Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou

Praha-Kotlářka (24. 5. 2016)

Skok daleký - Žáci

(út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef JanoušJosef Janouš
ZŠ EdenZŠ Eden
00 5.71
2 Jakub FiřtJakub Fiřt
ZŠ a MŠ Petřiny - jihZŠ a MŠ Petřiny - jih
00 5.71
3 Ondřej HavelkaOndřej Havelka
ZŠ Na VodovodemZŠ Na Vodovodem
01 5.66
4 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ZŠ EdenZŠ Eden
01 5.55
5 Filip LazarFilip Lazar
ZŠ Praha - PetroviceZŠ Praha - Petrovice
01 5.48
6 Jakub KvídaJakub Kvída
ZŠ Na VodovodemZŠ Na Vodovodem
00 5.19
7 Jakub StezkaJakub Stezka
ZŠ a MŠ Petřiny - jihZŠ a MŠ Petřiny - jih
01 5.12
8 Dalibor IllésDalibor Illés
ZŠ Praha - PetroviceZŠ Praha - Petrovice
00 4.91
9 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz
ZŠ JeseniovaZŠ Jeseniova
01 4.89
10 Ivan FulyarovIvan Fulyarov
ZŠ JeseniovaZŠ Jeseniova
99 4.87
11 Jan PetrůJan Petrů
ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách
00 4.86
12 Lukáš HomolkaLukáš Homolka
ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách
01 4.73
13 Lukáš PečenkaLukáš Pečenka
ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách
01 4.59
14 Karel DvořákKarel Dvořák
ZŠ a MŠ Petřiny - jihZŠ a MŠ Petřiny - jih
01 4.43
15 Petr ChadtPetr Chadt
ZŠ EdenZŠ Eden
00 4.37
16 Radek JehličkaRadek Jehlička
ZŠ Na VodovodemZŠ Na Vodovodem
00 4.16
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal HöfnerMichal Höfner
ZŠ FilosofskáZŠ Filosofská
02 5.67
2 Sebastián HykšSebastián Hykš
ZŠ FilosofskáZŠ Filosofská
02 5.40
3 Marek MalinaMarek Malina
ZŠ JeseniovaZŠ Jeseniova
02 5.14
4 Maxym ŠejkaMaxym Šejka
ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách
02 4.89
5 Filip BartošFilip Bartoš
ZŠ JeseniovaZŠ Jeseniova
02 4.82
6 Antonín JakubůvAntonín Jakubův
ZŠ FilosofskáZŠ Filosofská
03 4.78
7 Matěj ŠťastnýMatěj Šťastný
ZŠ JeseniovaZŠ Jeseniova
03 4.67
8 Jáchym TrousilJáchym Trousil
ZŠ HostýnskáZŠ Hostýnská
02 4.62
9 Martin ŠtrobachMartin Štrobach
ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách
02 4.61
10 Radek JanovskýRadek Janovský
ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách
03 4.40
11 Denis PohnDenis Pohn
ZŠ Na VodovodemZŠ Na Vodovodem
02 4.26
12 Matěj VlasákMatěj Vlasák
ZŠ HostýnskáZŠ Hostýnská
02 4.16
13 Patrik PodraskýPatrik Podraský
ZŠ HostýnskáZŠ Hostýnská
02 4.05
14 Lukáš GazdagLukáš Gazdag
ZŠ Na VodovodemZŠ Na Vodovodem
02 3.92
15 Jakub BendzákJakub Bendzák
ZŠ Na VodovodemZŠ Na Vodovodem
03 3.58
16 David SvobodaDavid Svoboda
ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů
04 3.48
17 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda
ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů
03 3.45
18 Jakub RathouskýJakub Rathouský
ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů
04 3.38
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ZŠ JakutskáZŠ Jakutská
02 5.05
2 Terezie BřezinováTerezie Březinová
ZŠ JakutskáZŠ Jakutská
02 4.89
3 Linda DufkováLinda Dufková
ZŠ Pošepného nám.ZŠ Pošepného nám.
01 4.81
4 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
ZŠ Pošepného nám.ZŠ Pošepného nám.
01 4.80
5 Adéla TomáškováAdéla Tomášková
ZŠ JeseniovaZŠ Jeseniova
00 4.80
6 Eliška DundáčkováEliška Dundáčková
ZŠ JeseniovaZŠ Jeseniova
00 4.79
7 Michaela BorovskáMichaela Borovská
ZŠ CampanusZŠ Campanus
01 4.76
8 Aneta ŠpronglováAneta Špronglová
ZŠ JeseniovaZŠ Jeseniova
01 4.66
9 Romana RoblíkováRomana Roblíková
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
01 4.57
10 Ksenia BocharovaKsenia Bocharova
ZŠ CampanusZŠ Campanus
00 4.45
11 Johana VyjídáčkováJohana Vyjídáčková
ZŠ CampanusZŠ Campanus
00 4.36
12 Barbora KocourováBarbora Kocourová
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
01 4.25
13 Helena SojkováHelena Sojková
ZŠ JakutskáZŠ Jakutská
00 3.75
14 Barbora KonrádováBarbora Konrádová
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
02 3.69
Nela KleprlíkováNela Kleprlíková
ZŠ Pošepného nám.ZŠ Pošepného nám.
00 NM
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Monika PaškováMonika Pašková
G. K. SladkovskéhoG. K. Sladkovského
03 4.62
2 Barbora VenclováBarbora Venclová
ZŠ JeseniovaZŠ Jeseniova
02 4.41
3 Lucie KrbcováLucie Krbcová
ZŠ JeseniovaZŠ Jeseniova
03 4.40
4 Kristýna ZikováKristýna Ziková
G. K. SladkovskéhoG. K. Sladkovského
03 4.26
5 Michaela DurdováMichaela Durdová
ZŠ JeseniovaZŠ Jeseniova
03 4.18
6 Marie ZvolánkováMarie Zvolánková
ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou
03 4.18
7 Magdalena CoufalováMagdalena Coufalová
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
04 4.15
8 Dominika HouserováDominika Houserová
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
03 4.06
9 Natálie HájkováNatálie Hájková
ZŠ EdenZŠ Eden
03 3.94
10 Marie SlevínskáMarie Slevínská
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
03 3.88
11 Naďa DridiNaďa Dridi
ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou
02 3.87
12 Nikola HalešováNikola Halešová
ZŠ EdenZŠ Eden
02 3.76
13 Zora BořutováZora Bořutová
ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou
04 3.74
14 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
G. K. SladkovskéhoG. K. Sladkovského
03 3.69
15 Christine TesařováChristine Tesařová
ZŠ EdenZŠ Eden
03 3.65
Celkem 15 závodníků