Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyň, skupina B

Nýřany (25. 5. 2016)
skok vysoký - Ml. žáci (středa, 25.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej SahulaOndřej Sahula 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1.31 11.00
2 Josef VáchalJosef Váchal 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1.26 9.00
3 Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1.21 8.00
skok vysoký - Ml. žákyně (středa, 25.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna PrůchováKristýna Průchová 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1.36 11.00
2 Renata HusárkováRenata Husárková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1.31 9.00
3 Miloslava ŠlajerováMiloslava Šlajerová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1.26 8.00
skok daleký - Ml. žáci (středa, 25.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef StanislavskýJosef Stanislavský 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4.78 11.00
2 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4.22 9.00
3 Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4.10 8.00
skok daleký - Ml. žákyně (středa, 25.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4.61 11.00
2 Petra SičákováPetra Sičáková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4.20 9.00
3 Patricia RemiášováPatricia Remiášová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4.18 8.00
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (středa, 25.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra SičákováPetra Sičáková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.93 11.00
2 Kristýna PrůchováKristýna Průchová 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.99 9.00
3 Lucie KašíkováLucie Kašíková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.51 8.00
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (středa, 25.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.07 11.00
2 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 08.55 9.00
3 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 07.72 8.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (středa, 25.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (středa, 25.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef StanislavskýJosef Stanislavský 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 60.30 11.00
2 Filip ŠauliFilip Šauli 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 55.75 9.00
3 Matěj KovářMatěj Kovář 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 50.28 8.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (středa, 25.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra SičákováPetra Sičáková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 53.90 11.00
2 Adéla MečlováAdéla Mečlová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 40.66 9.00
3 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 35.08 8.00