3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B
Vlašim (11. 6. 2016)hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (so, 11.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak Vlašim |
95 | 37.77 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jana ŘežábkováJana Řežábková
T. J. Sokol České Budějovice |
93 | 36.31 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Slavoj BANES Pacov |
82 | 35.09 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Dita PoslušnáDita Poslušná
T. J. Sokol České Budějovice |
99 | 33.65 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
96 | 32.98 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lenka NovotnáLenka Novotná
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
66 | 29.86 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
02 | 29.70 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tereza HabermannováTereza Habermannová
Atletika Jihlava |
00 | 29.09 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Lucie StruskováLucie Strusková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
90 | 27.25 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 26.22 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak Vlašim |
99 | 26.11 | ||||||||||||||||
12 |
Natálie KantováNatálie Kantová
Atletika Klatovy |
01 | 26.00 | ||||||||||||||||
13 |
Agáta ŠůsováAgáta Šůsová
Atletika Klatovy |
01 | 24.46 | ||||||||||||||||
14 |
Veronika HradováVeronika Hradová
TJ Baník Stříbro, spolek |
99 | 23.58 | ||||||||||||||||
15 |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 23.52 | ||||||||||||||||
16 |
Hana VargováHana Vargová
TJ Baník Stříbro, spolek |
00 | 22.20 | ||||||||||||||||
17 |
Aneta HarvilováAneta Harvilová
TJ Baník Stříbro, spolek |
01 | 21.35 | ||||||||||||||||
18 |
Veronika VotíkováVeronika Votíková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 17.02 | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |