výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina C

Praha-Jeseniova (9. 6. 2016)

600 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin FliegerMartin Flieger 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 1:50.25 9.00
2 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:03.15 5.00
3 Martin SellnerMartin Sellner 03 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:09.70 3.00
4= Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:10.33 1.50
4= Lukáš PavlicaLukáš Pavlica 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:10.33 1.50
6 Václav VítekVáclav Vítek 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:12.35
7 THAI BAO TRANTHAI BAO TRAN 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:13.14
8 Mirek ŠťastnýMirek Šťastný 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:17.98
9 Marek ŠnablMarek Šnabl 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:24.67
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip NýčFilip Nýč 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 1:48.80 11.00
2 Matěj VíšekMatěj Víšek 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 1:55.68 8.00
3 David FilipDavid Filip 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 1:59.01 7.00
4 Martin DvořákMartin Dvořák 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:00.97 6.00
5 Jan KrálJan Král 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:03.44 4.00
6 Adam ŠejvlAdam Šejvl 04 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:23.70
7 Filip HübschFilip Hübsch 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:28.74
MB Adam HalbichAdam Halbich 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
MB Igor HejnaIgor Hejna 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:05.81
Celkem 9 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína PardubskáKarolína Pardubská 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 1:56.46 11.00
2 Tereza NoskováTereza Nosková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 1:58.57 8.00
3 Michaela KozákováMichaela Kozáková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:59.76 7.00
4 Josefína ZachováJosefína Zachová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:00.16 6.00
5 Klára ČernáKlára Černá 04 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 2:02.66 4.00
6 Eliška VejdovcováEliška Vejdovcová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:07.34 2.00
7 Jana TicháčkováJana Ticháčková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:07.74 1.00
8 Karolína KomárkováKarolína Komárková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:23.23
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:57.39 9.00
2 Tereza MacháčkováTereza Macháčková 03 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:01.37 5.00
3 Marie KubeschováMarie Kubeschová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:04.92 3.00
4 Marie Anna ČervenkováMarie Anna Červenková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:09.31
5 Eliška PatákováEliška Patáková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:19.86
6 Natálie BednářováNatálie Bednářová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:20.43
7 Kateřina MasopustováKateřina Masopustová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:24.33
8 Nela EndlicherováNela Endlicherová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:25.01
Celkem 8 závodníků