Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/

Plzeň (4. 6. 2016)

skok daleký - Muži

(so, 4.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 6.36 +0.7 m/s
2 Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
98 6.18 +1.1 m/s
3 Daniel HavelDaniel Havel
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
97 6.14 +0.7 m/s
4 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
98 5.96 -0.3 m/s
5 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
96 5.95 +0.4 m/s
6 Petr KolářPetr Kolář
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.84 +1.2 m/s
7 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 5.80 +0.7 m/s
8 Jan ToncarJan Toncar
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
93 5.70 +1.0 m/s
9 Gia Huy NguyenGia Huy Nguyen
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 5.29 +1.2 m/s
10 Tobiáš KořínekTobiáš Kořínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 4.91 +1.6 m/s
Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
78 NM
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 4.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matouš BoudnýMatouš Boudný
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
00 6.18 +0.4 m/s
2 Jakub KřížekJakub Křížek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 5.96 +0.1 m/s
3 Jaromír ValentaJaromír Valenta
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 5.81 +0.4 m/s
4 Karel HanzlíkKarel Hanzlík
TJ SušiceTJ Sušice
99 5.72 +1.6 m/s
5 David ŽikešDavid Žikeš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 5.61 +0.3 m/s
6 Jiří LoufekJiří Loufek
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
99 5.57 +0.1 m/s
7 Tomáš MichálekTomáš Michálek
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
00 5.47 +0.9 m/s
8 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
00 5.43 +1.3 m/s
9 Matyáš MóriMatyáš Móri
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 5.32 +1.9 m/s
10 Albert WeberAlbert Weber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 5.09 +0.3 m/s
11 Petr PincPetr Pinc
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 4.64 +0.2 m/s
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 4.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 5.47 +0.5 m/s
2 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK BílinaAK Bílina
96 5.28 +0.3 m/s
3 Iveta KubováIveta Kubová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
83 5.24 +0.5 m/s
4 Iva Brandová-RauchováIva Brandová-Rauchová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 4.93 +0.5 m/s
5 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.74 +0.1 m/s
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 4.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 5.75 +0.3 m/s
2 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
99 5.61 +1.9 m/s
3 Tereza SekyrováTereza Sekyrová
AK SokolovAK Sokolov
00 5.37 +1.1 m/s
4 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 5.02 +0.3 m/s
5 Michaela MaryškováMichaela Maryšková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.85 +1.1 m/s
6 Anežka KunčickáAnežka Kunčická
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 4.79 -0.6 m/s
7 Lucie TůmováLucie Tůmová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 4.76 +1.2 m/s
8 Markéta PincováMarkéta Pincová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
99 4.74 +0.6 m/s
9 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.72 +0.6 m/s
10 Patricie TóthováPatricie Tóthová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
00 4.67 -0.4 m/s
11 Anna KozákováAnna Kozáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 4.66 -0.1 m/s
12 Tereza LukášováTereza Lukášová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.44 -0.3 m/s
13 Simona HaasováSimona Haasová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 4.44 +1.2 m/s
14 Jana HoškováJana Hošková
TJ SušiceTJ Sušice
99 4.43 +0.4 m/s
15 Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
00 4.26 +0.7 m/s
16 Nikola VeseláNikola Veselá
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 4.06 +1.0 m/s
17 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 4.05 -0.1 m/s
18 Hana NovotnáHana Novotná
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
99 3.73 +0.6 m/s
Celkem 18 závodníků