výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Vlašim (11. 6. 2016)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman BudilRoman Budil 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice nezměřeno 11.00
2 Zdeněk HniloZdeněk Hnilo 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov nezměřeno 9.00
3 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. nezměřeno 8.00
4 Ondřej ChudýOndřej Chudý 90 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. nezměřeno 7.00
5 Jan MacounJan Macoun 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice nezměřeno 6.00
6 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. nezměřeno 5.00
7 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. nezměřeno 4.00
8 David VašDavid Vaš 90 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice nezměřeno 3.00
9 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 88 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim nezměřeno 2.00
10 Jan VeldaJan Velda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice nezměřeno 1.00
11 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice nezměřeno
12 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim nezměřeno
13 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava nezměřeno
Pavel FrelichPavel Frelich 71 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Jakub ČvandaJakub Čvanda 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DNS
Poznámky:
Časy vzhledem k poruše elektrické časomíry nezměřeny.
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:58.35 11.00
2 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:58.76 9.00
3 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:59.41 8.00
4 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:17.08 7.00
5 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:22.38 6.00
6 Jaroslava ŠetlíkováJaroslava Šetlíková 78 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:24.75 5.00
7 Dominika KrejčováDominika Krejčová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:36.28 4.00
8 Petra ŠimáčkováPetra Šimáčková 86 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 5:38.50 3.00
9 Vanda HoláVanda Holá 74 TJ SušiceTJ Sušice 6:05.93 2.00
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 10 závodníků