Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen

Praha - Děkanka (12. 6. 2016)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 12.6.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MusilJan Musil 00 AK MostAK Most 11.38
2 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.52
3 Lukáš PeremskýLukáš Peremský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.67
4 Michal UrbanMichal Urban 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.95
5 Jan DeckerJan Decker 95 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 12.40
MB Jiří GerhardtJiří Gerhardt 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠístekMichal Šístek 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.25
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 11.37
3 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.47
4 Aldo ProzrAldo Prozr 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.69
5 Jakub SoučekJakub Souček 98 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.14
Jan ŠubaJan Šuba 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PetříkPavel Petřík 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.46
2 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 AK MostAK Most 11.70
3 Radek StehnoRadek Stehno 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.74
4 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 AK MostAK Most 12.21
5 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 12.72
Ondřej VápeníkOndřej Vápeník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 12.6.2016) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.95
2 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 11.51
3 Ondřej GrimOndřej Grim 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.78
4 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.83
5 Karel BernášekKarel Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.86
Dominik ŠimekDominik Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DQ
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 12.6.2016) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.88 11.00
2 Michal ŠístekMichal Šístek 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.12 9.00
3 Jan MusilJan Musil 00 AK MostAK Most 11.32 8.00
4 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 11.36 7.00
5 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.38 6.00
6 Pavel PetříkPavel Petřík 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.41 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 AK MostAK Most 11.47 4.00
2 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 11.48 3.00
3 Aldo ProzrAldo Prozr 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.60 2.00
4 Radek StehnoRadek Stehno 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.95 1.00
Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Lukáš PeremskýLukáš Peremský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.06
2 Hana CaisováHana Caisová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 13.13
3 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 13.23
4 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.47
5 Dominika RybářováDominika Rybářová 98 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 14.01
6 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.37
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.86
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.36
3 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.39
4 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 14.10
5 Tereza ViplerováTereza Viplerová 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 14.96
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.57
2 Adéla ChramcováAdéla Chramcová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13.15
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 13.24
4 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.36
5 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.64
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 12.6.2016) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MalířováKristýna Malířová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 12.65
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.88
3 Julie VosykováJulie Vosyková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.27
4 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.49
5 Anna Marie DzivjakováAnna Marie Dzivjaková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 15.40
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (ne, 12.6.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BorovskáMichaela Borovská 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.67
2 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.79
3 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.30
4 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.67
5 Tereza OpavováTereza Opavová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 14.85
MB Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 13.18
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 12.6.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.67 11.00
2 Kristýna MalířováKristýna Malířová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 12.70 9.00
3 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.88 8.00
4 Michaela BorovskáMichaela Borovská 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.90 7.00
5 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.94 6.00
6 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.06 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.01 4.00
2 Hana CaisováHana Caisová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 13.15 3.00
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 13.30 2.00
4 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 13.39 1.00
5 Adéla ChramcováAdéla Chramcová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13.45
6 Julie VosykováJulie Vosyková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.76
Celkem 6 závodníků