1. kolo KP družstev mladšího žactva
Ústí nad Orlicí (11. 5. 2016)60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (st, 11.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej LopaurOndřej Lopaur | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 08.7 | 11 | ||||||||||||||
2 | Lukáš JedličkaLukáš Jedlička | 04 | Atletika TJ Sokol Žamberk | 08.7 | 9 | ||||||||||||||
3 | Radim VrabecRadim Vrabec | 05 | TJ Svitavy, z . s. | 09.1 | 8 | ||||||||||||||
4 | Jakub MarekJakub Marek | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 09.1 | 7 | ||||||||||||||
5 | Matyáš NovotnýMatyáš Novotný | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 10.1 | 6 | ||||||||||||||
6 | Martin HerákMartin Herák | 05 | Atletika TJ Sokol Žamberk | 10.3 | 5 | ||||||||||||||
7 | Jan HolecJan Holec | 05 | TJ Svitavy, z . s. | 10.4 | 4 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (st, 11.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Žaneta HalamkováŽaneta Halamková | ATLETIKA Polička, spolek | 09.3 | ||||||||||||||||
2 | Kateřina HolakovskáKateřina Holakovská | 05 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 09.5 | |||||||||||||||
3 | Žaneta HoráčkováŽaneta Horáčková | 05 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 09.9 | |||||||||||||||
4 | Nikola NovotnáNikola Novotná | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 10.1 | |||||||||||||||
5 | Julie KlímováJulie Klímová | 06 | AK Slovan Moravská Třebová | 10.5 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (st, 11.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | ATLETIKA Polička, spolek | 08.7 | |||||||||||||||
2 | Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 08.8 | |||||||||||||||
3 | Anna ProkešováAnna Prokešová | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 09.1 | |||||||||||||||
4 | Marika NavrátilováMarika Navrátilová | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 09.3 | |||||||||||||||
5 | Anna ŠvecováAnna Švecová | 04 | ATLETIKA Polička, spolek | 10.1 | |||||||||||||||
6 | Adéla VykydalováAdéla Vykydalová | 04 | AK Slovan Moravská Třebová | 10.7 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (st, 11.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie HrabcováNatálie Hrabcová | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 08.7 | |||||||||||||||
2 | Jana MatouškováJana Matoušková | 04 | AK Slovan Moravská Třebová | 09.4 | |||||||||||||||
3 | Sára BačováSára Bačová | 05 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 09.4 | |||||||||||||||
4 | Pavla KopeckáPavla Kopecká | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 09.7 | |||||||||||||||
5 | Kateřina BrázdováKateřina Brázdová | 03 | ATLETIKA Polička, spolek | 09.9 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (st, 11.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | ATLETIKA Polička, spolek | 09.2 | |||||||||||||||
2 | Vendula FrantováVendula Frantová | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 09.3 | |||||||||||||||
3 | Vendula RohlenováVendula Rohlenová | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 09.4 | |||||||||||||||
4 | Elen BenkováElen Benková | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 09.5 | |||||||||||||||
5 | Barbara ŠvihelováBarbara Švihelová | 03 | AK Slovan Moravská Třebová | 09.9 | |||||||||||||||
6 | Aneta SkalickáAneta Skalická | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 10.2 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (st, 11.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie HrabcováNatálie Hrabcová | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 08.5 | 11 | ||||||||||||||
2 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | ATLETIKA Polička, spolek | 08.7 | 9 | ||||||||||||||
3 | Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 08.8 | 8 | ||||||||||||||
4 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | ATLETIKA Polička, spolek | 08.9 | 7 | ||||||||||||||
5 | Vendula FrantováVendula Frantová | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 09.0 | 6 | ||||||||||||||
6 | Žaneta HalamkováŽaneta Halamková | ATLETIKA Polička, spolek | 09.1 | 5 | |||||||||||||||
7 | Anna ProkešováAnna Prokešová | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 09.2 | 4 | ||||||||||||||
8 | Marika NavrátilováMarika Navrátilová | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 09.4 | 3 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (st, 11.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula RohlenováVendula Rohlenová | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 09.0 | 2 | ||||||||||||||
2 | Jana MatouškováJana Matoušková | 04 | AK Slovan Moravská Třebová | 09.1 | 1 | ||||||||||||||
3 | Elen BenkováElen Benková | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 09.4 | |||||||||||||||
4 | Sára BačováSára Bačová | 05 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 09.4 | |||||||||||||||
5 | Kateřina HolakovskáKateřina Holakovská | 05 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 09.6 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (st, 11.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik VebrDominik Vebr | 03 | Českotřebovský běžecký klub... | 20.5 | 11 | ||||||||||||||
2 | František SteklýFrantišek Steklý | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 21.3 | 9 | ||||||||||||||
3 | Šimon SchreiberŠimon Schreiber | 03 | Atletika TJ Sokol Žamberk | 22.7 | 8 | ||||||||||||||
4 | Jindřich HerákJindřich Herák | 04 | Atletika TJ Sokol Žamberk | 23.1 | 7 | ||||||||||||||
5 | Matouš NěmecMatouš Němec | 05 | ATLETIKA Polička, spolek | 23.8 | 6 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (st, 11.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek BukáčekMarek Bukáček | 04 | ATLETIKA Polička, spolek | 24.7 | 5 | ||||||||||||||
2 | Antonín KönigAntonín König | 05 | Českotřebovský běžecký klub... | 24.9 | 4 | ||||||||||||||
3 | Josef BurešJosef Bureš | 06 | Českotřebovský běžecký klub... | 26.8 | 3 | ||||||||||||||
4 | Adam BiedlaAdam Biedla | 04 | Atletika TJ Sokol Žamberk | 27.7 | 2 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 11.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška HolcováEliška Holcová | 03 | ATLETIKA Polička, spolek | 22.4 | 8 | ||||||||||||||
2 | Vendula FrantováVendula Frantová | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 23.2 | 5 | ||||||||||||||
3 | Vendula RohlenováVendula Rohlenová | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 23.5 | 4 | ||||||||||||||
4 | Barbara ŠvihelováBarbara Švihelová | 03 | AK Slovan Moravská Třebová | 24.1 | 2 | ||||||||||||||
5 | Tereza PatakiTereza Pataki | 05 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 24.8 | 1 | ||||||||||||||
6 | Žaneta VytlačilováŽaneta Vytlačilová | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 25.4 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 11.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | ATLETIKA Polička, spolek | 21.8 | 11 | ||||||||||||||
2 | Natálie HrabcováNatálie Hrabcová | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 22.1 | 9 | ||||||||||||||
3 | Marika NavrátilováMarika Navrátilová | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 22.9 | 7 | ||||||||||||||
4 | Jolana SoškováJolana Sošková | 04 | AK Slovan Moravská Třebová | 23.9 | 3 | ||||||||||||||
5 | Nikola NovotnáNikola Novotná | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 25.1 | |||||||||||||||
6 | Jarmila PražanováJarmila Pražanová | 03 | ATLETIKA Polička, spolek | 27.8 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (st, 11.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana MatouškováJana Matoušková | 04 | AK Slovan Moravská Třebová | 23.0 | 6 | ||||||||||||||
2 | Eliška NykodýmováEliška Nykodýmová | ATLETIKA Polička, spolek | 25.7 | ||||||||||||||||
3 | Sára BlaškoSára Blaško | 05 | TJ Jiskra Litomyšl | 25.8 | |||||||||||||||
4 | Adéla NěmcováAdéla Němcová | 04 | ATLETIKA Polička, spolek | 25.9 | |||||||||||||||
5 | Klára HejtmánkováKlára Hejtmánková | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 26.0 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (st, 11.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon StupkaŠimon Stupka | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 2:42.0 | 6 | ||||||||||||||
2 | Jan ŠimůnekJan Šimůnek | 03 | Českotřebovský běžecký klub... | 2:47.0 | 5 | ||||||||||||||
3 | Jonáš VávraJonáš Vávra | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 2:56.0 | 2 | ||||||||||||||
4 | Patrik HabigerPatrik Habiger | 03 | Českotřebovský běžecký klub... | 2:56.2 | 1 | ||||||||||||||
5 | Martin SauerMartin Sauer | 03 | ATLETIKA Polička, spolek | 2:56.5 | |||||||||||||||
6 | David CagáňDavid Cagáň | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 2:57.2 | |||||||||||||||
7 | Marek BukáčekMarek Bukáček | 04 | ATLETIKA Polička, spolek | 2:57.6 | |||||||||||||||
8 | Josef BurešJosef Bureš | 06 | Českotřebovský běžecký klub... | 2:58.1 | |||||||||||||||
9 | Michal VacekMichal Vacek | 04 | Atletika TJ Sokol Žamberk | 3:01.6 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (st, 11.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik VebrDominik Vebr | 03 | Českotřebovský běžecký klub... | 2:33.5 | 11 | ||||||||||||||
2 | Jakub MarekJakub Marek | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 2:34.0 | 9 | ||||||||||||||
3 | Daniel ZoicasDaniel Zoicas | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 2:36.3 | 8 | ||||||||||||||
4 | Pankrác BoháčPankrác Boháč | 06 | Atletika TJ Sokol Žamberk | 2:40.8 | 7 | ||||||||||||||
5 | Jan KapounJan Kapoun | 03 | ATLETIKA Polička, spolek | 2:48.1 | 4 | ||||||||||||||
6 | Kryštof VetchýKryštof Vetchý | 04 | Českotřebovský běžecký klub... | 2:52.9 | 3 | ||||||||||||||
7 | Tomáš JadrnýTomáš Jadrný | 04 | Českotřebovský běžecký klub... | 3:00.4 | |||||||||||||||
8 | Matyáš NovotnýMatyáš Novotný | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 3:25.4 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (st, 11.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára SerbouskováSára Serbousková | 04 | ATLETIKA Polička, spolek | 2:39.0 | 11 | ||||||||||||||
2 | Eliška HolcováEliška Holcová | 03 | ATLETIKA Polička, spolek | 2:41.9 | 9 | ||||||||||||||
3 | Thea MačátováThea Mačátová | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 2:47.3 | 8 | ||||||||||||||
4 | Lucie DolečkováLucie Dolečková | 05 | AK Slovan Moravská Třebová | 2:47.7 | 7 | ||||||||||||||
5 | Adéla BartoňováAdéla Bartoňová | 03 | ATLETIKA Polička, spolek | 2:48.1 | 6 | ||||||||||||||
6 | Karolína HovorkováKarolína Hovorková | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2:48.5 | 5 | ||||||||||||||
7 | Anna Natálie FadrnáAnna Natálie Fadrná | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 2:49.7 | 4 | ||||||||||||||
8 | Iva KlímováIva Klímová | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 3:01.2 | 3 | ||||||||||||||
9 | Kateřina BednářováKateřina Bednářová | 06 | TJ Svitavy, z . s. | 3:05.5 | 2 | ||||||||||||||
10 | Julie NeumeisterováJulie Neumeisterová | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 3:06.2 | 1 | ||||||||||||||
11 | Adéla NěmcováAdéla Němcová | 04 | ATLETIKA Polička, spolek | 3:06.6 | |||||||||||||||
12 | Monika JanůMonika Janů | 05 | TJ Svitavy, z . s. | 3:07.1 | |||||||||||||||
13 | Pavla KopeckáPavla Kopecká | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 3:09.3 | |||||||||||||||
14 | Eliška NykodýmováEliška Nykodýmová | ATLETIKA Polička, spolek | 3:36.3 | ||||||||||||||||
15 | Anna GerišerováAnna Gerišerová | 04 | AK Slovan Moravská Třebová | 3:39.0 | |||||||||||||||
16 | Lola RocheLola Roche | 04 | AK Slovan Moravská Třebová | 3:40.6 | |||||||||||||||
17 | Petra VrbováPetra Vrbová | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3:40.7 | |||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Finále)
Finále (st, 11.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch StodolaVojtěch Stodola | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 10.0 | 11 | ||||||||||||||
2 | Daniel ZoicasDaniel Zoicas | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 10.6 | 9 | ||||||||||||||
3 | Šimon StupkaŠimon Stupka | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 11.5 | 8 | ||||||||||||||
4 | Jan KapounJan Kapoun | 03 | ATLETIKA Polička, spolek | 12.1 | 7 | ||||||||||||||
5 | Filip RomanFilip Roman | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 14.2 | 6 | ||||||||||||||
Martin GyömberMartin Gyömber | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 11.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | ATLETIKA Polička, spolek | 12.0 | 6.5 | ||||||||||||||
2 | Lucie DolečkováLucie Dolečková | 05 | AK Slovan Moravská Třebová | 12.6 | 3 | ||||||||||||||
3 | Anna ŠvecováAnna Švecová | 04 | ATLETIKA Polička, spolek | 13.3 | |||||||||||||||
4 | Julie NeumeisterováJulie Neumeisterová | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 14.2 | |||||||||||||||
5 | Aneta ElčknerováAneta Elčknerová | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 15.1 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (st, 11.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula FrantováVendula Frantová | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 12.1 | 5 | ||||||||||||||
2 | Lucie ChlupováLucie Chlupová | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 12.7 | 2 | ||||||||||||||
3 | Anna ProkešováAnna Prokešová | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 13.1 | 1 | ||||||||||||||
4 | Klára ŠejnohováKlára Šejnohová | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 14.2 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (st, 11.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková | 03 | ATLETIKA Polička, spolek | 10.8 | 11 | ||||||||||||||
2 | Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 11.1 | 9 | ||||||||||||||
3 | Aneta NovotnáAneta Novotná | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 11.1 | 8 | ||||||||||||||
4 | Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 12.0 | 6.5 | ||||||||||||||
5 | Anna Natálie FadrnáAnna Natálie Fadrná | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 12.2 | 4 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 300 m - Ml. žáci
(st, 11.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Steklý, Stupka, Jonáš, Marek Steklý, Stupka, Jonáš, Marek | TJ Svitavy, z . s. | 3:21.3 | 11 | |||||||||||||||
2 | Vebr, Šimůnek, Jadrný, Vetchý Vebr, Šimůnek, Jadrný, Vetchý | Českotřebovský běžecký klub... | 3:26.1 | 9 | |||||||||||||||
3 | Lopaur, Lata, Cabán, Tauer Lopaur, Lata, Cabán, Tauer | TJ Jiskra Litomyšl | 3:33.2 | 8 | |||||||||||||||
4 | Schreiber, Jedlička, J.+M.Herák Schreiber, Jedlička, J.+M.Herák | Atletika TJ Sokol Žamberk | 3:43.7 | 7 | |||||||||||||||
5 | Tulis, Sauer, Němec, Bukáček Tulis, Sauer, Němec, Bukáček | ATLETIKA Polička, spolek | 3:50.1 | 6 | |||||||||||||||
6 | Peleška, Vávra, Novotný, Gyömber Peleška, Vávra, Novotný, Gyömber | TJ Jiskra Litomyšl | 3:50.5 | 5 | |||||||||||||||
7 | Bartoš, Tesař, Holec, Roman Bartoš, Tesař, Holec, Roman | TJ Svitavy, z . s. | 4:05.0 | 4 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 300 m - Ml. žákyně
(st, 11.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Neumeisterová, Bednářová, Horáková, Marešová Neumeisterová, Bednářová, Horáková, Marešová | TJ Svitavy, z . s. | 3:31.3 | 11 | |||||||||||||||
2 | Pataki, Holakovská, Horáčková, Skalická Pataki, Holakovská, Horáčková, Skalická | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3:35.4 | 9 | |||||||||||||||
3 | Bačáková, Dolečková, Gerišerová, Matoušková Bačáková, Dolečková, Gerišerová, Matoušková | AK Slovan Moravská Třebová | 3:39.6 | 8 | |||||||||||||||
4 | Halamková, Nykodýmová, Brázdová, Švecová Halamková, Nykodýmová, Brázdová, Švecová | ATLETIKA Polička, spolek | 3:40.9 | 7 | |||||||||||||||
5 | Rohlenová, Hrabcová, Jetmarová, Bačová Rohlenová, Hrabcová, Jetmarová, Bačová | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3:43.4 | 6 | |||||||||||||||
6 | Serbousková, Holcová, Němcová, Hegrová Serbousková, Holcová, Němcová, Hegrová | ATLETIKA Polička, spolek | 3:49.9 | 5 | |||||||||||||||
7 | Kopecká, Vytlačilová, Benková, Blaško Kopecká, Vytlačilová, Benková, Blaško | TJ Jiskra Litomyšl | 3:51.8 | 4 | |||||||||||||||
8 | Klímová, Roche, Sošková, Vykydalová Klímová, Roche, Sošková, Vykydalová | AK Slovan Moravská Třebová | 3:54.7 | 3 | |||||||||||||||
9 | Mačátová, Stodolová, Navrátilová, Fadrnová Mačátová, Stodolová, Navrátilová, Fadrnová | TJ Svitavy, z . s. | 3:59.9 | 2 | |||||||||||||||
10 | Šejnohová, Hejtmánková, Elčknerová, Janů Šejnohová, Hejtmánková, Elčknerová, Janů | TJ Svitavy, z . s. | 4:02.6 | 1 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(st, 11.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z . s. |
03 | 1.40 | 11 | |||||||||||||||
2 |
Jakub TauerJakub Tauer
TJ Jiskra Litomyšl |
03 | 1.40 | 9 | |||||||||||||||
3 |
Jan JelínekJan Jelínek
ATLETIKA Polička, spolek |
04 | 1.37 | 8 | |||||||||||||||
4 |
Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 1.34 | 7 | |||||||||||||||
5 |
Lukáš JedličkaLukáš Jedlička
Atletika TJ Sokol Žamberk |
04 | 1.31 | 6 | |||||||||||||||
6 |
Pankrác BoháčPankrác Boháč
Atletika TJ Sokol Žamberk |
06 | 1.25 | 5 | |||||||||||||||
Ondřej BartošOndřej Bartoš
TJ Svitavy, z . s. |
04 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(st, 11.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra Litomyšl |
03 | 1.44 | 11 | |||||||||||||||
2 |
Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková
ATLETIKA Polička, spolek |
03 | 1.44 | 9 | |||||||||||||||
3 |
Aneta NovotnáAneta Novotná
TJ Jiskra Litomyšl |
03 | 1.41 | 8 | |||||||||||||||
4 |
Adéla KolářováAdéla Kolářová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
03 | 1.26 | 7 | |||||||||||||||
5 |
Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AK Slovan Moravská Třebová |
03 | 1.26 | 6 | |||||||||||||||
6 |
Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 1.15 | 5 | |||||||||||||||
7 |
Klára HejtmánkováKlára Hejtmánková
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 1.10 | 4 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(st, 11.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z . s. |
03 | 4.56 | 11 | |||||||||||||||
2 |
František SteklýFrantišek Steklý
TJ Svitavy, z . s. |
03 | 4.38 | 9 | |||||||||||||||
3 |
Jakub TauerJakub Tauer
TJ Jiskra Litomyšl |
03 | 4.29 | 8 | |||||||||||||||
4 |
Ondřej LopaurOndřej Lopaur
TJ Jiskra Litomyšl |
03 | 4.29 | 7 | |||||||||||||||
5 |
Jan JelínekJan Jelínek
ATLETIKA Polička, spolek |
04 | 4.08 | 6 | |||||||||||||||
6 |
Šimon SchreiberŠimon Schreiber
Atletika TJ Sokol Žamberk |
03 | 4.02 | 5 | |||||||||||||||
7 |
Radim VrabecRadim Vrabec
TJ Svitavy, z . s. |
05 | 4.02 | 4 | |||||||||||||||
8 |
Michal VacekMichal Vacek
Atletika TJ Sokol Žamberk |
04 | 3.62 | 3 | |||||||||||||||
9 |
Jindřich HerákJindřich Herák
Atletika TJ Sokol Žamberk |
04 | 3.35 | 2 | |||||||||||||||
10 |
Tomáš JadrnýTomáš Jadrný
Českotřebovský běžecký klub... |
04 | 3.33 | 1 | |||||||||||||||
11 |
Matouš NěmecMatouš Němec
ATLETIKA Polička, spolek |
05 | 3.24 | ||||||||||||||||
12 |
Martin SauerMartin Sauer
ATLETIKA Polička, spolek |
03 | 3.19 | ||||||||||||||||
13 |
Martin HerákMartin Herák
Atletika TJ Sokol Žamberk |
05 | 3.16 | ||||||||||||||||
14 |
Filip RomanFilip Roman
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 3.12 | ||||||||||||||||
15 |
Jakub JonášJakub Jonáš
TJ Svitavy, z . s. |
03 | 2.88 | ||||||||||||||||
16 |
Adam BiedlaAdam Biedla
Atletika TJ Sokol Žamberk |
04 | 2.64 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(st, 11.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková
ATLETIKA Polička, spolek |
03 | 4.39 | 11 | |||||||||||||||
2 |
Adéla KolářováAdéla Kolářová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
03 | 4.29 | 9 | |||||||||||||||
3 |
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra Litomyšl |
03 | 4.24 | 8 | |||||||||||||||
4 |
Eliška ČervenáEliška Červená
ATLETIKA Polička, spolek |
04 | 4.09 | 7 | |||||||||||||||
5 |
Elen BenkováElen Benková
TJ Jiskra Litomyšl |
03 | 4.09 | 6 | |||||||||||||||
6 |
Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
03 | 4.05 | 5 | |||||||||||||||
7 |
Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 4.00 | 4 | |||||||||||||||
8 |
Karolína HovorkováKarolína Hovorková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
03 | 3.98 | 3 | |||||||||||||||
9 |
Markéta BurešováMarkéta Burešová
ATLETIKA Polička, spolek |
04 | 3.81 | 2 | |||||||||||||||
10 |
Sára SerbouskováSára Serbousková
ATLETIKA Polička, spolek |
04 | 3.80 | 1 | |||||||||||||||
11 |
Žaneta HalamkováŽaneta Halamková
ATLETIKA Polička, spolek |
3.73 | |||||||||||||||||
12 |
Jolana SoškováJolana Sošková
AK Slovan Moravská Třebová |
04 | 3.64 | ||||||||||||||||
13 |
Sára BlaškoSára Blaško
TJ Jiskra Litomyšl |
05 | 3.60 | ||||||||||||||||
14 |
Sára BačováSára Bačová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
05 | 3.54 | ||||||||||||||||
15 |
Aneta SkalickáAneta Skalická
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
03 | 3.52 | ||||||||||||||||
16 |
Anna GerišerováAnna Gerišerová
AK Slovan Moravská Třebová |
04 | 3.50 | ||||||||||||||||
17 |
Iva KlímováIva Klímová
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 3.48 | ||||||||||||||||
18 |
Kateřina HolakovskáKateřina Holakovská
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
05 | 3.47 | ||||||||||||||||
19 |
Barbora JetmarováBarbora Jetmarová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
04 | 3.41 | ||||||||||||||||
20 |
Kateřina BrázdováKateřina Brázdová
ATLETIKA Polička, spolek |
03 | 3.36 | ||||||||||||||||
21 |
Žaneta VytlačilováŽaneta Vytlačilová
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 3.35 | ||||||||||||||||
22 |
Monika JanůMonika Janů
TJ Svitavy, z . s. |
05 | 3.16 | ||||||||||||||||
23 |
Tereza PatakiTereza Pataki
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
05 | 3.11 | ||||||||||||||||
24 |
Aneta ElčknerováAneta Elčknerová
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 3.04 | ||||||||||||||||
25 |
Petra VrbováPetra Vrbová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
03 | 2.92 | ||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
(st, 11.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana HegrováJana Hegrová
ATLETIKA Polička, spolek |
04 | 09.14 | 11 | |||||||||||||||
2 |
Adéla BartoňováAdéla Bartoňová
ATLETIKA Polička, spolek |
03 | 08.67 | 9 | |||||||||||||||
3 |
Aneta NovotnáAneta Novotná
TJ Jiskra Litomyšl |
03 | 08.34 | 8 | |||||||||||||||
4 |
Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 07.91 | 7 | |||||||||||||||
5 |
Jarmila PražanováJarmila Pražanová
ATLETIKA Polička, spolek |
03 | 07.85 | 6 | |||||||||||||||
6 |
Anna ProkešováAnna Prokešová
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 06.94 | 5 | |||||||||||||||
7 |
Adéla VykydalováAdéla Vykydalová
AK Slovan Moravská Třebová |
04 | 06.81 | 4 | |||||||||||||||
8 |
Thea MačátováThea Mačátová
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 06.80 | 3 | |||||||||||||||
9 |
Veronika StodolováVeronika Stodolová
TJ Svitavy, z . s. |
05 | 06.13 | 2 | |||||||||||||||
10 |
Markéta MarešováMarkéta Marešová
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 05.75 | 1 | |||||||||||||||
11 |
Barbora JetmarováBarbora Jetmarová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
04 | 05.72 | ||||||||||||||||
12 |
Anna HorákováAnna Horáková
TJ Svitavy, z . s. |
05 | 05.44 | ||||||||||||||||
13 |
Lucie ChlupováLucie Chlupová
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 05.00 | ||||||||||||||||
14 |
Žaneta HoráčkováŽaneta Horáčková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
05 | 04.11 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(st, 11.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip ŠtanclFilip Štancl
TJ Jiskra Litomyšl |
03 | 10.88 | 11 | |||||||||||||||
2 |
Jan KapounJan Kapoun
ATLETIKA Polička, spolek |
03 | 09.36 | 9 | |||||||||||||||
3 |
Jan LataJan Lata
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 07.92 | 8 | |||||||||||||||
4 |
Ondřej PeleškaOndřej Peleška
TJ Jiskra Litomyšl |
03 | 07.30 | 7 | |||||||||||||||
5 |
Ondřej TulisOndřej Tulis
ATLETIKA Polička, spolek |
03 | 07.02 | 6 | |||||||||||||||
6 |
Kryštof VetchýKryštof Vetchý
Českotřebovský běžecký klub... |
04 | 06.67 | 5 | |||||||||||||||
7 |
Martin TesařMartin Tesař
TJ Svitavy, z . s. |
05 | 06.41 | 4 | |||||||||||||||
8 |
Patrik HabigerPatrik Habiger
Českotřebovský běžecký klub... |
03 | 05.80 | 3 | |||||||||||||||
9 |
Jakub JonášJakub Jonáš
TJ Svitavy, z . s. |
03 | 05.80 | 2 | |||||||||||||||
10 |
Jan ŠimůnekJan Šimůnek
Českotřebovský běžecký klub... |
03 | 05.55 | 1 | |||||||||||||||
11 |
Antonín KönigAntonín König
Českotřebovský běžecký klub... |
05 | 05.25 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(st, 11.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan LataJan Lata
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 52.76 | 11 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej PeleškaOndřej Peleška
TJ Jiskra Litomyšl |
03 | 42.89 | 9 | |||||||||||||||
3 |
Jan JelínekJan Jelínek
ATLETIKA Polička, spolek |
04 | 42.70 | 8 | |||||||||||||||
4 |
Pankrác BoháčPankrác Boháč
Atletika TJ Sokol Žamberk |
06 | 42.48 | 7 | |||||||||||||||
5 |
Radim VrabecRadim Vrabec
TJ Svitavy, z . s. |
05 | 38.87 | 6 | |||||||||||||||
6 |
Filip ŠtanclFilip Štancl
TJ Jiskra Litomyšl |
03 | 34.92 | 5 | |||||||||||||||
7 |
Martin TesařMartin Tesař
TJ Svitavy, z . s. |
05 | 32.43 | 4 | |||||||||||||||
8 |
Antonín KönigAntonín König
Českotřebovský běžecký klub... |
05 | 30.50 | 3 | |||||||||||||||
9 |
Ondřej BartošOndřej Bartoš
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 29.40 | 2 | |||||||||||||||
10 |
Ondřej TulisOndřej Tulis
ATLETIKA Polička, spolek |
03 | 28.93 | 1 | |||||||||||||||
11 |
Patrik HabigerPatrik Habiger
Českotřebovský běžecký klub... |
03 | 28.85 | ||||||||||||||||
12 |
Michal VacekMichal Vacek
Atletika TJ Sokol Žamberk |
04 | 26.15 | ||||||||||||||||
13 |
Adam BiedlaAdam Biedla
Atletika TJ Sokol Žamberk |
04 | 25.43 | ||||||||||||||||
14 |
Jan HolecJan Holec
TJ Svitavy, z . s. |
05 | 24.60 | ||||||||||||||||
15 |
Josef BurešJosef Bureš
Českotřebovský běžecký klub... |
06 | 23.70 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(st, 11.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla BartoňováAdéla Bartoňová
ATLETIKA Polička, spolek |
03 | 40.56 | 11 | |||||||||||||||
2 |
Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AK Slovan Moravská Třebová |
03 | 40.07 | 9 | |||||||||||||||
3 |
Jana HegrováJana Hegrová
ATLETIKA Polička, spolek |
04 | 38.71 | 8 | |||||||||||||||
4 |
Adéla KolářováAdéla Kolářová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
03 | 37.91 | 7 | |||||||||||||||
5 |
Karolína HovorkováKarolína Hovorková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
03 | 36.09 | 6 | |||||||||||||||
6 |
Barbara ŠvihelováBarbara Švihelová
AK Slovan Moravská Třebová |
03 | 34.31 | 5 | |||||||||||||||
7 |
Veronika StodolováVeronika Stodolová
TJ Svitavy, z . s. |
05 | 32.62 | 4 | |||||||||||||||
8 |
Klára ŠejnohováKlára Šejnohová
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 31.22 | 3 | |||||||||||||||
9 |
Barbora VytlačilováBarbora Vytlačilová
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 29.37 | 2 | |||||||||||||||
10 |
Nikola NovotnáNikola Novotná
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 28.05 | 1 | |||||||||||||||
11 |
Markéta MarešováMarkéta Marešová
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 27.23 | ||||||||||||||||
12 |
Lola RocheLola Roche
AK Slovan Moravská Třebová |
04 | 25.15 | ||||||||||||||||
13 |
Jarmila PražanováJarmila Pražanová
ATLETIKA Polička, spolek |
03 | 21.87 | ||||||||||||||||
14 |
Anna HorákováAnna Horáková
TJ Svitavy, z . s. |
05 | 20.32 | ||||||||||||||||
15 |
Julie KlímováJulie Klímová
AK Slovan Moravská Třebová |
06 | 20.09 | ||||||||||||||||
16 |
Petra VrbováPetra Vrbová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
03 | 12.83 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TJ Svitavy, z . s. TJ Svitavy, z . s. | TJ Svitavy, z . s. | 160 | ||||||||||||||||
2 | TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl | TJ Jiskra Litomyšl | 107 | ||||||||||||||||
3 | Atletika TJ Sokol Žamberk Atletika TJ Sokol Žamberk | Atletika TJ Sokol Žamberk | 73 | ||||||||||||||||
4 | ATLETIKA Polička, spolek ATLETIKA Polička, spolek | ATLETIKA Polička, spolek | 66 | ||||||||||||||||
5 | Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s | Českotřebovský běžecký klub... | 60 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ATLETIKA Polička, spolek ATLETIKA Polička, spolek | ATLETIKA Polička, spolek | 170,5 | ||||||||||||||||
2 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 98,5 | ||||||||||||||||
3 | TJ Svitavy, z . s. TJ Svitavy, z . s. | TJ Svitavy, z . s. | 94 | ||||||||||||||||
4 | TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl | TJ Jiskra Litomyšl | 78 | ||||||||||||||||
5 | AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová | AK Slovan Moravská Třebová | 57 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |