výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Vlašim (11. 6. 2016)

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 1.91 11.00
2 Daniel SekyraDaniel Sekyra
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
96 1.85 9.00
3 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 1.82 8.00
4 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
96 1.82 7.00
5 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 1.77 6.00
6 David HavelDavid Havel
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 1.72 5.00
7 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 1.62 4.00
Miroslav StaněkMiroslav Staněk
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 NM
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Veronika VavrečkováVeronika Vavrečková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
90 1.63 11.00
2 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 1.56 9.00
3 Eva NěmcováEva Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 1.56 8.00
4 Daniela VránováDaniela Vránová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 1.53 7.00
5 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 1.53 6.00
6 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1.53 5.00
7 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 1.53 4.00
8 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1.48 3.00
9 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 1.48 2.00
10 Lucie TůmováLucie Tůmová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 1.48 1.00
11 Anita KelemenováAnita Kelemenová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 1.43
12 Markéta MalečkováMarkéta Malečková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 1.38
MB Pavlína KružíkováPavlína Kružíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 1.38
MB Anna BabkováAnna Babková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 NM
Celkem 14 závodníků