64
11 Alžběta ZdražilováAlžběta Zdražilová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
99 4.64
12 Magdalena KoníčkováMagdalena Koníčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 4.55
13 Petra FritschováPetra Fritschová
JAC BrnoJAC Brno
99 4.44
14 Veronika KlapilováVeronika Klapilová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
00 4.22
15 Tereza StaňkováTereza Staňková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 4.07
16 Andrea PlhalováAndrea Plhalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 3.91
Denisa PrachařováDenisa Prachařová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 NM
Celkem 17 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 14.82
2 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 14.63
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
97 13.40
2 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 13.26
3 Lukáš KračmarLukáš Kračmar
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 13.20
4 Daniel PátekDaniel Pátek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 12.33
5 Vojtěch RakušanVojtěch Rakušan
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
97 11.97
6 Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 11.59
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 13.42
2 Šimon HánaŠimon Hána
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 13.28
3 Vilém StráskýVilém Stráský
JAC BrnoJAC Brno
99 13.02
4 Filip SloukaFilip Slouka
JAC BrnoJAC Brno
99 12.52
5 Vojtěch DušekVojtěch Dušek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
00 12.40
6 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 12.31
Tomáš DvořákTomáš Dvořák
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
00 NM
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 11.89
2 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 11.13
3 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
94 10.38
4 Marcela GoreckáMarcela Gorecká
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
88 10.31
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 11.96
2 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC BrnoJAC Brno
98 11.92
3 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 11.40
4 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 10.95
5 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 10.60
6 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 10.45
7 Karolína FuksováKarolína Fuksová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 10.06
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 11.47
2 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
00 11.41
3 Anísa FilaliAnísa Filali
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
00 11.40
4 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 11.40
5 Marie HeimováMarie Heimová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 10.97
6 Johana MičánkováJohana Mičánková
JAC BrnoJAC Brno
00 10.80
7 Nikola DvorskáNikola Dvorská
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 10.79
8 Eliška KreiselováEliška Kreiselová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 10.44
9 Petra FritschováPetra Fritschová
JAC BrnoJAC Brno
99 10.38
10 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 10.20
11 Veronika NiesnerováVeronika Niesnerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 10.04
12 Magdalena KoníčkováMagdalena Koníčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 09.89
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 14.57
2 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 13.49
3 Michaela VedrováMichaela Vedrová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 12.96
4 Leona VargováLeona Vargová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 12.51
5 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 11.92
6 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 11.60
7 Zita HubáčkováZita Hubáčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 11.27
8 Kristýna KlossováKristýna Klossová
JAC BrnoJAC Brno
99 10.82
9 Lucie SulkováLucie Sulková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 10.52
10 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 10.26
11 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 10.19
12 Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská
ASK BlanskoASK Blansko
00 09.49
13 Aneta PištěkováAneta Pištěková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
00 06.82
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra KlementováPetra Klementová
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
88 15.87
2 Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
84 13.09
3 Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
93 13.02
4 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 11.25
5 Kateřina KasalováKateřina Kasalová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 10.84
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 12.78
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
97 12.52
3 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 11.50
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 17.29
2 Pavel BílskýPavel Bílský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 15.24
3 Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 15.10
4 Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 14.36
5 Daniel ŠírDaniel Šír
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 13.18
6 Tomáš BortelTomáš Bortel
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
99 12.86
7 Jakub ZelinkaJakub Zelinka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
00 12.75
8 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 12.72
9 Jakub KasalaJakub Kasala
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 11.98
10 Jan DavidJan David
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 09.42
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan UhrinJan Uhrin
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 14.27
2 Benedikt ĎubekBenedikt Ďubek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 13.32
3 Tomáš PetružálekTomáš Petružálek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 13.06
4 Jakub ValášekJakub Valášek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 11.56
5 Petr TancerPetr Tancer
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
97 11.46
6 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 11.37
7 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 11.11
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan HorňákJan Horňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94