2. kolo KP družstev staršího žactva
Ústí nad Orlicí (22. 5. 2016)200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 22.5.2016) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KarlíkJakub Karlík | 01 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 30.28 | 11 | ||||||||||||||
2 | Matyáš KrátkýMatyáš Krátký | 01 | Atletika Chrudim, z.s. | 30.34 | 9 | ||||||||||||||
3 | Patrik ChrbolkaPatrik Chrbolka | 01 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 31.14 | 8 | ||||||||||||||
4 | David VlasákDavid Vlasák | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 31.76 | 7 | ||||||||||||||
5 | Jan KührJan Kühr | 01 | Atletika Chrudim, z.s. | 35.84 | 1 | ||||||||||||||
6 | Petr ŠimůnekPetr Šimůnek | 02 | AC Choceň, spolek | 36.59 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 22.5.2016) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicolas LangrNicolas Langr | 01 | Atletika Chrudim, z.s. | 32.88 | 6 | ||||||||||||||
2 | Kryštof SedlákKryštof Sedlák | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 33.05 | 5 | ||||||||||||||
3 | Jakub MrštíkJakub Mrštík | 02 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 34.14 | 4 | ||||||||||||||
4 | Tomáš JančíkTomáš Jančík | 01 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 35.02 | 3 | ||||||||||||||
5 | Martin KvapilMartin Kvapil | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 35.11 | 2 | ||||||||||||||
Martin JandaMartin Janda | 01 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 22.5.2016) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | Atletika Chrudim, z.s. | 33.05 | 11 | ||||||||||||||
2 | Tereza MervartováTereza Mervartová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 34.00 | 9 | ||||||||||||||
3 | Michaela ProkešováMichaela Prokešová | 01 | TJ Svitavy, z . s. | 35.07 | 8 | ||||||||||||||
4 | Sára SádeckáSára Sádecká | 01 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 35.97 | 7 | ||||||||||||||
5 | Noemi PavlištováNoemi Pavlištová | 01 | AC Choceň, spolek | 36.09 | 6 | ||||||||||||||
6 | Patricie MilotováPatricie Milotová | 02 | TJ Svitavy, z . s. | 36.73 | 4 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 22.5.2016) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea PilařováAndrea Pilařová | 01 | Atletika Chrudim, z.s. | 36.96 | 3 | ||||||||||||||
2 | Eliška VávrováEliška Vávrová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 37.08 | 2 | ||||||||||||||
3 | Adéla MilčinskáAdéla Milčinská | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 38.78 | |||||||||||||||
4 | Anita MašíkováAnita Mašíková | 01 | Atletika Chrudim, z.s. | 39.68 | |||||||||||||||
5 | Vanessa MráčkováVanessa Mráčková | 01 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 40.02 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 22.5.2016) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna SchusterováKristýna Schusterová | 02 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 36.41 | 5 | ||||||||||||||
2 | Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 37.95 | 1 | ||||||||||||||
3 | Pavla KopeckáPavla Kopecká | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 42.05 | |||||||||||||||
4 | Kristýna BednářováKristýna Bednářová | 02 | TJ Jiskra Litomyšl | 46.31 | |||||||||||||||
5 | Adéla ChalupováAdéla Chalupová | 02 | AC Pardubice | 48.21 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |