výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců mladších žáků a mladších žákyň

Hradec Králové (2. 6. 2016)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.69
2 Jan ZívrJan Zívr 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.58
3 Adam FiebingerAdam Fiebinger 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.79
4 Attila SzabóAttila Szabó 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10.32
5 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.42
6 George PolmanGeorge Polman 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.57
7 Jan ŘehůřekJan Řehůřek 04 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.80
8 Jaroslav TučekJaroslav Tuček 04 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.98
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GondaPavel Gonda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.64
2 Pavel WagenknechtPavel Wagenknecht 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.11
3 Pavel DědekPavel Dědek 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.56
4 Nikolas PourNikolas Pour 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.61
5 Radim HavlíčekRadim Havlíček 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.77
6 Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.88
7 Lukáš FilandrLukáš Filandr 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.44
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠolcJakub Šolc 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.03
2 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.42
3 David FiebingerDavid Fiebinger 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.53
4 Jonáš KohlJonáš Kohl 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.60
5 Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.98
6 Ondřej PalanOndřej Palan 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.31
7 Vojtěch MazákVojtěch Mazák 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.83
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.81
2 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.14
3 Tomáš HepnarTomáš Hepnar 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.47
4 Štefan Eliᚊtefan Eliáš 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.56
5 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.60
6 Matouš TejcMatouš Tejc 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.03
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MenclTomáš Mencl 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.15
2 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.33
3 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.41
Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.41
5 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.58
6 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.74
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GondaPavel Gonda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.58 11.00
2 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.70 9.00
3 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.95 8.00
4 Jakub ŠolcJakub Šolc 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.02 7.00
5 Tomáš MenclTomáš Mencl 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.13 6.00
6 Pavel WagenknechtPavel Wagenknecht 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.14 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.24 4.00
2 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.38 3.00
3 Tomáš HepnarTomáš Hepnar 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.42 2.00
4 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.60 1.00
Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. DNS
Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců v běhu na 60m:
1) Gonda Pavel
2) Kvapil Lukáš
3) Svoboda Martin
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.71
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.76
3 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.78
4 Gabriela MenouškováGabriela Menoušková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.82
5 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.88
6 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.02
7 Zuzana JungováZuzana Jungová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.28
8 Tereza BuďárkováTereza Buďárková 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.77
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.31
2 Magdaléna PospíšilováMagdaléna Pospíšilová 03 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.44
3 Eliška KarlováEliška Karlová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.54
4 Anna JunkováAnna Junková 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.63
5 Eliška BarcalováEliška Barcalová 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.66
6 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.71
7 Veronika KazdováVeronika Kazdová 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ChladováEliška Chladová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.77
2 Eliška Eva ChareEliška Eva Chare 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.93
3 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.08
4 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.30
5 Magdaléna HumlováMagdaléna Humlová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11.18
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.17
2 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.95
3 Klára UhlíkováKlára Uhlíková 04 SK DobruškaSK Dobruška 10.01
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10.23
5 Natálie ChrobokováNatálie Chroboková 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.27
6 Anežka SeifertováAnežka Seifertová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10.71
7 Anna AlbrechtováAnna Albrechtová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11.30
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela VašákováMichaela Vašáková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.04
2 Tereza RoštlapilováTereza Roštlapilová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.17
3 Hedvika GazdováHedvika Gazdová 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10.33
4 Petra SedláčkováPetra Sedláčková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.37
5 Nikola UherkováNikola Uherková 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.38
6 Michaela KácovskáMichaela Kácovská 04 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 10.43
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna JirmanováAnna Jirmanová 04 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 09.12
2 Alex Marika LněničkováAlex Marika Lněničková 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.24
3 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.10
4 Kateřina ProkešováKateřina Prokešová 03 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 10.47
5 Kristýna VyskočilováKristýna Vyskočilová 04 SK DobruškaSK Dobruška 11.14
MB Eva PrasličkováEva Prasličková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.69
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.27
2 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.44
3 Anežka ŘezníčkováAnežka Řezníčková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.70
4 Eva PatočkováEva Patočková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.81
5 Barbora PeterováBarbora Peterová 06 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.87
6 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.24
7 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.27
MB Barbora PřívozníkováBarbora Přívozníková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.56
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.62 11.00
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.73 9.00
3 Gabriela MenouškováGabriela Menoušková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.86 8.00
4 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.87 7.00
5 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.91 6.00
6 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.92 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.98 4.00
2 Anna JirmanováAnna Jirmanová 04 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 09.20 3.00
3 Alex Marika LněničkováAlex Marika Lněničková 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.25 2.00
4 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.43 1.00
5 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.50
Zuzana JungováZuzana Jungová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců v běhu na 60m:
1) Svobodová Dominika
2) Holubcová Kateřina
3) Menoušková Gabriela
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 21.61 9.00
2 Evžen MalýEvžen Malý 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 21.90 7.00
3 Pavel KrausPavel Kraus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 22.65 5.00
4 David FiebingerDavid Fiebinger 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 22.77 4.00
5 Oliver DavídekOliver Davídek 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 24.16
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim HavlíčekRadim Havlíček 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 23.50 2.00
2 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23.66
3 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 24.36
4 Antonín HronAntonín Hron 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 24.57
5 Marek FátorMarek Fátor 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 24.88
6 Aleš KábrtAleš Kábrt 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 26.58
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.52 11.00
2 Pavel WagenknechtPavel Wagenknecht 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 22.19 6.00
3 Adam FiebingerAdam Fiebinger 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 23.55 1.00
4 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 24.70
5 Matouš TejcMatouš Tejc 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 26.26
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 21.69 8.00
2 Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.96
3 Štefan Eliᚊtefan Eliáš 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.82
4 Benedikt RejsekBenedikt Rejsek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 25.70
5 Lukáš KašparLukáš Kašpar 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 26.27
6 Vojtěch MazákVojtěch Mazák 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 27.50
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 23.33 3.00
2 Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 23.56
3 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.41
4 Josef KubiasJosef Kubias 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.54
5 Simon RajsnerSimon Rajsner 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 25.58
6 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 25.84
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců v běhu na 150m:
1) Štefko Štěpán
2) Žačok Jakub
3) Kvapil Lukáš
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 20.78 11.00
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 21.08 9.00
3 Sára ErbenováSára Erbenová 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 21.40 8.00
4 Karolína BeierováKarolína Beierová 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 21.86 6.00
5 Zuzana JungováZuzana Jungová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 21.90 5.00
6 Aneta VinklářováAneta Vinklářová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 23.04
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 22.17 4.00
2 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 22.91 1.00
3 Linda BuštováLinda Buštová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 24.44
4 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 24.57
5 Lucie ErlebachováLucie Erlebachová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 25.06
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela MenouškováGabriela Menoušková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.79 7.00
2 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 24.32
3 Michaela HolečkováMichaela Holečková 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 24.50
4 Klára UhlíkováKlára Uhlíková 04 SK DobruškaSK Dobruška 24.58
5 Tereza HorákováTereza Horáková 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 24.87
6 Hedvika GazdováHedvika Gazdová 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 25.56
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 22.97
2 Magdaléna PospíšilováMagdaléna Pospíšilová 03 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 23.26
3 Sofie DavídkováSofie Davídková 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 24.16
4 Barbora MikušováBarbora Mikušová 03 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 25.01
5 Natálie ChrobokováNatálie Chroboková 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 25.58
6 Eliška MinaříkováEliška Minaříková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 25.98
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva PatočkováEva Patočková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 24.24
2 Kateřina HrubáKateřina Hrubá 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 24.78
3 Barbora ZelenáBarbora Zelená 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 25.38
4 Elen MatějůElen Matějů 03 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 25.44
5 Lucie HábováLucie Hábová 04 SK DobruškaSK Dobruška 27.62
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alex Marika LněničkováAlex Marika Lněničková 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 22.80 2.00
2 Anna JunkováAnna Junková 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 23.69
3 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.70
4 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 23.77
5 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 24.59
6 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 25.43
7 Julie NovákováJulie Nováková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 28.70
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KábováBarbora Kábová 03 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 23.57
2 Eliška PeterkováEliška Peterková 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 24.58
3 Eliška JirmanováEliška Jirmanová 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 26.65
4 Eliška ŠulcováEliška Šulcová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 27.57
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců v běhu na 150m:
1) Horáčková Lucie
2) Holubcová Kateřina
3) Erbenová Sára
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ShejbalováVeronika Shejbalová 03 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 23.18
2 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 24.77
3 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 25.08
4 Karolína PaloKarolína Palo 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 26.22
5 Michaela KácovskáMichaela Kácovská 04 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 26.87
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna JirmanováAnna Jirmanová 04 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 22.52 3.00
2 Barbora PeterováBarbora Peterová 06 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 24.07
3 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 24.56
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matyáš VotočekMatyáš Votoček 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:34.26 9.00
2 Dan SalabaDan Salaba 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:40.91 8.00
3 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:44.18 7.00
4 Oliver DavídekOliver Davídek 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:44.43 6.00
5 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:45.34 5.00
6 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:49.87 3.00
7 Antonín MosteckýAntonín Mostecký 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:50.18 2.00
8 Pavel DědekPavel Dědek 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:50.63 1.00
9 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:52.88
10 David ŠvandaDavid Švanda 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:53.25
11 Aleš KábrtAleš Kábrt 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:57.26
12 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:58.57
13 Pavel RausaPavel Rausa 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:08.05
Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ChaloupskýJakub Chaloupský 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:27.45 11.00
2 Josef KubiasJosef Kubias 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:46.93 4.00
3 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:51.94
4 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:53.31
5 Tomas KrejzaTomas Krejza 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:57.13
6 Lukáš KašparLukáš Kašpar 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:05.00
7 Marek FátorMarek Fátor 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:05.49
8 Matouš HojnýMatouš Hojný 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:09.61
9 Petr ČápPetr Čáp 04 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3:16.91
10 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3:17.12
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sofie DavídkováSofie Davídková 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:53.76
2 Nikola ŠrajbrováNikola Šrajbrová 03 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:56.12
3 Bára MuchováBára Muchová 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3:00.70
4 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:06.21
5 Julie MatulováJulie Matulová 04 SK DobruškaSK Dobruška 3:06.56
6 Tereza RoštlapilováTereza Roštlapilová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:10.39
7 Hedvika GazdováHedvika Gazdová 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3:16.91
8 Eliška ŠulcováEliška Šulcová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:22.50
9 Dorota ZelinkováDorota Zelinková 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3:24.94
10 Julie NovákováJulie Nováková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3:39.06
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:41.04 11.00
2 Barbora MalinováBarbora Malinová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:43.88 9.00
3 Rozálie ŠulcováRozálie Šulcová 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:45.75 7.00
4 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:50.64 5.00
5 Petra MaixnerováPetra Maixnerová 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:53.46 1.00
6 Eliška ChladováEliška Chladová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:55.44
7 Eliška PeterkováEliška Peterková 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:57.09
8 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3:00.11
9 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:01.67
Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová 04 SK DobruškaSK Dobruška DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:45.41 8.00
2 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:48.99 6.00
3 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:51.93 4.00
4 Barbora PeterováBarbora Peterová 06 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:52.42 3.00
5 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:53.32 2.00
6 Eva DušánkováEva Dušánková 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:53.99
7 Anežka ŘezníčkováAnežka Řezníčková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:00.02
8 Eliška JirmanováEliška Jirmanová 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:07.51
9 Klára BělobrádkováKlára Bělobrádková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:21.90
Celkem 9 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.65 11.00
2 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12.67 9.00
3 Dan SalabaDan Salaba 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 12.71 8.00
4 Adam FiebingerAdam Fiebinger 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.19 6.00
5 David FiebingerDavid Fiebinger 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.75 5.00
6 Marek FátorMarek Fátor 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.96 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomas KrejzaTomas Krejza 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.02 7.00
2 Lukáš KašparLukáš Kašpar 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 14.57 3.00
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BeierováKarolína Beierová 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 10.78 11.00
2 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.74 9.00
3 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.87 7.50
4 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.87 7.50
5 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 14.59
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.12 6.00
2 Ema MikanováEma Mikanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.29 4.50
3 Amélie VoříškováAmélie Voříšková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.07 3.00
4 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.24 2.00
5 Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 13.55
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alex Marika LněničkováAlex Marika Lněničková 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12.29 4.50
2 Kateřina ProkšováKateřina Prokšová 05 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 13.26 1.00
3 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.35
4 Kateřina ProkešováKateřina Prokešová 03 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 14.77
5 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.33
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Gouda, Hůza, Krejčí O., Štefko A - Gouda, Hůza, Krejčí O., Štefko TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 32.58 11.00
2 A - Šolc, Votoček, Malý E. A - Šolc, Votoček, Malý E. TJ JilemniceTJ Jilemnice 34.11 9.00
3 A - Šrejber, melichar, Hurdálek, Davídek A - Šrejber, melichar, Hurdálek, Davídek TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 38.15 4.00
4 A - Paták, Rajsner, Palan, Rausa A - Paták, Rajsner, Palan, Rausa TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 39.03 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Dítě, Potoček, Hepnar, Kvapil A - Dítě, Potoček, Hepnar, Kvapil TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 35.97 8.00
2 A - Hron, Pour, Havlíček, Zívr A - Hron, Pour, Havlíček, Zívr TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 36.74 7.00
3 B - Eliáš, Chaloupský, Sirman, Polman B - Eliáš, Chaloupský, Sirman, Polman TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 36.97 6.00
4 A - Bláha, Velechovský, Dědek, Kohl A - Bláha, Velechovský, Dědek, Kohl SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 37.78 5.00
Poznámky:
Krajský přebor v běhu na 4x60m:
1) A - HRKRAL
2) A - JILEM
3) A - JAROM
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Bašková, Mertlíková, Tobišková, Svobodová A - Bašková, Mertlíková, Tobišková, Svobodová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 34.71 9.00
2 A - Vinklářová, Paulusová, Šulcová, Jakouběová A - Vinklářová, Paulusová, Šulcová, Jakouběová TJ JilemniceTJ Jilemnice 36.04 8.00
3 A- Součková, Chare, Kadlecová, Řezníčková A- Součková, Chare, Kadlecová, Řezníčková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 38.04 4.00
4 A - Dušánková A., Dušánková E., Síbrová, Sedláčková Anna A - Dušánková A., Dušánková E., Síbrová, Sedláčková Anna TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 38.14 3.00
5 A - Kazdová, Palo, Peterková, Muchová A - Kazdová, Palo, Peterková, Muchová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 38.46 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Petruželková, Maixnerová, Jungová, Sedláčková A - Petruželková, Maixnerová, Jungová, Sedláčková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 34.55 11.00
2 A - Kábová, Shejbalová, Šrajbrová, Jirmanová A - Kábová, Shejbalová, Šrajbrová, Jirmanová SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 36.70 7.00
3 A - Karlová, Erlebachová L., Sedláčková, Erlebachová A. A - Karlová, Erlebachová L., Sedláčková, Erlebachová A. TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 37.28 6.00
4 A - Malichová, Jirmanová, Vymetalová, Davídková A - Malichová, Jirmanová, Vymetalová, Davídková TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 39.06
5 A - Hábová, Matulová, Uhlíková, Vyskočilová A - Hábová, Matulová, Uhlíková, Vyskočilová SK DobruškaSK Dobruška 39.68
Poznámky:
Krajský přebor v běhu na 4x60m:
1) A-NMMET
2) JAROM
3) JILEM
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Minaříková, Hejzlarová, Jakubská, Voborníková B - Minaříková, Hejzlarová, Jakubská, Voborníková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 38.02 5.00
2 B - Venclová, Roštlapilová, Zelená, Holečková B - Venclová, Roštlapilová, Zelená, Holečková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 38.20 2.00
3 B - zatloukalová, Buďárková, Buštová, Seifertová B - zatloukalová, Buďárková, Buštová, Seifertová TJ JilemniceTJ Jilemnice 38.85
4 B - Kácovská, Mikušová, Nováková, Matějů B - Kácovská, Mikušová, Nováková, Matějů SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 38.88
B - Humlová, Uherková, Malichová, Hysková B - Humlová, Uherková, Malichová, Hysková TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 40.68
Poznámky:
Štafeta B DVKRA byla diskvalifikována pro porušení P170.7


Krajský přebor v běhu na 4x60m:
1) A -NMMET
2) A - JAROM
3)A - JILEM
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.36 11.00
2 Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 1.33 9.00
3 David ŠvandaDavid Švanda
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 1.30 8.00
4 Jakub KuhnJakub Kuhn
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.30 7.00
5 Ondřej PalanOndřej Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.25 6.00
6 Alexander PatákAlexander Paták
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.20 5.00
7 David DucháčekDavid Ducháček
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 1.15 4.00
Tomas KrejzaTomas Krejza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 NM
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 1.38 11.00
2 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 1.38 9.00
3 Nikola ŠrajbrováNikola Šrajbrová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
03 1.35 8.00
4 Karolína BeierováKarolína Beierová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
03 1.35 7.00
5 Anna DušánkováAnna Dušánková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 1.35 6.00
6 Aneta VinklářováAneta Vinklářová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 1.32 5.00
7 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 1.29 4.00
8 Kateřina HrubáKateřina Hrubá
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 1.29 3.00
9 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 1.26 2.00
10 Natálie ChrobokováNatálie Chroboková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 1.26 1.00
11 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.23
12= Tereza HorákováTereza Horáková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 1.15
12= Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1.15
14 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.15
15= Barbora KábováBarbora Kábová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
03 1.10
15= Ema MikanováEma Mikanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.10
16 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.10
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.90 11.00
2 Pavel KrausPavel Kraus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.53 9.00
3 Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.45 8.00
4 Evžen MalýEvžen Malý
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 4.40 7.00
5 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.25 6.00
6 Jakub KuhnJakub Kuhn
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.11 5.00
7 Dan SalabaDan Salaba
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 4.09 4.00
8 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 4.01 3.00
9 Matyáš VotočekMatyáš Votoček
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 3.93 2.00
10 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.89 1.00
11 Nikolas PourNikolas Pour
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 3.83
12 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 3.82
13 Jan ZívrJan Zívr
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 3.75
14 Attila SzabóAttila Szabó
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 3.72
15 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.68
16 Jonáš KohlJonáš Kohl
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.66
17 Josef KubiasJosef Kubias
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.65
18 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 3.63
19 Matěj KobylkaMatěj Kobylka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.54
20 Alex SojkaAlex Sojka
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
05 3.46
21 Matěj TrampotaMatěj Trampota
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.43
22 Pavel RausaPavel Rausa
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.36
23 Dominik ŠrytrDominik Šrytr
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.35
24 Jan ŘehůřekJan Řehůřek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 3.14
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.52 11.00
2 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 4.43 9.00
3 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
03 4.42 8.00
4 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.34 7.00
5 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 4.31 6.00
6 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 4.30 5.00
7 Eliška DoubravováEliška Doubravová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.26 4.00
8 Anna JunkováAnna Junková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 4.25 3.00
9 Eliška KarlováEliška Karlová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 4.16 2.00
10 Lucie PaulusováLucie Paulusová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 4.11 1.00
11 Barbora MalinováBarbora Malinová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.09
12 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.05
13 Vanda VávrováVanda Vávrová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 4.02
14 Veronika ShejbalováVeronika Shejbalová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
03 3.92
15 Rozálie ŠulcováRozálie Šulcová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 3.86
16 Marie VoborníkováMarie Voborníková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 3.81
17 Bára MuchováBára Muchová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 3.77
18 Gabriela MenouškováGabriela Menoušková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.77
19 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.77
20 Anna DušánkováAnna Dušánková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 3.73
21 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.68
22 Ema MikanováEma Mikanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.63
23 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.57
24 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 3.52
25 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.42
26 Tereza BuďárkováTereza Buďárková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 3.38
27 Barbora HyskováBarbora Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 3.36
28 Lucie HábováLucie Hábová
SK DobruškaSK Dobruška
04 3.14
29 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.14
30 Elen MatějůElen Matějů
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
03 3.10
31 Lucie ErlebachováLucie Erlebachová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 3.10
32 Kristýna VyskočilováKristýna Vyskočilová
SK DobruškaSK Dobruška
04 3.09
Celkem 32 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška BarcalováEliška Barcalová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 11.46 11.00
2 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 11.39 9.00
3 Eliška PlašilováEliška Plašilová
SK DobruškaSK Dobruška
03 10.19 8.00
4 Vanda VávrováVanda Vávrová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 09.34 7.00
5 Lucie HoráčkováLucie Horáčková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 09.13 6.00
6 Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 08.51 5.00
7 Dominika SvobodováDominika Svobodová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 08.34 4.00
8 Klára NovákováKlára Nováková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
03 08.04 3.00
9 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 07.70 2.00
10 Lenka MalichováLenka Malichová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 07.32 1.00
11 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 07.19
12 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 06.91
13 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
03 06.87
14 Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 06.77
15 Eliška ChladováEliška Chladová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 06.73
16 Klára BělobrádkováKlára Bělobrádková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 06.72
17 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 06.56
18 Kateřina ProkšováKateřina Prokšová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
05 06.31
19 Eliška Eva ChareEliška Eva Chare
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 05.54
MB Lucie ČápováLucie Čápová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 07.84
MB Eva PrasličkováEva Prasličková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 05.98
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 08.60 11.00
2 George PolmanGeorge Polman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 07.80 9.00
3 Matěj KobylkaMatěj Kobylka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 07.60 8.00
4 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 06.94 7.00
5 David DucháčekDavid Ducháček
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 06.49 6.00
6 David ŠvandaDavid Švanda
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 06.48 5.00
7 Petr JirmanPetr Jirman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 06.44 4.00
8 Petr TherPetr Ther
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 06.33 3.00
9 Matouš HojnýMatouš Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 05.76 2.00
10 Alexander PatákAlexander Paták
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 05.52 1.00
11 Petr ČápPetr Čáp
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 05.28
12 Jaroslav TučekJaroslav Tuček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 05.07
MB Jindřich HanušJindřich Hanuš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 06.23
Celkem 13 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KuhnJakub Kuhn
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 57.83 11.00
2 Jakub ŠolcJakub Šolc
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 51.26 9.00
3 Pavel GondaPavel Gonda
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 49.31 8.00
4 Pavel KrausPavel Kraus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 45.95 7.00
5 Attila SzabóAttila Szabó
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 45.46 6.00
6 Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 45.37 5.00
7 Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 45.03 4.00
8 Petr TherPetr Ther
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 42.68 3.00
9 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 41.19 2.00
10 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 40.86 1.00
11 Jonáš MelicharJonáš Melichar
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
04 40.44
12 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 40.25
13 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
04 39.67
14 David DucháčekDavid Ducháček
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 39.21
15 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 39.03
16 Petr JirmanPetr Jirman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 38.41
17 Aleš KábrtAleš Kábrt
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
05 37.27
18 Antonín MosteckýAntonín Mostecký
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 36.92
19 Tomáš HepnarTomáš Hepnar
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 35.85
20 Antonín HronAntonín Hron
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 35.51
21 Matěj KobylkaMatěj Kobylka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 35.43
22 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 32.02
23 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 31.98
24 Petr ČápPetr Čáp
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 31.84
25 Jaroslav TučekJaroslav Tuček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 28.97
26 Lukáš FilandrLukáš Filandr
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 27.20
27 Matouš TejcMatouš Tejc
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 27.04
28 Benedikt RejsekBenedikt Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 25.78
Celkem 28 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 47.10 11.00
2 Vanda VávrováVanda Vávrová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 40.96 9.00
3 Lucie PaulusováLucie Paulusová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 40.41 8.00
4 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 40.08 7.00
5 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 39.35 6.00
6 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 39.09 5.00
7 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 37.89 4.00
8 Barbora MalinováBarbora Malinová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 35.28 3.00
9 Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 34.75 2.00
10 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 34.14 1.00
11 Barbora HyskováBarbora Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 33.72
12 Eliška DoubravováEliška Doubravová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 33.54
13 Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 33.50
14 Barbora MikušováBarbora Mikušová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
03 33.48
15 Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 32.66
16 Kateřina ProkšováKateřina Prokšová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
05 32.28
17 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 32.23
18 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 31.83
19 Eliška BarcalováEliška Barcalová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 31.03
20 Barbora ZelenáBarbora Zelená
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 30.98
21 Klára NovákováKlára Nováková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
03 30.80
22 Julie MatulováJulie Matulová
SK DobruškaSK Dobruška
04 30.50
23 Linda BuštováLinda Buštová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 30.24
24 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 30.07
25 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
03 28.14
26 Petra MaixnerováPetra Maixnerová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 27.83
27 Lenka MalichováLenka Malichová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 26.91
28 Michaela HolečkováMichaela Holečková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
03 26.86
29 Anežka SeifertováAnežka Seifertová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 26.43
30 Eliška MinaříkováEliška Minaříková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 25.20
Celkem 30 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 141.00
2 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 103.00
3 JILEM JILEM TJ JilemniceTJ Jilemnice 097.00
4 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 071.00
5 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 037.00
6 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 024.00
7 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 010.00
8 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 009.00
Poznámky:
HLAVNÍ BODY:
HRKRAL 8
SODKR 7
JILEM 6
TRUTN 5
JAROM 4
DCOST 3
NMMET 2
DVKRA 1
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15
2 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 13
3 JILEM JILEM TJ JilemniceTJ Jilemnice 10
4 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 10
5 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 05
6 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 04
7 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 04
8 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 03
Poznámky:
Pomocné body:
1) HRKRAL 318
2) SODKR 184
3) JILEM 158
4) TRUTN 151
5) DCOST 47
6) DVKRA 39
7) JAROM 37
8) NMMET 28
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JILEM JILEM TJ JilemniceTJ Jilemnice 089.00
2 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 088.50
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 076.00
4 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 073.00
5 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 040.00
6 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 035.50
7 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 034.00
8 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 025.00
9 PLHOV PLHOV SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 024.00
10 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 011.00
11 DOBRU DOBRU SK DobruškaSK Dobruška 008.00
Poznámky:
HLAVNÍ BODY:
JILEM 11
JAROM 10
SODKR 9
HRKRAL 8
NMMET 7
TRUTN 6
DCOST 5
NPAKA 4
PLHOV 3
DVKRA 2
DOBRU 1
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JILEM JILEM TJ JilemniceTJ Jilemnice 22
2 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 20
3 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17
4 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 17
5 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13
6 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 12
7 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09
8 PLHOV PLHOV SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 08
9 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 06
10 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 06
11 DOBRU DOBRU SK DobruškaSK Dobruška 02
Poznámky:
Pomocné body:
1) JILEM 189
2) JAROM 184,5
3) HRKRAL 141
4) SODKR 129
5) NMMET 77
6) DCOST 74
7) TRUTN 55,5
8) PLHOV 57
9) NPAKA 43
10) DVKRA 36
11) DOBRU 22
Celkem 11 závodníků