výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pohár rozhlasu - krajské finále pro Liberecký kraj

Turnov (26. - 26. 5. 2016)

60 m - Žáci (Finále)

Finále 1 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BílýJan Bílý 01 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 07.80 619
2 Filip CulekFilip Culek 00 ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská 07.92 583
3 Vojtěch DošlíkVojtěch Došlík 00 ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 08.05 545
4 Petr FliegerPetr Flieger 00 ZŠ Česká Lípa LadaZŠ Česká Lípa Lada 08.34 465
5 Václav HádekVáclav Hádek 02 2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká 08.44 439
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav HronJaroslav Hron 00 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 07.56 694
2 Ondřej HeinlOndřej Heinl 01 ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 07.74 637
3 Daniel HůlaDaniel Hůla 01 ZŠ Česká Lípa LadaZŠ Česká Lípa Lada 07.83 610
4 Jakub JandaJakub Janda 01 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 08.03 551
5 Vojtěch HavelVojtěch Havel 01 ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská 08.31 473
6 Jiří KohoutJiří Kohout 00 ZŠ ZákupyZŠ Zákupy 08.53 416
Celkem 6 závodníků
Finále 3 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 01 ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického 07.52 706
2 Michal NykrínMichal Nykrín 01 ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 07.82 613
3 Jan PolákJan Polák 00 ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického 07.89 592
4 Daniel MissbachDaniel Missbach 02 ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 07.91 586
5 Patrik MrnkaPatrik Mrnka 00 ZŠ Česká Lípa LadaZŠ Česká Lípa Lada 08.06 542
6 Jan MalinovskýJan Malinovský 00 ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 08.27 484
Celkem 6 závodníků
Finále 4 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek ŠefčíkRadek Šefčík 00 ZŠ ZákupyZŠ Zákupy 07.61 678
2 Jakub DemelJakub Demel 01 ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického 07.67 659
3 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská 07.70 650
4 Adam VrablicAdam Vrablic 02 ZŠ ZákupyZŠ Zákupy 07.98 565
5 Martin ŠtofiraMartin Štofira 02 2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká 08.10 531
6 Adam VacekAdam Vacek 00 ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 08.12 525
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále 1 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ČernákMichal Černák 03 ZŠ Jablonec n/N MozartovaZŠ Jablonec n/N Mozartova 07.78 625
2 Jakub FlesnerJakub Flesner 02 ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického 08.23 495
3 Martin BeldaMartin Belda 02 ZŠ TanvaldZŠ Tanvald 08.24 492
4 Damián HrnčířDamián Hrnčíř 02 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 08.85 338
5 Daniel BuštaDaniel Bušta 02 ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí 08.87 333
Adam GalbavýAdam Galbavý 02 ZŠ TanvaldZŠ Tanvald DNS
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav KochánekJaroslav Kochánek 03 ZŠ Jablonec n/N MozartovaZŠ Jablonec n/N Mozartova 08.03 551
2 Adam KadlecAdam Kadlec 02 ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 08.21 500
3 David KumstaDavid Kumsta 02 ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 08.31 473
4 Patrik Löffler Patrik Löffler 04 ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického 08.35 462
5 Vít HušekVít Hušek 02 ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 08.42 444
6 Kryštof KonrádKryštof Konrád 03 ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák 08.59 401
Celkem 6 závodníků
Finále 3 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 02 ZŠ TanvaldZŠ Tanvald 08.07 540
2 Jakub PlatilJakub Platil 02 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 08.24 492
3 Kristián PokornýKristián Pokorný 03 ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák 08.28 481
4 Michal LojínMichal Lojín 03 ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí 08.72 369
5 Roman PrincRoman Princ 04 ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 08.73 366
6 Ondřej MedekOndřej Medek 02 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 08.93 320
Celkem 6 závodníků
Finále 4 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RusMatěj Rus 03 ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák 08.08 537
2 Lukáš ZoulLukáš Zoul 02 ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí 08.19 506
3 Ondřej ŠolcOndřej Šolc 02 ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 08.33 468
4 Jan ReisiegelJan Reisiegel 02 ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického 08.38 454
5 Lukáš ŽampachLukáš Žampach 03 ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 08.97 311
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BradováNikola Bradová 00 ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 08.23 779
2 Štěpánka DonátováŠtěpánka Donátová 02 ZŠ DoksyZŠ Doksy 08.75 632
3 Marie HanzlováMarie Hanzlová 01 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 08.84 608
4 Monika FridrichováMonika Fridrichová 01 ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí 08.95 579
5 Kateřina HouhováKateřina Houhová 01 ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák 09.30 492
6 Natálie DozorcováNatálie Dozorcová 01 ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí 09.44 458
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 02 ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 08.14 806
2 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí 08.41 726
3 Hana KouckáHana Koucká 00 ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 08.60 673
4 Pavlína CharuzováPavlína Charuzová 01 ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská 08.83 610
5 Natálie NožičkováNatálie Nožičková 02 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 09.12 536
6 Pavlína MelichnováPavlína Melichnová 02 ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák 09.48 449
Celkem 6 závodníků
Finále 3 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠevčíkováAnna Ševčíková 01 ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská 08.46 712
2 Renata TrejbalováRenata Trejbalová 01 ZŠ StudenecZŠ Studenec 08.60 673
3 Veronika Šimůnková Veronika Šimůnková 01 ZŠ StudenecZŠ Studenec 08.81 616
4 Eliška PodroužkováEliška Podroužková 01 ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák 09.00 566
5 Michaela PecoldováMichaela Pecoldová 02 ZŠ DoksyZŠ Doksy 09.03 558
6 Adéla ŠmolováAdéla Šmolová 01 ZŠ DoksyZŠ Doksy 09.33 484
Celkem 6 závodníků
Finále 4 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZikmundováAdéla Zikmundová 01 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 08.13 809
2 Leona VokálováLeona Vokálová 01 ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 08.20 788
3 Bětka VeličkováBětka Veličková 01 ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 08.47 709
4 Aneta UbryAneta Ubry 01 ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská 08.79 621
5 Barbora VanclováBarbora Vanclová 02 ZŠ StudenecZŠ Studenec 08.84 608
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále 1 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie BlažkováViktorie Blažková 02 ZŠ Jablonec n/N PivovarskáZŠ Jablonec n/N Pivovarská 09.05 553
2 Markéta FrkováMarkéta Frková 02 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 09.09 543
3 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 09.37 475
4 Eliška CoufalováEliška Coufalová 03 ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská 09.50 444
5 Adéla DorničákováAdéla Dorničáková 03 ZŠ Jablonec n/N PivovarskáZŠ Jablonec n/N Pivovarská 09.62 417
6 Lucie AdamováLucie Adamová 02 ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská 09.81 376
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Diana CholeskáDiana Choleská 04 ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 08.78 624
2 Bára HudrlíkováBára Hudrlíková 04 ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 08.80 618
3 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 08.87 600
4 Veronika GünterováVeronika Günterová 03 ZŠ Nový Bor U lesaZŠ Nový Bor U lesa 08.92 587
5 Klára HájkováKlára Hájková 02 ZŠ Nový Bor U lesaZŠ Nový Bor U lesa 09.31 489
6 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 09.88 361
Celkem 6 závodníků
Finále 3 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká 08.25 773
2 Gábina MasaříkováGábina Masaříková 02 ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 08.59 676
3 Viki NovotnáViki Novotná 02 ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 08.80 618
4 Bára KučerováBára Kučerová 04 ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 09.02 561
5 Tereza PokornáTereza Pokorná 02 2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká 09.34 482
6 Markéta KopeckáMarkéta Kopecká 03 ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská 09.47 451
Celkem 6 závodníků
Finále 4 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 08.11 815
2 Barbora VelíškováBarbora Velíšková 02 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 08.93 584
3 Anna TymešováAnna Tymešová 02 ZŠ Nový Bor U lesaZŠ Nový Bor U lesa 09.18 521
4 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 09.22 511
5 Alice VackováAlice Vacková 03 ZŠ Jablonec n/N PivovarskáZŠ Jablonec n/N Pivovarská 09.38 472
Františka RappováFrantiška Rappová 03 2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká DNS
Celkem 6 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále 1 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina FořtováMartina Fořtová 02 2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká 1:45.15 749
2 Gábina MasaříkováGábina Masaříková 02 ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 1:48.36 694
3 Bára KučerováBára Kučerová 04 ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 1:54.18 598
4 Janka ProcházkováJanka Procházková 02 ZŠ Nový Bor U lesaZŠ Nový Bor U lesa 1:55.11 583
5 Nela PůbalováNela Půbalová 04 ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská 2:00.32 504
6 Lucie PeukertováLucie Peukertová 03 ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská 2:00.40 503
7 Sára CharvátováSára Charvátová 04 ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 2:00.64 499
8 Anna OklamčákováAnna Oklamčáková 03 ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 2:00.91 495
9 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 2:02.70 470
10 Eliška KohlerováEliška Kohlerová 03 ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 2:04.02 451
11 Veronika ChlumskáVeronika Chlumská 02 ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská 2:05.90 425
12 Markéta HorákováMarkéta Horáková 02 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 2:08.53 390
13 Sophia HellerováSophia Hellerová 02 ZŠ Jablonec n/N PivovarskáZŠ Jablonec n/N Pivovarská 2:17.04 287
Celkem 13 závodníků
Finále 2 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 1:51.15 647
2 Anna RydvalováAnna Rydvalová 02 ZŠ Jablonec n/N PivovarskáZŠ Jablonec n/N Pivovarská 1:54.05 600
3 Julie ZárybnickáJulie Zárybnická 03 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 1:54.41 594
4 Anna TymešováAnna Tymešová 02 ZŠ Nový Bor U lesaZŠ Nový Bor U lesa 1:54.73 589
5 Marie RysulováMarie Rysulová 02 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 1:55.24 581
6 Renata ZnamenáčkováRenata Znamenáčková 02 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 1:55.56 576
7 Anna SchwarzováAnna Schwarzová 02 2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká 1:57.04 553
8 Anežka VavračováAnežka Vavračová 02 ZŠ Jablonec n/N PivovarskáZŠ Jablonec n/N Pivovarská 2:00.33 504
9 Tereza RumlenováTereza Rumlenová 04 ZŠ Nový Bor U lesaZŠ Nový Bor U lesa 2:08.28 394
Lucie StrnádkováLucie Strnádková 02 ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie BělinováNatálie Bělinová 00 ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 2:22.41 791
2 Tereza ChrástováTereza Chrástová 02 ZŠ StudenecZŠ Studenec 2:40.33 569
3 Simona BuštováSimona Buštová 02 ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí 2:41.67 554
4 Hana KouckáHana Koucká 00 ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 2:42.21 548
5 Monika FridrichováMonika Fridrichová 01 ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí 2:43.99 528
6 Barbora BurešováBarbora Burešová 02 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 2:45.48 512
7 Magdaléna BergerováMagdaléna Bergerová 01 ZŠ StudenecZŠ Studenec 2:46.73 498
8 Nikol HudíkováNikol Hudíková 01 ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák 2:54.31 420
9 Magdaléna HrnčířováMagdaléna Hrnčířová 00 ZŠ StudenecZŠ Studenec 2:55.07 412
10 Adéla FolprechtováAdéla Folprechtová 01 ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská 2:58.33 381
11 Kateřina HolečkováKateřina Holečková 00 ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská 2:59.05 374
Natálie NožičkováNatálie Nožičková 02 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov DNS
Celkem 12 závodníků
Finále 2 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominika StránskáDominika Stránská 00 ZŠ DoksyZŠ Doksy 2:31.62 673
2 Veronika StrnádkováVeronika Strnádková 01 ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 2:42.81 541
3 Natálie KřemenováNatálie Křemenová 01 ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 2:44.08 527
4 Vanesa PetříčkováVanesa Petříčková 01 ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 2:48.27 482
5 Michaela PecoldováMichaela Pecoldová 02 ZŠ DoksyZŠ Doksy 2:51.29 450
6 Petra PavlíkováPetra Pavlíková 01 ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák 2:51.58 447
7 Adéla ŠmolováAdéla Šmolová 01 ZŠ DoksyZŠ Doksy 2:53.63 427
8 Kristýna SuchánkováKristýna Suchánková 01 ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 2:56.90 395
9 Simona VykoukalováSimona Vykoukalová 02 ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská 2:57.24 391
10 Eliška ZamrazilováEliška Zamrazilová 02 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 3:30.98 131
11 Barbora VysušilováBarbora Vysušilová 01 ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák 3:57.58 21
Adéla KovačováAdéla Kovačová 00 ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí DNS
Celkem 12 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále 1 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin BeldaMartin Belda 02 ZŠ TanvaldZŠ Tanvald 3:03.99 626
2 Daniel BuštaDaniel Bušta 02 ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí 3:04.90 617
3 Martin JedličkaMartin Jedlička 03 ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák 3:05.59 611
4 Vít HušekVít Hušek 02 ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 3:08.39 584
5 Jakub PlánekJakub Plánek 02 ZŠ TanvaldZŠ Tanvald 3:12.06 551
6 Vojtěch BeníčekVojtěch Beníček 04 ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického 3:17.67 502
7 Ondřej LinkaOndřej Linka 02 ZŠ Jablonec n/N MozartovaZŠ Jablonec n/N Mozartova 3:18.37 496
8 Adam KubíkAdam Kubík 04 ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 3:26.85 425
9 Vojtěch LinhartVojtěch Linhart 03 ZŠ Jablonec n/N MozartovaZŠ Jablonec n/N Mozartova 3:27.88 417
10 Jiří KettnerJiří Kettner 02 ZŠ TanvaldZŠ Tanvald 3:38.21 339
11 Martin KošťálMartin Košťál 02 ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického 3:51.04 253
12 Dominik MoravecDominik Moravec 02 ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí 3:53.49 237
Celkem 12 závodníků
Finále 2 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 02 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 2:59.46 670
2 Patrik ŠálekPatrik Šálek 02 ZŠ Jablonec n/N MozartovaZŠ Jablonec n/N Mozartova 3:06.34 603
3 Lukáš ZoulLukáš Zoul 02 ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí 3:09.33 576
4 Lukáš VitebskýLukáš Vitebský 03 ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 3:09.83 571
5 Jan ReisiegelJan Reisiegel 02 ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického 3:13.92 534
6 Nick RyšánekNick Ryšánek 02 ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 3:15.36 522
7 Matouš VolekMatouš Volek 03 ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák 3:16.63 511
8 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 3:20.07 481
9 David VyčítalDavid Vyčítal 03 ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 3:20.46 478
10 Filip ZounekFilip Zounek 03 ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 3:21.23 471
11 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 3:27.95 417
12 Michal TreglerMichal Tregler 03 ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák 3:31.03 393
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále 1 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš AdamecLukáš Adamec 01 2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká 4:43.1 661
2 Martin AdamecMartin Adamec 01 2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká 4:44.3 653
3 Matyáš DavidMatyáš David 01 ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 4:44.85 650
4 Míša HetsyanynMíša Hetsyanyn 00 ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 4:49.04 624
5 Kolja HetsyanynKolja Hetsyanyn 00 ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 4:56.77 578
6 Daniel ČížDaniel Číž 99 ZŠ ZákupyZŠ Zákupy 4:58.46 569
7 Štěpán MachačŠtěpán Machač 01 ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 4:59.99 560
8 Filip BrázdilFilip Brázdil 02 ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská 5:02.78 544
9 Matěj JavůrekMatěj Javůrek 00 ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 5:16.99 466
10 Jakub JanoušekJakub Janoušek 00 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 5:23.15 434
11 Jakub JandaJakub Janda 01 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 6:00.7 261
Celkem 11 závodníků
Finále 2 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ŘehákJakub Řehák 00 ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického 5:01.37 552
2 Patrik MrnkaPatrik Mrnka 00 ZŠ Česká Lípa LadaZŠ Česká Lípa Lada 5:02.08 548
3 Michal PavičMichal Pavič 01 ZŠ ZákupyZŠ Zákupy 5:03.90 537
4 Denis PitroDenis Pitro 00 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 5:06.41 523
5 Marián ValešMarián Valeš 01 ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 5:06.76 521
6 Jiří ZemanJiří Zeman 01 ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického 5:09.06 509
7 Tomáš RothTomáš Roth 00 ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská 5:10.54 501
8 Patrik VersbachPatrik Versbach 01 ZŠ ZákupyZŠ Zákupy 5:17.15 465
9 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská 5:21.23 444
10 Ilja SurovikinIlja Surovikin 01 ZŠ Česká Lípa LadaZŠ Česká Lípa Lada 5:39.86 352
11 Tomáš UlíkTomáš Ulík 02 ZŠ Česká Lípa LadaZŠ Česká Lípa Lada 6:01.98 256
Celkem 11 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále 1 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B: Hájek, Malinovský, Zeman, Rasl B: Hájek, Malinovský, Zeman, Rasl ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického 30.50 558
2 B: Došlík, Valeš, Svozil, David B: Došlík, Valeš, Svozil, David ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 31.47 488
3 B: Číž, Versbach, Pelc, Kohout B: Číž, Versbach, Pelc, Kohout ZŠ ZákupyZŠ Zákupy 31.55 483
4 B: Ederer, Chmelař, Kahl, Svoboda B: Ederer, Chmelař, Kahl, Svoboda ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 32.42 424
5 B: Ulík, Novotný, Surovikin, Brázda B: Ulík, Novotný, Surovikin, Brázda ZŠ Česká Lípa LadaZŠ Česká Lípa Lada 32.95 391
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hron, Bílý, Janoušek, Janda Hron, Bílý, Janoušek, Janda ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 30.07 590
2 A: Vacek, Nykrín, Missbach, Sobota A: Vacek, Nykrín, Missbach, Sobota ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 30.13 585
3 A: Malinovský, Heinl, Machač, Krčmárik A: Malinovský, Heinl, Machač, Krčmárik ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 30.50 558
4 A: Hůla, Flieger, Borský, Mrnka A: Hůla, Flieger, Borský, Mrnka ZŠ Česká Lípa LadaZŠ Česká Lípa Lada 30.79 536
Celkem 4 závodníků
Finále 3 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A: Nguyen, Demel, Polák, Řehák A: Nguyen, Demel, Polák, Řehák ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického 28.58 707
2 A: Vrablic, Kučera, Frič, Šefčík A: Vrablic, Kučera, Frič, Šefčík ZŠ ZákupyZŠ Zákupy 29.29 650
3 Havel, Kudělka, Culek, Vaynahiy Havel, Kudělka, Culek, Vaynahiy ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská 30.30 572
4 A: Hádek, Adamec, Štofira, Klíma A: Hádek, Adamec, Štofira, Klíma 2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká 30.47 560
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále 1 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B: Polák, Vitebský, Kubík, Kadlec B: Polák, Vitebský, Kubík, Kadlec ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 32.99 388
2 B: Šafář, Hrnčíř, Huťka, Žerava B: Šafář, Hrnčíř, Huťka, Žerava ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 33.32 368
3 B: Malý, Volek, Tregler, Body B: Malý, Volek, Tregler, Body ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák 34.23 314
4 B: Přibyl, Linhart, Linka, Viktorín B: Přibyl, Linhart, Linka, Viktorín ZŠ Jablonec n/N MozartovaZŠ Jablonec n/N Mozartova 34.51 298
5 B: Bušta, Moravec, Novák, Krausz B: Bušta, Moravec, Novák, Krausz ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí 35.07 268
6 B: Plánek, Oberhofner, Štěpánek, Kettner B: Plánek, Oberhofner, Štěpánek, Kettner ZŠ TanvaldZŠ Tanvald 35.85 228
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A: Platil, Ponocný, Polách, Medek A: Platil, Ponocný, Polách, Medek ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 31.35 497
2 A: Novák, Galbavý, Dvořák, Belda, A: Novák, Galbavý, Dvořák, Belda, ZŠ TanvaldZŠ Tanvald 31.85 462
3 A: Mádlo, Zoul, Machálek, Lojín A: Mádlo, Zoul, Machálek, Lojín ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí 32.26 435
4 B: Zounek, Velička, Gottstein, Vyčítal B: Zounek, Velička, Gottstein, Vyčítal ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 34.18 317
A: Jindrák, Šolc, Štancl, Princ A: Jindrák, Šolc, Štancl, Princ ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova DQ
Celkem 5 závodníků
Finále 3 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A: Černák, Kochánek, Ježek, Šálek A: Černák, Kochánek, Ježek, Šálek ZŠ Jablonec n/N MozartovaZŠ Jablonec n/N Mozartova 30.69 544
2 A: Rus, Jedlička, Konrád, Pokorný A: Rus, Jedlička, Konrád, Pokorný ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák 31.07 516
3 A: Košťál, Flesner, Reisiegel, Beníček A: Košťál, Flesner, Reisiegel, Beníček ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického 31.72 471
4 A: Kumsta, Žampach, Štancl, Hušek A: Kumsta, Žampach, Štancl, Hušek ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 32.00 452
5 B: Žák, Neckář, Beníček, Löffler B: Žák, Neckář, Beníček, Löffler ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického 34.27 312
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B: Kučerová, Doležalová, Voštová, Strnádková B: Kučerová, Doležalová, Voštová, Strnádková ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 33.63 621
2 B: Křemenová, Vlasáková, Šklíbová, Suchánková B: Křemenová, Vlasáková, Šklíbová, Suchánková ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 34.69 551
3 B: Dozorcová, Fridrichová, Buštová, Urbanová B: Dozorcová, Fridrichová, Buštová, Urbanová ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí 34.76 547
4 B: Zamrazilová, Schmeilerová, Burešová, Voglová B: Zamrazilová, Schmeilerová, Burešová, Voglová ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 34.94 535
5 B: Melichnová, Soukupová, Vaculová, Wortnerová B: Melichnová, Soukupová, Vaculová, Wortnerová ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák 35.08 526
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A: Sojková, Nožičková, Zikmundová, Hanzlová A: Sojková, Nožičková, Zikmundová, Hanzlová ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 31.77 753
2 A: Bělinová, Bradová, Kořínková, Halamová A: Bělinová, Bradová, Kořínková, Halamová ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 32.34 711
3 Ševčíková, Ubry, Charuzová, Bernatová Ševčíková, Ubry, Charuzová, Bernatová ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská 33.92 602
4 A: Pavlíková, Podroužková, Houhová, Hudíková A: Pavlíková, Podroužková, Houhová, Hudíková ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák 35.00 531
5 B: Hamáčková, Chrástová, Bergerová, Dubská B: Hamáčková, Chrástová, Bergerová, Dubská ZŠ StudenecZŠ Studenec 35.47 502
Celkem 5 závodníků
Finále 3 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A: Pokorná, Kovačová, Perglová, Kopecká A: Pokorná, Kovačová, Perglová, Kopecká ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí 33.27 646
2 A: Šimůnková, Trejbalová, Vanclová, Kejmarová A: Šimůnková, Trejbalová, Vanclová, Kejmarová ZŠ StudenecZŠ Studenec 34.06 592
3 Donátová, Klímová, Šmolová, Pecoldová Donátová, Klímová, Šmolová, Pecoldová ZŠ DoksyZŠ Doksy 34.28 578
A: Koucká, Veličková, Kubalová, Vokálová A: Koucká, Veličková, Kubalová, Vokálová ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská DQ
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále 1 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B: Schwarzová, Simonová, Pokorná, Stumpová B: Schwarzová, Simonová, Pokorná, Stumpová 2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká 34.15 586
2 B: Kottová, Marková, Strnádková, Soukupová B: Kottová, Marková, Strnádková, Soukupová ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 35.21 518
3 B: Vinklářová, Paulusová, Jakouběová, Rysulová B: Vinklářová, Paulusová, Jakouběová, Rysulová ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 36.27 454
4 B: Procházková, Srbová, Loumová, Velková B: Procházková, Srbová, Loumová, Velková ZŠ Nový Bor U lesaZŠ Nový Bor U lesa 36.95 415
5 B: Kohlerová, Oklamčáková, Bělinová, Čmejrková B: Kohlerová, Oklamčáková, Bělinová, Čmejrková ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 37.94 360
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A: Novotná, Marcinková, Rappová, Fořtová A: Novotná, Marcinková, Rappová, Fořtová 2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká 32.36 710
2 A: Horáčková, Svobodová, Frková, Půlpánová A: Horáčková, Svobodová, Frková, Půlpánová ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 32.86 674
3 A: Novotná, Choleská, Šenkýřová, Masaříková A: Novotná, Choleská, Šenkýřová, Masaříková ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 33.12 656
4 A: Ryšavá, Tymešová, Günterová, Hájková A: Ryšavá, Tymešová, Günterová, Hájková ZŠ Nový Bor U lesaZŠ Nový Bor U lesa 34.46 566
5 B: Horáková, Kyselová, Lhotáková, Fotrová B: Horáková, Kyselová, Lhotáková, Fotrová Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 36.16 460
Celkem 5 závodníků
Finále 3 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A: Štanclová, Hudrlíková, Horčičková, Kučerová A: Štanclová, Hudrlíková, Horčičková, Kučerová ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 32.45 703
2 Vacková, Blažková, Rydvalová, Dočeklaová Vacková, Blažková, Rydvalová, Dočeklaová ZŠ Jablonec n/N PivovarskáZŠ Jablonec n/N Pivovarská 34.31 576
3 Zárybnická, Velíšková, Sajdlová, Zikmundová Zárybnická, Velíšková, Sajdlová, Zikmundová Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 34.98 533
4 Čihulová, Peukertová, Kopecká, Coufalová Čihulová, Peukertová, Kopecká, Coufalová ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská 35.13 523
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub DemelJakub Demel
ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického
01 1.72 560
Milan KudělkaMilan Kudělka
ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská
01 1.72 560
3 Denis PitroDenis Pitro
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
00 1.66 512
4 Jan ChmelařJan Chmelař
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
01 1.60 464
Jan EdererJan Ederer
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
01 1.60 464
David KrčmárikDavid Krčmárik
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
00 1.60 464
7 František VlkFrantišek Vlk
ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská
01 1.57 441
Ondřej ŠormOndřej Šorm
ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská
01 1.57 441
9 Ondra NovotnýOndra Novotný
ZŠ Česká Lípa LadaZŠ Česká Lípa Lada
00 1.54 419
Daniel MalinovskýDaniel Malinovský
ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického
00 1.54 419
Radek ŠefčíkRadek Šefčík
ZŠ ZákupyZŠ Zákupy
00 1.54 419
12 Miroslav PelcMiroslav Pelc
ZŠ ZákupyZŠ Zákupy
00 1.51 396
Petr FliegerPetr Flieger
ZŠ Česká Lípa LadaZŠ Česká Lípa Lada
00 1.51 396
14 Martin SzücsMartin Szücs
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
01 1.48 374
Petr HájekPetr Hájek
ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického
01 1.48 374
16 Václav SvobodaVáclav Svoboda
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
01 1.45 352
Lukáš SvozilLukáš Svozil
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
99 1.45 352
18 Robert TichýRobert Tichý
2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká
02 1.40 317
Jakub ŠilhánJakub Šilhán
2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká
02 1.40 317
20 Mikuláš MatekMikuláš Matek
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
01 1.35 283
Jan MrázJan Mráz
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
00 DNS
Celkem 21 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matěj RusMatěj Rus
ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák
03 1.59 457
2 Jakub MádloJakub Mádlo
ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí
02 1.50 389
3 Lukáš NigrinLukáš Nigrin
ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického
02 1.47 367
Filip HuťkaFilip Huťka
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 1.47 367
Martin BlinkaMartin Blinka
ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického
01 1.47 367
6 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
03 1.44 345
Tomáš PřibylTomáš Přibyl
ZŠ Jablonec n/N MozartovaZŠ Jablonec n/N Mozartova
02 1.44 345
8 Tomáš DvořákTomáš Dvořák
ZŠ TanvaldZŠ Tanvald
02 1.41 324
Dan HozákDan Hozák
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
02 1.41 324
Lukáš PoláchLukáš Polách
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 1.41 324
Matyáš NeckářMatyáš Neckář
ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického
02 1.41 324
Adam NovákAdam Novák
ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí
02 1.41 324
13 Lukáš VitebskýLukáš Vitebský
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
03 1.38 303
Jaroslav KochánekJaroslav Kochánek
ZŠ Jablonec n/N MozartovaZŠ Jablonec n/N Mozartova
03 1.38 303
Tomáš ViktorínTomáš Viktorín
ZŠ Jablonec n/N MozartovaZŠ Jablonec n/N Mozartova
03 1.38 303
16 Tomáš JindrákTomáš Jindrák
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
03 1.35 283
Vojtěch GrusVojtěch Grus
ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák
03 1.35 283
Matěj PonocnýMatěj Ponocný
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 1.35 283
19 Jakub ŠtěpánekJakub Štěpánek
ZŠ TanvaldZŠ Tanvald
02 1.30 250
20 Karel VeličkaKarel Velička
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
03 1.25 218
David OberhofnerDavid Oberhofner
ZŠ TanvaldZŠ Tanvald
02 1.25 218
Celkem 21 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Nikola SojkováNikola Sojková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
00 1.54 666
2 Anežka VoštováAnežka Voštová
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
02 1.48 599
3 Pavlína PerglováPavlína Perglová
ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí
01 1.45 566
Sabina UrbanováSabina Urbanová
ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí
01 1.45 566
Leona VokálováLeona Vokálová
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
01 1.45 566
6 Barbora BurešováBarbora Burešová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 1.42 534
Adéla ŘípováAdéla Řípová
ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská
01 1.42 534
8 Kateřina HolečkováKateřina Holečková
ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská
00 1.39 502
Kateřina KlímováKateřina Klímová
ZŠ DoksyZŠ Doksy
01 1.39 502
10 Adéla KovačováAdéla Kovačová
ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí
00 1.33 439
Petra PavlíkováPetra Pavlíková
ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák
01 1.33 439
Eliška HamáčkováEliška Hamáčková
ZŠ StudenecZŠ Studenec
01 1.33 439
13 Julie HalamováJulie Halamová
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
00 1.30 409
Nikol HudíkováNikol Hudíková
ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák
01 1.30 409
Tereza VlasákováTereza Vlasáková
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
01 1.30 409
Veronika Šimůnková Veronika Šimůnková
ZŠ StudenecZŠ Studenec
01 1.30 409
Tereza Dubská Tereza Dubská
ZŠ StudenecZŠ Studenec
01 1.30 409
18 Nela Vítová Nela Vítová
ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská
02 1.25 359
Barbora VysušilováBarbora Vysušilová
ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák
01 1.25 359
20 Michaela ŠklíbováMichaela Šklíbová
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
01 1.20 312
Kateřina KrálováKateřina Králová
ZŠ DoksyZŠ Doksy
00 1.20 312
22 Daniela JeřábkováDaniela Jeřábková
ZŠ DoksyZŠ Doksy
00 1.15 266
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
03 1.52 644
2 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
03 1.40 512
3 Natálie KottováNatálie Kottová
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
04 1.37 481
Vendula RyšaváVendula Ryšavá
ZŠ Nový Bor U lesaZŠ Nový Bor U lesa
02 1.37 481
Veronika ChlumskáVeronika Chlumská
ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská
02 1.37 481
Anna RydvalováAnna Rydvalová
ZŠ Jablonec n/N PivovarskáZŠ Jablonec n/N Pivovarská
02 1.37 481
7 Sára DočekalováSára Dočekalová
ZŠ Jablonec n/N PivovarskáZŠ Jablonec n/N Pivovarská
03 1.34 449
Sára Čihulová Sára Čihulová
ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská
03 1.34 449
Veronika GünterováVeronika Günterová
ZŠ Nový Bor U lesaZŠ Nový Bor U lesa
03 1.34 449
10 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
03 1.31 419
Eliška VitebskáEliška Vitebská
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
03 1.31 419
Kristýna GrusováKristýna Grusová
2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká
02 1.31 419
Aneta VinklářováAneta Vinklářová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
03 1.31 419
14 Adéla KyselováAdéla Kyselová
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
03 1.28 389
Pavlína SrbováPavlína Srbová
ZŠ Nový Bor U lesaZŠ Nový Bor U lesa
03 1.28 389
Lucie PeukertováLucie Peukertová
ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská
03 1.28 389
17 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
02 1.25 359
Simona BachmannováSimona Bachmannová
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
02 1.25 359
Tereza SimonováTereza Simonová
2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká
03 1.25 359
20 Adéla LhotákováAdéla Lhotáková
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
03 1.20 312
Anna VinnczeováAnna Vinnczeová
ZŠ Jablonec n/N PivovarskáZŠ Jablonec n/N Pivovarská
03 1.20 312
Katka Šenkýřová Katka Šenkýřová
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
02 1.20 312
23 Ema MarkováEma Marková
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
03 1.15 266
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav HronJaroslav Hron
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
00 5.88 561
2 Tomáš KlímaTomáš Klíma
2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká
00 5.72 527
3 Milan KudělkaMilan Kudělka
ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská
01 5.50 481
4 Ondřej HeinlOndřej Heinl
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
01 5.39 459
5 Jan PolákJan Polák
ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického
00 5.19 419
6 Filip CulekFilip Culek
ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská
00 5.14 409
7 Tomáš KučeraTomáš Kučera
ZŠ ZákupyZŠ Zákupy
00 5.12 405
8 Jan BílýJan Bílý
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
01 5.05 392
9 Michal NykrínMichal Nykrín
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
01 5.01 384
10 Miroslav PelcMiroslav Pelc
ZŠ ZákupyZŠ Zákupy
00 4.99 380
11 Ondřej BayerOndřej Bayer
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
01 4.98 378
12 Daniel HůlaDaniel Hůla
ZŠ Česká Lípa LadaZŠ Česká Lípa Lada
01 4.90 363
13 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen
ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického
01 4.86 356
14 Václav SvobodaVáclav Svoboda
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
01 4.80 345
15 Vojtěch HavelVojtěch Havel
ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská
01 4.74 333
16 Marek FričMarek Frič
ZŠ ZákupyZŠ Zákupy
01 4.73 332
17 Jan BrázdaJan Brázda
ZŠ Česká Lípa LadaZŠ Česká Lípa Lada
02 4.72 330
18 Ondra NovotnýOndra Novotný
ZŠ Česká Lípa LadaZŠ Česká Lípa Lada
00 4.67 321
Matyáš SobotaMatyáš Sobota
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
01 4.67 321
20 Martin SzücsMartin Szücs
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
01 4.66 319
21 Lukáš AdamecLukáš Adamec
2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká
01 4.63 313
22 Lukáš SvozilLukáš Svozil
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
99 4.54 297
23 Martin ŠtofiraMartin Štofira
2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká
02 4.41 274
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák
ZŠ TanvaldZŠ Tanvald
02 5.16 413
2 Kristián PokornýKristián Pokorný
ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák
03 5.04 390
3 Adam GalbavýAdam Galbavý
ZŠ TanvaldZŠ Tanvald
02 4.86 356
Vojtěch BeníčekVojtěch Beníček
ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického
04 4.86 356
5 Tomáš PřibylTomáš Přibyl
ZŠ Jablonec n/N MozartovaZŠ Jablonec n/N Mozartova
02 4.75 335
6 Kryštof KonrádKryštof Konrád
ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák
03 4.74 333
7 David KumstaDavid Kumsta
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
02 4.70 326
8 Jakub FlesnerJakub Flesner
ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického
02 4.69 324
9 Patrik Löffler Patrik Löffler
ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického
04 4.60 308
10 Jakub PlatilJakub Platil
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 4.59 306
11 Daniel JežekDaniel Ježek
ZŠ Jablonec n/N MozartovaZŠ Jablonec n/N Mozartova
02 4.56 301
12 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
03 4.55 299
13 Ondřej MedekOndřej Medek
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 4.50 290
14 Michal LojínMichal Lojín
ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí
03 4.44 280
15 Roman PrincRoman Princ
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
04 4.40 273
16 Vojtěch GrusVojtěch Grus
ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák
03 4.38 269
17 Michal ČernákMichal Černák
ZŠ Jablonec n/N MozartovaZŠ Jablonec n/N Mozartova
03 4.36 266
18 Richard ŠtanclRichard Štancl
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
02 4.35 264
19 Jakub ŠtěpánekJakub Štěpánek
ZŠ TanvaldZŠ Tanvald
02 4.10 222
20 Tomáš MachálekTomáš Machálek
ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí
02 4.08 219
21 Vojtěch KrauszVojtěch Krausz
ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí
02 4.06 215
22 Tomáš JindrákTomáš Jindrák
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
03 3.93 195
23 Lukáš ŽampachLukáš Žampach
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
03 3.90 190
24 Jan SrbJan Srb
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 3.41 118
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína KořínkováKarolína Kořínková
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
02 5.09 584
2 Nikola SojkováNikola Sojková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
00 4.99 557
3 Natálie KopeckáNatálie Kopecká
ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí
01 4.98 554
4 Bětka VeličkováBětka Veličková
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
01 4.81 508
5 Anežka VoštováAnežka Voštová
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
02 4.68 474
6 Daniela KubalováDaniela Kubalová
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
00 4.64 464
7 Anna ŠevčíkováAnna Ševčíková
ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská
01 4.54 438
8 Štěpánka DonátováŠtěpánka Donátová
ZŠ DoksyZŠ Doksy
02 4.45 416
9 Natálie BělinováNatálie Bělinová
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
00 4.41 406
10 Barbora VanclováBarbora Vanclová
ZŠ StudenecZŠ Studenec
02 4.40 403
11 Adéla FolprechtováAdéla Folprechtová
ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská
01 4.36 393
12 Kateřina KlímováKateřina Klímová
ZŠ DoksyZŠ Doksy
01 4.34 388
13 Adéla ZikmundováAdéla Zikmundová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
01 4.30 379
14 Renata TrejbalováRenata Trejbalová
ZŠ StudenecZŠ Studenec
01 4.25 367
15 Kateřina KrálováKateřina Králová
ZŠ DoksyZŠ Doksy
00 4.18 350
16 Julie HalamováJulie Halamová
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
00 4.13 338
17 Michaela PokornáMichaela Pokorná
ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí
00 3.97 301
Daniela CharvátováDaniela Charvátová
ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská
00 3.97 301
19 Jana SchmeilerováJana Schmeilerová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
01 3.91 287
20 Jana KejmarováJana Kejmarová
ZŠ StudenecZŠ Studenec
01 3.80 263
21 Veronika KopičováVeronika Kopičová
ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák
01 3.76 254
22 Eliška PodroužkováEliška Podroužková
ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák
01 3.74 250
23 Kateřina HouhováKateřina Houhová
ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák
01 3.71 244
24 Natálie DozorcováNatálie Dozorcová
ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí
01 3.58 216
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná
2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká
03 4.56 443
2 Martina FořtováMartina Fořtová
2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká
02 4.36 393
3 Lucie HoráčkováLucie Horáčková
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
04 4.35 391
4 Sára Čihulová Sára Čihulová
ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská
03 4.29 376
5 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
02 4.28 374
6 Natálie KottováNatálie Kottová
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
04 4.16 345
7 Natálie HorčičkováNatálie Horčičková
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
03 4.05 319
Andrea FotrováAndrea Fotrová
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
03 4.05 319
Viktorie BlažkováViktorie Blažková
ZŠ Jablonec n/N PivovarskáZŠ Jablonec n/N Pivovarská
02 4.05 319
10 Katka Šenkýřová Katka Šenkýřová
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
02 4.03 315
11 Anna BudskáAnna Budská
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
02 4.01 310
12 Anežka VavračováAnežka Vavračová
ZŠ Jablonec n/N PivovarskáZŠ Jablonec n/N Pivovarská
02 3.94 294
13 Naďa ČeresizováNaďa Čeresizová
2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká
02 3.93 292
14 Klára HájkováKlára Hájková
ZŠ Nový Bor U lesaZŠ Nový Bor U lesa
02 3.88 281
Rozálie BělinováRozálie Bělinová
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
03 3.88 281
16 Lucie PaulusováLucie Paulusová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
04 3.82 267
17 Nikola SoukupováNikola Soukupová
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
03 3.80 263
18 Janka ProcházkováJanka Procházková
ZŠ Nový Bor U lesaZŠ Nový Bor U lesa
02 3.77 257
19 Markéta KopeckáMarkéta Kopecká
ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská
03 3.72 246
20 Jana ZikmundováJana Zikmundová
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
02 3.60 220
21 Pavlína SrbováPavlína Srbová
ZŠ Nový Bor U lesaZŠ Nový Bor U lesa
03 3.59 218
22 Lucie AdamováLucie Adamová
ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská
02 3.50 200
23 Alice VackováAlice Vacková
ZŠ Jablonec n/N PivovarskáZŠ Jablonec n/N Pivovarská
03 3.45 190
24 Adéla KyselováAdéla Kyselová
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
03 3.36 172
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína PerglováPavlína Perglová
ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí
01 10.46 560
2 Marie HanzlováMarie Hanzlová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
01 10.45 559
3 Daniela KubalováDaniela Kubalová
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
00 10.15 539
4 Michaela PokornáMichaela Pokorná
ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí
00 09.66 507
5 Adéla ŘípováAdéla Řípová
ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská
01 09.35 487
6 Nikola BradováNikola Bradová
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
00 09.20 477
7 Veronika NováčkováVeronika Nováčková
ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák
01 09.02 465
8 Nikola SoukupováNikola Soukupová
ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák
01 08.90 458
Kateřina DoležalováKateřina Doležalová
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
01 08.90 458
10 Dominika StránskáDominika Stránská
ZŠ DoksyZŠ Doksy
00 08.69 444
11 Kristýna VoglováKristýna Voglová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
01 08.49 431
12 Valerie JiroutováValerie Jiroutová
ZŠ StudenecZŠ Studenec
01 08.14 408
13 Veronika JakešováVeronika Jakešová
ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák
01 07.94 395
14 Tereza Dubská Tereza Dubská
ZŠ StudenecZŠ Studenec
01 07.93 395
15 Michaela ŠklíbováMichaela Šklíbová
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
01 07.77 385
16 Aneta UbryAneta Ubry
ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská
01 07.52 368
17 Nela Vítová Nela Vítová
ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská
02 07.51 368
18 Sabina UrbanováSabina Urbanová
ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí
01 07.35 357
19 Nikola SeidlováNikola Seidlová
ZŠ DoksyZŠ Doksy
00 06.84 325
20 Tereza VlasákováTereza Vlasáková
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
01 06.59 309
21 Jana SchmeilerováJana Schmeilerová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
01 06.53 305
22 Eliška ČejkováEliška Čejková
ZŠ StudenecZŠ Studenec
01 06.39 296
23 Karolína KrolpováKarolína Krolpová
ZŠ DoksyZŠ Doksy
00 06.30 290
Daniela JeřábkováDaniela Jeřábková
ZŠ DoksyZŠ Doksy
00 DNS
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan EfflerJan Effler
ZŠ Česká Lípa LadaZŠ Česká Lípa Lada
00 15.58 825
2 Tomáš KlímaTomáš Klíma
2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká
00 13.13 675
3 Jan MalinovskýJan Malinovský
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
00 13.08 672
4 David PůlpánDavid Půlpán
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
00 12.09 612
5 Tomáš KučeraTomáš Kučera
ZŠ ZákupyZŠ Zákupy
00 11.68 587
6 David KahlDavid Kahl
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
00 11.36 568
7 Adam VrablicAdam Vrablic
ZŠ ZákupyZŠ Zákupy
02 10.89 539
8 Daniel MalinovskýDaniel Malinovský
ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického
00 10.74 530
9 Jan MrázJan Mráz
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
00 10.57 520
10 Petr TěhníkPetr Těhník
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
00 10.39 509
11 František VlkFrantišek Vlk
ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská
01 10.31 504
12 Václav HádekVáclav Hádek
2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká
02 10.28 502
13 Daniel ŠabatkaDaniel Šabatka
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
02 10.07 490
14 Petr FialaPetr Fiala
ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská
01 10.02 487
15 Vítězslav RaslVítězslav Rasl
ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického
01 09.75 471
16 Matyáš SobotaMatyáš Sobota
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
01 09.68 466
17 Petr BorskýPetr Borský
ZŠ Česká Lípa LadaZŠ Česká Lípa Lada
00 09.44 452
18 Ivan ČabčajIvan Čabčaj
ZŠ ZákupyZŠ Zákupy
01 09.27 442
19 Roman ČerveňákRoman Červeňák
ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská
01 09.26 441
20 Petr HájekPetr Hájek
ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického
01 09.17 436
21 Daniel MissbachDaniel Missbach
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
02 08.44 392
22 Vlasta BudayVlasta Buday
ZŠ Česká Lípa LadaZŠ Česká Lípa Lada
00 08.18 377
23 David MichetschlägerDavid Michetschläger
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
02 06.42 273
Celkem 23 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej ŠolcOndřej Šolc
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
02 59.14 386
2 Jakub MádloJakub Mádlo
ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí
02 54.56 347
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák
ZŠ TanvaldZŠ Tanvald
02 54.35 345
4 Vojtěch MilerVojtěch Miler
ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák
03 53.45 337
5 Lukáš PoláchLukáš Polách
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 52.11 326
6 Ondřej LinkaOndřej Linka
ZŠ Jablonec n/N MozartovaZŠ Jablonec n/N Mozartova
02 51.97 325
7 Daniel JežekDaniel Ježek
ZŠ Jablonec n/N MozartovaZŠ Jablonec n/N Mozartova
02 49.51 304
8 Lukáš BilýLukáš Bilý
ZŠ Jablonec n/N MozartovaZŠ Jablonec n/N Mozartova
02 48.81 298
9 Vladimír PřikrylVladimír Přikryl
ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí
02 48.70 297
10 Jakub ŠafářJakub Šafář
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
04 48.63 296
11 Tomáš MachálekTomáš Machálek
ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí
02 48.09 292
12 Damián HrnčířDamián Hrnčíř
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 48.01 291
13 Otakar MalýOtakar Malý
ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák
03 46.95 282
14 David VyčítalDavid Vyčítal
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
03 46.80 281
15 Jakub PlánekJakub Plánek
ZŠ TanvaldZŠ Tanvald
02 46.76 280
16 Martin BlinkaMartin Blinka
ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického
01 46.53 279
17 Richard ŠtanclRichard Štancl
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
02 45.49 270
18 Matyáš NeckářMatyáš Neckář
ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického
02 44.39 261
19 Karel VeličkaKarel Velička
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
03 44.05 258
20 Jan BrynychJan Brynych
ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák
04 43.83 256
21 Vojtěch ŽákVojtěch Žák
ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického
03 43.28 251
22 David PolákDavid Polák
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
02 42.78 247
23 Filip GottsteinFilip Gottstein
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
03 42.37 244
24 David OberhofnerDavid Oberhofner
ZŠ TanvaldZŠ Tanvald
02 41.94 240
Celkem 24 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta HorákováMarkéta Horáková
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
02 49.88 478
2 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
03 49.23 470
3 Sára DočekalováSára Dočekalová
ZŠ Jablonec n/N PivovarskáZŠ Jablonec n/N Pivovarská
03 46.73 438
4 Vendula ProkopováVendula Prokopová
2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká
02 44.50 411
5 Vendula RyšaváVendula Ryšavá
ZŠ Nový Bor U lesaZŠ Nový Bor U lesa
02 43.61 400
6 Lucie StrnádkováLucie Strnádková
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
02 43.59 399
7 Františka RappováFrantiška Rappová
2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká
03 42.87 391
8 Diana CholeskáDiana Choleská
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
04 42.50 386
9 Lucie PaulusováLucie Paulusová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
04 42.40 385
10 Natálie ČermákováNatálie Čermáková
ZŠ Nový Bor U lesaZŠ Nový Bor U lesa
02 41.88 378
11 Eliška KohlerováEliška Kohlerová
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
03 40.40 360
12 Markéta ValešováMarkéta Valešová
ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská
02 39.98 355
13 Pavlína LubasováPavlína Lubasová
2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká
03 39.70 352
14 Julie ZárybnickáJulie Zárybnická
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
03 38.78 340
15 Nela KoběrskáNela Koběrská
ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská
02 37.40 324
16 Bára HudrlíkováBára Hudrlíková
ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská
04 35.87 305
17 Anna KobylkováAnna Kobylková
ZŠ Jablonec n/N PivovarskáZŠ Jablonec n/N Pivovarská
02 35.07 296
18 Eliška CoufalováEliška Coufalová
ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská
03 34.67 291
19 Jana ZikmundováJana Zikmundová
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
02 33.85 281
20 Tereza ČmejrkováTereza Čmejrková
ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova
02 33.37 275
21 Aneta VinklářováAneta Vinklářová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
03 31.00 247
22 Štěpánka BendováŠtěpánka Bendová
ZŠ Nový Bor U lesaZŠ Nový Bor U lesa
03 30.90 246
23 Patricie RakáčováPatricie Rakáčová
ZŠ Jablonec n/N PivovarskáZŠ Jablonec n/N Pivovarská
03 21.27 135
Celkem 23 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZSLIVR ZSLIVR ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického 5888
2 ZSJBCA ZSJBCA ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 5887
3 ZSLBCJ ZSLBCJ ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská 5732
4 ZSZAKU ZSZAKU ZŠ ZákupyZŠ Zákupy 5725
5 ZSTUR2 ZSTUR2 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 5709
6 ZSJBCP ZSJBCP ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 5677
7 ZSJBCL ZSJBCL 2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká 5495
8 ZSCLLA ZSCLLA ZŠ Česká Lípa LadaZŠ Česká Lípa Lada 5373
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZSCLSP ZSCLSP ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák 4738
2 ZSJBCM ZSJBCM ZŠ Jablonec n/N MozartovaZŠ Jablonec n/N Mozartova 4732
3 ZSTANV ZSTANV ZŠ TanvaldZŠ Tanvald 4639
4 ZSLIVR ZSLIVR ZŠ LIberec VrchlickéhoZŠ LIberec Vrchlického 4418
5 ZSSKAL ZSSKAL ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 4387
6 ZSJBL ZSJBL ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí 4359
7 ZSJBCA ZSJBCA ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 4269
8 ZSJBCP ZSJBCP ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 4158
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZSJBCP ZSJBCP ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 6351
2 ZSJBCA ZSJBCA ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 6284
3 ZSJBL ZSJBL ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí 6087
4 ZSSKAL ZSSKAL ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 5939
5 ZSLBCJ ZSLBCJ ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská 5429
6 ZSSTUD ZSSTUD ZŠ StudenecZŠ Studenec 5369
7 ZSDOKS ZSDOKS ZŠ DoksyZŠ Doksy 5278
8 ZSCLSP ZSCLSP ZŠ Česká Lípa - ŠpičákZŠ Česká Lípa - Špičák 4731
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZSJBCP ZSJBCP ZŠ Jablonec n/N PasířskáZŠ Jablonec n/N Pasířská 5726
2 ZSJBCL ZSJBCL 2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká2. ZŠ Jablonec n/N Liberecká 5683
3 ZSJIL1 ZSJIL1 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 5525
4 ZSJBCA ZSJBCA ZŠ Jablonec n/N ArbesovaZŠ Jablonec n/N Arbesova 5294
5 ZSNBOR ZSNBOR ZŠ Nový Bor U lesaZŠ Nový Bor U lesa 5092
6 GYTURN GYTURN Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 5034
7 ZSJBCV ZSJBCV ZŠ Jablonec n/N PivovarskáZŠ Jablonec n/N Pivovarská 4982
8 ZSLBCJ ZSLBCJ ZŠ Liberec JeštědskáZŠ Liberec Ještědská 4656
Celkem 8 závodníků