Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyň, skupina B

Nýřany (25. 5. 2016)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 25.5.2016) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef StanislavskýJosef Stanislavský 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.35
2 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.07
3 Richard VrábelRichard Vrábel 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.62
4 Boris PikaliBoris Pikali 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.69
5 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.85
6 Andrej ŠímaAndrej Šíma 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 25.5.2016) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.84
2 Matěj KovářMatěj Kovář 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.04
3 JAN KARLÍKJAN KARLÍK 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10.11
4 FILIP KAŠÍKFILIP KAŠÍK 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10.76
MB Dominik HošekDominik Hošek 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.53
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (st, 25.5.2016) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SahulaOndřej Sahula 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.34
2 Niko VránekNiko Vránek 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.81
3 Theodor KrajčíTheodor Krajčí 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 10.17
4 Jáchym PajdarJáchym Pajdar 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11.04
MB Martin KrálMartin Král 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.71
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (st, 25.5.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠauliFilip Šauli 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.98
2 David KolářDavid Kolář 03 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.09
3 MICHAL NOVÁKMICHAL NOVÁK 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.51
4 Ondřej FuchsOndřej Fuchs 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.95
5 Jan MalátJan Malát 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 10.40
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 25.5.2016) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef StanislavskýJosef Stanislavský 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.35 11.00
2 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.65 9.00
3 Filip ŠauliFilip Šauli 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.76 8.00
4 Matěj KovářMatěj Kovář 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.97 7.00
5 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.03 6.00
6 Ondřej SahulaOndřej Sahula 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.10 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 25.5.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 03 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.01 4.00
2 Richard VrábelRichard Vrábel 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.70 3.00
3 Boris PikaliBoris Pikali 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.73 2.00
4 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.85 1.00
5 Niko VránekNiko Vránek 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.94
MICHAL NOVÁKMICHAL NOVÁK 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 25.5.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.77
2 Nikola AzariNikola Azari 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.93
3 Šárka TomanováŠárka Tomanová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.54
4 Adina ProvalilováAdina Provalilová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10.90
5 Kristýna MužíkováKristýna Mužíková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11.07
6 Nela ChmelíkováNela Chmelíková 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 25.5.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.67
2 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.84
3 Adéla SchinabkováAdéla Schinabková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.99
4 BARBORA NOVÁKOVÁBARBORA NOVÁKOVÁ 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10.62
5 Daniela JansováDaniela Jansová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10.62
Kateřina DunováKateřina Dunová 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 25.5.2016) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.53
2 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.78
3 Adéla SahulováAdéla Sahulová 06 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.83
4 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10.65
5 Tereza HůrkováTereza Hůrková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10.99
6 ADRIANA WÜRKNEROVÁADRIANA WÜRKNEROVÁ 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11.30
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (st, 25.5.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Renata HusárkováRenata Husárková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.85
2 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.25
3 Daniela KrajčíkováDaniela Krajčíková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10.00
4 Veronika ZůnováVeronika Zůnová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10.72
5 ANASTÁZIE PINTOVÁANASTÁZIE PINTOVÁ 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11.22
6 Veronika FörstováVeronika Förstová 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (st, 25.5.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.15
2 Patricia RemiášováPatricia Remiášová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.64
3 Annemari LoukotkováAnnemari Loukotková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10.48
4 Viktorie KoppováViktorie Koppová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.70
5 Vanesa ŠperlováVanesa Šperlová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10.96
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (st, 25.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.05
2 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.95
3 Lucie HuclováLucie Huclová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.35
4 Klaudie ŠetlíkováKlaudie Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.76
5 Nikola ŠotováNikola Šotová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11.21
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (st, 25.5.2016) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.02
2 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.12
3 Lucie SochorováLucie Sochorová 06 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 10.13
4 KAROLÍNA ŠPERLOVÁKAROLÍNA ŠPERLOVÁ 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10.33
5 Štěpánka BurešováŠtěpánka Burešová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10.58
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 25.5.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.54 11.00
2 Renata HusárkováRenata Husárková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.83 9.00
3 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.88 8.00
4 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.94 7.00
5 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.10 6.00
6 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.36 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 25.5.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricia RemiášováPatricia Remiášová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.02 4.00
2 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.26 3.00
3 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.69 2.00
4 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.70 1.00
5 Adéla SahulováAdéla Sahulová 06 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.73
6 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.90
Celkem 6 závodníků