Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyň, skupina B

Nýřany (25. 5. 2016)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 25.5.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 20.76 11.00
2 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 20.96 9.00
3 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 22.31 7.00
4 Ondřej SahulaOndřej Sahula 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 22.47 5.00
5 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 24.33 2.00
MB Martin KrálMartin Král 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 21.15
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 25.5.2016) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.17 8.00
2 Luboš ChmelíkLuboš Chmelík 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 24.07 3.00
3 JAN KARLÍKJAN KARLÍK 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 24.83 1.00
4 Ondřej FuchsOndřej Fuchs 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 25.73
5 Andrej ŠímaAndrej Šíma 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 25.79
6 Jan MalátJan Malát 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 26.02
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 25.5.2016) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HůrkaOndřej Hůrka 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 22.36 6.00
2 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 23.43 4.00
3 Lukáš ZvolánekLukáš Zvolánek 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 25.81
4 Lukáš FörsterLukáš Förster 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 26.48
5 Jáchym PajdarJáchym Pajdar 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 28.68
MB Dominik HošekDominik Hošek 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 21.16
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 25.5.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 20.71 11.00
2 Terezie GrulichováTerezie Grulichová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 21.90 9.00
3 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 22.06 8.00
4 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 22.07 7.00
5 Patricia RemiášováPatricia Remiášová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 22.67 5.00
6 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 24.23
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 25.5.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 22.69 4.00
2 Barbora VelkoborskáBarbora Velkoborská 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 23.16 2.00
3 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 23.26 1.00
4 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 23.80
5 Kateřina VysloužilováKateřina Vysloužilová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 24.30
6 Nikola AzariNikola Azari 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 24.72
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 25.5.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 23.38
2 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 24.15
3 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 24.54
4 Adéla SchinabkováAdéla Schinabková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 25.05
5 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 25.35
6 Lucie HuclováLucie Huclová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 25.67
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 25.5.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.94 3.00
2 Adéla SahulováAdéla Sahulová 06 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 25.06
3 Viktorie KoppováViktorie Koppová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 26.17
4 Šárka TomanováŠárka Tomanová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 27.58
5 ANASTÁZIE PINTOVÁANASTÁZIE PINTOVÁ 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 28.02
6 Veronika FörstováVeronika Förstová 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 30.53
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 25.5.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠperlováKateřina Šperlová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 25.49
2 Klaudie ŠetlíkováKlaudie Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 27.16
3 Tereza HůrkováTereza Hůrková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 29.23
4 Nela ChmelíkováNela Chmelíková 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 29.44
5 Nikola ŠotováNikola Šotová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 30.30
6 Adéla PivoňkováAdéla Pivoňková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 30.89
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 25.5.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stela ProvalilováStela Provalilová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 22.65 6.00
2 Barbora MifkováBarbora Mifková 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 24.77
3 Barbora ŠmákalováBarbora Šmákalová 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 25.62
4 Daniela JansováDaniela Jansová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 27.00
5 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 27.57
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (st, 25.5.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Renata DoušováRenata Doušová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 23.57
2 Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 26.18
3 Nikola StrnadováNikola Strnadová 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 26.32
4 Adina ProvalilováAdina Provalilová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 28.23
MB Barbora PojarováBarbora Pojarová 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 24.69
Celkem 5 závodníků