Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Stará Boleslav (11. 6. 2016)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.22
2 Tomáš SovaTomáš Sova 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.40
3 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.56
4 Martin VachataMartin Vachata 85 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.62
5 Luboš MastnyLuboš Mastny 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.63
6 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.21
2 David RichterDavid Richter 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.35
3 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.44
4 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK BílinaAK Bílina 11.46
5 Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.76
Radek VopršálekRadek Vopršálek 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 11.22
2 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.50
3 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.64
4 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.66
5 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.09
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.70
MB Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.83
MB Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.83
Celkem 3 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 11.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.82 11.00
2 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.95 9.00
3 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 11.13 8.00
4 Tomáš SovaTomáš Sova 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.22 7.00
5 David RichterDavid Richter 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.25 6.00
6 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.27 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 11.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.32 4.00
2 Martin VachataMartin Vachata 85 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.38 3.00
3 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK BílinaAK Bílina 11.42 2.00
4 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.51 1.00
5 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.59
6 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.62
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín nezměřeno
2 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 nezměřeno
3 Anna KozákováAnna Kozáková 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky nezměřeno
4 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 nezměřeno
5 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky nezměřeno
6 Ivana EichlerováIvana Eichlerová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky nezměřeno
7 Beata SanveneroBeata Sanvenero 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky nezměřeno
MB Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha nezměřeno
Poznámky:
čas nezměřen
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.57
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.98
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.25
4 Lenka NovotnáLenka Novotná 97 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13.26
5 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.48
6 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.50
7 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.49
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.60
2 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.83
3 Iveta KubováIveta Kubová 83 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.15
4 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.25
5 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.37
6 Simona RančevováSimona Rančevová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.76
Anežka KunčickáAnežka Kunčická 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 11.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.88 11.00
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.41 9.00
3 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.44 8.00
4 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.67 7.00
5 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.79 6.00
6 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.97 5.00
7 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.99 4.00
Celkem 7 závodníků
Finále B (so, 11.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta KubováIveta Kubová 83 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.05 3.00
2 Anna KozákováAnna Kozáková 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.11 2.00
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.22 1.00
4 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.23
5 Lenka NovotnáLenka Novotná 97 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13.36
Celkem 5 závodníků