Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo krajské soutěže druřstev přípravky žáků a žákyň skupiny A

Hradec Králové (26. - 26. 5. 2016)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.50 203
2 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.63 180
3 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.65 176
4 Štěpán ŠůstekŠtěpán Šůstek 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.78 154
5 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.84 145
6= Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.92 132
6= Vojtěch KlimešVojtěch Klimeš 06 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 09.92 132
8 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.94 129
9 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.95 128
10 Jakub KrejčíJakub Krejčí 05 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 09.97 125
11 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.05 113
12 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.08 109
13 Josef KubiasJosef Kubias 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.13 102
14 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.15 99
15= Jiří ToucJiří Touc 06 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 10.17 97
15= Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.17 97
17 Radovan ProkešRadovan Prokeš 07 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 10.32 78
18 Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 10.56 51
19 Jakub TomešJakub Tomeš 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.78 32
20 Daniel BláhaDaniel Bláha 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.86 25
21 Matěj ReslMatěj Resl 06 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 10.93 20
22 Štěpán PražákŠtěpán Pražák 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.07 12
23 Jiří SlavíčekJiří Slavíček 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.59 0
Celkem 23 závodníků
Běh 2 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HlávkoMatěj Hlávko 05 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 09.86 142
2= Martin ČermákMartin Čermák 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 10.01 119
2= Matouš TejcMatouš Tejc 05 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.01 119
4 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.09 108
5= Karel GeťkoKarel Geťko 08 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 10.70 38
5= Jakub MoravecJakub Moravec 06 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 10.70 38
7 Ondřej MarekOndřej Marek 06 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 10.75 34
8 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.78 32
9 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Sportovní klub Týniště n.O. "B"Sportovní klub Týniště n.O.... 10.86 25
10= Jan RothanzlJan Rothanzl 07 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 10.93 20
10= Filip ChvojkaFilip Chvojka 07 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 10.93 20
12 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.95 19
13 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 10.99 17
14= Jan KazdaJan Kazda 06 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 11.03 14
14= Imrich DioszeghiImrich Dioszeghi 06 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 11.03 14
16 Ondřej PoláchOndřej Polách 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 11.17 7
17 Tomáš MatičkaTomáš Matička 09 Sportovní klub Týniště n.O. "B"Sportovní klub Týniště n.O.... 11.24 5
18 Miroslav MelounMiroslav Meloun 09 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 11.71 0
19 Jakub MarekJakub Marek 07 Sportovní klub Týniště n.O. "B"Sportovní klub Týniště n.O.... 11.81 0
20 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 12.51 0
Celkem 20 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.18 521
2 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.22 511
3 Micheela BašováMicheela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.64 413
4 Ema Ducháčová Ema Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.67 406
5 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.82 374
6 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.90 357
7 Veronika KrejčíVeronika Krejčí 05 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 10.03 330
8 Eliška PeterkováEliška Peterková 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.05 326
9 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.14 308
10 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.15 306
11 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.26 285
12 Dominika RůtováDominika Růtová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.30 278
13 Anna BalcarováAnna Balcarová 06 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 10.33 272
14 Adéla KaráskováAdéla Karásková 07 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 10.40 259
15 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.43 254
16 Karolína PaloKarolína Palo 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.64 218
17 Lucie KarenováLucie Karenová 07 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 10.77 196
18 Rozárie HorskáRozárie Horská 06 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 10.78 195
19 Tereza KlimekováTereza Klimeková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.85 184
20 Nela SvobodováNela Svobodová 07 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 10.97 166
21 Andrea GabrielováAndrea Gabrielová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 11.10 147
22 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.13 143
23 Laura PalouškováLaura Paloušková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 11.29 121
Celkem 23 závodníků
Běh 2 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PolívkováBarbora Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 09.84 369
2 Tereza DostálkováTereza Dostálková 06 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 09.88 361
3 Eliška KoldinskáEliška Koldinská 05 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 09.91 355
4 Viktorie LuňákováViktorie Luňáková 05 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.06 324
5 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.25 287
6 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 10.40 259
7 Klára ŘehounkováKlára Řehounková 05 TJ Sokol Hradec Králové "D"TJ Sokol Hradec Králové "D" 10.45 250
8= Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 10.50 242
8= Valérie LudvíkováValérie Ludvíková 06 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.50 242
10 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 10.56 231
11 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 10.68 211
12 Karolína ŠtefanováKarolína Štefanová 07 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 10.78 195
13= Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 10.88 179
13= Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec Králové "D"TJ Sokol Hradec Králové "D" 10.88 179
15 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 09 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 11.07 151
16 Natálie KrejčíNatálie Krejčí 06 TJ Sokol Hradec Králové "D"TJ Sokol Hradec Králové "D" 11.12 144
17 Vendula VaněčkováVendula Vaněčková 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 11.19 134
18 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 05 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 11.25 126
19 Adéla UrbanováAdéla Urbanová 06 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 11.47 99
20 Daniela HořejšíDaniela Hořejší 05 TJ Sokol Hradec Králové "D"TJ Sokol Hradec Králové "D" 11.59 85
21 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec Králové "D"TJ Sokol Hradec Králové "D" 11.68 76
22 Jolana RichterováJolana Richterová 07 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 12.28 25
23 Rozárie MarkováRozárie Marková 09 Sportovní klub Týniště n.O. "B"Sportovní klub Týniště n.O.... 13.72 0
Celkem 23 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1:58.41 532
2 Josef KubiasJosef Kubias 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:01.19 491
3 Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 2:01.73 484
4 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:05.20 435
5 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:08.00 397
6 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:08.10 396
7 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:09.44 379
8 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:11.30 355
9 Jiří ToucJiří Touc 06 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 2:13.23 331
10 Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:13.72 326
11 Štěpán ŠůstekŠtěpán Šůstek 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:15.22 308
12 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:16.05 298
13 Daniel BláhaDaniel Bláha 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:18.50 271
14 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:19.86 256
15 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:21.52 239
16 Vojtěch KlimešVojtěch Klimeš 06 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 2:23.36 220
17 Štěpán PražákŠtěpán Pražák 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:27.04 185
18 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:27.10 184
19 Jakub KrejčíJakub Krejčí 05 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 2:35.48 115
20 Matěj ReslMatěj Resl 06 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 2:36.31 109
21 Radovan ProkešRadovan Prokeš 07 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 2:36.97 104
22 Jiří SlavíčekJiří Slavíček 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:43.26 64
23 Jakub TomešJakub Tomeš 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:44.33 59
Celkem 23 závodníků
Běh 2 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:17.39 283
2 Martin ČermákMartin Čermák 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:18.84 267
3 Matěj HlávkoMatěj Hlávko 05 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:19.99 255
4 Jan RothanzlJan Rothanzl 07 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:24.10 213
5 Matouš TejcMatouš Tejc 05 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:25.75 197
6 Filip ChvojkaFilip Chvojka 07 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:25.80 196
7 Jakub MoravecJakub Moravec 06 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:27.13 184
8 Imrich DioszeghiImrich Dioszeghi 06 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:27.64 179
9 Karel GeťkoKarel Geťko 08 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 2:28.51 171
10 Miroslav MelounMiroslav Meloun 09 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 2:32.49 138
11 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 2:32.98 134
12 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Sportovní klub Týniště n.O. "B"Sportovní klub Týniště n.O.... 2:34.26 124
13 Ondřej MarekOndřej Marek 06 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 2:36.53 107
14 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:37.65 100
15 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:40.20 83
16 Tomáš MatičkaTomáš Matička 09 Sportovní klub Týniště n.O. "B"Sportovní klub Týniště n.O.... 2:41.27 76
17 Jan KazdaJan Kazda 06 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:44.62 57
18 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 2:44.66 57
19 Ondřej PoláchOndřej Polách 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:50.80 29
20 Jakub MarekJakub Marek 07 Sportovní klub Týniště n.O. "B"Sportovní klub Týniště n.O.... 2:56.71 10
Celkem 20 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:54.22 597
2 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1:54.76 589
3 Eliška PeterkováEliška Peterková 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:03.49 459
4 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:10.66 363
5 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:14.82 313
6 Ema Ducháčová Ema Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:16.04 298
7 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:16.79 290
8 Dominika RůtováDominika Růtová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:19.90 256
9 Micheela BašováMicheela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:22.17 232
10 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:24.58 208
11 Karolína PaloKarolína Palo 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:25.07 203
12 Laura PalouškováLaura Paloušková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:25.65 198
13 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:27.82 178
14 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:28.67 170
15 Lucie KarenováLucie Karenová 07 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 2:30.24 156
16 Veronika KrejčíVeronika Krejčí 05 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 2:31.11 149
17 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:33.26 132
18 Tereza KlimekováTereza Klimeková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:33.38 131
19 Adéla KaráskováAdéla Karásková 07 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 2:34.81 120
20 Andrea GabrielováAndrea Gabrielová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:34.95 119
21 Nela SvobodováNela Svobodová 07 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 2:35.05 118
22 Rozárie HorskáRozárie Horská 06 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 2:37.87 98
23 Anna BalcarováAnna Balcarová 06 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 3:07.28 0
Celkem 23 závodníků
Běh 2 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KoldinskáEliška Koldinská 05 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:08.78 387
2 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:10.79 361
3 Viktorie LuňákováViktorie Luňáková 05 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:18.61 270
4 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:20.66 248
5 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:23.64 217
6 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec Králové "D"TJ Sokol Hradec Králové "D" 2:24.97 204
7 Natálie KrejčíNatálie Krejčí 06 TJ Sokol Hradec Králové "D"TJ Sokol Hradec Králové "D" 2:25.47 199
8 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 05 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 2:26.52 190
9 Tereza DostálkováTereza Dostálková 06 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:26.82 187
10 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 2:27.34 182
11 Klára ŘehounkováKlára Řehounková 05 TJ Sokol Hradec Králové "D"TJ Sokol Hradec Králové "D" 2:27.93 177
12 Valérie LudvíkováValérie Ludvíková 06 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:29.30 165
13 Vendula VaněčkováVendula Vaněčková 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:34.03 126
14 Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:34.62 121
15 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec Králové "D"TJ Sokol Hradec Králové "D" 2:34.85 120
16 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2:35.97 111
17 Daniela HořejšíDaniela Hořejší 05 TJ Sokol Hradec Králové "D"TJ Sokol Hradec Králové "D" 2:36.19 110
18 Karolína ŠtefanováKarolína Štefanová 07 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 2:37.08 103
19 Barbora PolívkováBarbora Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:38.41 94
20 Adéla UrbanováAdéla Urbanová 06 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 2:39.04 90
21 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 09 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 2:43.19 65
22 Jolana RichterováJolana Richterová 07 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 2:51.51 26
23 Rozárie MarkováRozárie Marková 09 Sportovní klub Týniště n.O. "B"Sportovní klub Týniště n.O.... 3:28.78 0
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 1 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 4.09 220
2 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 4.02 209
3 Štěpán ŠůstekŠtěpán Šůstek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.85 182
4 Vojtěch KlimešVojtěch Klimeš
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
06 3.69 158
5= Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.61 146
5= Matěj ČermákMatěj Čermák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 3.61 146
7 Josef KubiasJosef Kubias
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.59 143
8 Jonáš ValešJonáš Valeš
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 3.58 142
9 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 3.51 132
10 Dominik ŠrytrDominik Šrytr
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.50 130
11 Filip JavůrekFilip Javůrek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.49 129
12 Daniel BláhaDaniel Bláha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.44 122
13 Richard KutíkRichard Kutík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.39 115
14 Jakub KrejčíJakub Krejčí
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
05 3.38 114
15 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.30 103
16 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3.24 95
17 Lukáš SeidlLukáš Seidl
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
05 3.18 88
18 Jakub TomešJakub Tomeš
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 3.15 84
19 Jiří ToucJiří Touc
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
06 3.07 74
20 Matěj ReslMatěj Resl
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
06 3.02 68
21 Radovan ProkešRadovan Prokeš
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
07 3.01 67
22 Štěpán PražákŠtěpán Pražák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.00 66
23 Jiří SlavíčekJiří Slavíček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 2.81 45
Celkem 23 závodníků
Atletická přípravka-hoši 2 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš NagyLukáš Nagy
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
08 3.61 146
2 Matěj HlávkoMatěj Hlávko
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
05 3.42 119
3 Martin ČermákMartin Čermák
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
05 3.40 116
4 Matouš TejcMatouš Tejc
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
05 3.29 102
5 Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
05 3.15 84
6= Jan RothanzlJan Rothanzl
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
07 2.95 60
6= Jáchym BémJáchym Bém
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
09 2.95 60
6= Ondřej MarekOndřej Marek
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
06 2.95 60
9 Tomáš MatičkaTomáš Matička
Sportovní klub Týniště n.O. "B"Sportovní klub Týniště n.O....
09 2.94 59
10= Jakub MoravecJakub Moravec
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
06 2.89 53
10= Imrich DioszeghiImrich Dioszeghi
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
06 2.89 53
12 Karel GeťkoKarel Geťko
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
08 2.88 52
13 Tomáš MetelkaTomáš Metelka
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
08 2.83 47
14 Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
06 2.81 45
15 Ondřej ČernýOndřej Černý
Sportovní klub Týniště n.O. "B"Sportovní klub Týniště n.O....
09 2.78 42
16 Filip ChvojkaFilip Chvojka
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
07 2.63 27
17 Jakub MarekJakub Marek
Sportovní klub Týniště n.O. "B"Sportovní klub Týniště n.O....
07 2.53 19
18= Miroslav MelounMiroslav Meloun
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
09 2.45 13
18= Jan KazdaJan Kazda
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
06 2.45 13
20 Ondřej PoláchOndřej Polách
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
05 2.43 11
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 1 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4.10 331
2 Eliška PeterkováEliška Peterková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 3.98 303
3 Marie VoborníkováMarie Voborníková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 3.94 294
4 Micheela BašováMicheela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 3.85 274
5 Ema Ducháčová Ema Ducháčová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.63 227
6 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.62 225
7 Adéla KaráskováAdéla Karásková
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
07 3.53 206
8 Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 3.47 194
9= Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 3.45 190
9= Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.45 190
11= Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.42 184
11= Veronika KrejčíVeronika Krejčí
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
05 3.42 184
13 Veronika MičánkováVeronika Mičánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.41 182
14 Karolína RoubalováKarolína Roubalová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.19 140
15 Dominika RůtováDominika Růtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.18 139
16= Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.08 121
16= Rozárie HorskáRozárie Horská
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
06 3.08 121
18 Lucie RychterováLucie Rychterová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.05 116
19 Laura PalouškováLaura Paloušková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 3.01 109
20= Anna BalcarováAnna Balcarová
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
06 3.00 107
20= Lucie KarenováLucie Karenová
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
07 3.00 107
22 Andrea GabrielováAndrea Gabrielová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 2.90 91
23 Nela SvobodováNela Svobodová
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
07 2.89 89
Celkem 23 závodníků
Atletická přípravka-dívky 2 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KoldinskáEliška Koldinská
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
05 3.57 214
2 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
07 3.46 192
3 Viktorie LuňákováViktorie Luňáková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
05 3.35 170
4 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
07 3.30 161
5 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové "D"TJ Sokol Hradec Králové "D"
06 3.19 140
6 Natálie KrejčíNatálie Krejčí
TJ Sokol Hradec Králové "D"TJ Sokol Hradec Králové "D"
06 3.18 139
7 Barbora HudouskováBarbora Hudousková
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
05 3.17 137
8= Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
07 3.15 133
8= Sofie DittrichováSofie Dittrichová
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
06 3.15 133
10 Anna PickováAnna Picková
TJ Sokol Hradec Králové "D"TJ Sokol Hradec Králové "D"
06 3.12 128
11 Klára ŘehounkováKlára Řehounková
TJ Sokol Hradec Králové "D"TJ Sokol Hradec Králové "D"
05 3.10 124
12 Vendula VaněčkováVendula Vaněčková
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
05 3.09 122
13 Barbora PolívkováBarbora Polívková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
07 3.08 121
14= Tereza DostálkováTereza Dostálková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
06 3.07 119
14= Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
05 3.07 119
16 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
09 3.04 114
17 Karolína ŠtefanováKarolína Štefanová
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
07 3.00 107
18 Nelly NovotnáNelly Novotná
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
06 2.96 100
19 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec Králové "D"TJ Sokol Hradec Králové "D"
05 2.85 83
20 Adéla UrbanováAdéla Urbanová
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
06 2.80 75
21 Valérie LudvíkováValérie Ludvíková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
06 2.67 56
22 Jolana RichterováJolana Richterová
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
07 2.47 30
23 Rozárie MarkováRozárie Marková
Sportovní klub Týniště n.O. "B"Sportovní klub Týniště n.O....
09 1.79 0
Celkem 23 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 1 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 44.17 259
2 Štěpán ŠůstekŠtěpán Šůstek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 40.30 227
3 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 32.42 163
4 Jonáš ValešJonáš Valeš
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 31.65 156
5 Lukáš SeidlLukáš Seidl
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
05 31.60 156
6 Jakub TomešJakub Tomeš
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 31.14 152
7 Matěj ČermákMatěj Čermák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 30.11 144
8 Richard KutíkRichard Kutík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 29.15 137
9 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 29.04 136
10 Dominik ŠrytrDominik Šrytr
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 28.20 129
11 Josef KubiasJosef Kubias
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 26.20 114
12 Štěpán PražákŠtěpán Pražák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 25.54 108
13 Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 25.50 108
14 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 25.33 107
15 Radovan ProkešRadovan Prokeš
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
07 24.87 103
16 Filip JavůrekFilip Javůrek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 23.76 95
17 Vojtěch KlimešVojtěch Klimeš
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
06 23.62 94
18 Matěj ReslMatěj Resl
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
06 23.22 91
19 Jiří ToucJiří Touc
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
06 22.97 89
20 Daniel BláhaDaniel Bláha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 22.70 87
21 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 21.87 81
22 Jiří SlavíčekJiří Slavíček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 21.36 77
23 Jakub KrejčíJakub Krejčí
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
05 20.12 67
Celkem 23 závodníků
Atletická přípravka-hoši 2 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matouš TejcMatouš Tejc
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
05 29.92 143
2 Matěj HlávkoMatěj Hlávko
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
05 27.50 124
3 Jakub MarekJakub Marek
Sportovní klub Týniště n.O. "B"Sportovní klub Týniště n.O....
07 24.06 97
4 Jáchym BémJáchym Bém
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
09 23.99 97
5 Ondřej MarekOndřej Marek
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
06 21.80 80
6 Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
05 21.54 78
7 Filip ChvojkaFilip Chvojka
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
07 21.36 77
8 Tomáš MatičkaTomáš Matička
Sportovní klub Týniště n.O. "B"Sportovní klub Týniště n.O....
09 20.90 73
9 Jan RothanzlJan Rothanzl
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
07 20.81 73
10 Ondřej ČernýOndřej Černý
Sportovní klub Týniště n.O. "B"Sportovní klub Týniště n.O....
09 19.79 65
11 Jakub MoravecJakub Moravec
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
06 19.63 64
12 Miroslav MelounMiroslav Meloun
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
09 18.98 59
13 Ondřej PoláchOndřej Polách
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
05 18.25 54
14 Karel GeťkoKarel Geťko
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
08 17.68 50
15 Imrich DioszeghiImrich Dioszeghi
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
06 16.85 44
16 Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
06 16.58 42
17 Tomáš MetelkaTomáš Metelka
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
08 16.30 40
18 Jan KazdaJan Kazda
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
06 16.22 39
19 Lukáš NagyLukáš Nagy
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
08 15.83 37
20 Martin ČermákMartin Čermák
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
05 10.35 1
Celkem 20 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 1 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 34.94 294
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 31.43 252
3 Marie VoborníkováMarie Voborníková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 29.22 226
4 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 27.30 204
5 Eliška PeterkováEliška Peterková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 27.00 200
6 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 25.70 185
7 Dominika RůtováDominika Růtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 25.43 182
8 Rozárie HorskáRozárie Horská
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
06 24.44 171
9 Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 24.13 167
10 Lucie RychterováLucie Rychterová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 23.20 156
11 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 21.40 136
12 Andrea GabrielováAndrea Gabrielová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 19.73 118
13 Veronika MičánkováVeronika Mičánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 18.30 102
14 Micheela BašováMicheela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 18.20 101
15 Ema Ducháčová Ema Ducháčová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 17.13 89
16 Lucie KarenováLucie Karenová
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
07 16.50 82
17 Veronika KrejčíVeronika Krejčí
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
05 14.94 66
18 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 14.66 63
19 Anna BalcarováAnna Balcarová
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
06 14.18 58
20 Nela SvobodováNela Svobodová
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
07 14.01 56
21 Laura PalouškováLaura Paloušková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 13.55 51
22 Karolína RoubalováKarolína Roubalová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 13.00 46
23 Adéla KaráskováAdéla Karásková
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
07 12.77 43
Celkem 23 závodníků
Atletická přípravka-dívky 2 (čt, 26.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sofie DittrichováSofie Dittrichová
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
06 30.32 239
2 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec Králové "D"TJ Sokol Hradec Králové "D"
05 28.60 219
3 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
07 28.40 216
4 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
07 27.15 202
5 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
05 24.70 174
6 Eliška KoldinskáEliška Koldinská
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
05 22.90 153
7 Viktorie LuňákováViktorie Luňáková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
05 22.85 152
8 Barbora PolívkováBarbora Polívková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
07 21.50 137
9 Adéla UrbanováAdéla Urbanová
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
06 21.30 135
10 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
07 20.00 121
11 Klára ŘehounkováKlára Řehounková
TJ Sokol Hradec Králové "D"TJ Sokol Hradec Králové "D"
05 19.91 120
12 Nelly NovotnáNelly Novotná
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
06 19.80 118
13 Valérie LudvíkováValérie Ludvíková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
06 18.10 100
14 Vendula VaněčkováVendula Vaněčková
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
05 17.80 96
15 Barbora HudouskováBarbora Hudousková
TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C"
05 17.24 90
16 Anna PickováAnna Picková
TJ Sokol Hradec Králové "D"TJ Sokol Hradec Králové "D"
06 17.10 89
17 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové "D"TJ Sokol Hradec Králové "D"
06 16.73 85
18 Tereza DostálkováTereza Dostálková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
06 16.05 78
19 Karolína ŠtefanováKarolína Štefanová
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
07 15.00 66
20 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
09 13.75 53
21 Natálie KrejčíNatálie Krejčí
TJ Sokol Hradec Králové "D"TJ Sokol Hradec Králové "D"
06 12.72 43
22 Rozárie MarkováRozárie Marková
Sportovní klub Týniště n.O. "B"Sportovní klub Týniště n.O....
09 10.10 17
23 Jolana RichterováJolana Richterová
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
07 09.45 11
Celkem 23 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1051
2 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1038
3 Štěpán ŠůstekŠtěpán Šůstek 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0871
4 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0853
5 Josef KubiasJosef Kubias 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0850
6 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0823
7 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0786
8 Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 0779
9 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0754
10 Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0717
11 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0665
12 Matěj HlávkoMatěj Hlávko 05 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0640
13 Vojtěch KlimešVojtěch Klimeš 06 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 0604
14 Jiří ToucJiří Touc 06 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 0591
15 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0588
16 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0579
17 Matouš TejcMatouš Tejc 05 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0561
18 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0536
19 Daniel BláhaDaniel Bláha 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0505
20 Martin ČermákMartin Čermák 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0503
21 Jakub KrejčíJakub Krejčí 05 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 0421
22 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0389
23 Štěpán PražákŠtěpán Pražák 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0371
24 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0370
25 Jan RothanzlJan Rothanzl 07 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0366
26 Radovan ProkešRadovan Prokeš 07 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 0352
27 Jakub MoravecJakub Moravec 06 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0339
28 Jakub TomešJakub Tomeš 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0327
29 Filip ChvojkaFilip Chvojka 07 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0320
30 Karel GeťkoKarel Geťko 08 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 0311
31 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 0308
32 Imrich DioszeghiImrich Dioszeghi 06 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0290
33 Matěj ReslMatěj Resl 06 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 0288
34 Ondřej MarekOndřej Marek 06 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 0281
35 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Sportovní klub Týniště n.O. "B"Sportovní klub Týniště n.O.... 0256
36 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 0240
37 Tomáš MatičkaTomáš Matička 09 Sportovní klub Týniště n.O. "B"Sportovní klub Týniště n.O.... 0213
38 Miroslav MelounMiroslav Meloun 09 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 0210
39 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0202
40 Jiří SlavíčekJiří Slavíček 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0186
41 Jakub MarekJakub Marek 07 Sportovní klub Týniště n.O. "B"Sportovní klub Týniště n.O.... 0126
42 Jan KazdaJan Kazda 06 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0123
43 Ondřej PoláchOndřej Polách 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0101
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Havlíčková A. 1701 (4.10/331-09.18/521-31.43/252-1:54.22/597)

Voborníková M. 1620 (3.94/294-09.22/511-29.22/226-1:54.76/589)

Peterková E. 1288 (3.98/303-10.05/326-27.00/200-2:03.49/459)

Koldinská E. 1109 (22.90/153-09.91/355-3.57/214-2:08.78/387)

Hladík V. 1051 (09.50/203-4.02/209-25.33/107-1:58.41/532)

Součková T. 1042 (27.15/202-10.25/287-3.46/192-2:10.79/361)

Špicar D. 1038 (09.63/180-4.09/220-44.17/259-2:09.44/379)

Ducháčová . 1020 (3.63/227)

Bašová M. 1020 (3.85/274-09.64/413)

Ducháčová . 1020 (09.67/406-17.13/89)

Bašová M. 1020 (18.20/101-2:22.17/232)

Ducháčová . 1020 (2:16.04/298)

Blatníková M. 1011 (3.62/225-09.82/374-27.30/204-2:24.58/208)

Hejzlarová A. 973 (3.45/190-10.14/308-25.70/185-2:16.79/290)

Mičánková V. 953 (3.41/182-10.15/306-18.30/102-2:10.66/363)

Rychterová L. 942 (3.05/116-09.90/357-23.20/156-2:14.82/313)

Luňáková V. 916 (22.85/152-10.06/324-3.35/170-2:18.61/270)

Palo K. 909 (3.47/194-10.64/218-34.94/294-2:25.07/203)

Šůstek Š. 871 (09.78/154-3.85/182-40.30/227-2:15.22/308)

Růtová D. 855 (3.18/139-10.30/278-25.43/182-2:19.90/256)

Čermák M. 853 (09.95/128-3.61/146-30.11/144-2:05.20/435)

Kubias J. 850 (10.13/102-3.59/143-26.20/114-2:01.19/491)

Valeš J. 823 (09.94/129-3.58/142-31.65/156-2:08.10/396)

Součková T. 801 (28.40/216-10.50/242-3.30/161-2:27.34/182)

Šulc A. 786 (09.65/176-3.51/132-21.87/81-2:08.00/397)

Kopecká A. 781 (3.45/190-10.26/285-21.40/136-2:28.67/170)

Seidl L. 779 (10.56/51-3.18/88-31.60/156-2:01.73/484)

Nagy A. 754 (09.84/145-3.61/146-25.50/108-2:11.30/355)

Dostálková T. 745 (16.05/78-09.88/361-3.07/119-2:26.82/187)

Krejčí V. 729 (3.42/184-10.03/330-14.94/66-2:31.11/149)

Polívková B. 721 (21.50/137-09.84/369-3.08/121-2:38.41/94)

Šrytr D. 717 (09.92/132-3.50/130-28.20/129-2:13.72/326)

Čechová M. 702 (20.00/121-10.56/231-3.15/133-2:23.64/217)

Hudousková B. 686 (17.24/90-10.68/211-3.17/137-2:20.66/248)

Dittrichová S. 672 (30.32/239-10.88/179-3.15/133-2:34.62/121)

Řehounková K. 671 (19.91/120-10.45/250-3.10/124-2:27.93/177)

Horák L. 665 (10.08/109-3.24/95-32.42/163-2:16.05/298)

Hlávko M. 640 (09.86/142-27.50/124-3.42/119-2:19.99/255)

Procházková A. 633 (3.42/184-10.43/254-14.66/63-2:33.26/132)

Karásková A. 628 (3.53/206-10.40/259-12.77/43-2:34.81/120)

Kudrnáčová L. 609 (24.70/174-11.25/126-3.07/119-2:26.52/190)

Klimeš V. 604 (09.92/132-3.69/158-23.62/94-2:23.36/220)

Klimeková T. 603 (3.08/121-10.85/184-24.13/167-2:33.38/131)

Touc J. 591 (10.17/97-3.07/74-22.97/89-2:13.23/331)

Kutík R. 588 (10.17/97)

Novotná N. 588 (19.80/118)

Kutík R. 588 (3.39/115)

Novotná N. 588 (10.40/259-2.96/100)

Kutík R. 588 (29.15/137)

Novotná N. 588 (2:35.97/111)

Kutík R. 588 (2:21.52/239)

Horská R. 585 (3.08/121-10.78/195-24.44/171-2:37.87/98)

Javůrek F. 579 (10.15/99-3.49/129-23.76/95-2:19.86/256)

Ludvíková V. 563 (18.10/100-10)
Celkem 43 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 16
2 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14
3 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11
TYNOR TYNOR Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 11
5 HKRAB HKRAB TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 08
6 HKRAC HKRAC TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 06
7 JAROB JAROB TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 04
8 TYNOB TYNOB Sportovní klub Týniště n.O. "B"Sportovní klub Týniště n.O.... 02
Poznámky:
Pomocné body po dvou kolech:
DCOST 7295.0; HKRAL 5730.0; JAROM 4535.0; TYNOR 4457.0; HKRAB 3265.0; HKRAC 2592.0; JAROB 1976.0; TYNOB 0740.0
Celkem 8 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1701
2 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1620
3 Eliška PeterkováEliška Peterková 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1288
4 Eliška KoldinskáEliška Koldinská 05 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 1109
5 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 1042
6 Micheela BašováMicheela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1020
Ema Ducháčová Ema Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1020
8 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1011
9 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0973
10 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0953
11 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0942
12 Viktorie LuňákováViktorie Luňáková 05 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0916
13 Karolína PaloKarolína Palo 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0909
14 Dominika RůtováDominika Růtová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0855
15 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 0801
16 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0781
17 Tereza DostálkováTereza Dostálková 06 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0745
18 Veronika KrejčíVeronika Krejčí 05 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 0729
19 Barbora PolívkováBarbora Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0721
20 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0702
21 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0686
22 Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0672
23 Klára ŘehounkováKlára Řehounková 05 TJ Sokol Hradec Králové "D"TJ Sokol Hradec Králové "D" 0671
24 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0633
25 Adéla KaráskováAdéla Karásková 07 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 0628
26 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 05 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 0609
27 Tereza KlimekováTereza Klimeková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0603
28 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0588
29 Rozárie HorskáRozárie Horská 06 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 0585
30 Valérie LudvíkováValérie Ludvíková 06 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0563
31 Lucie KarenováLucie Karenová 07 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 0541
32 Natálie KrejčíNatálie Krejčí 06 TJ Sokol Hradec Králové "D"TJ Sokol Hradec Králové "D" 0525
33 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec Králové "D"TJ Sokol Hradec Králové "D" 0516
34 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0507
35 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec Králové "D"TJ Sokol Hradec Králové "D" 0505
36 Daniela HořejšíDaniela Hořejší 05 TJ Sokol Hradec Králové "D"TJ Sokol Hradec Králové "D" 0497
37 Laura PalouškováLaura Paloušková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0479
38 Vendula VaněčkováVendula Vaněčková 05 TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 0478
39 Andrea GabrielováAndrea Gabrielová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0475
40 Karolína ŠtefanováKarolína Štefanová 07 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 0471
41 Anna BalcarováAnna Balcarová 06 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 0437
42 Nela SvobodováNela Svobodová 07 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 0429
43 Adéla UrbanováAdéla Urbanová 06 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 0399
44 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 09 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 0383
45 Jolana RichterováJolana Richterová 07 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 0092
46 Rozárie MarkováRozárie Marková 09 Sportovní klub Týniště n.O. "B"Sportovní klub Týniště n.O.... 0017
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Havlíčková A. 1701 (4.10/331-09.18/521-31.43/252-1:54.22/597)
Voborníková M. 1620 (3.94/294-09.22/511-29.22/226-1:54.76/589)
Peterková E. 1288 (3.98/303-10.05/326-27.00/200-2:03.49/459)
Koldinská E. 1109 (22.90/153-09.91/355-3.57/214-2:08.78/387)
Součková T. 1042 (27.15/202-10.25/287-3.46/192-2:10.79/361)
Bašová M. 1020 (3.85/274)
Ducháčová . 1020 (3.63/227-09.67/406)
Bašová M. 1020 (09.64/413)
Ducháčová . 1020 (17.13/89)
Bašová M. 1020 (18.20/101-2:22.17/232)
Ducháčová . 1020 (2:16.04/298)
Blatníková M. 1011 (3.62/225-09.82/374-27.30/204-2:24.58/208)
Hejzlarová A. 973 (3.45/190-10.14/308-25.70/185-2:16.79/290)
Mičánková V. 953 (3.41/182-10.15/306-18.30/102-2:10.66/363)
Rychterová L. 942 (3.05/116-09.90/357-23.20/156-2:14.82/313)
Luňáková V. 916 (22.85/152-10.06/324-3.35/170-2:18.61/270)
Palo K. 909 (3.47/194-10.64/218-34.94/294-2:25.07/203)
Růtová D. 855 (3.18/139-10.30/278-25.43/182-2:19.90/256)
Součková T. 801 (28.40/216-10.50/242-3.30/161-2:27.34/182)
Kopecká A. 781 (3.45/190-10.26/285-21.40/136-2:28.67/170)
Dostálková T. 745 (16.05/78-09.88/361-3.07/119-2:26.82/187)
Krejčí V. 729 (3.42/184-10.03/330-14.94/66-2:31.11/149)
Polívková B. 721 (21.50/137-09.84/369-3.08/121-2:38.41/94)
Čechová M. 702 (20.00/121-10.56/231-3.15/133-2:23.64/217)
Hudousková B. 686 (17.24/90-10.68/211-3.17/137-2:20.66/248)
Dittrichová S. 672 (30.32/239-10.88/179-3.15/133-2:34.62/121)
Řehounková K. 671 (19.91/120-10.45/250-3.10/124-2:27.93/177)
Procházková A. 633 (3.42/184-10.43/254-14.66/63-2:33.26/132)
Karásková A. 628 (3.53/206-10.40/259-12.77/43-2:34.81/120)
Kudrnáčová L. 609 (24.70/174-11.25/126-3.07/119-2:26.52/190)
Klimeková T. 603 (3.08/121-10.85/184-24.13/167-2:33.38/131)
Novotná N. 588 (19.80/118-10.40/259-2.96/100-2:35.97/111)
Horská R. 585 (3.08/121-10.78/195-24.44/171-2:37.87/98)
Ludvíková V. 563 (18.10/100-10.50/242-2.67/56-2:29.30/165)
Karenová L. 541 (3.00/107-10.77/196-16.50/82-2:30.24/156)
Krejčí N. 525 (12.72/43-11.12/144-3.18/139-2:25.47/199)
Picková A. 516 (17.10/89-10.88/179-3.12/128-2:34.85/120)
Roubalová K. 507 (3.19/140-11.13/143-13.00/46-2:27.82/178)
Havlíčková T. 505 (16.73/85-11.68/76-3.19/140-2:24.97/204)
Hořejší D. 497 (28.60/219-11.59/85-2.85/83-2:36.19/110)
Paloušková L. 479 (3.01/109-11.29/121-13.55/51-2:25.65/198)
Vaněčková V. 478 (17.80/96-11.19/134-3.09/122-2:34.03/126)
Gabrielová A. 475 (2.90/91-11.10/147-19.73/118-2:34.95/119)
Štefanová K. 471 (15.00/66-10.78/195-3.00/107-2:37.08/103)
Balcarová A. 437 (3.00/107-10.33/272-14.18/58-3:07.28/0)
Svobodová N. 429 (2.89/89-10.97/166-14.01/56-2:35.05/118)
Urbanová A. 399 (21.30/135-11.47/99-2.80/75-2:39.04/90)
Dvořáková A. 383 (13.75/53-11.07/151-3.04/114-2:43.19/65)
Richterová J. 92 (09.45/11-12.28/25-2.47/30-2:51.51/26)
Marková R. 17 (10.10/17-13.72/0-1.79/0-3:28.78/0)
Celkem 46 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18
2 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 16
3 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 13
4 HKRAB HKRAB TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 13
5 HKRAC HKRAC TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 09
6 TYNOR TYNOR Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 09
7 JAROB JAROB TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 06
8 HKRAD HKRAD TJ Sokol Hradec Králové "D"TJ Sokol Hradec Králové "D" 04
9 TYNOB TYNOB Sportovní klub Týniště n.O. "B"Sportovní klub Týniště n.O.... 02
Poznámky:
Pomocné body po dvou kolech:
HKRAL 9435; JAROM 8244; DCOST 7196; HKRAB 6758; HKRAC 4969; TYNOR 4841; JAROB 4490; HKRAD 4291; TYNOB 335
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3765.0
2 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3017.0
3 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2543.0
4 TYNOR TYNOR Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 2395.0
5 HKRAB HKRAB TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 1960.0
6 HKRAC HKRAC TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 1573.0
7 JAROB JAROB TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 1110.0
8 TYNOB TYNOB Sportovní klub Týniště n.O. "B"Sportovní klub Týniště n.O.... 0590.0
Poznámky:
Hlavní body ve druhém kole:
DCOST 8;HKRAL 7; JAROM 6; TYNOR 5; HKRAB 4; HKRAC 3; JAROB 2; TYNOB 1
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4687.0
2 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4231.0
3 HKRAB HKRAB TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 3814.0
4 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3698.0
5 HKRAC HKRAC TJ Sokol Hradec Králové "C"TJ Sokol Hradec Králové "C" 2650.0
6 TYNOR TYNOR Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 2485.0
7 JAROB JAROB TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 2282.0
8 HKRAD HKRAD TJ Sokol Hradec Králové "D"TJ Sokol Hradec Králové "D" 2217.0
9 TYNOB TYNOB Sportovní klub Týniště n.O. "B"Sportovní klub Týniště n.O.... 0018.0
Poznámky:
Hlavní body druhém kole:
HKRAL 9; JAROM 8; HKRAB 7; DCOST 6; HKRAC 5; TYNOR 4; JAROB 3; HKRAD 2; TYNOB 1
Celkem 9 závodníků