Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Stará Boleslav (11. 6. 2016)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin VachataMartin Vachata
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
85 6.43 11.00
2 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
95 6.42 9.00
3 Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
85 6.40 8.00
4 David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 6.39 7.00
5 Jan KuptíkJan Kuptík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 6.38 6.00
6 Jan MeissnerJan Meissner
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
89 6.31 5.00
7 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 6.30 4.00
8 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
95 6.26 3.00
9 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 6.01 2.00
10 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 6.01 1.00
11 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 5.98
12 Radek VopršálekRadek Vopršálek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
90 5.78
13 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 5.76
14 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 5.66
Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
96 DNS
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 NM
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5.58 11.00
2 Iveta KubováIveta Kubová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
83 5.27 9.00
3 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 5.24 8.00
4 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5.14 7.00
5 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 5.14 6.00
6 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 5.10 5.00
7 Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 5.09 4.00
8 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 4.94 3.00
9 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
97 4.88 2.00
10 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 4.83 1.00
11 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.79
12 Anežka KunčickáAnežka Kunčická
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 4.78
13 Adéla KollárováAdéla Kollárová
AK MostAK Most
98 4.78
14 Marie CerhováMarie Cerhová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
98 4.60
15 Patricie TóthováPatricie Tóthová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 4.56
16 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 4.40
Celkem 16 závodníků