3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A
Stará Boleslav (11. 6. 2016)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 11.6.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 11.22 | |||||||||||||||
2 | Tomáš SovaTomáš Sova | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 11.40 | |||||||||||||||
3 | Ondřej ŠtoglOndřej Štogl | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 11.56 | |||||||||||||||
4 | Martin VachataMartin Vachata | 85 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 11.62 | |||||||||||||||
5 | Luboš MastnyLuboš Mastny | 99 | AC Domažlice, z. s. | 11.63 | |||||||||||||||
6 | Jakub ŠvajcrJakub Švajcr | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 11.77 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 11.6.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav ŠulcRostislav Šulc | 81 | Spartak Praha 4 | 11.21 | |||||||||||||||
2 | David RichterDavid Richter | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 11.35 | |||||||||||||||
3 | Michael UrbanMichael Urban | 97 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 11.44 | |||||||||||||||
4 | Martin LecjaksMartin Lecjaks | 90 | AK Bílina | 11.46 | |||||||||||||||
5 | Václav VáchalVáclav Váchal | 96 | AC Domažlice, z. s. | 11.76 | |||||||||||||||
Radek VopršálekRadek Vopršálek | 90 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 11.6.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr NejedlýPetr Nejedlý | 88 | AK Bílina | 11.22 | |||||||||||||||
2 | Jan FeherJan Feher | 86 | Spartak Praha 4 | 11.50 | |||||||||||||||
3 | Filip LičmanFilip Ličman | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 11.64 | |||||||||||||||
4 | Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 11.66 | |||||||||||||||
5 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 12.09 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (so, 11.6.2016) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MB | Matyáš KoškaMatyáš Koška | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 11.70 | |||||||||||||||
MB | Vojtěch KotekVojtěch Kotek | 93 | ASK Slavia Praha | 11.83 | |||||||||||||||
MB | Lukáš OsinekLukáš Osinek | 98 | Atletika Klatovy | 11.83 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále A (so, 11.6.2016) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 10.82 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Rostislav ŠulcRostislav Šulc | 81 | Spartak Praha 4 | 10.95 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Petr NejedlýPetr Nejedlý | 88 | AK Bílina | 11.13 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš SovaTomáš Sova | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 11.22 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | David RichterDavid Richter | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 11.25 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jan FeherJan Feher | 86 | Spartak Praha 4 | 11.27 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 11.6.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michael UrbanMichael Urban | 97 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 11.32 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Martin VachataMartin Vachata | 85 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 11.38 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Martin LecjaksMartin Lecjaks | 90 | AK Bílina | 11.42 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Ondřej ŠtoglOndřej Štogl | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 11.51 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Filip LičmanFilip Ličman | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 11.59 | |||||||||||||||
6 | Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 11.62 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 11.6.2016) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina ŠtychováMartina Štychová | 92 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | nezměřeno | |||||||||||||||
2 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | nezměřeno | |||||||||||||||
3 | Anna KozákováAnna Kozáková | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | nezměřeno | |||||||||||||||
4 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | nezměřeno | |||||||||||||||
5 | Šárka SabadinováŠárka Sabadinová | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | nezměřeno | |||||||||||||||
6 | Ivana EichlerováIvana Eichlerová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | nezměřeno | |||||||||||||||
7 | Beata SanveneroBeata Sanvenero | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | nezměřeno | |||||||||||||||
MB | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | nezměřeno | |||||||||||||||
Poznámky:čas nezměřen |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 11.6.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna AdlerováKristýna Adlerová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 12.57 | |||||||||||||||
2 | Aneta TiralováAneta Tiralová | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 12.98 | |||||||||||||||
3 | Kateřina JarošováKateřina Jarošová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 13.25 | |||||||||||||||
4 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 97 | TJ VS Tábor, z. s. | 13.26 | |||||||||||||||
5 | Romana ŠkrnováRomana Škrnová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 13.48 | |||||||||||||||
6 | Kateřina UhlováKateřina Uhlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 13.50 | |||||||||||||||
7 | Kateřina BílkováKateřina Bílková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 14.49 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 11.6.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | ASK Slavia Praha | 12.60 | |||||||||||||||
2 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 12.83 | |||||||||||||||
3 | Iveta KubováIveta Kubová | 83 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 13.15 | |||||||||||||||
4 | Hana OndrkováHana Ondrková | 97 | Spartak Praha 4 | 13.25 | |||||||||||||||
5 | Nikol BafoeNikol Bafoe | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 13.37 | |||||||||||||||
6 | Simona RančevováSimona Rančevová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 14.76 | |||||||||||||||
Anežka KunčickáAnežka Kunčická | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále A (so, 11.6.2016) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina ŠtychováMartina Štychová | 92 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11.88 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | ASK Slavia Praha | 12.41 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kristýna AdlerováKristýna Adlerová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 12.44 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 12.67 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 12.79 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Aneta TiralováAneta Tiralová | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 12.97 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 12.99 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Finále B (so, 11.6.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta KubováIveta Kubová | 83 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 13.05 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Anna KozákováAnna Kozáková | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 13.11 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina JarošováKateřina Jarošová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 13.22 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Hana OndrkováHana Ondrková | 97 | Spartak Praha 4 | 13.23 | |||||||||||||||
5 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 97 | TJ VS Tábor, z. s. | 13.36 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 11.6.2016) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 21.99 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 22.20 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc | 86 | Spartak Praha 4 | 22.30 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | David RichterDavid Richter | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 22.39 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Daniel MaruštíkDaniel Maruštík | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 22.50 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 11.6.2016) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav ŠulcRostislav Šulc | 81 | Spartak Praha 4 | 22.04 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Martin HesMartin Hes | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 22.22 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Petr NejedlýPetr Nejedlý | 88 | AK Bílina | 22.25 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Jan FeherJan Feher | 86 | Spartak Praha 4 | 22.35 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Martin LecjaksMartin Lecjaks | 90 | AK Bílina | 22.93 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 11.6.2016) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš SovaTomáš Sova | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 22.60 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Jan ValášekJan Valášek | 94 | AC Domažlice, z. s. | 23.06 | |||||||||||||||
3 | Jan PetákJan Peták | 98 | AC Domažlice, z. s. | 23.11 | |||||||||||||||
4 | Michael UrbanMichael Urban | 97 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 23.19 | |||||||||||||||
5 | Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 23.69 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 11.6.2016) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MB | Vojtěch KotekVojtěch Kotek | 93 | ASK Slavia Praha | 23.66 | |||||||||||||||
MB | Matyáš KoškaMatyáš Koška | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 24.04 | |||||||||||||||
MB | Lukáš OsinekLukáš Osinek | 98 | Atletika Klatovy | 24.21 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 11.6.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina ŠtychováMartina Štychová | 92 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 24.56 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 25.75 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | ASK Slavia Praha | 25.94 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Kristýna AdlerováKristýna Adlerová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 26.05 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 26.30 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Aneta TiralováAneta Tiralová | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 26.35 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 11.6.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza StrejčkováTereza Strejčková | 92 | Spartak Praha 4 | 26.02 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Aneta SladovníkováAneta Sladovníková | 97 | ASK Slavia Praha | 26.36 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Markéta VeverkováMarkéta Veverková | 89 | ASK Slavia Praha | 26.72 | |||||||||||||||
4 | Anna KozákováAnna Kozáková | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 27.10 | |||||||||||||||
Hana OndrkováHana Ondrková | 97 | Spartak Praha 4 | DNS | ||||||||||||||||
Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 11.6.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová | 87 | ASK Slavia Praha | 25.89 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora BurianováBarbora Burianová | 96 | ASK Slavia Praha | 26.65 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Jarmila GregovskáJarmila Gregovská | 95 | ASK Slavia Praha | 27.18 | |||||||||||||||
4 | Denisa PouchováDenisa Pouchová | 97 | Spartak Praha 4 | 27.40 | |||||||||||||||
5 | Šárka SabadinováŠárka Sabadinová | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 27.46 | |||||||||||||||
6 | Nikol BafoeNikol Bafoe | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 27.57 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 11.6.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | ASK Slavia Praha | 27.47 | |||||||||||||||
2 | Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 28.15 | |||||||||||||||
3 | Stella SobotkováStella Sobotková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 29.68 | |||||||||||||||
4 | Kateřina BílkováKateřina Bílková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 30.00 | |||||||||||||||
5 | Simona RančevováSimona Rančevová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 30.69 | |||||||||||||||
Eliška VybíralováEliška Vybíralová | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (so, 11.6.2016) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beata SanveneroBeata Sanvenero | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 29.99 | |||||||||||||||
MB | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | ASK Slavia Praha | 26.56 | |||||||||||||||
MB | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 26.80 | |||||||||||||||
MB | Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová | 99 | AC Domažlice, z. s. | 27.01 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 48.09 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub VeselýJakub Veselý | 98 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 48.23 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 49.39 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Hakim SalehHakim Saleh | 96 | AK Bílina | 49.79 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jan PetákJan Peták | 98 | AC Domažlice, z. s. | 50.80 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HoftaJakub Hofta | 97 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 51.04 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Václav BeranVáclav Beran | 91 | AK ŠKODA Plzeň | 51.21 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Jan ValášekJan Valášek | 94 | AC Domažlice, z. s. | 51.28 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš KončickýTomáš Končický | 96 | Spartak Praha 4 | 51.57 | 1.00 | ||||||||||||||
Jiří GregorJiří Gregor | 94 | AC Domažlice, z. s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan PokornýJan Pokorný | 88 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 51.18 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | David ŠtefekDavid Štefek | 99 | Atletika Klatovy | 52.66 | |||||||||||||||
3 | Gerron StewartGerron Stewart | 98 | Spartak Praha 4 | 52.96 | |||||||||||||||
4 | Martin ŽežulkaMartin Žežulka | 95 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 53.35 | |||||||||||||||
5 | Daniel NovýDaniel Nový | 98 | Atletika Klatovy | 53.93 | |||||||||||||||
6 | Tomáš HatkaTomáš Hatka | 89 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 54.95 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠimkováAnna Šimková | 98 | ASK Slavia Praha | 56.92 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 57.39 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza StrejčkováTereza Strejčková | 92 | Spartak Praha 4 | 57.85 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina TurkováKateřina Turková | 91 | ASK Slavia Praha | 57.86 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 60.88 | |||||||||||||||
Lucie HřebíkováLucie Hřebíková | 98 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta SladovníkováAneta Sladovníková | 97 | ASK Slavia Praha | 58.40 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Markéta VeverkováMarkéta Veverková | 89 | ASK Slavia Praha | 58.91 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Anežka KopeckáAnežka Kopecká | 97 | ASK Slavia Praha | 59.56 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Kristýna VolfováKristýna Volfová | 95 | Spartak Praha 4 | 59.85 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 59.96 | 1.00 | ||||||||||||||
MB | Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková | 00 | ASK Slavia Praha | 60.31 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora BurianováBarbora Burianová | 96 | ASK Slavia Praha | 59.89 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Jarmila GregovskáJarmila Gregovská | 95 | ASK Slavia Praha | 60.35 | |||||||||||||||
3 | Denisa PouchováDenisa Pouchová | 97 | Spartak Praha 4 | 61.70 | |||||||||||||||
4 | Kateřina SentenskáKateřina Sentenská | 98 | AK Most | 62.39 | |||||||||||||||
Eliška BoháčováEliška Boháčová | 99 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan PokornýJan Pokorný | 88 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 1:54.26 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří GregorJiří Gregor | 94 | AC Domažlice, z. s. | 1:54.59 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Václav BeranVáclav Beran | 91 | AK ŠKODA Plzeň | 1:55.95 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin PivoňkaMartin Pivoňka | 96 | AC Domažlice, z. s. | 1:55.97 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Dominik PaslerDominik Pasler | 98 | Spartak Praha 4 | 1:57.14 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Josef RyglJosef Rygl | 92 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1:57.25 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Gerron StewartGerron Stewart | 98 | Spartak Praha 4 | 1:58.32 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Martin ŠilhavýMartin Šilhavý | 99 | AC Domažlice, z. s. | 1:59.10 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon EklŠimon Ekl | 96 | AC Domažlice, z. s. | 1:58.55 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Martin ŽežulkaMartin Žežulka | 95 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 2:01.63 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník | 92 | AK ŠKODA Plzeň | 2:02.46 | |||||||||||||||
4 | David WollerDavid Woller | 93 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 2:03.10 | |||||||||||||||
5 | Jan LaštovkaJan Laštovka | 96 | AK Bílina | 2:05.89 | |||||||||||||||
6 | David ŠtenglDavid Štengl | 94 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 2:07.75 | |||||||||||||||
7 | František PodroužekFrantišek Podroužek | 82 | AK Bílina | 2:10.74 | |||||||||||||||
MB | Jan RusJan Rus | 85 | TJ VTŽ Chomutov | 1:56.24 | |||||||||||||||
MB | Jakub RadaJakub Rada | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 2:08.06 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2:15.50 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lýdie BrázdováLýdie Brázdová | 90 | TJ VS Tábor, z. s. | 2:15.95 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie HřebíkováLucie Hřebíková | 98 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:16.71 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Anežka KoubkováAnežka Koubková | 90 | Spartak Praha 4 | 2:16.74 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Lenka ČechováLenka Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2:17.21 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Bára PlacatkováBára Placatková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2:18.71 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Denisa ŠediváDenisa Šedivá | 99 | TJ VS Tábor, z. s. | 2:20.36 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Lucie SvobodováLucie Svobodová | 96 | AK Most | 2:26.11 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Kristýna ProuzováKristýna Prouzová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2:26.48 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Lucie AdlerováLucie Adlerová | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:30.68 | 1.00 | ||||||||||||||
Adéla HofmannováAdéla Hofmannová | 91 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan PokornýJan Pokorný | 88 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 4:01.74 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan ŠípJan Šíp | 95 | AC Domažlice, z. s. | 4:02.46 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jaroslav DoubekJaroslav Doubek | 93 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4:02.73 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Filip ŽižkaFilip Žižka | 93 | AK Bílina | 4:04.13 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Štěpán KurišŠtěpán Kuriš | 98 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4:05.28 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch KoželuchVojtěch Koželuch | 92 | Atletika Klatovy | 4:09.82 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | David BohmannDavid Bohmann | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 4:10.31 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Aleš FilingrAleš Filingr | 92 | AK Bílina | 4:12.21 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Ondřej VáchalOndřej Váchal | 94 | Atletika Klatovy | 4:13.35 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Vojtěch VychopeňVojtěch Vychopeň | 99 | AC Domažlice, z. s. | 4:13.37 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek | 92 | AK ŠKODA Plzeň | 4:15.91 | |||||||||||||||
12 | Matyáš RusekMatyáš Rusek | 00 | AK Bílina | 4:17.43 | |||||||||||||||
13 | Martin KostohryzMartin Kostohryz | 96 | Spartak Praha 4 | 4:18.68 | |||||||||||||||
14 | Šimon BurešŠimon Bureš | 92 | Atletika Klatovy | 4:18.79 | |||||||||||||||
15 | Lukáš KrýslLukáš Krýsl | 99 | Atletika Klatovy | 4:19.72 | |||||||||||||||
Josef RyglJosef Rygl | 92 | TJ Spartak Třebíč, spolek | DNS | ||||||||||||||||
Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník | 92 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Martin VaněkMartin Vaněk | 84 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moira StewartováMoira Stewartová | 95 | Spartak Praha 4 | 4:38.83 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Monika HrachovcováMonika Hrachovcová | 94 | ASK Slavia Praha | 4:39.42 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Katarína Bel´ováKatarína Bel´ová | 84 | Spartak Praha 4 | 4:45.80 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4:48.87 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Lýdie BrázdováLýdie Brázdová | 90 | TJ VS Tábor, z. s. | 4:49.21 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell | 01 | Spartak Praha 4 | 4:49.33 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 4:50.73 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Klára HubrováKlára Hubrová | 88 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4:51.35 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Adéla CivínováAdéla Civínová | 98 | AK Most | 4:52.47 | 2.00 | ||||||||||||||
MB | Anna KryškováAnna Kryšková | 96 | ASK Slavia Praha | 4:43.68 | |||||||||||||||
Dana FickerováDana Fickerová | 85 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Lucie SvobodováLucie Svobodová | 96 | AK Most | DNS | ||||||||||||||||
Adéla HofmannováAdéla Hofmannová | 91 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
3000 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Katarína Bel´ováKatarína Bel´ová | 84 | Spartak Praha 4 | 10:11.57 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Petra KotlíkováPetra Kotlíková | 82 | Spartak Praha 4 | 10:14.34 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza LajdováTereza Lajdová | 93 | ASK Slavia Praha | 10:15.48 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Veronika NovotnáVeronika Novotná | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 10:26.78 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Gabriela KurkováGabriela Kurková | 95 | AK Most | 10:37.92 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Hanka RandákováHanka Randáková | 86 | ASK Slavia Praha | 10:40.88 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Klára ŽáčkováKlára Žáčková | 88 | Spartak Praha 4 | 10:41.51 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Hana PavelkováHana Pavelková | 00 | AK Most | 10:51.25 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Idris Carmen BeshirováIdris Carmen Beshirová | 98 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 10:57.55 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Lucie SvobodováLucie Svobodová | 96 | AK Most | 11:16.22 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Dana FickerováDana Fickerová | 85 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 11:19.61 | |||||||||||||||
12 | Denisa ŠantínováDenisa Šantínová | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 11:21.67 | |||||||||||||||
13 | Bc. Andrea FrantováBc. Andrea Frantová | 85 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 11:59.07 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
10000 m - Muži (Finále)
Finále (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miloš AuersvaldMiloš Auersvald | 92 | Spartak Praha 4 | 32:23.30 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jaroslav LučJaroslav Luč | 87 | AK Bílina | 32:38.47 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Milan HochmutMilan Hochmut | 87 | AK ŠKODA Plzeň | 32:54.68 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Václav JanoušekVáclav Janoušek | 85 | Spartak Praha 4 | 33:04.85 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jindřich TučanJindřich Tučan | 78 | Spartak Praha 4 | 33:37.39 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Martin VaněkMartin Vaněk | 84 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 33:45.27 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Tomáš VysušilTomáš Vysušil | 95 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 34:24.26 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek | 92 | AK ŠKODA Plzeň | 35:12.19 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Tomáš GornerTomáš Gorner | 81 | Atletika Klatovy | 35:27.27 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Vít BílýVít Bílý | 95 | AC Domažlice, z. s. | 35:44.33 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Pavel FišerPavel Fišer | 66 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 41:37.71 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 11.6.2016) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská | 90 | ASK Slavia Praha | 15.10 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Denisa BenešováDenisa Benešová | 94 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 15.12 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kavínová Hana SládkováKavínová Hana Sládková | 85 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 15.18 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová | 93 | Spartak Praha 4 | 15.69 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 15.72 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Petra FairaislováPetra Fairaislová | 84 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 16.32 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 11.6.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 15.50 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Julie WeissováJulie Weissová | 98 | ASK Slavia Praha | 15.94 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 16.93 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Patricie TóthováPatricie Tóthová | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 17.12 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová | 98 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 17.55 | |||||||||||||||
Eliška HodkováEliška Hodková | 00 | AK Most | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 11.6.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 14.94 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 15.37 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Vít RejmonVít Rejmon | 86 | Spartak Praha 4 | 15.85 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Ivan HupkaIvan Hupka | 91 | Spartak Praha 4 | 15.87 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jan KoutníkJan Koutník | 91 | Spartak Praha 4 | 16.29 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Tomáš KrůtaTomáš Krůta | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 16.31 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 11.6.2016) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David LinhartDavid Linhart | 89 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 16.13 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Luboš TůmaLuboš Tůma | 96 | Atletika Klatovy | 16.28 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Josef ŠmídJosef Šmíd | 92 | AC Domažlice, z. s. | 16.45 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | David ČernýDavid Černý | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 16.76 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Petr KřenekPetr Křenek | 81 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 19.27 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠnajdrJan Šnajdr | 94 | AC Domažlice, z. s. | 54.60 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vít RejmonVít Rejmon | 86 | Spartak Praha 4 | 55.89 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | David LinhartDavid Linhart | 89 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 56.40 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jan KoutníkJan Koutník | 91 | Spartak Praha 4 | 57.38 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Luboš TůmaLuboš Tůma | 96 | Atletika Klatovy | 58.33 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivan HupkaIvan Hupka | 91 | Spartak Praha 4 | 60.16 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Petr MecnerPetr Mecner | 85 | Atletika Klatovy | 60.62 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Filip CenefelsFilip Cenefels | 94 | Atletika Klatovy | 60.88 | |||||||||||||||
4 | Radek StránskýRadek Stránský | 98 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 61.64 | |||||||||||||||
5 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 61.88 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ČernýDavid Černý | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 56.50 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník | 92 | AK ŠKODA Plzeň | 58.60 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Václav MatoušekVáclav Matoušek | 86 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 59.93 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Jan ToncarJan Toncar | 93 | Atletika Klatovy | 63.70 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie TaclíkováLucie Taclíková | 93 | ASK Slavia Praha | 59.51 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová | 87 | ASK Slavia Praha | 62.77 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Anežka KopeckáAnežka Kopecká | 97 | ASK Slavia Praha | 66.42 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Lýdie BrázdováLýdie Brázdová | 90 | TJ VS Tábor, z. s. | 68.71 | 3.00 | ||||||||||||||
Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka KalvováŠárka Kalvová | 97 | ASK Slavia Praha | 63.59 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Kavínová Hana SládkováKavínová Hana Sládková | 85 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 64.46 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Julie WeissováJulie Weissová | 98 | ASK Slavia Praha | 66.54 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová | 93 | Spartak Praha 4 | 68.39 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Lenka KuberkováLenka Kuberková | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 74.03 | 2.00 | ||||||||||||||
Denisa BenešováDenisa Benešová | 94 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 100 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-Koutník, Šulc, Feher, Benda A-Koutník, Šulc, Feher, Benda | Spartak Praha 4 | 42.74 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A-Hes, Richter, Sova, Maruštík A-Hes, Richter, Sova, Maruštík | AK ŠKODA Plzeň | 43.05 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A-Urban, Mach, Růžička, Vorlíček A-Urban, Mach, Růžička, Vorlíček | TJ Spartak Třebíč, spolek | 43.57 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | A-Tauer, Šnajdr, Báchal, Peták A-Tauer, Šnajdr, Báchal, Peták | AC Domažlice, z. s. | 43.91 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | A-Strnad, Doležal, Lecjaks, Nejedlý A-Strnad, Doležal, Lecjaks, Nejedlý | AK Bílina | 44.82 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B-Hupka, Kocánek, Kuptík, Končický B-Hupka, Kocánek, Kuptík, Končický | Spartak Praha 4 | 44.43 | 5.50 | |||||||||||||||
2 | B-Bluďovský, Krůta, Švajgr, Ličman B-Bluďovský, Krůta, Švajgr, Ličman | AK ŠKODA Plzeň | 45.19 | 3.00 | |||||||||||||||
3 | A-Čada, Vachata, Meissner, Štogl A-Čada, Vachata, Meissner, Štogl | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 45.32 | 2.00 | |||||||||||||||
4 | A-Hostýnek, Bešta L., Tůma, Bešta J. A-Hostýnek, Bešta L., Tůma, Bešta J. | Atletika Klatovy | 45.44 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B-Valášek, Mastný, Blacký, Pivoňka B-Valášek, Mastný, Blacký, Pivoňka | AC Domažlice, z. s. | 44.43 | 5.50 | |||||||||||||||
2 | A-Vopršálek, Stranský, Zach, Linhart A-Vopršálek, Stranský, Zach, Linhart | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 46.56 | ||||||||||||||||
3 | C-Slavíček, Horák, Bohmann, Beran C-Slavíček, Horák, Bohmann, Beran | AK ŠKODA Plzeň | 47.31 | ||||||||||||||||
4 | B-Podroužek, Lepeška, Rusek, Saleh B-Podroužek, Lepeška, Rusek, Saleh | AK Bílina | 47.44 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 100 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A- Rajmonová, Kubicová, Strejčková, Ondrková A- Rajmonová, Kubicová, Strejčková, Ondrková | Spartak Praha 4 | 48.56 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Hlaváčková, Kalvová, Veverková, Sladovníková Hlaváčková, Kalvová, Veverková, Sladovníková | ASK Slavia Praha | 49.35 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A-Tiralová, Petrikovičová, SabadinováJarošová A-Tiralová, Petrikovičová, SabadinováJarošová | SKP Union Cheb - klub atletiky | 50.29 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | A- Bafoe, Barešová, Tvrdá, Cerhová A- Bafoe, Barešová, Tvrdá, Cerhová | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 51.08 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | A-Panovská, Šedivá, Pražáková, Novotná A-Panovská, Šedivá, Pražáková, Novotná | TJ VS Tábor, z. s. | 52.96 | 2.00 | |||||||||||||||
A-Kubová, Přástková, Adlerová T., Štychová A-Kubová, Přástková, Adlerová T., Štychová | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNF | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B- Pouchová, Kaletová, Plíhalová, Volfová B- Pouchová, Kaletová, Plíhalová, Volfová | Spartak Praha 4 | 52.01 | 6.00 | |||||||||||||||
2 | B-Eichlerová, Uhlová, Hanykýřová, Škrnová B-Eichlerová, Uhlová, Hanykýřová, Škrnová | SKP Union Cheb - klub atletiky | 52.07 | 5.00 | |||||||||||||||
3 | C-Mayndlová, Kozáková, Kunčická, Tothová C-Mayndlová, Kozáková, Kunčická, Tothová | SKP Union Cheb - klub atletiky | 52.32 | 4.00 | |||||||||||||||
4 | B-Petriláková, Dyrynková, Holubová, Fairaislová B-Petriláková, Dyrynková, Holubová, Fairaislová | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 52.62 | 3.00 | |||||||||||||||
5 | B-Lokajíčková, Heinnichová, Vybíralová, Adlerová L. B-Lokajíčková, Heinnichová, Vybíralová, Adlerová L. | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 53.92 | 1.00 | |||||||||||||||
6 | A-Sobotková, Sklenářová, Sunkovská, Novotná A-Sobotková, Sklenářová, Sunkovská, Novotná | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 55.64 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-Peták, Pivoňka, Gregor, Šnajdr A-Peták, Pivoňka, Gregor, Šnajdr | AC Domažlice, z. s. | 3:22.81 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A-Končický, Šulc V., Koutník, Reimon A-Končický, Šulc V., Koutník, Reimon | Spartak Praha 4 | 3:23.12 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A-Beran, Bohmann, Ličman, Hes A-Beran, Bohmann, Ličman, Hes | AK ŠKODA Plzeň | 3:27.30 | 7.00 | |||||||||||||||
4 | B-Tauer, Blacký, Valášek, Váchal B-Tauer, Blacký, Valášek, Váchal | AC Domažlice, z. s. | 3:28.14 | 5.00 | |||||||||||||||
5 | A-Hatka, Doubek, Kuriš, Hofta A-Hatka, Doubek, Kuriš, Hofta | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3:36.04 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-Nejedlý, Doležal, Lecjaks, Sahel A-Nejedlý, Doležal, Lecjaks, Sahel | AK Bílina | 3:25.45 | 8.00 | |||||||||||||||
2 | A-Vorlíček, Svoboda, Růžička, Rygl A-Vorlíček, Svoboda, Růžička, Rygl | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3:27.51 | 6.00 | |||||||||||||||
3 | A-Štogl, Vachata, Matoušek, Pokorný A-Štogl, Vachata, Matoušek, Pokorný | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 3:29.82 | 4.00 | |||||||||||||||
4 | A-Steward, Kostohryz, Pasler, Kocánek A-Steward, Kostohryz, Pasler, Kocánek | Spartak Praha 4 | 3:30.63 | 3.00 | |||||||||||||||
5 | A-Bešta J., Tůma, Vachal, Štefek A-Bešta J., Tůma, Vachal, Štefek | Atletika Klatovy | 3:32.59 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C-Mastný, Ekl, Šíp, Šilhavý C-Mastný, Ekl, Šíp, Šilhavý | AC Domažlice, z. s. | 3:34.34 | 1.00 | |||||||||||||||
2 | B-Švajgr, Štěpáník, Černý, Slavíček B-Švajgr, Štěpáník, Černý, Slavíček | AK ŠKODA Plzeň | 3:36.38 | ||||||||||||||||
3 | B-Podroužek, Laštovka, Lepeška, Rusek B-Podroužek, Laštovka, Lepeška, Rusek | AK Bílina | 3:42.03 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-Korelová, Barešová, Čechová L., Veselá A-Korelová, Barešová, Čechová L., Veselá | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3:54.67 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A-Burianová, Turková, Šimková, Treglerová A-Burianová, Turková, Šimková, Treglerová | ASK Slavia Praha | 3:58.16 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A-Žáková, Petriláková, Šafránková, Palcatková A-Žáková, Petriláková, Šafránková, Palcatková | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4:05.92 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | A- Volfová, Koubková, Plíhalová, Strejčková A- Volfová, Koubková, Plíhalová, Strejčková | Spartak Praha 4 | 4:05.99 | 7.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B-Slezáková, Sabadosch, Čechová E., Sládková B-Slezáková, Sabadosch, Čechová E., Sládková | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4:07.97 | 6.00 | |||||||||||||||
2 | A-Lokajíčková, Přástková, Kuberková, Hřebíková A-Lokajíčková, Přástková, Kuberková, Hřebíková | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4:09.69 | 5.00 | |||||||||||||||
3 | A-Sentenská, Kůrková, Civínová, Svobodová A-Sentenská, Kůrková, Civínová, Svobodová | AK Most | 4:23.14 | 4.00 | |||||||||||||||
4 | B-Novotná, Prouzová, Beshirová, Fairaislová B-Novotná, Prouzová, Beshirová, Fairaislová | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4:31.59 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 1.93 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
David KovalskýDavid Kovalský
AK ŠKODA Plzeň |
87 | 1.93 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s. |
95 | 1.89 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika Klatovy |
97 | 1.89 | 7.00 | |||||||||||||||
5= |
Josef SkrčenýJosef Skrčený
Spartak Praha 4 |
86 | 1.84 | 5.50 | |||||||||||||||
5= |
Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC Domažlice, z. s. |
91 | 1.84 | 5.50 | |||||||||||||||
7 |
Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4 |
98 | 1.84 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika Klatovy |
94 | 1.78 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
93 | 1.78 | 2.00 | |||||||||||||||
10= |
Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak Třebíč, spolek |
97 | 1.72 | 0.50 | |||||||||||||||
10= |
Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
99 | 1.72 | 0.50 | |||||||||||||||
12= |
Radek StránskýRadek Stránský
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
98 | 1.72 | ||||||||||||||||
12= |
Jiří DoležalJiří Doležal
AK Bílina |
91 | 1.72 | ||||||||||||||||
14 |
Václav JislVáclav Jisl
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 1.65 | ||||||||||||||||
15 |
Vladimír DušekVladimír Dušek
Atletika Klatovy |
91 | 1.65 | ||||||||||||||||
Jakub ŽižkaJakub Žižka
Atletika Klatovy |
98 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 1.70 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Kavínová Hana SládkováKavínová Hana Sládková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
85 | 1.70 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ VS Tábor, z. s. |
96 | 1.67 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lada DoležalováLada Doležalová
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 1.64 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Hana VáchováHana Váchová
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 1.61 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | 1.61 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Eliška HodkováEliška Hodková
AK Most |
00 | 1.58 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Simona StrouhalováSimona Strouhalová
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 1.58 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 1.55 | 2.00 | |||||||||||||||
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
99 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
93 | 4.31 | 11.00 | |||||||||||||||
2= |
Marek LehockýMarek Lehocký
Spartak Praha 4 |
85 | 4.00 | 8.50 | |||||||||||||||
2= |
Tomáš KrůtaTomáš Krůta
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 4.00 | 8.50 | |||||||||||||||
4 |
Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika Klatovy |
97 | 3.90 | 7.00 | |||||||||||||||
5= |
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolek |
98 | 3.75 | 5.50 | |||||||||||||||
5= |
Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA Plzeň |
90 | 3.75 | 5.50 | |||||||||||||||
7 |
Vladimír DušekVladimír Dušek
Atletika Klatovy |
91 | 3.75 | 4.00 | |||||||||||||||
8= |
Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika Klatovy |
96 | 3.20 | 2.50 | |||||||||||||||
8= |
David ČernýDavid Černý
AK ŠKODA Plzeň |
95 | 3.20 | 2.50 | |||||||||||||||
10 |
Jan LepeškaJan Lepeška
AK Bílina |
00 | 3.20 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Václav ŠelmátVáclav Šelmát
Atletika Klatovy |
77 | 3.00 | ||||||||||||||||
Josef ŠmídJosef Šmíd
AC Domažlice, z. s. |
92 | NM | |||||||||||||||||
Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
95 | NM | |||||||||||||||||
Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jerneja WritzlJerneja Writzl
Spartak Praha 4 |
85 | 3.54 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Eva JeníkováEva Jeníková
ASK Slavia Praha |
92 | 3.45 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Josefína MerhoutováJosefína Merhoutová
ASK Slavia Praha |
00 | 3.00 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
00 | 3.00 | 7.00 | |||||||||||||||
5= |
Barbora KordíkováBarbora Kordíková
Spartak Praha 4 |
01 | 2.75 | 5.50 | |||||||||||||||
5= |
Eliška ČechováEliška Čechová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | 2.75 | 5.50 | |||||||||||||||
7 |
Simona ŠamanováSimona Šamanová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
00 | 2.60 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Lucie HeinrichováLucie Heinrichová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 2.10 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin VachataMartin Vachata
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
85 | 6.43 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s. |
95 | 6.42 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
85 | 6.40 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4 |
96 | 6.39 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan KuptíkJan Kuptík
Spartak Praha 4 |
89 | 6.38 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan MeissnerJan Meissner
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
89 | 6.31 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 6.30 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
95 | 6.26 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Pavel StrnadPavel Strnad
AK Bílina |
96 | 6.01 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 6.01 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika Klatovy |
97 | 5.98 | ||||||||||||||||
12 |
Radek VopršálekRadek Vopršálek
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
90 | 5.78 | ||||||||||||||||
13 |
Tomáš KrůtaTomáš Krůta
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 5.76 | ||||||||||||||||
14 |
Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika Klatovy |
94 | 5.66 | ||||||||||||||||
Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC Domažlice, z. s. |
96 | DNS | |||||||||||||||||
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia Praha |
90 | 5.58 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Iveta KubováIveta Kubová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
83 | 5.27 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 5.24 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4 |
02 | 5.14 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 5.14 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 5.10 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ VS Tábor, z. s. |
97 | 5.09 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
02 | 4.94 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
97 | 4.88 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
ASK Slavia Praha |
98 | 4.83 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia Praha |
00 | 4.79 | ||||||||||||||||
12 |
Anežka KunčickáAnežka Kunčická
SKP Union Cheb - klub atletiky |
00 | 4.78 | ||||||||||||||||
13 |
Adéla KollárováAdéla Kollárová
AK Most |
98 | 4.78 | ||||||||||||||||
14 |
Marie CerhováMarie Cerhová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
98 | 4.60 | ||||||||||||||||
15 |
Patricie TóthováPatricie Tóthová
SKP Union Cheb - klub atletiky |
00 | 4.56 | ||||||||||||||||
16 |
Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletiky |
02 | 4.40 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
trojskok - Muži (Finále)
Finále (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 14.11 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Martin VachataMartin Vachata
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
85 | 13.63 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Martin RůžičkaMartin Růžička
TJ Spartak Třebíč, spolek |
95 | 13.60 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
81 | 13.51 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek
Atletika Klatovy |
91 | 13.37 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Pavel StrnadPavel Strnad
AK Bílina |
96 | 13.33 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jan MeissnerJan Meissner
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
89 | 12.98 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jan KuptíkJan Kuptík
Spartak Praha 4 |
89 | 12.85 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC Domažlice, z. s. |
96 | 12.66 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Martin SýkoraMartin Sýkora
AK Bílina |
70 | 12.34 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
85 | 12.23 | ||||||||||||||||
12 |
Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 12.06 | ||||||||||||||||
13 |
Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak Třebíč, spolek |
97 | 11.70 | ||||||||||||||||
Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč, spolek |
97 | DNS | |||||||||||||||||
Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika Klatovy |
94 | DNS | |||||||||||||||||
Petr HnízdilPetr Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
81 | DNS | |||||||||||||||||
David LinhartDavid Linhart
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
89 | DNS | |||||||||||||||||
Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
95 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
trojskok - Ženy (Finále)
Finále (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ VS Tábor, z. s. |
83 | 11.52 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
97 | 11.18 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ VS Tábor, z. s. |
97 | 10.88 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Tina KititiTina Kititi
ASK Slavia Praha |
99 | 10.80 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Adéla KollárováAdéla Kollárová
AK Most |
98 | 10.72 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Hana VáchováHana Váchová
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 10.69 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Eliška VybíralováEliška Vybíralová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
99 | 10.63 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
98 | 10.43 | 3.00 | |||||||||||||||
MB |
Kateřina KašparováKateřina Kašparová
AK Olymp Brno |
95 | 10.82 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
91 | 16.10 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4 |
89 | 12.19 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Radka KůrkováRadka Kůrková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
87 | 11.58 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Pavlína KocurováPavlína Kocurová
SKP Union Cheb - klub atletiky |
98 | 11.50 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Michaela UrbanováMichaela Urbanová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
98 | 10.95 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lenka DlouháLenka Dlouhá
AK Most |
88 | 10.90 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia Praha |
90 | 10.71 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
96 | 10.59 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Barbora NovákováBarbora Nováková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
93 | 10.58 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ VS Tábor, z. s. |
77 | 10.57 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 |
00 | 10.52 | ||||||||||||||||
12 |
Nikola MacháčkováNikola Macháčková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
97 | 10.13 | ||||||||||||||||
13 |
Lucie SalaiLucie Salai
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
89 | 09.97 | ||||||||||||||||
14 |
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Most |
99 | 09.97 | ||||||||||||||||
15 |
Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ VS Tábor, z. s. |
98 | 09.95 | ||||||||||||||||
16 |
Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
98 | 09.15 | ||||||||||||||||
MB |
Anna KubátováAnna Kubátová
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
95 | 10.23 | ||||||||||||||||
Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
95 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice, z. s. |
92 | 15.98 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
František ŠmídFrantišek Šmíd
AC Domažlice, z. s. |
87 | 15.42 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan TylčeJan Tylče
AK ŠKODA Plzeň |
82 | 15.07 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adam HolečekAdam Holeček
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
95 | 14.80 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč, spolek |
84 | 14.05 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK Bílina |
76 | 13.88 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Milan SyrovátkaMilan Syrovátka
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
70 | 13.25 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
98 | 13.17 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA Plzeň |
89 | 13.02 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK Bílina |
82 | 12.13 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Luboš NováčekLuboš Nováček
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
74 | 12.10 | ||||||||||||||||
12 |
Jan ŠikaJan Šika
AK ŠKODA Plzeň |
85 | 12.03 | ||||||||||||||||
13 |
Jakub DeckerJakub Decker
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
90 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4 |
89 | 47.95 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
91 | 42.92 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ VS Tábor, z. s. |
77 | 37.80 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lenka DlouháLenka Dlouhá
AK Most |
88 | 35.08 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4 |
78 | 34.60 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Radka KůrkováRadka Kůrková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
87 | 33.92 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Lucie SalaiLucie Salai
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
89 | 31.77 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Most |
99 | 31.38 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Petra FairaislováPetra Fairaislová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
84 | 29.76 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Michaela UrbanováMichaela Urbanová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
98 | 27.59 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Barbora NovákováBarbora Nováková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
93 | 27.48 | ||||||||||||||||
12 |
Pavlína KocurováPavlína Kocurová
SKP Union Cheb - klub atletiky |
98 | 27.37 | ||||||||||||||||
13 |
Nikola MacháčkováNikola Macháčková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
97 | 27.07 | ||||||||||||||||
14 |
Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 |
00 | 23.36 | ||||||||||||||||
15 |
Jana ValešováJana Valešová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
87 | 21.71 | ||||||||||||||||
16 |
Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
95 | 20.80 | ||||||||||||||||
Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice, z. s. |
92 | 47.82 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč, spolek |
84 | 42.90 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Adam HolečekAdam Holeček
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
95 | 40.98 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jakub ČížekJakub Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
91 | 40.73 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK Bílina |
82 | 40.46 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA Plzeň |
89 | 40.33 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK Bílina |
76 | 39.82 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jan ŠikaJan Šika
AK ŠKODA Plzeň |
85 | 39.60 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolek |
98 | 36.65 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
98 | 36.08 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč, spolek |
97 | 35.76 | ||||||||||||||||
12 |
Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA Plzeň |
66 | 35.18 | ||||||||||||||||
13 |
Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
97 | 33.81 | ||||||||||||||||
14 |
Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK Bílina |
80 | 31.65 | ||||||||||||||||
15 |
Vladimír DušekVladimír Dušek
Atletika Klatovy |
91 | 30.43 | ||||||||||||||||
Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
93 | NM | |||||||||||||||||
Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4 |
96 | NM | |||||||||||||||||
Jakub DeckerJakub Decker
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
90 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
91 | 49.69 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Radka KůrkováRadka Kůrková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
87 | 48.93 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4 |
89 | 47.62 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
96 | 42.66 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
74 | 41.19 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
98 | 40.76 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 38.73 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Veronika ProcházkováVeronika Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 35.44 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4 |
78 | 35.43 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
95 | 35.22 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jana ValešováJana Valešová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
87 | 34.84 | ||||||||||||||||
12 |
Lucie SalaiLucie Salai
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
89 | 34.48 | ||||||||||||||||
13 |
Gabriela LandováGabriela Landová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
97 | 33.65 | ||||||||||||||||
14 |
Barbora VodičkováBarbora Vodičková
SKP Union Cheb - klub atletiky |
99 | 32.81 | ||||||||||||||||
15 |
Lenka DlouháLenka Dlouhá
AK Most |
88 | 32.49 | ||||||||||||||||
16 |
Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ VS Tábor, z. s. |
77 | 32.32 | ||||||||||||||||
17 |
Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
99 | 27.50 | ||||||||||||||||
18 |
Michaela UrbanováMichaela Urbanová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
98 | 25.95 | ||||||||||||||||
19 |
Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ VS Tábor, z. s. |
98 | 24.08 | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam HolečekAdam Holeček
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
95 | 56.39 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jakub ČížekJakub Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
91 | 50.01 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA Plzeň |
89 | 49.00 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4 |
96 | 48.22 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Petr SuchomelPetr Suchomel
Spartak Praha 4 |
67 | 47.12 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Petr TomanPetr Toman
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
98 | 46.00 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
97 | 45.42 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Michal SekerákMichal Sekerák
AK Bílina |
69 | 42.73 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Miroslav PourMiroslav Pour
Atletika Klatovy |
74 | 38.68 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK Bílina |
80 | 36.16 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak Třebíč, spolek |
96 | 35.16 | ||||||||||||||||
Martin FederMartin Feder
AC Domažlice, z. s. |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Jan ŠikaJan Šika
AK ŠKODA Plzeň |
85 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikola MacháčkováNikola Macháčková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
97 | 44.49 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Pavla VozárováPavla Vozárová
ASK Slavia Praha |
91 | 39.58 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Simona BažantováSimona Bažantová
TJ VS Tábor, z. s. |
95 | 39.23 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lucie MojdlováLucie Mojdlová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
90 | 38.22 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4 |
78 | 37.13 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 36.80 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 34.59 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
99 | 33.23 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Petra FairaislováPetra Fairaislová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
84 | 33.02 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Lucie SklenářováLucie Sklenářová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
93 | 31.64 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 |
00 | 28.90 | ||||||||||||||||
12 |
Karolína BarešováKarolína Barešová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
99 | 28.88 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr BělunekPetr Bělunek
AK ŠKODA Plzeň |
79 | 65.00 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Luboš NováčekLuboš Nováček
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
74 | 58.04 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK Bílina |
76 | 57.11 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Václav CardaVáclav Carda
AC Domažlice, z. s. |
81 | 51.13 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč, spolek |
97 | 49.68 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolek |
98 | 49.59 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
99 | 47.40 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Juraj KudryJuraj Kudry
Atletika Klatovy |
86 | 47.18 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Michal SekerákMichal Sekerák
AK Bílina |
69 | 46.18 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč, spolek |
84 | 46.12 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak Třebíč, spolek |
97 | 44.67 | ||||||||||||||||
12 |
Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA Plzeň |
90 | 44.27 | ||||||||||||||||
13 |
Josef ŠmídJosef Šmíd
AC Domažlice, z. s. |
92 | 41.55 | ||||||||||||||||
14 |
Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 40.59 | ||||||||||||||||
Jakub DeckerJakub Decker
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
90 | DNP | |||||||||||||||||
Vladimír DušekVladimír Dušek
Atletika Klatovy |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPPR4 SPPR4 | Spartak Praha 4 | 205.00 | ||||||||||||||||
2 | SKPLZ SKPLZ | AK ŠKODA Plzeň | 155.50 | ||||||||||||||||
3 | DOMAZ DOMAZ | AC Domažlice, z. s. | 145.00 | ||||||||||||||||
4 | SPTRE SPTRE | TJ Spartak Třebíč, spolek | 131.00 | ||||||||||||||||
5 | STBOL STBOL | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 123.50 | ||||||||||||||||
6 | STOPR STOPR | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 118.00 | ||||||||||||||||
7 | BILIN BILIN | AK Bílina | 110.00 | ||||||||||||||||
8 | ATKLA ATKLA | Atletika Klatovy | 080.50 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 10000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 100 m, 800 m, 110 m př., 400 m, 400 m, 400 m př., 400 m př., 100 m, 200 m, 200 m, 4x100 m, 4x |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SLAPR SLAPR | ASK Slavia Praha | 217.00 | ||||||||||||||||
2 | SPPR4 SPPR4 | Spartak Praha 4 | 197.50 | ||||||||||||||||
3 | STBOL STBOL | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 188.50 | ||||||||||||||||
4 | SOPLZ SOPLZ | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 115.00 | ||||||||||||||||
5 | TABOR TABOR | TJ VS Tábor, z. s. | 113.00 | ||||||||||||||||
6 | BEROU BEROU | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 085.00 | ||||||||||||||||
7 | AKMOS AKMOS | AK Most | 044.00 | ||||||||||||||||
8 | UNICH UNICH | SKP Union Cheb - klub atletiky | 036.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m př., 400 m, 400 m, 400 m př., 100 m, 200 m, 200 m, 4x100 m, 4x100 m, 4x400 m, 4x400 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |