II. kolo MPD staršího žactva, skupina B
Praha - Kotlářka (8. 6. 2016)60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor KašákViktor Kašák | 01 | ASK Slavia Praha | 07.2 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra | 01 | ASK Slavia Praha | 07.3 | 7.50 | ||||||||||||||
3 | Jakub FaltusJakub Faltus | 01 | A. C. Sparta Praha | 07.3 | 7.50 | ||||||||||||||
4 | Sebastian MertaSebastian Merta | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 07.4 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 07.4 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Pavel PavlasPavel Pavlas | 01 | TJ Dukla Praha | 07.6 | 0.33 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 07.3 | 7.50 | ||||||||||||||
2 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 07.3 | 7.50 | ||||||||||||||
3 | Filip GorskiFilip Gorski | 01 | A. C. Sparta Praha | 07.4 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Jiří NývltJiří Nývlt | 01 | A. C. Sparta Praha | 07.5 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Filip KlokočníkFilip Klokočník | 02 | ASK Slavia Praha | 07.7 | |||||||||||||||
6 | Jakub ŠvihelJakub Švihel | 01 | Atletický školní klub Mazur... | 07.7 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KupkaVojtěch Kupka | 02 | TJ Dukla Praha | 07.6 | 0.33 | ||||||||||||||
2 | Matyáš VagadayMatyáš Vagaday | 01 | SK Kotlářka Praha | 07.6 | 0.33 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 07.7 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch ZuzaVojtěch Zuza | 02 | ASK Slavia Praha | 08.8 | |||||||||||||||
5 | Tamás VargaTamás Varga | 02 | Atletický školní klub Mazur... | 09.9 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik GregorPatrik Gregor | 02 | A. C. Sparta Praha | 07.9 | |||||||||||||||
2 | Alfred HostičkaAlfred Hostička | 02 | TJ Dukla Praha | 08.0 | |||||||||||||||
3 | Artem EfremovArtem Efremov | 02 | SK Kotlářka Praha | 08.0 | |||||||||||||||
4 | Ondřej FišarOndřej Fišar | 02 | TJ Dukla Praha | 08.3 | |||||||||||||||
5 | Jakub JiruchaJakub Jirucha | 02 | ASK Slavia Praha | 08.4 | |||||||||||||||
Nikolas SobotkaNikolas Sobotka | 02 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicole DrašnarováNicole Drašnarová | 02 | A. C. Sparta Praha | 08.4 | |||||||||||||||
2 | Sabina FojtíkováSabina Fojtíková | 02 | ASK Slavia Praha | 08.5 | |||||||||||||||
3 | Aneta AmbrožováAneta Ambrožová | 02 | SK Kotlářka Praha | 08.5 | |||||||||||||||
4 | Barbora CihelkováBarbora Cihelková | 02 | SK Kotlářka Praha | 08.6 | |||||||||||||||
5 | Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová | 02 | A. C. Sparta Praha | 08.8 | |||||||||||||||
Veronika BartošováVeronika Bartošová | 02 | Atletický školní klub Mazur... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ZedníkováVeronika Zedníková | 01 | TJ Dukla Praha | 07.9 | 7.50 | ||||||||||||||
2 | Lucie KaufmanováLucie Kaufmanová | 01 | ASK Slavia Praha | 08.0 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Sofie ŠámalováSofie Šámalová | 01 | ASK Slavia Praha | 08.0 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Karolína ČechováKarolína Čechová | 01 | TJ Dukla Praha | 08.0 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Karolína ŠaškováKarolína Šašková | 01 | ASK Slavia Praha | 08.2 | |||||||||||||||
Eva HrdličkováEva Hrdličková | 02 | SK Kotlářka Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 07.7 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 07.9 | 7.50 | ||||||||||||||
3 | Veronika ČižinskáVeronika Čižinská | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 07.9 | 7.50 | ||||||||||||||
4 | Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná | 01 | ASK Slavia Praha | 07.9 | 7.50 | ||||||||||||||
5 | Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová | 02 | ASK Slavia Praha | 08.1 | 1.50 | ||||||||||||||
Ester ČervinkováEster Červinková | 02 | A. C. Sparta Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna JelínkováKristýna Jelínková | 02 | TJ Dukla Praha | 08.6 | |||||||||||||||
2 | Markéta JanovskáMarkéta Janovská | 01 | TJ Dukla Praha | 08.7 | |||||||||||||||
3 | Sára HavlíkováSára Havlíková | 01 | ASK Slavia Praha | 09.1 | |||||||||||||||
Valerie KolářováValerie Kolářová | 01 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Anna FrankováAnna Franková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Alžběta FousováAlžběta Fousová | 01 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emma NemešováEmma Nemešová | 02 | SK Kotlářka Praha | 08.4 | |||||||||||||||
2 | Lenka NovákováLenka Nováková | 02 | Atletický školní klub Mazur... | 08.4 | |||||||||||||||
3= | Pavlína NovotnáPavlína Novotná | 01 | ASK Slavia Praha | 08.5 | |||||||||||||||
3= | Magdaléna MravčíkováMagdaléna Mravčíková | 01 | Atletický školní klub Mazur... | 08.5 | |||||||||||||||
5 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 08.6 | |||||||||||||||
6 | Kateřina NovotnáKateřina Novotná | 01 | A. C. Sparta Praha | 09.2 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ProcházkováLucie Procházková | 02 | ASK Slavia Praha | 08.1 | 1.50 | ||||||||||||||
2 | Tereza ŠandováTereza Šandová | 01 | TJ Dukla Praha | 08.7 | |||||||||||||||
3 | Kateřina RoučkováKateřina Roučková | 01 | ŠAK Novoborská Praha | 08.7 | |||||||||||||||
4 | Jůlie ŘeřichováJůlie Řeřichová | 01 | ASK Slavia Praha | 09.1 | |||||||||||||||
5 | Karolína RysováKarolína Rysová | 01 | ASK Slavia Praha | 09.1 | |||||||||||||||
Hana SkořepováHana Skořepová | 02 | SK Aritma Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ZikováKristýna Ziková | 02 | ASK Slavia Praha | 08.4 | |||||||||||||||
3 | Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová | 01 | ASK Slavia Praha | 08.4 | |||||||||||||||
3 | Veronika ŠebákováVeronika Šebáková | 02 | ASK Slavia Praha | 08.5 | |||||||||||||||
5 | Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková | 02 | SK Aritma Praha | 08.5 | |||||||||||||||
5 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 02 | ASK Slavia Praha | 08.9 | |||||||||||||||
MB | Barbora DraslarováBarbora Draslarová | 02 | ASK Slavia Praha | 08.4 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek SchätzMarek Schätz | 01 | ASK Slavia Praha | 39.6 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří NývltJiří Nývlt | 01 | A. C. Sparta Praha | 39.8 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Filip GorskiFilip Gorski | 01 | A. C. Sparta Praha | 41.6 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Petr NovákPetr Novák | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 41.8 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Patrik GregorPatrik Gregor | 02 | A. C. Sparta Praha | 45.0 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel PavlasPavel Pavlas | 01 | TJ Dukla Praha | 41.4 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Dominik PodlenaDominik Podlena | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 42.3 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Nico BokettaNico Boketta | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 42.7 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Jan ŠvejdaJan Švejda | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 47.4 | |||||||||||||||
5 | Jakub JiruchaJakub Jirucha | 02 | ASK Slavia Praha | 47.8 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 38.2 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 40.2 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Artem EfremovArtem Efremov | 02 | SK Kotlářka Praha | 42.8 | |||||||||||||||
4 | Marek TobiášMarek Tobiáš | 02 | TJ Dukla Praha | 45.6 | |||||||||||||||
Jan FikerJan Fiker | 02 | TJ Dukla Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 37.9 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej StonOndřej Ston | 02 | ŠAK Novoborská Praha | 43.8 | |||||||||||||||
3 | Štěpán PostávkaŠtěpán Postávka | 02 | TJ Dukla Praha | 46.4 | |||||||||||||||
MB | Filip KolínFilip Kolín | 02 | ASK Slavia Praha | 50.5 | |||||||||||||||
Petr HaškovecPetr Haškovec | 02 | TJ Dukla Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ČižinskáVeronika Čižinská | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 43.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 43.8 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza BastlováTereza Bastlová | 01 | ASK Slavia Praha | 45.1 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Veronika ZedníkováVeronika Zedníková | 01 | TJ Dukla Praha | 45.2 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Josefína VrbováJosefína Vrbová | 01 | ASK Slavia Praha | 45.9 | 3.00 | ||||||||||||||
6 | Romana RoblíkováRomana Roblíková | 01 | A. C. Sparta Praha | 46.4 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicole DrašnarováNicole Drašnarová | 02 | A. C. Sparta Praha | 45.3 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Anna KoppováAnna Koppová | 02 | ASK Slavia Praha | 46.1 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová | 01 | ASK Slavia Praha | 46.4 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Magdaléna ŤupováMagdaléna Ťupová | 01 | Atletický školní klub Mazur... | 47.0 | |||||||||||||||
5 | Kristýna VejšickáKristýna Vejšická | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 47.8 | |||||||||||||||
6 | Zlata SvatošováZlata Svatošová | 02 | TJ Dukla Praha | 51.2 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alicia JoklováAlicia Joklová | 02 | TJ Dukla Praha | 45.2 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Pavla NovákováPavla Nováková | 02 | SK Kotlářka Praha | 46.7 | |||||||||||||||
3 | Markéta JanovskáMarkéta Janovská | 01 | TJ Dukla Praha | 48.7 | |||||||||||||||
4 | Johana PetříkováJohana Petříková | 02 | TJ Dukla Praha | 51.8 | |||||||||||||||
5 | Kristýna JelínkováKristýna Jelínková | 02 | TJ Dukla Praha | 53.1 | |||||||||||||||
Amaliya KorsekoAmaliya Korseko | 01 | TJ Dukla Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 43.1 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina EliášováKateřina Eliášová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 50.7 | |||||||||||||||
3 | Sára HolečkováSára Holečková | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 51.0 | |||||||||||||||
4 | Veronika BartošováVeronika Bartošová | 02 | Atletický školní klub Mazur... | 51.6 | |||||||||||||||
5 | Šárka DaňkováŠárka Daňková | 02 | ASK Slavia Praha | 52.4 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nico BokettaNico Boketta | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 2:11.9 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Petr NovákPetr Novák | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 2:12.2 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Vít VladykaVít Vladyka | 01 | A. C. Sparta Praha | 2:18.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin HelmichMartin Helmich | 01 | ŠAK Novoborská Praha | 2:20.5 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Jan ŠvejdaJan Švejda | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2:23.6 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Lukáš HálaLukáš Hála | 02 | SK Kotlářka Praha | 2:24.6 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Petr SlunečkoPetr Slunečko | 01 | A. C. Sparta Praha | 2:25.0 | 1.00 | ||||||||||||||
8 | Lukáš KepkaLukáš Kepka | 02 | SK Aritma Praha | 2:29.2 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | ASK Slavia Praha | 2:18.8 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Jan TomanJan Toman | 02 | SK Kotlářka Praha | 2:23.4 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch MatuškaVojtěch Matuška | 02 | ŠAK Novoborská Praha | 2:24.9 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Marek VobořilMarek Vobořil | 01 | A. C. Sparta Praha | 2:26.8 | |||||||||||||||
5 | Lukáš RaymLukáš Raym | 02 | TJ Dukla Praha | 2:31.7 | |||||||||||||||
6 | Daniel OttDaniel Ott | 02 | TJ Dukla Praha | 2:45.6 | |||||||||||||||
7 | Robin AdamecRobin Adamec | 02 | ASK Slavia Praha | 2:49.0 | |||||||||||||||
MB | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | SK Aritma Praha | 2:22.0 | |||||||||||||||
Marek VoborskýMarek Voborský | 01 | TJ Dukla Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ester ČervinkováEster Červinková | 02 | A. C. Sparta Praha | 2:22.5 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina TomanováKateřina Tomanová | 01 | SK Kotlářka Praha | 2:23.9 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková | 02 | SK Aritma Praha | 2:26.7 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2:26.8 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová | 01 | ASK Slavia Praha | 2:30.2 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Eliška OnderkováEliška Onderková | 02 | SK Kotlářka Praha | 2:30.3 | 4.00 | ||||||||||||||
7 | Karolína FantováKarolína Fantová | 02 | ŠAK Novoborská Praha | 2:38.2 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Michaela FantováMichaela Fantová | 02 | ŠAK Novoborská Praha | 2:39.5 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 2:29.9 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Jůlie HnikováJůlie Hniková | 01 | TJ Dukla Praha | 2:34.9 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová | 02 | A. C. Sparta Praha | 2:44.3 | |||||||||||||||
4 | Anna Maria MolnárováAnna Maria Molnárová | 02 | ASK Slavia Praha | 2:44.6 | |||||||||||||||
5 | Tereza SupováTereza Supová | 02 | TJ Dukla Praha | 2:46.6 | |||||||||||||||
6 | Sára HolečkováSára Holečková | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 2:50.3 | |||||||||||||||
7 | Nicole PřibylováNicole Přibylová | 02 | TJ Dukla Praha | 2:53.9 | |||||||||||||||
8 | Martina TypltováMartina Typltová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3:11.8 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 26.2 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 26.5 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | 26.7 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra | 01 | ASK Slavia Praha | 29.3 | 6.50 | ||||||||||||||
5 | Jakub ŠvihelJakub Švihel | 01 | Atletický školní klub Mazur... | 29.9 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 29.3 | 6.50 | ||||||||||||||
2 | David SeidlDavid Seidl | 02 | TJ Dukla Praha | 33.3 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Leon ŠkrabákLeon Škrabák | 02 | SK Kotlářka Praha | 33.5 | |||||||||||||||
4 | Ondřej FišarOndřej Fišar | 02 | TJ Dukla Praha | 33.7 | |||||||||||||||
5 | David LachmanDavid Lachman | 01 | Atletický školní klub Mazur... | 36.5 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ben SachtaBen Sachta | 01 | ASK Slavia Praha | 29.7 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Martin MacháčekMartin Macháček | 01 | SK Kotlářka Praha | 31.3 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Marek VobořilMarek Vobořil | 01 | A. C. Sparta Praha | 32.8 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Adam LudvíkAdam Ludvík | 02 | ASK Slavia Praha | 34.8 | |||||||||||||||
MB | Václav BarekVáclav Barek | 01 | A. C. Sparta Praha | 29.8 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 28.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná | 01 | ASK Slavia Praha | 30.8 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie ProcházkováLucie Procházková | 02 | ASK Slavia Praha | 32.9 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie KaufmanováLucie Kaufmanová | 01 | ASK Slavia Praha | 33.9 | |||||||||||||||
Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová | 02 | ASK Slavia Praha | 33.9 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 30.9 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora LánskáBarbora Lánská | 02 | SK Kotlářka Praha | 32.2 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Karolína ČechováKarolína Čechová | 01 | TJ Dukla Praha | 32.5 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Terezie BřezinováTerezie Březinová | 02 | ASK Slavia Praha | 33.3 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Aneta AmbrožováAneta Ambrožová | 02 | SK Kotlářka Praha | 34.4 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alicia JoklováAlicia Joklová | 02 | TJ Dukla Praha | 33.1 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Nicola PetříkováNicola Petříková | 01 | ASK Slavia Praha | 33.7 | |||||||||||||||
3 | Kristýna ZikováKristýna Ziková | 02 | ASK Slavia Praha | 37.2 | |||||||||||||||
4 | Tereza WeberováTereza Weberová | 02 | ŠAK Novoborská Praha | 47.1 | |||||||||||||||
5 | Pavlína ŠedáPavlína Šedá | 02 | ASK Slavia Praha | 64.3 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna FeitováAnna Feitová | 02 | ASK Slavia Praha | 33.2 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Anna NovákováAnna Nováková | 01 | ASK Slavia Praha | 33.6 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina HollasováKateřina Hollasová | 01 | ASK Slavia Praha | 34.2 | |||||||||||||||
4 | Anna KneselováAnna Kneselová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 35.7 | |||||||||||||||
5 | Sára MichkováSára Michková | 02 | ASK Slavia Praha | 38.1 | |||||||||||||||
6 | Sára HavlíkováSára Havlíková | 01 | ASK Slavia Praha | 39.4 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema PolívkováEma Polívková | 01 | ASK Slavia Praha | 33.7 | |||||||||||||||
2 | Kateřina NovotnáKateřina Novotná | 01 | A. C. Sparta Praha | 36.3 | |||||||||||||||
3 | Anna RyšaváAnna Ryšavá | 02 | SK Kotlářka Praha | 40.7 | |||||||||||||||
4 | Barbora SkalickáBarbora Skalická | 01 | ŠAK Novoborská Praha | 40.9 | |||||||||||||||
MB | Barbora DraslarováBarbora Draslarová | 02 | ASK Slavia Praha | 33.5 | |||||||||||||||
Adéla PlacháAdéla Plachá | 01 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - A Kašák, Novotný, Havelka, Höfner A - A Kašák, Novotný, Havelka, Höfner | ASK Slavia Praha | 27.6 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A - Vejllupek, Vacátko, Marta, Horejš A - Vejllupek, Vacátko, Marta, Horejš | Atletika Jižní Město z.s. | 28.7 | 8.00 | |||||||||||||||
3 | A - Ayeni, Kupka, Macík, Pavlas A - Ayeni, Kupka, Macík, Pavlas | TJ Dukla Praha | 29.1 | 7.00 | |||||||||||||||
4 | B - Slunéčko, Gregor, Baše, Barek B - Slunéčko, Gregor, Baše, Barek | A. C. Sparta Praha | 30.3 | 5.00 | |||||||||||||||
5 | Jabůrek, Švihel, Šmida, Lachman Jabůrek, Švihel, Šmida, Lachman | Atletický školní klub Mazur... | 31.6 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - Pechar, Faltus, Gorski, Nývlt A - Pechar, Faltus, Gorski, Nývlt | A. C. Sparta Praha | 28.1 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | A - B Dudra, Lipový, Klokočník, Schätz A - B Dudra, Lipový, Klokočník, Schätz | ASK Slavia Praha | 30.1 | 6.00 | |||||||||||||||
3 | B - Fišar, Seidl, Vološin, Hron B - Fišar, Seidl, Vološin, Hron | TJ Dukla Praha | 32.4 | 2.00 | |||||||||||||||
Efremov, Macháček, Vagaday, Škrabák Efremov, Macháček, Vagaday, Škrabák | SK Kotlářka Praha | DNF | |||||||||||||||||
A - C Koucký, Konvalina, Koblic, Havlík A - C Koucký, Konvalina, Koblic, Havlík | ASK Slavia Praha | DNF | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C - Pohl, Bubela, Míka, Vladyka C - Pohl, Bubela, Míka, Vladyka | A. C. Sparta Praha | 31.7 | 3.00 | |||||||||||||||
2 | B - Podlena, Novák, Boketta, Švejda B - Podlena, Novák, Boketta, Švejda | Atletika Jižní Město z.s. | 33.2 | 1.00 | |||||||||||||||
3 | B - B Jirucha, Zuza, Adamec, Ludvík B - B Jirucha, Zuza, Adamec, Ludvík | ASK Slavia Praha | 33.7 | ||||||||||||||||
4 | C - Hostička, Ott, Postávka, Raym C - Hostička, Ott, Postávka, Raym | TJ Dukla Praha | 34.3 | ||||||||||||||||
B - A Mašek, Kolín, Hrubý, Hrubý B - A Mašek, Kolín, Hrubý, Hrubý | ASK Slavia Praha | DQ | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - Šinová, Dufková, Čižinská, Šínová A - Šinová, Dufková, Čižinská, Šínová | Atletika Jižní Město z.s. | 30.5 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A - A Marková, Cymbálová, Cukerová, Kotrhonzová A - A Marková, Cymbálová, Cukerová, Kotrhonzová | ASK Slavia Praha | 31.3 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | B - A Fojtíková, Vrbová, Šebáková, Koppová B - A Fojtíková, Vrbová, Šebáková, Koppová | ASK Slavia Praha | 33.2 | 5.00 | |||||||||||||||
4 | A - Zedníková, Čechová, Kramcha, Joklová A - Zedníková, Čechová, Kramcha, Joklová | TJ Dukla Praha | 33.3 | 4.00 | |||||||||||||||
5 | Nováková, nemešová, Cihelková, Ryšavá Nováková, nemešová, Cihelková, Ryšavá | SK Kotlářka Praha | 33.4 | 3.00 | |||||||||||||||
6 | Fantová, Weberová, Fantová, Roučková Fantová, Weberová, Fantová, Roučková | ŠAK Novoborská Praha | 36.3 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - B Šámalová, Polívková, Šašková, Procházková A - B Šámalová, Polívková, Šašková, Procházková | ASK Slavia Praha | 31.9 | 8.00 | |||||||||||||||
2 | A - C Novotná, Feitová, Štěpánková, Smejkalová A - C Novotná, Feitová, Štěpánková, Smejkalová | ASK Slavia Praha | 32.1 | 7.00 | |||||||||||||||
3 | Drašnarová, Bláhová, Damišová, Červinková Drašnarová, Bláhová, Damišová, Červinková | A. C. Sparta Praha | 33.0 | 6.00 | |||||||||||||||
4 | B - Supúová, Svatošová, Janovská, Jelínková B - Supúová, Svatošová, Janovská, Jelínková | TJ Dukla Praha | 34.1 | 2.00 | |||||||||||||||
5 | B - B Šilhavá, Michková, Obuškevičová, Konvalinová B - B Šilhavá, Michková, Obuškevičová, Konvalinová | ASK Slavia Praha | 34.6 | 1.00 | |||||||||||||||
6 | B - Eliášová, Novotná, Dufková, Vejšická B - Eliášová, Novotná, Dufková, Vejšická | Atletika Jižní Město z.s. | 36.6 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 1.76 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
David SeidlDavid Seidl
TJ Dukla Praha |
02 | 1.50 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Adam KoblicAdam Koblic
ASK Slavia Praha |
02 | 1.50 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Alfred HostičkaAlfred Hostička
TJ Dukla Praha |
02 | 1.50 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Filip ŠmidaFilip Šmida
Atletický školní klub Mazur... |
02 | 1.45 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Marek TobiášMarek Tobiáš
TJ Dukla Praha |
02 | 1.40 | 5.00 | |||||||||||||||
MB |
Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia Praha |
02 | DNS | ||||||||||||||||
Marek VoborskýMarek Voborský
TJ Dukla Praha |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia Praha |
01 | 1.45 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha |
02 | 1.40 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Kristýna VejšickáKristýna Vejšická
Atletika Jižní Město z.s. |
02 | 1.40 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Josefína VrbováJosefína Vrbová
ASK Slavia Praha |
01 | 1.35 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia Praha |
02 | 1.35 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla Praha |
02 | 1.35 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Tereza ObuškevičováTereza Obuškevičová
ASK Slavia Praha |
02 | 1.35 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Eliška PekárkováEliška Pekárková
ASK Slavia Praha |
02 | 1.30 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Zuzana HankeováZuzana Hankeová
Atletika Jižní Město z.s. |
02 | 1.25 | 2.00 | |||||||||||||||
Adéla PlacháAdéla Plachá
ASK Slavia Praha |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta Praha |
01 | 3.00 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
MIchal BubelaMIchal Bubela
A. C. Sparta Praha |
02 | 2.20 | 9.00 | |||||||||||||||
Sebastián HykšSebastián Hykš
ASK Slavia Praha |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Adam MíkaAdam Míka
A. C. Sparta Praha |
01 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Šárka DaňkováŠárka Daňková
ASK Slavia Praha |
02 | 2.30 | 11.00 | |||||||||||||||
2= |
Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta Praha |
03 | 2.30 | 8.50 | |||||||||||||||
2= |
Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta Praha |
02 | 2.30 | 8.50 | |||||||||||||||
4 |
Karolína FantováKarolína Fantová
ŠAK Novoborská Praha |
02 | 2.00 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Michaela FantováMichaela Fantová
ŠAK Novoborská Praha |
02 | 2.00 | 6.00 | |||||||||||||||
MB |
Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia Praha |
01 | 2.20 | ||||||||||||||||
Tereza ObuškevičováTereza Obuškevičová
ASK Slavia Praha |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 5.75 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jakub FaltusJakub Faltus
A. C. Sparta Praha |
01 | 5.61 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Ondřej HavelkaOndřej Havelka
ASK Slavia Praha |
01 | 5.59 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia Praha |
01 | 5.27 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jiří PecharJiří Pechar
A. C. Sparta Praha |
01 | 5.19 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Viktor KašákViktor Kašák
ASK Slavia Praha |
01 | 5.02 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Ondřej JabůrekOndřej Jabůrek
Atletický školní klub Mazur... |
01 | 4.99 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Dominik PodlenaDominik Podlena
Atletika Jižní Město z.s. |
02 | 4.92 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek
Atletika Jižní Město z.s. |
02 | 4.85 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Martin HelmichMartin Helmich
ŠAK Novoborská Praha |
01 | 4.65 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Matěj ProcházkaMatěj Procházka
ŠAK Novoborská Praha |
02 | 4.43 | ||||||||||||||||
12 |
MIchal BubelaMIchal Bubela
A. C. Sparta Praha |
02 | 4.42 | ||||||||||||||||
13 |
Ondřej StonOndřej Ston
ŠAK Novoborská Praha |
02 | 4.42 | ||||||||||||||||
14 |
Štěpán PostávkaŠtěpán Postávka
TJ Dukla Praha |
02 | 4.10 | ||||||||||||||||
15 |
Adam LudvíkAdam Ludvík
ASK Slavia Praha |
02 | 3.82 | ||||||||||||||||
16 |
Tamás VargaTamás Varga
Atletický školní klub Mazur... |
02 | 3.45 | ||||||||||||||||
MB |
Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia Praha |
02 | DNS | ||||||||||||||||
Jan FikerJan Fiker
TJ Dukla Praha |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Nikolas SobotkaNikolas Sobotka
ASK Slavia Praha |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Sebastián HykšSebastián Hykš
ASK Slavia Praha |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Matyáš VagadayMatyáš Vagaday
SK Kotlářka Praha |
01 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia Praha |
02 | 4.82 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia Praha |
02 | 4.78 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia Praha |
02 | 4.71 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 4.68 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Ema PolívkováEma Polívková
ASK Slavia Praha |
01 | 4.60 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia Praha |
02 | 4.56 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Terezie BřezinováTerezie Březinová
ASK Slavia Praha |
02 | 4.41 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Romana RoblíkováRomana Roblíková
A. C. Sparta Praha |
01 | 4.41 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Nicola PetříkováNicola Petříková
ASK Slavia Praha |
01 | 4.39 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Sofie ŠámalováSofie Šámalová
ASK Slavia Praha |
01 | 4.29 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Magdaléna MravčíkováMagdaléna Mravčíková
Atletický školní klub Mazur... |
01 | 4.25 | ||||||||||||||||
12 |
Tereza ŠandováTereza Šandová
TJ Dukla Praha |
01 | 4.23 | ||||||||||||||||
13 |
Anna KoppováAnna Koppová
ASK Slavia Praha |
02 | 4.21 | ||||||||||||||||
14 |
Barbora CihelkováBarbora Cihelková
SK Kotlářka Praha |
02 | 4.18 | ||||||||||||||||
15 |
Pavla NovákováPavla Nováková
SK Kotlářka Praha |
02 | 4.15 | ||||||||||||||||
16 |
Anna NovákováAnna Nováková
ASK Slavia Praha |
01 | 4.15 | ||||||||||||||||
17 |
Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová
ASK Slavia Praha |
01 | 4.13 | ||||||||||||||||
18 |
Jůlie ŘeřichováJůlie Řeřichová
ASK Slavia Praha |
01 | 4.06 | ||||||||||||||||
19 |
Magdaléna ŤupováMagdaléna Ťupová
Atletický školní klub Mazur... |
01 | 3.99 | ||||||||||||||||
20 |
Anna ŠilhaváAnna Šilhavá
ASK Slavia Praha |
02 | 3.96 | ||||||||||||||||
21 |
Lenka NovákováLenka Nováková
Atletický školní klub Mazur... |
02 | 3.93 | ||||||||||||||||
22 |
Anna KneselováAnna Kneselová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 3.93 | ||||||||||||||||
23 |
Adéla NovotnáAdéla Novotná
Atletika Jižní Město z.s. |
02 | 3.89 | ||||||||||||||||
24 |
Emma NemešováEmma Nemešová
SK Kotlářka Praha |
02 | 3.87 | ||||||||||||||||
25 |
Sabina FojtíkováSabina Fojtíková
ASK Slavia Praha |
02 | 3.75 | ||||||||||||||||
26 |
Zuzana HankeováZuzana Hankeová
Atletika Jižní Město z.s. |
02 | 3.74 | ||||||||||||||||
27 |
Karolína RysováKarolína Rysová
ASK Slavia Praha |
01 | 3.74 | ||||||||||||||||
28 |
Barbora HornofováBarbora Hornofová
ŠAK Novoborská Praha |
01 | 3.67 | ||||||||||||||||
29 |
Tereza WeberováTereza Weberová
ŠAK Novoborská Praha |
02 | 3.38 | ||||||||||||||||
30 |
Barbora SkalickáBarbora Skalická
ŠAK Novoborská Praha |
01 | 3.09 | ||||||||||||||||
Anna DvořákováAnna Dvořáková
ASK Slavia Praha |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Eva HrdličkováEva Hrdličková
SK Kotlářka Praha |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Tereza HouškováTereza Houšková
ASK Slavia Praha |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 33 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 11.91 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Anna HrdinováAnna Hrdinová
A. C. Sparta Praha |
01 | 09.77 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia Praha |
02 | 09.41 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Barbora BumbalováBarbora Bumbalová
ASK Slavia Praha |
02 | 09.12 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Pavlína NovotnáPavlína Novotná
ASK Slavia Praha |
01 | 08.73 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Adéla VaňkováAdéla Vaňková
A. C. Sparta Praha |
01 | 08.69 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Natálie KramchaNatálie Kramcha
TJ Dukla Praha |
01 | 08.60 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Kateřina EliášováKateřina Eliášová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 08.53 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta Praha |
02 | 08.49 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Markéta LexováMarkéta Lexová
ASK Slavia Praha |
02 | 08.40 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Tereza BastlováTereza Bastlová
ASK Slavia Praha |
01 | 08.03 | ||||||||||||||||
12 |
Sára MichkováSára Michková
ASK Slavia Praha |
02 | 07.92 | ||||||||||||||||
13 |
Karolína ŠaškováKarolína Šašková
ASK Slavia Praha |
01 | 07.84 | ||||||||||||||||
14 |
Kateřina WeberováKateřina Weberová
ŠAK Novoborská Praha |
02 | 07.54 | ||||||||||||||||
15 |
Kateřina RoučkováKateřina Roučková
ŠAK Novoborská Praha |
01 | 07.40 | ||||||||||||||||
16 |
Zlata SvatošováZlata Svatošová
TJ Dukla Praha |
02 | 07.09 | ||||||||||||||||
17 |
Klára PallováKlára Pallová
A. C. Sparta Praha |
01 | 06.96 | ||||||||||||||||
18 |
Aneta MüllernováAneta Müllernová
ASK Slavia Praha |
01 | 06.83 | ||||||||||||||||
19 |
Johana PetříkováJohana Petříková
TJ Dukla Praha |
02 | 06.58 | ||||||||||||||||
Alžběta FousováAlžběta Fousová
ASK Slavia Praha |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Anna FrankováAnna Franková
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Valerie KolářováValerie Kolářová
ASK Slavia Praha |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Amaliya KorsekoAmaliya Korseko
TJ Dukla Praha |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Hana SkořepováHana Skořepová
SK Aritma Praha |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Eliška PekárkováEliška Pekárková
ASK Slavia Praha |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 13.12 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan ZasadilJan Zasadil
SK Kotlářka Praha |
02 | 11.38 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Adam MíkaAdam Míka
A. C. Sparta Praha |
01 | 11.33 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Michal MašekMichal Mašek
ASK Slavia Praha |
01 | 10.60 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Marek SchätzMarek Schätz
ASK Slavia Praha |
01 | 09.87 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Vojtěch MatuškaVojtěch Matuška
ŠAK Novoborská Praha |
02 | 09.62 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Petr HronPetr Hron
TJ Dukla Praha |
02 | 08.91 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Vojtěch ZuzaVojtěch Zuza
ASK Slavia Praha |
02 | 08.63 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Filip KlokočníkFilip Klokočník
ASK Slavia Praha |
02 | 08.63 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
David AyeniDavid Ayeni
TJ Dukla Praha |
02 | 08.39 | 1.00 | |||||||||||||||
Petr HaškovecPetr Haškovec
TJ Dukla Praha |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Štěpán KysilkaŠtěpán Kysilka
TJ Dukla Praha |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)
Finále (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora BumbalováBarbora Bumbalová
ASK Slavia Praha |
02 | 24.33 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia Praha |
02 | 24.31 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Adéla VaňkováAdéla Vaňková
A. C. Sparta Praha |
01 | 23.13 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia Praha |
02 | 21.91 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Eliška PekárkováEliška Pekárková
ASK Slavia Praha |
02 | 21.12 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Barbora HornofováBarbora Hornofová
ŠAK Novoborská Praha |
01 | 19.54 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová
ASK Slavia Praha |
02 | 18.24 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Anna HrdinováAnna Hrdinová
A. C. Sparta Praha |
01 | 17.91 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Nicole PřibylováNicole Přibylová
TJ Dukla Praha |
02 | 17.81 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Markéta LexováMarkéta Lexová
ASK Slavia Praha |
02 | 17.74 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Klára PallováKlára Pallová
A. C. Sparta Praha |
01 | 17.08 | ||||||||||||||||
12 |
Alžběta OttováAlžběta Ottová
TJ Dukla Praha |
01 | 14.84 | ||||||||||||||||
13 |
Anna RyšaváAnna Ryšavá
SK Kotlářka Praha |
02 | 14.35 | ||||||||||||||||
14 |
Aneta MüllernováAneta Müllernová
ASK Slavia Praha |
01 | 14.00 | ||||||||||||||||
15 |
Martina TypltováMartina Typltová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 13.28 | ||||||||||||||||
16 |
Kateřina WeberováKateřina Weberová
ŠAK Novoborská Praha |
02 | 11.14 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 38.69 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan ZasadilJan Zasadil
SK Kotlářka Praha |
02 | 36.86 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia Praha |
01 | 32.13 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha |
01 | 29.87 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Michal MašekMichal Mašek
ASK Slavia Praha |
01 | 29.02 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jakub NovotnýJakub Novotný
ASK Slavia Praha |
01 | 28.84 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Leon ŠkrabákLeon Škrabák
SK Kotlářka Praha |
02 | 27.68 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Filip ŠmidaFilip Šmida
Atletický školní klub Mazur... |
02 | 27.64 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta Praha |
01 | 24.56 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Ben SachtaBen Sachta
ASK Slavia Praha |
01 | 23.89 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta Praha |
01 | 20.00 | ||||||||||||||||
12 |
Viktor VološinViktor Vološin
TJ Dukla Praha |
02 | 19.98 | ||||||||||||||||
13 |
David LachmanDavid Lachman
Atletický školní klub Mazur... |
01 | 19.61 | ||||||||||||||||
14 |
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia Praha |
02 | 18.04 | ||||||||||||||||
15 |
Artur LautnerArtur Lautner
SK Aritma Praha |
02 | 14.48 | ||||||||||||||||
MB |
Adam MíkaAdam Míka
A. C. Sparta Praha |
01 | 22.79 | ||||||||||||||||
MB |
Ondřej HrubýOndřej Hrubý
ASK Slavia Praha |
02 | 18.86 | ||||||||||||||||
Štěpán KysilkaŠtěpán Kysilka
TJ Dukla Praha |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (st, 8.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 59.84 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha |
01 | 40.18 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia Praha |
02 | 38.69 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adam KoblicAdam Koblic
ASK Slavia Praha |
02 | 33.71 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Viktor VološinViktor Vološin
TJ Dukla Praha |
02 | 32.47 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Petr HronPetr Hron
TJ Dukla Praha |
02 | 29.24 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia Praha |
02 | 26.26 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Artur LautnerArtur Lautner
SK Aritma Praha |
02 | 23.13 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla Praha |
02 | 22.85 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Ondřej JabůrekOndřej Jabůrek
Atletický školní klub Mazur... |
01 | 22.00 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta Praha |
01 | 21.41 | ||||||||||||||||
12 |
Martin MacháčekMartin Macháček
SK Kotlářka Praha |
01 | 21.19 | ||||||||||||||||
13 |
Lukáš KepkaLukáš Kepka
SK Aritma Praha |
02 | 20.59 | ||||||||||||||||
14 |
Matěj ProcházkaMatěj Procházka
ŠAK Novoborská Praha |
02 | 16.68 | ||||||||||||||||
15 |
Samuel KonvalinaSamuel Konvalina
ASK Slavia Praha |
02 | 14.03 | ||||||||||||||||
MB |
Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý
ASK Slavia Praha |
02 | 20.32 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |