Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Stará Boleslav (11. 6. 2016)

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:54.26 11.00
2 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:54.59 9.00
3 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:55.95 8.00
4 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:55.97 7.00
5 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:57.14 6.00
6 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1:57.25 5.00
7 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:58.32 4.00
8 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:59.10 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:58.55 3.00
2 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:01.63 1.00
3 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:02.46
4 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:03.10
5 Jan LaštovkaJan Laštovka 96 AK BílinaAK Bílina 2:05.89
6 David ŠtenglDavid Štengl 94 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:07.75
7 František PodroužekFrantišek Podroužek 82 AK BílinaAK Bílina 2:10.74
MB Jan RusJan Rus 85 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 1:56.24
MB Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:08.06
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:15.50 11.00
2 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:15.95 9.00
3 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:16.71 8.00
4 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:16.74 7.00
5 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:17.21 6.00
6 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:18.71 5.00
7 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:20.36 4.00
8 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 2:26.11 3.00
9 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:26.48 2.00
10 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:30.68 1.00
Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNF
Celkem 11 závodníků