výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo družstev mladšího žactva

Olomouc (1. 6. 2016)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 1.6.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KoblihaLukáš Kobliha 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 07.73 11.00
2 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.32 9.00
3 Adam TrbolaAdam Trbola 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.45 8.00
4 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 AC ProstějovAC Prostějov 08.55 7.00
5 Dominik GebaDominik Geba 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.58 6.00
6 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.87 3.00
7 Jiří ZedníkJiří Zedník 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.94
8 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.31
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 1.6.2016) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VavříkMartin Vavřík 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 08.79 4.00
2 Daniel MatušíkDaniel Matušík 03 AC ProstějovAC Prostějov 08.89 1.50
3 Jaroslav SkočdopoleJaroslav Skočdopole 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.11
4 Dominik SvobodaDominik Svoboda 04 AC ProstějovAC Prostějov 09.23
5 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.32
6 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.39
7 Jaromír MlčochJaromír Mlčoch 03 AC ProstějovAC Prostějov 09.55
8 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.71
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 1.6.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RabenseifnerMatěj Rabenseifner 04 AK ŠternberkAK Šternberk 08.75 5.00
2 Miroslav ZmidlochMiroslav Zmidloch 03 AC ProstějovAC Prostějov 08.89 1.50
3 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.98
4 Ladislav ProcházkaLadislav Procházka 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 09.21
5 Jakub JurčíkJakub Jurčík 03 AC ProstějovAC Prostějov 09.42
6 Samuel RobešSamuel Robeš 03 AC ProstějovAC Prostějov 09.54
7 Ondřej BudařOndřej Budař 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.55
8 Jakub ZapletalJakub Zapletal 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.70
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 1.6.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 09.00
2 Antonín KadlecAntonín Kadlec 03 AC ProstějovAC Prostějov 09.20
3 Vojtěch NevyjelVojtěch Nevyjel 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 09.54
4 Adam FriedlAdam Friedl 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.97
MB Sebastian FlachsSebastian Flachs 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.95
MB Vítek DostálVítek Dostál 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.65
Marek DrásalMarek Drásal 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 1.6.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.74 11.00
2 Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.85 9.00
3 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 08.91 8.00
4 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.92 7.00
5 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.93 6.00
6 Elen VlčkováElen Vlčková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.98 5.00
7 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.08 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 1.6.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína MičudováPavlína Mičudová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.10 3.00
2 Tereza JuráskováTereza Jurásková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.13 2.00
3 Linda ČernoškováLinda Černošková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.17
4 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.26
5 Irena MoničováIrena Moničová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.36
6 Tereza BílkováTereza Bílková 04 AC ProstějovAC Prostějov 09.40
7 Zuzana MarkováZuzana Marková 03 AC ProstějovAC Prostějov 09.49
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 1.6.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŽenčákováJana Ženčáková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.14 1.00
2 Julie PazourkováJulie Pazourková 03 AC ProstějovAC Prostějov 09.85
3 Vendula ŠkrabákováVendula Škrabáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.87
4 Julie KřivánkováJulie Křivánková 04 AC ProstějovAC Prostějov 10.26
MB Nikola PlískováNikola Plísková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.35
MB Andrea HupkováAndrea Hupková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.41
Zuzana ŠvarcováZuzana Švarcová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 1.6.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SchmidtováKlára Schmidtová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.39
2 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 AC ProstějovAC Prostějov 09.94
3 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 AC ProstějovAC Prostějov 10.13
4 Eliška BartošováEliška Bartošová 03 AC ProstějovAC Prostějov 10.27
5 Tereza KolmačkováTereza Kolmačková 03 AC ProstějovAC Prostějov 10.33
6 Klára NimmerrichterováKlára Nimmerrichterová 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.01
MB Adéla BačíkováAdéla Bačíková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.14
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (st, 1.6.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena NesrstováElena Nesrstová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 09.36
2 Lucie ČtverákováLucie Čtveráková 03 AC ProstějovAC Prostějov 10.07
3 Aneta KarolováAneta Karolová 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10.31
4 Monika LuběnováMonika Luběnová 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.33
5 Zuzana PoštulkováZuzana Poštulková 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.50
MB Klára AdlerováKlára Adlerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.36
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 1.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KoblihaLukáš Kobliha 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 18.32 11.00
2 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19.38 9.00
3 Dominik GebaDominik Geba 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 20.84 7.00
4 Adam TrbolaAdam Trbola 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 20.98 6.00
5 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 21.06 5.00
6 Dominik SvobodaDominik Svoboda 04 AC ProstějovAC Prostějov 23.57
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.6.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ZmidlochMiroslav Zmidloch 03 AC ProstějovAC Prostějov 21.69 4.00
2 Jaroslav ŘebíčekJaroslav Řebíček 03 AK ŠternberkAK Šternberk 22.33 2.00
3 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.42 1.00
4 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 22.60
5 Lukáš VajdaLukáš Vajda 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 23.80
6 Michal KopaMichal Kopa 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 24.97
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 1.6.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 AC ProstějovAC Prostějov 20.37 8.00
2 Matěj RabenseifnerMatěj Rabenseifner 04 AK ŠternberkAK Šternberk 21.82 3.00
3 Pavel StejskalPavel Stejskal 04 AK ŠternberkAK Šternberk 23.93
MB Tomáš KeňaTomáš Keňa 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Miroslav SpilkaMiroslav Spilka 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 1.6.2016) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 21.62 11.00
2 Elen VlčkováElen Vlčková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.07 9.00
3 Zdena ŠtěpánkováZdena Štěpánková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.13 8.00
4 Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.14 7.00
5 Linda ČernoškováLinda Černošková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.46 5.50
6 Tereza JuráskováTereza Jurásková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.87 2.00
7 Tereza BílkováTereza Bílková 04 AC ProstějovAC Prostějov 23.22
8 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 23.98
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 1.6.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla MikešováAdéla Mikešová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 22.71 3.00
2 Elena NesrstováElena Nesrstová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 23.17
3 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 23.26
4 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 AC ProstějovAC Prostějov 23.53
5 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 24.40
6 Nikola KrejčířováNikola Krejčířová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 24.77
7 Julie PazourkováJulie Pazourková 03 AC ProstějovAC Prostějov 24.86
8 Lucie ČtverákováLucie Čtveráková 03 AC ProstějovAC Prostějov 25.29
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 1.6.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína MičudováPavlína Mičudová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.46 5.50
2 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 22.60 4.00
3 Alena LevkováAlena Levková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.88 1.00
4 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 23.01
5 Karolína JuřákováKarolína Juřáková 03 AK ŠternberkAK Šternberk 23.27
6 Eliška BartošováEliška Bartošová 03 AC ProstějovAC Prostějov 25.81
MB Adéla BačíkováAdéla Bačíková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 21.96
Zuzana ŠvarcováZuzana Švarcová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 8 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 1.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benedikt LochmanBenedikt Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 40.98 11.00
2 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 41.83 9.00
3 Robin ZbraněkRobin Zbraněk 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 44.19 8.00
4 Josef PeřinaJosef Peřina 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 44.30 7.00
5 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 45.33 6.00
6 Jaroslav ŘebíčekJaroslav Řebíček 03 AK ŠternberkAK Šternberk 46.69 5.00
7 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 AC ProstějovAC Prostějov 48.58 2.00
8 Jaroslav SkočdopoleJaroslav Skočdopole 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 53.29
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 1.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr NedorostekPetr Nedorostek 03 AK ŠternberkAK Šternberk 47.78 4.00
2 Ladislav ProcházkaLadislav Procházka 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 48.46 3.00
3 Matěj RabenseifnerMatěj Rabenseifner 04 AK ŠternberkAK Šternberk 49.23 1.00
4 Dominik SvobodaDominik Svoboda 04 AC ProstějovAC Prostějov 51.69
5 Pavel StejskalPavel Stejskal 04 AK ŠternberkAK Šternberk 52.16
6 Filip MoučkaFilip Moučka 03 AC ProstějovAC Prostějov 52.56
7 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 53.55
MB Sebastian FlachsSebastian Flachs 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 49.25
Celkem 8 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 1.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 46.48 11.00
2 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 47.39 9.00
3 Elen MelcrováElen Melcrová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 47.99 8.00
4 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 48.86 6.00
5 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK ŠternberkAK Šternberk 50.31 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 1.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela ŠubováGabriela Šubová 03 AK ŠternberkAK Šternberk 48.00 7.00
2 Eliška JuránkováEliška Juránková 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 51.20 4.00
3 Michaela KubešováMichaela Kubešová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 52.52 3.00
4 Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková 03 AC ProstějovAC Prostějov 55.16 2.00
5 Tereza KolmačkováTereza Kolmačková 03 AC ProstějovAC Prostějov 55.53 1.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 1.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zdena ŠtěpánkováZdena Štěpánková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:35.30 11.00
2 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 2:37.58 9.00
3 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:38.40 8.00
4 Adéla StřídováAdéla Střídová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:38.82 7.00
5 Elen MelcrováElen Melcrová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:40.92 6.00
6 Jana ŽenčákováJana Ženčáková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:41.49 5.00
7 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:42.04 4.00
8 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:44.97 3.00
9 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK ŠternberkAK Šternberk 2:46.61 2.00
10 Gabriela SásováGabriela Sásová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 2:54.67 1.00
11 Aimée NavrátilováAimée Navrátilová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:54.86
12 Veronika MáčalováVeronika Máčalová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 2:54.89
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 1.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš PřidalTomáš Přidal 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:17.95 11.00
2 Filip SehnalFilip Sehnal 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5:18.75 9.00
3 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:19.32 8.00
4 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 AK ŠternberkAK Šternberk 5:25.33 7.00
5 Štěpán StrykŠtěpán Stryk 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:28.14 6.00
6 Nzambi Jason Flaviano ZaNzambi Jason Flaviano Za 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:34.20 5.00
7 Lukáš KestlLukáš Kestl 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:35.78 4.00
8 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:44.23 3.00
9 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:50.30 2.00
10 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6:01.19 1.00
11 Jaromír NezhybaJaromír Nezhyba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6:38.80
MB Josef PospíšilJosef Pospíšil 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:42.01
MB Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:59.95
Celkem 13 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 1.6.2016) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.99 11.00
2 Josef PeřinaJosef Peřina 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.31 9.00
3 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.66 7.00
4 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.21 6.00
5 Filip MoučkaFilip Moučka 03 AC ProstějovAC Prostějov 11.30 5.00
6 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 16.78
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.6.2016) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.53 8.00
2 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.62 4.00
3 Michal KopaMichal Kopa 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.43 3.00
4 Jakub ZapletalJakub Zapletal 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.96 2.00
5 Lukáš PavelaLukáš Pavela 04 AK ŠternberkAK Šternberk 14.51 1.00
MB Petr MůčkaPetr Můčka 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 1.6.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.36 11.00
2 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.21 9.00
3 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.28 8.00
4 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.46 7.00
5 Michaela KubešováMichaela Kubešová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.69 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 1.6.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.62 6.00
2 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 AC ProstějovAC Prostějov 11.73 4.00
3 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.94 3.00
4 Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková 03 AC ProstějovAC Prostějov 11.99 2.00
5 Tereza KolmačkováTereza Kolmačková 03 AC ProstějovAC Prostějov 12.94
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 1.6.2016) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina NenálováKateřina Nenálová 03 AC ProstějovAC Prostějov 12.22 1.00
2 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 12.64
3 Vendula ŠkrabákováVendula Škrabáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.06
4 Anna GardiánováAnna Gardiánová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14.19
MB Nikola PlískováNikola Plísková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.35
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 1.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brychta, Vavřík, Procházka, Kobliha Brychta, Vavřík, Procházka, Kobliha SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 33.64 9.00
2 Kadlec, Khýr, Macourek, Mlčoch Kadlec, Khýr, Macourek, Mlčoch AC ProstějovAC Prostějov 34.55 6.00
3 Hromek, Stryk, Vavřík, Drásal Hromek, Stryk, Vavřík, Drásal TJ ŠumperkTJ Šumperk 35.77 5.00
4 Budař, Punge, Zapletal, Zdražil Budař, Punge, Zapletal, Zdražil Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 35.92 4.00
Novotný, Šalman, Sládek, Lochman Novotný, Šalman, Sládek, Lochman Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 1.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zedník, Geba, Trbola, Horák Zedník, Geba, Trbola, Horák Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 32.29 11.00
2 Bábek, Jakob, Hroch, Kika Bábek, Jakob, Hroch, Kika Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 34.24 8.00
3 Jurčík, Moučka, Zmidloch, Robeš Jurčík, Moučka, Zmidloch, Robeš AC ProstějovAC Prostějov 34.43 7.00
4 Kopa, Pražák, Friedl, Winkler Kopa, Pražák, Friedl, Winkler TJ ŠumperkTJ Šumperk 39.99 3.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 1.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Moničová, Niebauerová, Stloukalová, Střídová Moničová, Niebauerová, Stloukalová, Střídová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 33.96 11.00
2 Bílková, Daňková, Vítková, Zahálková Bílková, Daňková, Vítková, Zahálková AC ProstějovAC Prostějov 35.41 8.00
3 Svobodová, Kočnařová, Podjuklová, Zápotocká Svobodová, Kočnařová, Podjuklová, Zápotocká SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 35.51 7.00
4 Sásová, Nesrstová, Máčalová, Juřáková Sásová, Nesrstová, Máčalová, Juřáková AK ŠternberkAK Šternberk 35.63 6.00
5 Patalová, Navrátilová, Gardiánová, Ulehlová Patalová, Navrátilová, Gardiánová, Ulehlová Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 36.45 5.00
6 Pavelková, Dobešová, Poštulková, Nimmerrichterová Pavelková, Dobešová, Poštulková, Nimmerrichterová TJ ŠumperkTJ Šumperk 37.66 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zadinová, Ženčáková, Melcrová, Györe Zadinová, Ženčáková, Melcrová, Györe Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 35.32 9.00
2 Korandová, Marková, Nenálová, Pazourková Korandová, Marková, Nenálová, Pazourková AC ProstějovAC Prostějov 36.65 4.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 1.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.111.161.211.261.311.361.391.421.451.511.551.58 Body
1 Robin ZbraněkRobin Zbraněk
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 1.55 --OOOXOOOOOXOXXX 11.00
2 Marek DrásalMarek Drásal
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 1.39 --XXOXOXOOOXXX 9.00
3 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 1.39 OOOOXOOXXOXXX 8.00
4 Daniel KhýrDaniel Khýr
AC ProstějovAC Prostějov
04 1.36 OOOXXOXOXOXXX 7.00
5 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek
AC ProstějovAC Prostějov
03 1.36 OOOXOXXOXXOXXX 6.00
6 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 1.31 -OOXOOXXX 5.00
7 Michal KalábMichal Kaláb
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.31 -XOXOOOXXX 4.00
8 Antonín KadlecAntonín Kadlec
AC ProstějovAC Prostějov
03 1.21 OOOXXX 3.00
9= Jaromír NezhybaJaromír Nezhyba
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 1.21 XOOXOXXX 1.50
9= Martin BábekMartin Bábek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 1.21 OXOXOXXX 1.50
11 Matěj MacourekMatěj Macourek
AC ProstějovAC Prostějov
03 1.21 OOXXOXXX
12 Vojtěch NevyjelVojtěch Nevyjel
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 1.11 OXXX
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 1.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.071.121.171.221.271.321.35 Body
1 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 1.32 --O-XOXO 11.00
2 Adéla MikešováAdéla Mikešová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 1.27 OOOOOXXX 9.00
3 Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková
AC ProstějovAC Prostějov
03 1.27 XOOOOOXXX 8.00
4= Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková
AC ProstějovAC Prostějov
03 1.27 OOOOXOXXX 6.50
4= Michaela KubešováMichaela Kubešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.27 OOOOXOXXX 6.50
6 Kateřina NenálováKateřina Nenálová
AC ProstějovAC Prostějov
03 1.27 OOOXOXOXXX 5.00
7 Aneta KučerováAneta Kučerová
AC ProstějovAC Prostějov
04 1.27 OOOXOXOXX 4.00
8 Timea GyöreTimea Györe
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.27 OOOOXXOXXX 3.00
9 Eliška JuránkováEliška Juránková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 1.27 OOOOXXOX 2.00
10 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.22 OOXOOXXX 1.00
11 Tereza JuráskováTereza Jurásková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 1.22 OOXOXOXXX
12 Pavlína MičudováPavlína Mičudová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.17 OOOXXX
13 Aneta KarolováAneta Karolová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 1.12 OOXXX
MB Adéla BendováAdéla Bendová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 DNS
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 1.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Benedikt LochmanBenedikt Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 5.51 +0.2 m/s 5.20+1.25.2705.51+0.25.51 11.00
2 Josef PeřinaJosef Peřina
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4.82 +3.7 m/s 4.60 +1.3 m/s 4.82+3.74.53+0.24.60+1.24.82 9.00
3 Petr NedorostekPetr Nedorostek
AK ŠternberkAK Šternberk
03 4.54 -0.8 m/s X3.89+1.94.54-0.84.54 8.00
4 Šimon KikaŠimon Kika
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 4.07 +1.9 m/s 4.07+1.93.68+1.53.90+0.84.07 7.00
5 Matěj MacourekMatěj Macourek
AC ProstějovAC Prostějov
03 4.06 +1.6 m/s 4.02+1.24.02+1.04.06+1.64.06 6.00
6 Daniel MatušíkDaniel Matušík
AC ProstějovAC Prostějov
03 4.06 +1.1 m/s 3.97-4.06+1.13.83-0.54.06 5.00
7 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek
AC ProstějovAC Prostějov
03 4.04 +1.8 m/s 4.04+1.83.54+0.43.92-0.74.04 4.00
8 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4.04 +0.7 m/s X4.04+0.73.87+0.34.04 3.00
9 Martin BábekMartin Bábek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4.00 +0.6 m/s 4.00+0.63.84+0.33.81-0.44.00 2.00
10 Jakub JurčíkJakub Jurčík
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.93 +0.2 m/s 3.73+1.73.06+0.63.93+0.23.93 1.00
11 Nzambi Jason Flaviano ZaNzambi Jason Flaviano Za
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 3.92 +1.6 m/s X3.92+1.63.89+0.13.92
12 Vojtěch NevyjelVojtěch Nevyjel
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 3.90 +1.9 m/s 3.90+1.93.54+0.5X3.90
13 Karel BrychtaKarel Brychta
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 3.89 +0.8 m/s 3.89+0.83.50+1.5X3.89
14 Jaroslav SkočdopoleJaroslav Skočdopole
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 3.88 +0.6 m/s 3.88+0.62.99+1.53.7503.88
15 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3.63 +0.2 m/s 3.12+1.93.63+0.23.55-0.33.63
16 Petr ObloukPetr Oblouk
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
03 3.51 +1.1 m/s X3.51+1.13.39+0.33.51
17 Samuel RobešSamuel Robeš
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.48 +1.7 m/s 3.48+1.73.41+0.12.29+0.23.48
18 Jáchym KoubaJáchym Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3.47 +2.7 m/s 2.94 +0.3 m/s 3.47+2.72.86+0.72.94+0.33.47
19 Ondřej BudařOndřej Budař
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3.44 +1.9 m/s 3.44+1.93.30-0.6X3.44
20 Jaromír MlčochJaromír Mlčoch
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.42 +0.9 m/s X3.42+0.93.29+0.23.42
21 Adam FriedlAdam Friedl
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 3.34 +2.0 m/s 3.34+2.02.51+0.82.50+0.13.34
22 Jaromír NezhybaJaromír Nezhyba
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3.29 +0.3 m/s X3.25+0.23.29+0.33.29
23 Miroslav SpilkaMiroslav Spilka
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 2.92 +0.2 m/s 2.76+1.72.61+0.52.92+0.22.92
MB Vítek DostálVítek Dostál
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 3.91 +2.6 m/s 3.51 +0.4 m/s
MB Sebastian FlachsSebastian Flachs
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 3.88 +1.0 m/s
MB Antonín HamalaAntonín Hamala
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 3.70 +1.3 m/s
MB Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 3.57 +0.9 m/s
MB Jakub VrbaJakub Vrba
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 3.10 +0.7 m/s
MB Lukáš MenoušekLukáš Menoušek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 DNS
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 1.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ŠiškováTereza Šišková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4.44 +1.4 m/s 4.44+1.44.32+2.04.34+2.04.44 11.00
2 Tereza GrégrováTereza Grégrová
AK ŠternberkAK Šternberk
04 4.27 +1.6 m/s 3.88+2.44.27+1.63.68+1.74.27 9.00
3 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK ŠternberkAK Šternberk
03 4.22 +1.7 m/s 4.22+1.7X+1.14.15+0.84.22 8.00
4 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4.17 +1.4 m/s 4.17+1.43.88+1.2X+1.84.17 7.00
5 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 4.15 +1.6 m/s 4.15+1.63.72+0.84.05-1.04.15 6.00
6 Elen VlčkováElen Vlčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 3.98 +0.2 m/s 3.98+0.23.85+0.43.91+0.83.98 5.00
7 Linda ČernoškováLinda Černošková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 3.98 +1.7 m/s X+0.13.98+1.73.79+0.83.98 4.00
8 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.98 -0.1 m/s X+1.0X+0.63.98-0.13.98 3.00
9 Zuzana VítkováZuzana Vítková
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.97 +3.1 m/s 3.77 +1.6 m/s 3.74+1.53.77+1.63.97+3.13.97 2.00
10 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 3.92 +1.1 m/s X+1.0X+1.53.92+1.13.92 1.00
11 Aneta KučerováAneta Kučerová
AC ProstějovAC Prostějov
04 3.73 +1.7 m/s 3.65+0.93.52+1.83.73+1.73.73
12 Natálie KorandováNatálie Korandová
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.67 +0.4 m/s 3.67+0.4X+0.73.66-0.33.67
13 Veronika MáčalováVeronika Máčalová
AK ŠternberkAK Šternberk
04 3.48 +0.4 m/s 3.26-0.53.30+1.13.48+0.43.48
16 Monika LuběnováMonika Luběnová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 3.48 +0.0 m/s 3.480.03.201.52.96+2.33.48
15 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.47 +0.4 m/s 3.10+0.53.40+1.03.47+0.43.47
18 Eliška BartošováEliška Bartošová
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.47 +1.3 m/s 3.47+1.33.23+1.43.23+2.63.47
17 Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková
AC ProstějovAC Prostějov
04 3.42 +2.0 m/s 3.15-0.33.42+2.03.24+2.33.42
18 Zuzana MarkováZuzana Marková
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.34 +1.4 m/s 3.13+0.13.34+1.4X+1.43.34
19 Aneta KarolováAneta Karolová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 3.32 +1.3 m/s 3.24-0.63.32+1.32.98+1.43.32
20 Adéla DaňkováAdéla Daňková
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.27 +2.2 m/s x 3.25+2.6X+1.93.27+2.23.27
21 Vendula ŠkrabákováVendula Škrabáková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3.23 +2.4 m/s 3.15 +1.6 m/s 3.03-0.53.23+2.43.15+1.63.23
22 Anna GardiánováAnna Gardiánová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3.16 +3.0 m/s x X+0.8X+1.03.16+3.03.16
23 Julie KřivánkováJulie Křivánková
AC ProstějovAC Prostějov
04 3.10 +0.3 m/s X+0.43.07+1.93.10+0.33.10
24 Viktorie PaprstkováViktorie Paprstková
AC ProstějovAC Prostějov
04 2.94 +2.9 m/s 2.88 -0.6 m/s 2.88-0.62.86+2.52.94+2.92.94
MB Andrea HupkováAndrea Hupková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 3.75 +1.6 m/s
MB Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 3.53 +2.8 m/s 3.44 +0.2 m/s
Irena MoničováIrena Moničová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 0 X+1.0X+1.7X+0.70
Celkem 27 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 1.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková
AC ProstějovAC Prostějov
03 09.88 08.5509.3609.8809.88 11.00
2 Natálie KorandováNatálie Korandová
AC ProstějovAC Prostějov
03 09.00 08.2008.5309.0009.00 9.00
3 Klára SchmidtováKlára Schmidtová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 08.98 X06.3108.9808.98 8.00
4 Adéla MikešováAdéla Mikešová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 08.35 06.6007.7208.3508.35 7.00
5 Eliška JuránkováEliška Juránková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 08.08 08.0807.9007.7608.08 6.00
6 Karolína JuřákováKarolína Juřáková
AK ŠternberkAK Šternberk
03 07.53 07.5307.4606.2307.53 5.00
7 Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 07.18 06.4006.8007.1807.18 4.00
8 Aneta UlehlováAneta Ulehlová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 07.06 06.5607.0605.7107.06 3.00
9 Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková
AC ProstějovAC Prostějov
04 06.77 06.0106.7706.4206.77 2.00
10 Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 06.50 X06.0606.5006.50 1.00
11 Lucie ČtverákováLucie Čtveráková
AC ProstějovAC Prostějov
03 06.13 X06.13X06.13
12 Viktorie PaprstkováViktorie Paprstková
AC ProstějovAC Prostějov
04 05.44 X05.4405.4205.44
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 1.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 16.07 14.3716.0712.5516.07 11.00
2 Jan ŠalmanJan Šalman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 10.37 10.3009.1510.3710.37 9.00
3 Alexandr NěmečekAlexandr Němeček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 09.27 09.2708.4209.1609.27 8.00
4 Robin ZbraněkRobin Zbraněk
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 09.27 09.27X09.1609.27 7.00
5 Daniel MatušíkDaniel Matušík
AC ProstějovAC Prostějov
03 09.26 08.7209.2608.6209.26 6.00
6 Filip SehnalFilip Sehnal
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 08.09 07.5007.8308.0908.09 5.00
7 Martin VavříkMartin Vavřík
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
03 07.79 07.7907.4707.2307.79 4.00
8 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 07.57 06.26X07.5707.57 3.00
9 Petr ObloukPetr Oblouk
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
03 06.67 04.1306.6706.3006.67 2.00
10 Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 06.50 06.2506.0206.5006.50 1.00
11 Ondřej WinklerOndřej Winkler
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 05.09 05.0504.6005.0905.09
MB Michal RellaMichal Rella
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 07.55
Celkem 12 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 1.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan BartoňJan Bartoň
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 48.71 11.00
2 Jiří ZedníkJiří Zedník
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 47.90 9.00
3 Tomáš OplockýTomáš Oplocký
AC ProstějovAC Prostějov
03 47.07 8.00
4 Petr ObloukPetr Oblouk
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
03 40.40 7.00
5 Daniel KhýrDaniel Khýr
AC ProstějovAC Prostějov
04 40.30 6.00
6 Jaroslav ŘebíčekJaroslav Řebíček
AK ŠternberkAK Šternberk
03 39.36 5.00
7 Filip SehnalFilip Sehnal
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 38.77 4.00
8 Radim VavříkRadim Vavřík
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 38.03 3.00
9 Alexandr NěmečekAlexandr Němeček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 37.70 2.00
10 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 34.22 1.00
11 Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 32.21
12 Pavel StejskalPavel Stejskal
AK ŠternberkAK Šternberk
04 31.97
13 Jáchym KoubaJáchym Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 30.44
14 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba
AK ŠternberkAK Šternberk
03 29.97
15 Lukáš PavelaLukáš Pavela
AK ŠternberkAK Šternberk
04 29.59
16 Miroslav SpilkaMiroslav Spilka
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 23.97
17 Ondřej WinklerOndřej Winkler
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 21.50
MB Antonín HamalaAntonín Hamala
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 17.30
MB Jakub MynářJakub Mynář
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 DNS
MB Lukáš MenoušekLukáš Menoušek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 DNS
Celkem 20 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 1.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK ŠternberkAK Šternberk
03 48.01 11.00
2 Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 41.09 9.00
3 Nikola KrejčířováNikola Krejčířová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 40.64 8.00
4 Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 38.26 7.00
5 Adéla StřídováAdéla Střídová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 38.22 6.00
6 Timea GyöreTimea Györe
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 37.56 5.00
7 Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková
AC ProstějovAC Prostějov
04 36.90 4.00
8 Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
03 36.31 3.00
9 Adéla DaňkováAdéla Daňková
AC ProstějovAC Prostějov
03 36.27 2.00
10 Daniela HübnerováDaniela Hübnerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 36.14 1.00
11 Aimée NavrátilováAimée Navrátilová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 35.64
12 Zdena ŠtěpánkováZdena Štěpánková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 35.25
13 Elen ČvrtlíkováElen Čvrtlíková
AK ŠternberkAK Šternberk
03 33.74
14 Klára SchmidtováKlára Schmidtová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 32.80
15 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
AC ProstějovAC Prostějov
03 31.87
16 Aneta UlehlováAneta Ulehlová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 31.49
17 Julie KřivánkováJulie Křivánková
AC ProstějovAC Prostějov
04 30.51
18 Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková
AC ProstějovAC Prostějov
03 26.01
19 Viktorie PaprstkováViktorie Paprstková
AC ProstějovAC Prostějov
04 24.36
20 Gabriela SásováGabriela Sásová
AK ŠternberkAK Šternberk
04 23.93
21 Veronika GáborováVeronika Gáborová
AK ŠternberkAK Šternberk
03 14.93
Celkem 21 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 253.50
2 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 094.00
3 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 067.00
4 HRANI HRANI SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 051.00
5 SKPRE SKPRE Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 050.50
6 AKSTE AKSTE AK ŠternberkAK Šternberk 041.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 1500 m, 60 m př., kriket, koule 3kg, dálka, výška, 4x60 m, 4x60 m, 60 m př., 60 m, 60 m, 300 m, 150 m, 150 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 260.50
2 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 078.50
3 AKSTE AKSTE AK ŠternberkAK Šternberk 069.00
4 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 063.00
5 HRANI HRANI SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 044.00
6 SKPRE SKPRE Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 042.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 60 m př., kriket, koule 2kg, dálka, výška, 4x60 m, 4x60 m, 60 m př., 60 m, 60 m, 300 m, 150 m, 150 m, 60 m př.
Celkem 6 závodníků