Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské kolo atletického čtyřboje

Šumperk (26. - 26. 5. 2016)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NezvalJakub Nezval 01 Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost... 07.36 759
2 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 07.46 726
3 Lukáš GibalaLukáš Gibala 00 ZŠ Olomouc, StupkovaZŠ Olomouc, Stupkova 07.54 700
4 Karim BoukhatemKarim Boukhatem 00 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 07.66 662
5 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 08.00 560
6 Jakub GodlaJakub Godla 01 Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost... 08.49 426
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 07.70 650
2 Michal GalusMichal Galus 00 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 07.91 586
3 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 07.92 583
4 Miroslav BrišMiroslav Briš 00 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 07.97 568
5 Kevin KörnerKevin Körner 02 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 08.10 531
6 Matěj GrulichMatěj Grulich 01 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 08.15 517
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LadislavJakub Ladislav 01 ZŠ Edvarda Beneše ŠumperkZŠ Edvarda Beneše Šumperk 07.78 625
2 Martin SkopalMartin Skopal 00 ZŠ Edvarda Beneše ŠumperkZŠ Edvarda Beneše Šumperk 07.96 571
3 Petr FraitPetr Frait 01 ZŠ Olomouc, StupkovaZŠ Olomouc, Stupkova 08.08 537
4 Michal ZávodnýMichal Závodný 01 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 08.25 489
5 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 00 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 08.29 478
6 Dominik MarešDominik Mareš 01 Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost... 08.33 468
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BajerDavid Bajer 01 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 08.20 503
2 Michal KunertMichal Kunert 01 ZŠ Olomouc, StupkovaZŠ Olomouc, Stupkova 08.26 487
3 Martin VečerkaMartin Večerka 01 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 08.32 470
4 Daniel SkalickýDaniel Skalický 01 ZŠ B. Němcové ZábřehZŠ B. Němcové Zábřeh 08.38 454
5 Dominik LiďákDominik Liďák 02 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 08.47 431
6 Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka 02 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 08.69 376
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik DopitaDominik Dopita 00 Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost... 08.12 525
2 Matěj KrčMatěj Krč 01 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 08.35 462
3 Miroslav BukovanMiroslav Bukovan 01 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 08.44 439
4 Šimon LíznerŠimon Lízner 00 Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost... 08.46 434
5 David StaněkDavid Staněk 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.55 411
6 Daniel ČernýDaniel Černý 01 Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost... 08.60 398
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KarasMatěj Karas 01 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 08.31 473
2 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 00 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 08.42 444
3 Matěl KaňaMatěl Kaňa 00 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 08.55 411
4 Filip HatalaFilip Hatala 01 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 08.58 403
5 Jaroslav HabermanJaroslav Haberman 00 ZŠ Edvarda Beneše ŠumperkZŠ Edvarda Beneše Šumperk 08.61 396
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HajtmarJakub Hajtmar 00 ZŠ B. Němcové ZábřehZŠ B. Němcové Zábřeh 08.11 528
2 David SkoumalDavid Skoumal 01 ZŠ B. Němcové ZábřehZŠ B. Němcové Zábřeh 08.33 468
3 Jáchym MüllerJáchym Müller 00 ZŠ Edvarda Beneše ŠumperkZŠ Edvarda Beneše Šumperk 08.54 413
4 Matěj MacekMatěj Macek 01 ZŠ Edvarda Beneše ŠumperkZŠ Edvarda Beneše Šumperk 08.74 364
5 Jakub SmékalJakub Smékal 01 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 09.08 287
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ProkopJan Prokop 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 07.73 640
2 David PěničkaDavid Pěnička 01 ZŠ B. Němcové ZábřehZŠ B. Němcové Zábřeh 08.43 441
3 Tomáš LexmaulTomáš Lexmaul 00 ZŠ Olomouc, StupkovaZŠ Olomouc, Stupkova 08.57 406
4 David SanetrníkDavid Sanetrník 00 ZŠ Olomouc, StupkovaZŠ Olomouc, Stupkova 08.79 352
5 Štěpán Kreutz Štěpán Kreutz 01 ZŠ B. Němcové ZábřehZŠ B. Němcové Zábřeh 09.42 218
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 08.35 744
2 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 08.41 726
3 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 08.54 690
4 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 08.76 629
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 08.81 616
6 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 08.88 597
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 08.36 741
2 Klaudie GeistováKlaudie Geistová 01 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 08.43 721
3 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.53 692
4 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 08.65 659
5 Julie ValouchováJulie Valouchová 01 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 08.72 640
6 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 08.80 618
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 08.64 662
2 Veronika KuželováVeronika Kuželová 00 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 08.74 635
3 Martina KrejčíMartina Krejčí 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 08.85 605
4 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová 00 ZŠ 1.máje HraniceZŠ 1.máje Hranice 09.14 531
5 Monika DvořákováMonika Dvořáková 00 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 09.22 511
6 Eliška PřikrylováEliška Přikrylová 02 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 10.31 276
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KuželováAneta Kuželová 00 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 08.86 603
2 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 08.94 582
3 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 08.95 579
4 Marie HéderváriMarie Hédervári 01 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 09.31 489
5 Adéla ŠebíkováAdéla Šebíková 00 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 09.96 344
6 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 ZŠ 1.máje HraniceZŠ 1.máje Hranice 13.95 0
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KörnerováLucie Körnerová 01 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 08.96 576
2 Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová 01 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 09.04 556
3 Eliška MazákováEliška Mazáková 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 09.14 531
4 Kateřina DostalíkováKateřina Dostalíková 01 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 09.31 489
5 Adéla ŽákovskáAdéla Žákovská 01 ZŠ 1.máje HraniceZŠ 1.máje Hranice 09.50 444
6 Aneta DurováAneta Durová 00 ZŠ 1.máje HraniceZŠ 1.máje Hranice 09.53 438
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová 01 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 2:41.5 556
2 Martina KrejčíMartina Krejčí 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:47.5 490
3 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:53.2 431
4 Aneta KuželováAneta Kuželová 00 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 2:54.6 417
5 Veronika KuželováVeronika Kuželová 00 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 3:03.7 332
6 Julie ValouchováJulie Valouchová 01 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 3:04.6 324
7 Marie HéderváriMarie Hédervári 01 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 3:08.4 291
8 Kateřina DostalíkováKateřina Dostalíková 01 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 3:09.6 281
9 Monika DvořákováMonika Dvořáková 00 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 3:10.3 275
10 Adéla ŠebíkováAdéla Šebíková 00 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 3:14.5 242
11 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 3:17.4 220
12 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová 00 ZŠ 1.máje HraniceZŠ 1.máje Hranice 3:24.1 174
13 Adéla ŽákovskáAdéla Žákovská 01 ZŠ 1.máje HraniceZŠ 1.máje Hranice 3:26.0 162
MS Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 2:34.3 640
2 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 2:36.9 609
3 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 2:38.2 594
4 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 2:40.4 568
5 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 2:40.7 565
6 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 2:42.3 547
7 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:42.9 540
8 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 2:47.5 490
9 Eliška MazákováEliška Mazáková 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:49.1 473
10 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 2:50.4 459
11 Klaudie GeistováKlaudie Geistová 01 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 2:51.1 452
12 Eliška PřikrylováEliška Přikrylová 02 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 2:59.9 366
13 Aneta DurováAneta Durová 00 ZŠ 1.máje HraniceZŠ 1.máje Hranice 3:16.2 229
14 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 3:43.7 68
15 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 ZŠ 1.máje HraniceZŠ 1.máje Hranice 4:01.6 12
MS Lucie KörnerováLucie Körnerová 01 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 2:35.9 621
Celkem 16 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 00 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 2:53.0 734
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:53.1 733
3 Martin VečerkaMartin Večerka 01 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 3:03.2 633
4 Michal GalusMichal Galus 00 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 3:08.5 583
5 Matěl KaňaMatěl Kaňa 00 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 3:09.7 572
6 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 3:09.9 571
7 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:11.8 553
8 Dominik LiďákDominik Liďák 02 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 3:12.0 551
9 Matěj MacekMatěj Macek 01 ZŠ Edvarda Beneše ŠumperkZŠ Edvarda Beneše Šumperk 3:15.4 521
10 Daniel SkalickýDaniel Skalický 01 ZŠ B. Němcové ZábřehZŠ B. Němcové Zábřeh 3:17.1 506
11 Jakub LadislavJakub Ladislav 01 ZŠ Edvarda Beneše ŠumperkZŠ Edvarda Beneše Šumperk 3:20.5 477
12 Kevin KörnerKevin Körner 02 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 3:23.9 449
13 Matěj GrulichMatěj Grulich 01 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 3:32.2 384
14 Jakub NezvalJakub Nezval 01 Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost... 3:37.1 347
15 Šimon LíznerŠimon Lízner 00 Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost... 3:38.5 337
Celkem 15 závodníků
Běh 2 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karim BoukhatemKarim Boukhatem 00 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 3:08.8 581
2 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 3:09.9 571
3 Michal KunertMichal Kunert 01 ZŠ Olomouc, StupkovaZŠ Olomouc, Stupkova 3:12.4 548
4 David SanetrníkDavid Sanetrník 00 ZŠ Olomouc, StupkovaZŠ Olomouc, Stupkova 3:13.2 541
5 Jakub GodlaJakub Godla 01 Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost... 3:18.9 491
6 Jakub HajtmarJakub Hajtmar 00 ZŠ B. Němcové ZábřehZŠ B. Němcové Zábřeh 3:19.8 483
7 Jáchym MüllerJáchym Müller 00 ZŠ Edvarda Beneše ŠumperkZŠ Edvarda Beneše Šumperk 3:20.3 479
8 David BajerDavid Bajer 01 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 3:21.9 466
9 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 00 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 3:22.3 462
10 Filip HatalaFilip Hatala 01 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 3:24.0 448
11 Daniel ČernýDaniel Černý 01 Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost... 3:27.7 419
12 Štěpán Kreutz Štěpán Kreutz 01 ZŠ B. Němcové ZábřehZŠ B. Němcové Zábřeh 3:28.9 409
13 Dominik MarešDominik Mareš 01 Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost... 3:30.5 397
14 Tomáš LexmaulTomáš Lexmaul 00 ZŠ Olomouc, StupkovaZŠ Olomouc, Stupkova 3:37.1 347
Jakub SmékalJakub Smékal 01 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční DNP
Celkem 15 závodníků
Běh 3 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David SkoumalDavid Skoumal 01 ZŠ B. Němcové ZábřehZŠ B. Němcové Zábřeh 3:09.7 572
2 Matěj KrčMatěj Krč 01 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 3:12.4 548
3 Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka 02 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 3:17.3 505
4 Jaroslav HabermanJaroslav Haberman 00 ZŠ Edvarda Beneše ŠumperkZŠ Edvarda Beneše Šumperk 3:17.9 500
5 Miroslav BrišMiroslav Briš 00 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 3:18.5 494
6 Martin SkopalMartin Skopal 00 ZŠ Edvarda Beneše ŠumperkZŠ Edvarda Beneše Šumperk 3:19.4 487
7 David StaněkDavid Staněk 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:22.3 462
8 Jan ProkopJan Prokop 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 3:23.4 453
9 David PěničkaDavid Pěnička 01 ZŠ B. Němcové ZábřehZŠ B. Němcové Zábřeh 3:23.7 451
10 Michal ZávodnýMichal Závodný 01 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 3:24.7 443
11 Miroslav BukovanMiroslav Bukovan 01 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 3:26.0 432
12 Lukáš GibalaLukáš Gibala 00 ZŠ Olomouc, StupkovaZŠ Olomouc, Stupkova 3:29.7 403
13 Dominik DopitaDominik Dopita 00 Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost... 3:29.9 401
14 Matěj KarasMatěj Karas 01 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 3:36.6 351
15 Petr FraitPetr Frait 01 ZŠ Olomouc, StupkovaZŠ Olomouc, Stupkova 3:37.9 341
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
01 1.70 544
2= Jakub HajtmarJakub Hajtmar
ZŠ B. Němcové ZábřehZŠ B. Němcové Zábřeh
00 1.62 480
2= Jakub LadislavJakub Ladislav
ZŠ Edvarda Beneše ŠumperkZŠ Edvarda Beneše Šumperk
01 1.62 480
4 Filip HatalaFilip Hatala
ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční
01 1.54 419
5 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
00 1.54 419
6= Šimon LíznerŠimon Lízner
Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost...
00 1.50 389
6= Matěl KaňaMatěl Kaňa
ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční
00 1.50 389
8 Dominik LiďákDominik Liďák
ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční
02 1.50 389
9 Petr FraitPetr Frait
ZŠ Olomouc, StupkovaZŠ Olomouc, Stupkova
01 1.50 389
10= Michal GalusMichal Galus
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
00 1.50 389
10= Matěj KarasMatěj Karas
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
01 1.50 389
10= David BajerDavid Bajer
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
01 1.50 389
13= Daniel SkalickýDaniel Skalický
ZŠ B. Němcové ZábřehZŠ B. Němcové Zábřeh
01 1.46 360
13= Jáchym MüllerJáchym Müller
ZŠ Edvarda Beneše ŠumperkZŠ Edvarda Beneše Šumperk
00 1.46 360
15 David SanetrníkDavid Sanetrník
ZŠ Olomouc, StupkovaZŠ Olomouc, Stupkova
00 1.46 360
16 Martin SkopalMartin Skopal
ZŠ Edvarda Beneše ŠumperkZŠ Edvarda Beneše Šumperk
00 1.46 360
17 Tomáš LexmaulTomáš Lexmaul
ZŠ Olomouc, StupkovaZŠ Olomouc, Stupkova
00 1.42 331
18 Daniel ČernýDaniel Černý
Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost...
01 1.38 303
19 Miroslav BukovanMiroslav Bukovan
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
01 1.38 303
20= David PěničkaDavid Pěnička
ZŠ B. Němcové ZábřehZŠ B. Němcové Zábřeh
01 1.38 303
20= Jakub SehnálekJakub Sehnálek
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
00 1.38 303
MS Jakub SmékalJakub Smékal
ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční
01 1.34 276
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
02 1.52 644
1 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov
00 1.52 644
3 Klaudie GeistováKlaudie Geistová
ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční
01 1.44 555
4= Nikola DvorskáNikola Dvorská
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
00 1.40 512
4= Monika DvořákováMonika Dvořáková
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
00 1.40 512
6 Kateřina HájkováKateřina Hájková
ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční
02 1.36 470
7= Eliška MazákováEliška Mazáková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 1.32 429
7= Martina DrásalováMartina Drásalová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 1.32 429
7= Aneta DurováAneta Durová
ZŠ 1.máje HraniceZŠ 1.máje Hranice
00 1.32 429
10 Adéla ŠebíkováAdéla Šebíková
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
00 1.28 389
11 Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová
Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov
01 1.24 350
12= Kateřina DostalíkováKateřina Dostalíková
Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov
01 1.16 275
12= Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová
ZŠ 1.máje HraniceZŠ 1.máje Hranice
00 1.16 275
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
02 5.48 477
2 Karim BoukhatemKarim Boukhatem
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
00 5.35 451
3 Jakub NezvalJakub Nezval
Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost...
01 5.32 445
4 David SkoumalDavid Skoumal
ZŠ B. Němcové ZábřehZŠ B. Němcové Zábřeh
01 4.98 378
5 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
01 4.87 358
6 Matěj GrulichMatěj Grulich
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
01 4.73 332
7 Lukáš GibalaLukáš Gibala
ZŠ Olomouc, StupkovaZŠ Olomouc, Stupkova
00 4.71 328
8 Dominik MarešDominik Mareš
Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost...
01 4.69 324
9 Jaroslav HabermanJaroslav Haberman
ZŠ Edvarda Beneše ŠumperkZŠ Edvarda Beneše Šumperk
00 4.60 308
10 Michal KunertMichal Kunert
ZŠ Olomouc, StupkovaZŠ Olomouc, Stupkova
01 4.58 304
11 Martin VečerkaMartin Večerka
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
01 4.40 273
12 Matěj MacekMatěj Macek
ZŠ Edvarda Beneše ŠumperkZŠ Edvarda Beneše Šumperk
01 4.39 271
13 Dominik DopitaDominik Dopita
Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost...
00 4.39 271
14 Miroslav BrišMiroslav Briš
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
00 4.35 264
15 Matěj KrčMatěj Krč
ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční
01 4.34 262
16 Kevin KörnerKevin Körner
ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční
02 4.27 250
17 Štěpán Kreutz Štěpán Kreutz
ZŠ B. Němcové ZábřehZŠ B. Němcové Zábřeh
01 4.14 229
18 Michal ZávodnýMichal Závodný
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
01 4.11 224
19 Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
02 3.59 143
MS Vojtěch DobešVojtěch Dobeš
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 5.31 443
MS Jan ProkopJan Prokop
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
01 5.05 392
MS Jakub GodlaJakub Godla
Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost...
01 4.54 297
MS David StaněkDavid Staněk
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 4.40 273
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov
01 4.76 495
2 Veronika KuželováVeronika Kuželová
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
00 4.72 485
3 Simona KotrláSimona Kotrlá
ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční
01 4.58 448
4 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
02 4.52 433
5 Aneta KuželováAneta Kuželová
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
00 4.51 431
6 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová
ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční
02 4.48 423
7 Martina KrejčíMartina Krejčí
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 4.43 411
8 Marie SchubertováMarie Schubertová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 4.42 408
9 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková
ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční
01 4.27 371
10 Julie ValouchováJulie Valouchová
Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov
01 4.04 317
11 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová
ZŠ 1.máje HraniceZŠ 1.máje Hranice
00 3.90 285
12 Veronika BudařováVeronika Budařová
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
01 3.78 259
13 Marie HéderváriMarie Hédervári
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
01 3.62 225
14 Adéla ŽákovskáAdéla Žákovská
ZŠ 1.máje HraniceZŠ 1.máje Hranice
01 3.53 206
15 Eliška PřikrylováEliška Přikrylová
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
02 3.49 198
MS Kateřina KorgerováKateřina Korgerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 4.38 398
MS Lucie KörnerováLucie Körnerová
ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční
01 3.20 142
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika KuželováVeronika Kuželová
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
00 08.90 458
2 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov
00 08.65 441
3 Aneta KuželováAneta Kuželová
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
00 08.59 438
4 Nikola DvorskáNikola Dvorská
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
00 08.06 403
5 Klaudie GeistováKlaudie Geistová
ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční
01 07.77 385
6 Adéla ŽákovskáAdéla Žákovská
ZŠ 1.máje HraniceZŠ 1.máje Hranice
01 07.59 373
7 Martina KrejčíMartina Krejčí
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 07.40 361
8 Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová
Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov
01 06.97 333
9 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov
01 06.94 331
10 Marie HéderváriMarie Hédervári
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
01 06.80 322
11 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková
ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční
01 06.42 298
12 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
02 06.39 296
13 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová
ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční
02 06.35 294
14 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová
ZŠ 1.máje HraniceZŠ 1.máje Hranice
00 06.05 274
15 Veronika BudařováVeronika Budařová
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
01 05.77 257
16 Marie SchubertováMarie Schubertová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 04.68 188
MS Kateřina KorgerováKateřina Korgerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 07.82 388
MS Lucie KörnerováLucie Körnerová
ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční
01 06.98 334
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel ČernýDaniel Černý
Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost...
01 11.49 575
2 Samuel LawsonSamuel Lawson
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
02 11.19 557
3 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
01 10.69 527
4 Jakub HajtmarJakub Hajtmar
ZŠ B. Němcové ZábřehZŠ B. Němcové Zábřeh
00 10.56 519
5 Jakub NezvalJakub Nezval
Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost...
01 09.95 483
6 Martin SkopalMartin Skopal
ZŠ Edvarda Beneše ŠumperkZŠ Edvarda Beneše Šumperk
00 09.77 472
7 Filip HatalaFilip Hatala
ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční
01 09.66 465
8 Martin VečerkaMartin Večerka
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
01 09.55 459
9 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
01 09.50 456
10 David PěničkaDavid Pěnička
ZŠ B. Němcové ZábřehZŠ B. Němcové Zábřeh
01 09.43 451
11 Jaroslav HabermanJaroslav Haberman
ZŠ Edvarda Beneše ŠumperkZŠ Edvarda Beneše Šumperk
00 09.38 448
12 Tomáš LexmaulTomáš Lexmaul
ZŠ Olomouc, StupkovaZŠ Olomouc, Stupkova
00 09.34 446
13 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
00 09.22 439
14 Kevin KörnerKevin Körner
ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční
02 08.97 424
15 Jakub LadislavJakub Ladislav
ZŠ Edvarda Beneše ŠumperkZŠ Edvarda Beneše Šumperk
01 08.90 420
16 Matěj GrulichMatěj Grulich
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
01 08.62 403
17 Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
02 08.42 391
18 Petr FraitPetr Frait
ZŠ Olomouc, StupkovaZŠ Olomouc, Stupkova
01 08.29 384
19 Miroslav BrišMiroslav Briš
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
00 08.29 384
20 Dominik MarešDominik Mareš
Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost...
01 08.18 377
21 Jakub SehnálekJakub Sehnálek
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
00 08.10 372
22 Lukáš GibalaLukáš Gibala
ZŠ Olomouc, StupkovaZŠ Olomouc, Stupkova
00 07.76 352
23 Dominik LiďákDominik Liďák
ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční
02 07.39 330
Celkem 23 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žáci (Finále)

Finále (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David BajerDavid Bajer
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
01 77.41 547
2 Daniel SkalickýDaniel Skalický
ZŠ B. Němcové ZábřehZŠ B. Němcové Zábřeh
01 67.92 463
3 Michal GalusMichal Galus
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
00 66.59 451
4 Jáchym MüllerJáchym Müller
ZŠ Edvarda Beneše ŠumperkZŠ Edvarda Beneše Šumperk
00 63.47 424
5 Michal KunertMichal Kunert
ZŠ Olomouc, StupkovaZŠ Olomouc, Stupkova
01 60.65 399
6 Matěj KrčMatěj Krč
ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční
01 59.47 389
7 Matěl KaňaMatěl Kaňa
ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční
00 56.26 361
8 Dominik DopitaDominik Dopita
Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost...
00 55.46 354
9 Šimon LíznerŠimon Lízner
Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost...
00 52.36 328
10 Matěj MacekMatěj Macek
ZŠ Edvarda Beneše ŠumperkZŠ Edvarda Beneše Šumperk
01 51.26 319
11 David SanetrníkDavid Sanetrník
ZŠ Olomouc, StupkovaZŠ Olomouc, Stupkova
00 50.91 316
12 Karim BoukhatemKarim Boukhatem
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
00 50.79 315
13 Matěj KarasMatěj Karas
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
01 47.41 286
14 Štěpán Kreutz Štěpán Kreutz
ZŠ B. Němcové ZábřehZŠ B. Němcové Zábřeh
01 45.84 273
15 Miroslav BukovanMiroslav Bukovan
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
01 44.71 263
16 Michal ZávodnýMichal Závodný
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
01 39.23 218
17 David SkoumalDavid Skoumal
ZŠ B. Němcové ZábřehZŠ B. Němcové Zábřeh
01 33.82 174
MS Vojtěch DobešVojtěch Dobeš
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 59.10 386
MS Jakub SmékalJakub Smékal
ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční
01 58.35 379
MS Jan ProkopJan Prokop
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
01 53.22 335
MS Jakub GodlaJakub Godla
Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost...
01 51.77 323
MS David StaněkDavid Staněk
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 39.82 223
Celkem 22 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
02 63.50 651
2 Eliška MazákováEliška Mazáková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 51.36 496
3 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová
ZŠ 1.máje HraniceZŠ 1.máje Hranice
00 42.57 387
4 Monika DvořákováMonika Dvořáková
ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov
00 39.71 352
5 Julie ValouchováJulie Valouchová
Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov
01 38.59 338
6 Kateřina HájkováKateřina Hájková
ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční
02 37.43 324
7 Adéla ŠebíkováAdéla Šebíková
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
00 36.59 314
8 Simona KotrláSimona Kotrlá
ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční
01 36.32 311
9 Kateřina DostalíkováKateřina Dostalíková
Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov
01 34.10 284
10 Martina DrásalováMartina Drásalová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 31.10 248
11 Aneta DurováAneta Durová
ZŠ 1.máje HraniceZŠ 1.máje Hranice
00 27.28 203
12 Eliška PřikrylováEliška Přikrylová
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
02 16.35 81
Celkem 12 závodníků
Čtyřboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2331
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2293
3 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2106
4 Jakub NezvalJakub Nezval 01 Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost... 2034
5 Jakub HajtmarJakub Hajtmar 00 ZŠ B. Němcové ZábřehZŠ B. Němcové Zábřeh 2010
6 Karim BoukhatemKarim Boukhatem 00 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2009
Michal GalusMichal Galus 00 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2009
8 Jakub LadislavJakub Ladislav 01 ZŠ Edvarda Beneše ŠumperkZŠ Edvarda Beneše Šumperk 2002
9 David BajerDavid Bajer 01 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 1905
10 Martin SkopalMartin Skopal 00 ZŠ Edvarda Beneše ŠumperkZŠ Edvarda Beneše Šumperk 1890
11 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 00 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 1853
12 Martin VečerkaMartin Večerka 01 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 1835
13 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 00 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 1798
14 Lukáš GibalaLukáš Gibala 00 ZŠ Olomouc, StupkovaZŠ Olomouc, Stupkova 1783
Daniel SkalickýDaniel Skalický 01 ZŠ B. Němcové ZábřehZŠ B. Němcové Zábřeh 1783
16 Michal KunertMichal Kunert 01 ZŠ Olomouc, StupkovaZŠ Olomouc, Stupkova 1738
17 Filip HatalaFilip Hatala 01 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 1735
18 Matěl KaňaMatěl Kaňa 00 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 1733
19 Miroslav BrišMiroslav Briš 00 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 1710
20 Dominik LiďákDominik Liďák 02 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 1701
21 Daniel ČernýDaniel Černý 01 Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost... 1695
22 Jáchym MüllerJáchym Müller 00 ZŠ Edvarda Beneše ŠumperkZŠ Edvarda Beneše Šumperk 1676
23 Matěj KrčMatěj Krč 01 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 1661
24 Kevin KörnerKevin Körner 02 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 1654
25 Jaroslav HabermanJaroslav Haberman 00 ZŠ Edvarda Beneše ŠumperkZŠ Edvarda Beneše Šumperk 1652
26 Petr FraitPetr Frait 01 ZŠ Olomouc, StupkovaZŠ Olomouc, Stupkova 1651
27 David PěničkaDavid Pěnička 01 ZŠ B. Němcové ZábřehZŠ B. Němcové Zábřeh 1646
28 Matěj GrulichMatěj Grulich 01 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 1636
29 David SkoumalDavid Skoumal 01 ZŠ B. Němcové ZábřehZŠ B. Němcové Zábřeh 1592
30 David SanetrníkDavid Sanetrník 00 ZŠ Olomouc, StupkovaZŠ Olomouc, Stupkova 1569
31 Dominik MarešDominik Mareš 01 Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost... 1566
32 Dominik DopitaDominik Dopita 00 Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost... 1551
33 Tomáš LexmaulTomáš Lexmaul 00 ZŠ Olomouc, StupkovaZŠ Olomouc, Stupkova 1530
34 Matěj KarasMatěj Karas 01 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 1499
35 Šimon LíznerŠimon Lízner 00 Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost... 1488
36 Matěj MacekMatěj Macek 01 ZŠ Edvarda Beneše ŠumperkZŠ Edvarda Beneše Šumperk 1475
37 Miroslav BukovanMiroslav Bukovan 01 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 1437
38 Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka 02 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 1415
39 Michal ZávodnýMichal Závodný 01 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 1374
40 Štěpán Kreutz Štěpán Kreutz 01 ZŠ B. Němcové ZábřehZŠ B. Němcové Zábřeh 1129
MS Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1965
MS Jan ProkopJan Prokop 01 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 1820
MS Jakub GodlaJakub Godla 01 Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost... 1537
MS David StaněkDavid Staněk 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1369
MS Jakub SmékalJakub Smékal 01 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 0942
Celkem 45 závodníků
Čtyřboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 2471
2 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 2224
3 Klaudie GeistováKlaudie Geistová 01 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 2113
4 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 2081
5 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 2007
6 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 1975
7 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 1947
8 Eliška MazákováEliška Mazáková 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1929
9 Veronika KuželováVeronika Kuželová 00 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 1910
10 Aneta KuželováAneta Kuželová 00 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 1889
11 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 1878
12 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 1869
13 Martina KrejčíMartina Krejčí 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1867
14 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1799
15 Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová 01 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 1795
16 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1753
17 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 1750
18 Monika DvořákováMonika Dvořáková 00 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 1650
19 Julie ValouchováJulie Valouchová 01 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 1619
20 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 1398
21 Kateřina DostalíkováKateřina Dostalíková 01 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 1329
22 Marie HéderváriMarie Hédervári 01 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 1327
23 Aneta DurováAneta Durová 00 ZŠ 1.máje HraniceZŠ 1.máje Hranice 1299
24 Adéla ŠebíkováAdéla Šebíková 00 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 1289
25 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová 00 ZŠ 1.máje HraniceZŠ 1.máje Hranice 1264
26 Adéla ŽákovskáAdéla Žákovská 01 ZŠ 1.máje HraniceZŠ 1.máje Hranice 1185
27 Eliška PřikrylováEliška Přikrylová 02 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0921
28 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 ZŠ 1.máje HraniceZŠ 1.máje Hranice 0674
MS Lucie KörnerováLucie Körnerová 01 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 1673
MS Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1478
Celkem 30 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HEYOL HEYOL 00 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 8739
2 VEDLPR VEDLPR 00 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 7303
3 BENES BENES 00 ZŠ Edvarda Beneše ŠumperkZŠ Edvarda Beneše Šumperk 7220
4 NEMEC NEMEC 00 ZŠ B. Němcové ZábřehZŠ B. Němcové Zábřeh 7031
5 RGPRO RGPRO 00 Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovReálné gymnázium a ZŠ Prost... 6846
6 SLUNE SLUNE 00 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 6830
7 STUOL STUOL 00 ZŠ Olomouc, StupkovaZŠ Olomouc, Stupkova 6741
8 ZELPRO ZELPRO 00 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 6286
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZELPRO ZELPRO 00 ZŠ J. Železného ProstějovZŠ J. Železného Prostějov 8148
2 SLUNE SLUNE 00 ZŠ Šumperk, SlunečníZŠ Šumperk, Sluneční 8042
3 GYMNA GYMNA 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 7348
4 SKOPR SKOPR 00 Gymnázium Jakuba Škody PřerovGymnázium Jakuba Škody Přerov 7245
5 VEDLPR VEDLPR 00 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 6238
6 MAJEHR MAJEHR 00 ZŠ 1.máje HraniceZŠ 1.máje Hranice 4422
Celkem 6 závodníků