výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD mladšího žactva Středočeského kraje, skupina A

Beroun (27. 5. 2016)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 27.5.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adan RaškaAdan Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.97 11.00
2 Bruno UlbertBruno Ulbert 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.79 9.00
3 Denis MbumastonDenis Mbumaston 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.19 5.00
4 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.27 4.00
5 Jakub RychtaříkJakub Rychtařík 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.47
6 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.98
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 27.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.01 7.00
2 Daniel MikešDaniel Mikeš 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.28 3.00
3 Václav BrůžekVáclav Brůžek 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.38 1.00
4 Kryštof VydraKryštof Vydra 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.47
5= Tobiáš ZábranskýTobiáš Zábranský 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.97
5= Marek SmékalMarek Smékal 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.97
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 27.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj FialaMatěj Fiala 03 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.96 8.00
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.16 6.00
3 Matyáš BraunMatyáš Braun 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.35 2.00
4 Oliver SobotkaOliver Sobotka 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.45
5 Ondřej MlchOndřej Mlch 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.56
6 Martin RabochMartin Raboch 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.78
7 Viktor BuraViktor Bura 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.79
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (pá, 27.5.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip StaněkFilip Staněk 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.39
2 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.47
3 Štěpán ŘádekŠtěpán Řádek 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.64
4 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.71
5 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.88
6 jakub Kloučekjakub Klouček 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10.45
7 Jiří PechJiří Pech 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.76
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 27.5.2016) Vítr: -3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.83 9.00
2 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.92 8.00
3 Petra BystřičanováPetra Bystřičanová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.01 7.00
4 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.14 6.00
5 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.23 2.00
6 Tereza MerhautováTereza Merhautová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.31 1.00
7 Nela AnýžováNela Anýžová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.63
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 27.5.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 08.74 11.00
2 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.58
3 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.60
4 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.72
5 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.95
6 Anna PolaneckáAnna Polanecká 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.01
7 Kristýna VránováKristýna Vránová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 10.58
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 27.5.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.16 4.50
2 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.40
3 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.44
4 Barbora HezinováBarbora Hezinová 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.50
5 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.65
6 Natálie KarasováNatálie Karasová 04 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 09.81
7 Klára KuncováKlára Kuncová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.13
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (pá, 27.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PrchalováLucie Prchalová 03 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.18 3.00
2 Anna PřibylováAnna Přibylová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.35
3 Adéla RogulováAdéla Rogulová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.46
4 Silvie BartošováSilvie Bartošová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.63
5 Anežka MajerováAnežka Majerová 04 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 10.25
6 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 10.54
7 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.72
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (pá, 27.5.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.35
2 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.60
3 Kristýna SengerováKristýna Sengerová 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.65
4 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 04 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 09.94
5 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10.11
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (pá, 27.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.16 4.50
2 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.41
3 Sabina BartošováSabina Bartošová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.47
4 Dominika VaňkováDominika Vaňková 03 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 10.40
5 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 04 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 10.73
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (pá, 27.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena BrtováMagdalena Brtová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.54
2= Eva TuháčkováEva Tuháčková 03 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 09.70
2= Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 09.70
MB Andrea SoukupováAndrea Soukupová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.81
Michaela BýčkováMichaela Býčková 03 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram DNF
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 46.24 9.00
2 Denis VosykaDenis Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.99 6.00
3 Matěj BenešMatěj Beneš 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 54.92
4 Jan PechJan Pech 03 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 55.23
5 jakub Kloučekjakub Klouček 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 61.16
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.15 5.00
2 Ondřej FialaOndřej Fiala 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 50.57 3.00
3 Viktor BuraViktor Bura 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 55.00
4 Dominik LevýDominik Levý 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 56.37
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek MyškaMarek Myška 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 51.26 1.00
2 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 54.02
3 Tomáš HrbekTomáš Hrbek 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 54.70
4 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 56.62
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŽingorAdam Žingor 03 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 50.91 2.00
2 Tobiáš SudekTobiáš Sudek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 51.82
3 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 53.21
4 Matěj TyleMatěj Tyle 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 54.34
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín ReichlAntonín Reichl 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.72 11.00
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 47.30 8.00
3 Jalil CookJalil Cook 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 47.46 7.00
4 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 49.00 4.00
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 45.06 11.00
2 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 49.89 6.00
3 Veronika PohlováVeronika Pohlová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 52.20
4 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 54.46
Eva TuháčkováEva Tuháčková 03 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 50.57 4.00
2 Eliška JírováEliška Jírová 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 50.64 3.00
3 Eva ZichováEva Zichová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 51.43
4 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.46
5 Eliška VébrováEliška Vébrová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 59.74
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 50.38 5.00
2 Magdalena BrtováMagdalena Brtová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 51.85
3 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 55.43
4 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 55.60
5 Dominika VaňkováDominika Vaňková 03 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 56.43
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.90 8.00
2 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 50.75 2.00
3 Alexandra ŠkutováAlexandra Škutová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 54.33
4 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 55.24
5 Zuzana FantováZuzana Fantová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 56.49
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina LukešováSabina Lukešová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 49.63 7.00
2 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 51.66
3 Tereza LoučováTereza Loučová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 52.12
4 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 04 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 52.91
5 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 56.25
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 51.40
2 Denisa BurianováDenisa Burianová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.86
3 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.00
4 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 55.38
5 Eliška JelínkováEliška Jelínková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 55.56
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 45.17 9.00
2 Heda ChaloupkováHeda Chaloupková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 51.10 1.00
3 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 51.16
4 Anna PřibylováAnna Přibylová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 57.27
5 Jitka UrbanováJitka Urbanová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 58.56
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:24.75 11.00
2 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:33.57 8.00
3 Oliver SobotkaOliver Sobotka 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:40.15 6.00
4 David KlabzubaDavid Klabzuba 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:45.91 5.00
5 Filip QuaiserFilip Quaiser 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:46.23 4.00
6 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2:48.50 2.00
7 Martin RabochMartin Raboch 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:49.49 1.00
8 Matouš BuriánekMatouš Buriánek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:54.43
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:31.62 9.00
2 Denis VosykaDenis Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:33.91 7.00
3 Matěj FialaMatěj Fiala 03 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:48.21 3.00
4 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:53.63
5 František SaifrtFrantišek Saifrt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:03.15
6 Matěj BenešMatěj Beneš 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3:08.73
7 Jiří PechJiří Pech 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3:10.20
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla PísačkováAdéla Písačková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:47.31 5.00
2 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:50.09 3.00
3 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2:51.87 2.00
4 Eliška MatasováEliška Matasová 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2:52.94 1.00
5 Ema BradáčováEma Bradáčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:53.94
6 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:57.08
7 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 3:00.74
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:29.09 11.00
2 Sára StaškováSára Stašková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:36.00 9.00
3 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:37.78 8.00
4 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:41.36 7.00
5 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:45.03 6.00
6 Nikol VeseckáNikol Vesecká 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:48.47 4.00
7 Petra MikováPetra Miková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:59.88
8 Alžběta IsopováAlžběta Isopová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3:13.21
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 27.5.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 10.24 11.00
2 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.26 9.00
3 Vojtěch BajerVojtěch Bajer 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.51 8.00
4 Matouš BuriánekMatouš Buriánek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.41 7.00
5 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 13.53 6.00
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 27.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.24 11.00
2 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.92 8.00
3 Denisa BurianováDenisa Burianová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.12 6.00
4 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 11.70 5.00
5 Nikol VeseckáNikol Vesecká 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 11.85 4.00
6 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 14.29
7 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 16.84
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 27.5.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.95 7.00
2 Eva ZichováEva Zichová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 11.95 3.00
3 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.16 2.00
4 Adéla PísačkováAdéla Písačková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.41
5 Jitka UrbanováJitka Urbanová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 13.49
6 Petra MikováPetra Miková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.20
7 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 14.87
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 27.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra BystřičanováPetra Bystřičanová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.32 9.00
2 Karolina ŠeflováKarolina Šeflová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.27 1.00
3 Alexandra ŠkutováAlexandra Škutová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 12.32
4 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 12.74
5 Tereza BártíkováTereza Bártíková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 12.91
6 Anna ŽemličkováAnna Žemličková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.04
7 Eliška JelínkováEliška Jelínková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.15
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A- Raška, Česnek, Holec, Bajer A- Raška, Česnek, Holec, Bajer Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 33.82 11.00
2 A- Myška, Sobotka, Šabata, Ulbert A- Myška, Sobotka, Šabata, Ulbert TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 33.88 9.00
3 A-Reichl, Všetula, Vosyka, Vosyka A-Reichl, Všetula, Vosyka, Vosyka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 34.39 8.00
4 Gregovský, Holina, Raboch, Fiala Gregovský, Holina, Raboch, Fiala Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 35.53 7.00
Brůžek, Kočka, Mlch, Tyle Brůžek, Kočka, Mlch, Tyle ŠSK SlanýŠSK Slaný DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B- Vinduška, Cook, Klabzuba, Rychtařík B- Vinduška, Cook, Klabzuba, Rychtařík Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 35.72 6.00
2 A-Bura, Ullman, Dvořák, Klouček A-Bura, Ullman, Dvořák, Klouček A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 36.53 4.00
3 B- Chudý, Sitek, Sudek, Zábranský B- Chudý, Sitek, Sudek, Zábranský TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 37.05 3.00
B-Alexa, Mezera, Mikeš, Podubecký B-Alexa, Mezera, Mikeš, Podubecký A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pražan, Jarůšek, Vašek, Žingor Pražan, Jarůšek, Vašek, Žingor SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 35.94 5.00
2 B-Beneš, Nerad, Lhoták, Staněk B-Beneš, Nerad, Lhoták, Staněk A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 38.22 2.00
3 C- Burianek, Quaiser, Řádek, Štefl C- Burianek, Quaiser, Řádek, Štefl Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 38.47 1.00
4 Golombek, Píka, Saint-Bornet, Smékal Golombek, Píka, Saint-Bornet, Smékal Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 40.10
MB Barták, Mbumaston, Braun, Levý Barták, Mbumaston, Braun, Levý A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 36.88
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A- Lamačová, Bystřičanová, Buriánová, Somrová A- Lamačová, Bystřičanová, Buriánová, Somrová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 32.86 11.00
2 A- Pšeničková, Landová, Žáková, Koudelková A- Pšeničková, Landová, Žáková, Koudelková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 33.52 9.00
3 A-Holakovská, Fryaufová, Švarcová, Bělíčková A-Holakovská, Fryaufová, Švarcová, Bělíčková Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 34.24 7.00
4 A-Kliková, Lukešová, Merhautová, Konečná A-Kliková, Lukešová, Merhautová, Konečná TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 34.39 6.00
5 A- Kučerová, Hezinová, Urbanová, Sangerová A- Kučerová, Hezinová, Urbanová, Sangerová ŠSK SlanýŠSK Slaný 36.70 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Fikesová, Hůlová, Sedláčková, Švarcová B-Fikesová, Hůlová, Sedláčková, Švarcová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 34.66 5.00
2 B- Písačková, Šeflová K., Šeflová S., Kučerová B- Písačková, Šeflová K., Šeflová S., Kučerová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 36.42 4.00
3 B-Chaloupková, Škutová, Regulová, Brtová B-Chaloupková, Škutová, Regulová, Brtová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 36.80
4 B- Anýžová, Joudalová, Šlosarová, Koucká B- Anýžová, Joudalová, Šlosarová, Koucká Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 37.99
5 A-Alexová, Bartíková, Tišerová, Bodnarová A-Alexová, Bartíková, Tišerová, Bodnarová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 38.16
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B- Bartošová Sabina, Bartošová Silvie, Malá, Pacltová B- Bartošová Sabina, Bartošová Silvie, Malá, Pacltová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 36.60 3.00
2 C-Vlková, Pokorná, Lakomá, Havlová C-Vlková, Pokorná, Lakomá, Havlová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 36.77 1.00
3 C-Badinová, Dušková, Přibylová, Zichová C-Badinová, Dušková, Přibylová, Zichová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 37.51
4 B- Isopová, Vránová, Kalousová, Vébrová B- Isopová, Vránová, Kalousová, Vébrová ŠSK SlanýŠSK Slaný 40.77
5 B- Tůmová, Cívková, Dvořáková, Vaňková B- Tůmová, Cívková, Dvořáková, Vaňková A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 40.78
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jírová, Chrastinová, Klasinová, Vesecká Jírová, Chrastinová, Klasinová, Vesecká SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 34.22 8.00
2 C- Polanecká, Bendová, Kuncová, Menclová C- Polanecká, Bendová, Kuncová, Menclová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 37.34
3 A-Karasová, Tuháčová, Šulcová, Vlčková A-Karasová, Tuháčová, Šulcová, Vlčková A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 37.62
4 C- Hrdličková, Pohlová, Baštová, Hajná C- Hrdličková, Pohlová, Baštová, Hajná TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 38.12
5 C- Ruttová, Miková, Žemličková, Loučová C- Ruttová, Miková, Žemličková, Loučová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 38.76
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub HolecJakub Holec
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 1.43 11.00
2 Michael ŠteflaMichael Štefla
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.35 9.00
3 David KlabzubaDavid Klabzuba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.35 8.00
4 Tomáš VašekTomáš Vašek
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
03 1.30 7.00
5 Denis MbumastonDenis Mbumaston
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.30 6.00
6 Matyáš BraunMatyáš Braun
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.30 5.00
7 Vojtěch BajerVojtěch Bajer
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.30 4.00
8 Daniel MikešDaniel Mikeš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.25 3.00
9= Marek SmékalMarek Smékal
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 1.25 1.50
9= Štěpán NeradŠtěpán Nerad
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 1.25 1.50
11 Daniel MezeraDaniel Mezera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.20
12 Kryštof AlexaKryštof Alexa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.20
13 Adam ŽingorAdam Žingor
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
03 1.20
14 Tobiáš SudekTobiáš Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 1.20
15 Matyáš ŠerýMatyáš Šerý
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 1.15
Denis VosykaDenis Vosyka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 DNP
Tomáš SitekTomáš Sitek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 NM
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Simona ŠvarcováSimona Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 1.47 11.00
2 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 1.44 9.00
3 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.41 8.00
4 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.35 7.00
5 Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 1.30 6.00
6 Nicole HůlováNicole Hůlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.30 5.00
7 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.30 4.00
8 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 1.25 3.00
9 Sabina ŠeflováSabina Šeflová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.25 2.00
10 Ema BradáčováEma Bradáčová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.20 1.00
11 Eliška MatasováEliška Matasová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
03 1.20
12 Adéla KulihováAdéla Kulihová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 1.15
13 Heda ChaloupkováHeda Chaloupková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 1.15
14 Agáta DuškováAgáta Dušková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 1.10
15= Michaela BýčkováMichaela Býčková
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
03 1.10
15= Tereza FajtováTereza Fajtová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 1.10
Zuzana FantováZuzana Fantová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 DNP
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín ReichlAntonín Reichl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5.13 11.00
2 Adan RaškaAdan Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 5.10 9.00
3 Jan UllmanJan Ullman
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 4.55 8.00
4 Ondřej FialaOndřej Fiala
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 4.55 7.00
5 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.48 6.00
6 Bruno UlbertBruno Ulbert
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 4.37 5.00
7 Dominik LevýDominik Levý
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 4.18 4.00
8 Pavel VinduškaPavel Vinduška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.01 3.00
9 Marek MyškaMarek Myška
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 3.87 2.00
10 Daniel MezeraDaniel Mezera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3.78 1.00
11 Jalil CookJalil Cook
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.72
12 Václav BrůžekVáclav Brůžek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 3.70
13 Dominik SlunčíkDominik Slunčík
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 3.70
14 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.67
15 Ondřej ChudýOndřej Chudý
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.57
16 Matěj VšetulaMatěj Všetula
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3.55
17 Ondřej MlchOndřej Mlch
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 3.55
18 Samuel GolombekSamuel Golombek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 3.54
19 Karel LhotákKarel Lhoták
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 3.43
20 Jan PechJan Pech
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
03 3.33
21 František SaifrtFrantišek Saifrt
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.31
22 Václav KučeraVáclav Kučera
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 3.12
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára PšeničkováSára Pšeničková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 4.73 11.00
2 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.63 9.00
3 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.39 8.00
4 Sára StaškováSára Stašková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.20 7.00
5 Tereza KlasnováTereza Klasnová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 4.19 6.00
6 Tereza MerhautováTereza Merhautová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 4.18 5.00
7 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.08 4.00
8 Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 3.99 3.00
9 Sabina LukešováSabina Lukešová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.93 2.00
10 Adéla RogulováAdéla Rogulová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 3.92 1.00
11 Eva TuháčkováEva Tuháčková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
03 3.83
12 Daniela KučerováDaniela Kučerová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 3.79
13 Eliška BendováEliška Bendová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 3.77
14 Sabina BartošováSabina Bartošová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 3.70
15 Eliška JírováEliška Jírová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 3.68
16 Silvie BartošováSilvie Bartošová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 3.66
17 Lucie PrchalováLucie Prchalová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
03 3.62
18 Markéta TišerováMarkéta Tišerová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 3.61
19 Vendula HajnáVendula Hajná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 3.59
20 Adéla AlexováAdéla Alexová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 3.58
21 Veronika PohlováVeronika Pohlová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.55
22 Agáta DuškováAgáta Dušková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 3.49
23 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.45
24 Anna ŽemličkováAnna Žemličková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.43
25 Anna PolaneckáAnna Polanecká
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 3.38
26 Barbora BambasováBarbora Bambasová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 3.23
27 Barbora HezinováBarbora Hezinová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 3.22
28 Karolína MaláKarolína Malá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.18
29 Natálie KarasováNatálie Karasová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
04 2.97
30 Michaela SelementováMichaela Selementová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 2.91
31 Sára KouckáSára Koucká
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 2.83
32 Tereza FajtováTereza Fajtová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 2.67
MB Andrea SoukupováAndrea Soukupová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.31
Celkem 33 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LoučováTereza Loučová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 10.95 11.00
2 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 10.63 9.00
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 10.00 8.00
4 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 08.67 7.00
5 Adéla KřivonoskováAdéla Křivonosková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 08.62 6.00
6 Martina TruhlaříkováMartina Truhlaříková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 08.58 5.00
7 Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 08.19 4.00
8 Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 08.12 3.00
9 Lada BaštováLada Baštová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 07.38 2.00
10 Anna HrabovskáAnna Hrabovská
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 07.36 1.00
11 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 07.30
12 Barbora BambasováBarbora Bambasová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 06.82
13 Adéla KulihováAdéla Kulihová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 05.82
14 Karolína VlčkováKarolína Vlčková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
04 05.21
15 Anežka MajerováAnežka Majerová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
04 04.07
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof HrazdíraKryštof Hrazdíra
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 09.54 11.00
2 Michael ŠteflaMichael Štefla
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 08.91 9.00
3 Pavel WenigPavel Wenig
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 08.71 8.00
4 Štěpán ŘádekŠtěpán Řádek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 08.05 7.00
5 Filip BartákFilip Barták
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 07.92 6.00
6 Jan BlaschkeJan Blaschke
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 07.71 5.00
7 Matěj FialaMatěj Fiala
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
03 07.58 4.00
8 Filip TelenskýFilip Telenský
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 07.41 3.00
9 Kryštof VydraKryštof Vydra
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 07.22 2.00
10 Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 06.91 1.00
11 Štěpán NeradŠtěpán Nerad
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 06.64
12 Matěj TyleMatěj Tyle
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 06.47
13 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 06.31
14 Matyáš ŠerýMatyáš Šerý
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 06.18
15 Tomáš VašekTomáš Vašek
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
03 05.98
16 Ondřej ChudýOndřej Chudý
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 05.56
17 Martin BohmMartin Bohm
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 05.56
18 Bořek MalíkBořek Malík
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 04.99
Filip StaněkFilip Staněk
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 NM
Celkem 19 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel WenigPavel Wenig
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 55.89 11.00
2 Jan BlaschkeJan Blaschke
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 45.54 9.00
3 Matěj ŠabataMatěj Šabata
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 45.44 8.00
4 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 44.34 7.00
5 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 43.94 6.00
6 Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 42.60 5.00
7 Kryštof AlexaKryštof Alexa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 42.01 4.00
8 Filip BartákFilip Barták
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 41.80 3.00
9 Filip TelenskýFilip Telenský
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 38.85 2.00
10 Tomáš HrbekTomáš Hrbek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 36.44 1.00
11 Karel LhotákKarel Lhoták
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 36.34
12 Tomáš DvořákTomáš Dvořák
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 35.22
13 Jakub RychtaříkJakub Rychtařík
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 34.75
14 Dominik SlunčíkDominik Slunčík
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 34.41
15 Tomáš SitekTomáš Sitek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 32.50
16 Kryštof HrazdíraKryštof Hrazdíra
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 31.40
17 Martin BohmMartin Bohm
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 29.33
18 Bořek MalíkBořek Malík
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 28.75
19 Samuel GolombekSamuel Golombek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 28.00
20 Tobiáš ZábranskýTobiáš Zábranský
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 25.58
21 Václav KučeraVáclav Kučera
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 25.10
Celkem 21 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 27.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina TruhlaříkováMartina Truhlaříková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 41.21 11.00
2 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 39.55 9.00
3 Sabina ŠeflováSabina Šeflová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 39.12 8.00
4 Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 38.03 7.00
5 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 37.71 6.00
6 Jitka MenclováJitka Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 36.95 5.00
7 Kristýna SengerováKristýna Sengerová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 36.37 4.00
8 Karolina ŠeflováKarolina Šeflová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 36.26 3.00
9 Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 33.28 2.00
10 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 33.20 1.00
11 Tereza LandováTereza Landová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 32.46
12 Lada BaštováLada Baštová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 31.46
13 Adéla KřivonoskováAdéla Křivonosková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 31.21
14 Anna HrabovskáAnna Hrabovská
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 30.06
15 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 28.00
16 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
04 27.85
17 Eliška VébrováEliška Vébrová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 25.32
18 Nela AnýžováNela Anýžová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 25.20
19 Kateřina TůmováKateřina Tůmová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
05 23.08
20 Alžběta IsopováAlžběta Isopová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 21.90
21 Daniela KrejčováDaniela Krejčová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 19.53
22 Karolína MaláKarolína Malá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 18.92
23 Tereza BártíkováTereza Bártíková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 16.43
24 Kristýna VránováKristýna Vránová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 13.80
25 Nikola CepákováNikola Cepáková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 07.97
Celkem 25 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 STBOL STBOL Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 170.00
2 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 111.00
3 BEROU BEROU TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 066.00
4 SKPRI SKPRI SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 063.00
5 TEKLB TEKLB A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 034.50
6 STRZE STRZE Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 030.00
7 ROZTO ROZTO Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 007.50
8 SSKSL SSKSL ŠSK SlanýŠSK Slaný 007.00
Poznámky:
Stav po: 300 m, 60 m př., 4x60 m, kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 60 m, 300 m, 300 m, 300 m, 300 m, 800 m, 4x60 m, 800 m, 4x60 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 157.00
2 STBOL STBOL Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 137.00
3 STRZE STRZE Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 066.50
4 BEROU BEROU TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 055.00
5 SKPRI SKPRI SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 052.00
6 TEKLB TEKLB A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 018.50
7 SSKSL SSKSL ŠSK SlanýŠSK Slaný 017.00
8 ROZTO ROZTO Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 001.00
Poznámky:
Stav po: 800 m, kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 300 m, 300 m, 300 m, 300 m, 300 m, 300 m, 800 m, 60 m př., 60 m př., 60 m př., 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 8 závodníků