Pohár rozhlasu - krajské kolo
Tábor (24. - 24. 5. 2016)skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (út, 24.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam ZadražilAdam Zadražil
ZŠ Chýnov |
00 | 1.64 | ||||||||||||||||
Ondřej ZichOndřej Zich
ZŠ Slavonice |
00 | 1.64 | |||||||||||||||||
Martin VeřtátMartin Veřtát
ZŠ Tábor, Zborovská |
00 | 1.64 | |||||||||||||||||
4 |
Jiří ČiperaJiří Čipera
ZŠ Soběslav, Edvarda Beneše |
00 | 1.56 | ||||||||||||||||
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
ZŠ Soběslav, Edvarda Beneše |
00 | 1.56 | |||||||||||||||||
Martin JanákMartin Janák
ZŠ Slavonice |
01 | 1.56 | |||||||||||||||||
Richard KlikaRichard Klika
ZŠ Tábor, Zborovská |
01 | 1.56 | |||||||||||||||||
Michal KubišMichal Kubiš
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 |
01 | 1.56 | |||||||||||||||||
Daniel ŠpírekDaniel Špírek
ZŠ Jana Husa, Písek |
01 | 1.56 | |||||||||||||||||
10 |
Jan SlabaJan Slaba
ZŠ Tábor, Zborovská |
99 | 1.52 | ||||||||||||||||
Jakub KohoutJakub Kohout
ZŠ a MŠ Zdíkov |
02 | 1.52 | |||||||||||||||||
12 |
Marcel JiranMarcel Jiran
ZŠ Grünwaldova, České Buděj... |
00 | 1.48 | ||||||||||||||||
Pavel PíchaPavel Pícha
ZŠ Soběslav, Edvarda Beneše |
00 | 1.48 | |||||||||||||||||
Daniel HanusDaniel Hanus
ZŠ Grünwaldova, České Buděj... |
00 | 1.48 | |||||||||||||||||
Ondřej HladíkOndřej Hladík
ZŠ Chýnov |
00 | 1.48 | |||||||||||||||||
16 |
Matyáš TřískaMatyáš Tříska
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 |
01 | 1.44 | ||||||||||||||||
Matěj RynešMatěj Ryneš
ZŠ Grünwaldova, České Buděj... |
01 | 1.44 | |||||||||||||||||
David Liška David Liška
ZŠ a Gymnázium Vodňany |
00 | 1.44 | |||||||||||||||||
Dominik GregorDominik Gregor
ZŠ a Gymnázium Vodňany |
00 | 1.44 | |||||||||||||||||
20 |
Jonáš SklenářJonáš Sklenář
ZŠ Chýnov |
01 | 1.40 | ||||||||||||||||
Adam BláhaAdam Bláha
ZŠ Jana Husa, Písek |
01 | 1.40 | |||||||||||||||||
22 |
Radek SovaRadek Sova
ZŠ a MŠ Zdíkov |
03 | 1.36 | ||||||||||||||||
23 |
Dušan VagnerDušan Vagner
ZŠ Jana Husa, Písek |
01 | 1.28 | ||||||||||||||||
Jan JosefíkJan Josefík
ZŠ a MŠ Zdíkov |
00 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (út, 24.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
ZŠ Kaplice, Školní 226 |
02 | 1.90 | ||||||||||||||||
2 |
Ondřej VojtaOndřej Vojta
ZŠ a MŠ Nová Bystřice |
02 | 1.60 | ||||||||||||||||
3 |
Alexander MedleyAlexander Medley
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.května |
02 | 1.56 | ||||||||||||||||
4 |
Matěj BeckMatěj Beck
ZŠ Kaplice, Školní 226 |
02 | 1.54 | ||||||||||||||||
5 |
Matěj VaněkMatěj Vaněk
ZŠ a Gymnázium Vodňany |
02 | 1.50 | ||||||||||||||||
6 |
Jaroslav ZadražilJaroslav Zadražil
ZŠ Tábor, Mikuláše z Husi |
02 | 1.48 | ||||||||||||||||
7 |
Pavel SedláčekPavel Sedláček
ZŠ Tábor, Mikuláše z Husi |
02 | 1.40 | ||||||||||||||||
Lukáš NečasLukáš Nečas
ZŠ Protivín |
02 | 1.40 | |||||||||||||||||
Milan MašekMilan Mašek
ZŠ a Gymnázium Vodňany |
03 | 1.40 | |||||||||||||||||
Lukáš KohoutLukáš Kohout
ZŠ Tábor, Zborovská |
02 | 1.40 | |||||||||||||||||
11 |
Richard JílekRichard Jílek
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, Č. Bud... |
02 | 1.38 | ||||||||||||||||
Jan JanoštíkJan Janoštík
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, Č. Bud... |
03 | 1.38 | |||||||||||||||||
13 |
Marek SchwarzMarek Schwarz
ZŠ a MŠ Nová Bystřice |
03 | 1.36 | ||||||||||||||||
14 |
Dominik HodálDominik Hodál
ZŠ Protivín |
02 | 1.35 | ||||||||||||||||
Roman DominkevyčRoman Dominkevyč
ZŠ a Gymnázium Vodňany |
02 | 1.35 | |||||||||||||||||
16 |
Miroslav SvačinaMiroslav Svačina
ZŠ Tábor, Zborovská |
02 | 1.34 | ||||||||||||||||
Radim RypáčekRadim Rypáček
ZŠ Prachatice, Národní 1018 |
03 | 1.34 | |||||||||||||||||
Martin KučaMartin Kuča
ZŠ Prachatice, Národní 1018 |
02 | 1.34 | |||||||||||||||||
19 |
Radek KoloušekRadek Koloušek
ZŠ Tábor, Zborovská |
03 | 1.32 | ||||||||||||||||
Martin PeřinaMartin Peřina
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.května |
02 | 1.32 | |||||||||||||||||
David FišerDavid Fišer
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.května |
02 | 1.32 | |||||||||||||||||
22 |
David ŽeníšekDavid Ženíšek
ZŠ Prachatice, Národní 1018 |
02 | 1.30 | ||||||||||||||||
23 |
Štěpán RoušalŠtěpán Roušal
ZŠ Protivín |
03 | 1.25 | ||||||||||||||||
Václav CízlerVáclav Cízler
ZŠ Tábor, Mikuláše z Husi |
01 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (út, 24.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška NovotnáEliška Novotná
ZŠ Soběslav, Komenského |
00 | 1.47 | ||||||||||||||||
2 |
Julie KotalíkováJulie Kotalíková
Gymnázium Milevsko |
02 | 1.45 | ||||||||||||||||
3 |
Markéta PavlovcováMarkéta Pavlovcová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... |
00 | 1.42 | ||||||||||||||||
Klára DokulilováKlára Dokulilová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... |
01 | 1.42 | |||||||||||||||||
5 |
Klára MálkováKlára Málková
ZŠ Soběslav, Komenského |
01 | 1.41 | ||||||||||||||||
6 |
Pavla BuřičováPavla Buřičová
ZŠ Tábor, Zborovská |
01 | 1.40 | ||||||||||||||||
Vendula FleischmannováVendula Fleischmannová
ZŠ a MŠ Zdíkov |
02 | 1.40 | |||||||||||||||||
Michaela ŘebíkováMichaela Řebíková
ZŠ Velešín |
02 | 1.40 | |||||||||||||||||
9 |
Karolína VoštováKarolína Voštová
ZŠ Tábor, Zborovská |
01 | 1.39 | ||||||||||||||||
Veronika FördösováVeronika Fördösová
ZŠ Soběslav, Komenského |
02 | 1.39 | |||||||||||||||||
11 |
Anežka BlažejováAnežka Blažejová
ZŠ a MŠ Zdíkov |
02 | 1.35 | ||||||||||||||||
Martina LavičkováMartina Lavičková
ZŠ Velešín |
01 | 1.35 | |||||||||||||||||
13 |
Lenka ZykánováLenka Zykánová
ZŠ Tábor, Husova |
02 | 1.32 | ||||||||||||||||
14 |
Tereza HubáčkováTereza Hubáčková
ZŠ Slavonice |
02 | 1.30 | ||||||||||||||||
Markéta VratislavskáMarkéta Vratislavská
Gymnázium Milevsko |
02 | 1.30 | |||||||||||||||||
16 |
Karolína ZelenkováKarolína Zelenková
ZŠ Tábor, Zborovská |
00 | 1.28 | ||||||||||||||||
17 |
Lucie DoležalováLucie Doležalová
ZŠ Slavonice |
00 | 1.26 | ||||||||||||||||
18 |
Aneta VrchlavskáAneta Vrchlavská
ZŠ Krále J. z Poděbrad, Str... |
01 | 1.25 | ||||||||||||||||
Patricie NěmcováPatricie Němcová
ZŠ Krále J. z Poděbrad, Str... |
02 | 1.25 | |||||||||||||||||
Diana StranevováDiana Stranevová
ZŠ Krále J. z Poděbrad, Str... |
01 | 1.25 | |||||||||||||||||
21 |
Adéla HálováAdéla Hálová
ZŠ Tábor, Husova |
02 | 1.19 | ||||||||||||||||
22 |
Nikola BrůžkováNikola Brůžková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... |
01 | 1.15 | ||||||||||||||||
Denisa KřivanováDenisa Křivanová
ZŠ Velešín |
02 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (út, 24.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Monika DrobilováMonika Drobilová
ZŠ a MŠ Nová Bystřice |
02 | 1.37 | ||||||||||||||||
Kristýna AuterskáKristýna Auterská
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.května |
02 | 1.37 | |||||||||||||||||
Tereza ŠediváTereza Šedivá
ZŠ Tábor, Mikuláše z Husi |
03 | 1.37 | |||||||||||||||||
Kateřina MazanáKateřina Mazaná
ZŠ Tábor, Mikuláše z Husi |
03 | 1.37 | |||||||||||||||||
5 |
Adéla PeckováAdéla Pecková
1. ZŠ T. G. Masaryka Milevsko |
03 | 1.33 | ||||||||||||||||
6 |
Denisa MarkovcováDenisa Markovcová
Gymnázium Prachatice |
03 | 1.29 | ||||||||||||||||
Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková
ZŠ Tábor, Mikuláše z Husi |
03 | 1.29 | |||||||||||||||||
8 |
Adéla HanákováAdéla Hanáková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... |
02 | 1.25 | ||||||||||||||||
Klára HrubáKlára Hrubá
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.května |
03 | 1.25 | |||||||||||||||||
Anežka BöhmováAnežka Böhmová
ZŠ a MŠ Nová Bystřice |
03 | 1.25 | |||||||||||||||||
11 |
Vendula SamcováVendula Samcová
ZŠ Dukelská, Strakonice |
03 | 1.21 | ||||||||||||||||
Tereza DoubkováTereza Doubková
1. ZŠ T. G. Masaryka Milevsko |
03 | 1.21 | |||||||||||||||||
13 |
Tereza SytařováTereza Sytařová
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 |
03 | 1.17 | ||||||||||||||||
Anna TurnhöferováAnna Turnhöferová
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 |
04 | 1.17 | |||||||||||||||||
Lucie ŠvejnohováLucie Švejnohová
ZŠ Dukelská, Strakonice |
02 | 1.17 | |||||||||||||||||
Denisa KuntováDenisa Kuntová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... |
02 | 1.17 | |||||||||||||||||
Anna FrolováAnna Frolová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... |
03 | 1.17 | |||||||||||||||||
18 |
Nela ViktorováNela Viktorová
Gymnázium Prachatice |
04 | 1.13 | ||||||||||||||||
19 |
Adriana SlamkováAdriana Slamková
ZŠ Dukelská, Strakonice |
02 | 1.09 | ||||||||||||||||
Petra KubecováPetra Kubecová
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.května |
03 | 1.09 | |||||||||||||||||
Eliška KunováEliška Kunová
Gymnázium Prachatice |
03 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |