výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo společného KP PA a KH kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ústí nad Orlicí (5. 6. 2016)

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 5.6.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 22.24 11.00
2 Jiří MachekJiří Machek 98 AC PardubiceAC Pardubice 22.78 9.00
3 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 23.11 8.00
4 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 23.31 7.00
MB Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 21.99
Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka 97 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Jakub RaabeJakub Raabe 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 5.6.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 23.89 6.00
2 Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 98 AC PardubiceAC Pardubice 25.24 5.00
3 František JiroušekFrantišek Jiroušek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 25.45 4.00
MB Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 25.30
Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 AC PardubiceAC Pardubice 23.30 11.00
2 Martin ŽenkaMartin Ženka 00 AC PardubiceAC Pardubice 24.18 9.00
3 David JanouchDavid Janouch 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 25.49 8.00
4 Michal ŘíhaMichal Říha 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 26.21 7.00
5 Jan JindraJan Jindra 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 26.49 6.00
Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner 00 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.6.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 26.28 9.00
2 Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 27.93 6.00
3 Natálie DachovskáNatálie Dachovská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.91 4.00
4 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 29.23 3.00
5 Monika ProuzováMonika Prouzová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 30.23 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 25.79 11.00
2 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 27.29 8.00
3 Adéla KolkováAdéla Kolková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 27.81 7.00
4 Petra ČerenkováPetra Čerenková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.29 5.00
MB Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 27.40
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 26.37 11.00
2 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 27.14 9.00
3 Sabina UžachovováSabina Užachovová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 27.73 8.00
4 Karolína BartošováKarolína Bartošová 01 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 30.10 1.00
5 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 30.37
Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 5.6.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NovákováVeronika Nováková 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 29.35 5.00
2 Jana MalíkováJana Malíková 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 29.78 3.00
3 Nela KozákováNela Kozáková 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 30.09 2.00
4 Tereza PoledníkováTereza Poledníková 00 AK SlatiňanyAK Slatiňany 30.92
Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNS
Tereza VavřinováTereza Vavřinová 01 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 5.6.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 01 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 28.57 7.00
2 Kristýna ČermákováKristýna Čermáková 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 28.83 6.00
3 Ester KvirencováEster Kvirencová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 29.74 4.00
4 Adéla JurováAdéla Jurová 01 AK SlatiňanyAK Slatiňany 33.69
MB Nela LonerováNela Lonerová 00 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 29.02
Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNS
Celkem 6 závodníků