Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo

Frýdek-Místek (14. 6. 2016)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Hlavačka, Thomas 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 33,00
2 Kavecký, David Gabriel 03 TJ Sokol Opava 33,00
3 Jurečková, Daniela 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 31,00
4 Gatnárková, Beáta 03 TJ Sokol Opava 31,00
5 Sikora, Mikuláš 03 TJ TŽ Třinec 29,00
6 Bittnerová, Michaela 03 TJ Sokol Opava 28,00
7 Skoták, Martin 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 27,00
8 Ščibráni, Milan 03 SSK Vítkovice 25,00
9 Krčmář, Marek 03 Atletika Poruba z.s. 23,00
10 Sikora, Marek 04 TJ TŽ Třinec 23,00
11 Oborná, Denisa 03 SSK Vítkovice 21,00
12 Czeschová, Eliška 03 SSK Vítkovice 20,00
13 Šárka, David 03 TJ Sokol Opava 20,00
14 Klozík, Aleš 03 Atletika Poruba z.s. 20,00
15 Navrátil, Šimon 03 SSK Vítkovice 20,00
16 Smetanová, Julie 03 Atletika Poruba z.s. 18,00
17 Dobečka, Šimon 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 18,00
18 Horáková, Sabina 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 18,00
19 Brunová, Vanda 03 TJ Sokol Opava 17,00
20 Hrbáč, Tomáš 03 Atletika Poruba z.s. 17,00
21 Hrbáč, Tom 03 Atletika Poruba z.s. 16,00
22 Konupková, Nela 03 TJ Slezan Opava, z.s. 16,00
23 Kisza, Alex 03 TJ Start Havířov 15,00
24 Koller, Šimon 03 TJ Slezan Opava, z.s. 15,00
25 Lička, Zdeněk 03 SSK Vítkovice 15,00
26 Navrátilová, Sára 04 SSK Vítkovice 15,00
27 Zdražilová, Denisa 04 Atletika Poruba z.s. 15,00
28 Červenka, Filip 04 SSK Vítkovice 14,00
29 Máchová, Ivana 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 14,00
30 Schusterová, Lucie 03 TJ Sokol Opava 14,00
31 Hrnčárková, Adéla 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 13,00
32 Krchová, Alžběta 03 Atletika Poruba z.s. 13,00
33 Akerele, Mojisola 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13,00
34 Vyklická, Nela 03 TJ Sokol Opava 11,00
35 Pastrňák, David 03 Atletika Poruba z.s. 11,00
36 Brzyszkowská, Katrin 03 SSK Vítkovice 11,00
37 Zajíček, Adam 03 Atletika Poruba z.s. 11,00
38 Halátek, Pavel 04 TJ Sokol Opava 11,00
39 Novák, Michal 04 SSK Vítkovice 11,00
40 Dorotík, Robin 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10,50
41 Dokoupil, Adam 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10,00
42 Vitásková, Klaudie 03 Atletika Poruba z.s. B 10,00
43 Šimečková, Simona 03 SSK Vítkovice 10,00
44 Dzida, Jakub 04 TJ Sokol Opava 10,00
45 Šudák, Radim 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 9,00
46 Pavelek, Vojtěch 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9,00
47 Bojková, Anežka 04 TJ TŽ Třinec 9,00
48 Salamonová, Adéla 03 Atletika Poruba z.s. 9,00
49 Chalupa, Adam 03 TJ Sokol Opava 9,00
50 Kněžínková, Adéla 03 TJ Sokol Opava 8,00
51 Soukalová, Hana 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 8,00
52 Bartošová, Simona 04 TJ Sokol Opava 8,00
53 Pavelek, Ondřej 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8,00
54 Vláčil, Ondřej 04 TJ Sokol Opava 8,00
55 Kuráňová, Veronika 05 TJ Start Havířov 8,00
56 Toová, Klára 04 Atletika Poruba z.s. 7,00
57 Bizoňová, Kristýna 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7,00
58 Ryška, Jonáš 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 7,00
59 Mynářová, Amálie 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7,00
60 Kněžínek, Kryštof 03 TJ Sokol Opava 7,00
61 Jelínek, Richard 04 TJ Start Havířov 6,50
62 Szkatula, František 04 TJ TŽ Třinec 6,00
63 Wójciková, Julie 03 AK Bohumín, o.s. 6,00
64 Nemtudová, Nikola 03 AK Bohumín, o.s. 6,00
65 Pavelek, Jiří 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6,00
66 Krčmářová, Markéta 03 Atletika Poruba z.s. 5,00
67 Kupka, Jan 03 Atletika Poruba z.s. 5,00
68 Klečková, Aneta 03 SSK Vítkovice 5,00
69 Kazimírská, Klára 03 TJ Sokol Opava 5,00
70 Kuzník, Vojtěch 04 Atletika Poruba z.s. 5,00
71 Pindorová, Zina 04 TJ TŽ Třinec 5,00
72 Feilhauerová, Ema 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 5,00
73 Kreissová, Tereza 04 SSK Vítkovice 4,00
74 Vantuchová, Sabina 04 Atletika Poruba z.s. 4,00
75 Válková, Nikola 04 Atletika Poruba z.s. 4,00
76 Olszowská, Klára 03 AK Bohumín, o.s. 4,00
77 Skotnicová, Eliška 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4,00
78 Skalička, Vojtěch 03 TJ Sokol Opava 4,00
79 Binderová, Petra 03 TJ Sokol Opava 4,00
80 Hazucha, Adam 04 TJ Sokol Opava 4,00
81 Endt, David 03 Atletika Poruba z.s. 4,00
82 Černý, Tomáš 00 TJ Sokol Opava B 3,00
83 Jančarová, Petra 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3,00
84 Seibertová, Nela 03 TJ Slezan Opava, z.s. 3,00
85 Petříčková, Hana 03 TJ TŽ Třinec 3,00
86 Sovová, Tereza 03 SSK Vítkovice 3,00
87 Bednář, David 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3,00
88 Navrátilová, Jana 03 TJ Sokol Opava 2,50
89 Kočvarová, Markéta 03 SSK Vítkovice 2,50
90 Holuša, Jonáš 04 TJ Sokol Opava 2,00
91 Kaločová, Kateřina 03 Atletika Poruba z.s. 2,00
92 Malinková, Beata 03 AK Bohumín, o.s. 2,00
93 Chovanec, Patrik 04 Atletika Poruba z.s. 2,00
94 Proske, David 04 SSK Vítkovice 2,00
95 Liška, Petr 04 TJ Start Havířov 2,00
96 Klechová, Karolína 04 TJ Sokol Opava 2,00
97 Hrabec, Jan 04 Atletika Poruba z.s. 2,00
98 Šebestíková, Sára 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2,00
99 Frýdl, Vojtěch 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2,00
100 Fialová, Dominika 04 Atletika Poruba z.s. 1,00
101 Pešlová, Patricie 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1,00
102 Krupica, Václav 04 Atletika Poruba z.s. 1,00
103 Homolková, Valentýna 04 Atletika Poruba z.s. 1,00
104 Sopuchová, Pavla 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1,00
105 Bužgová, Kristýna 04 SSK Vítkovice 1,00
106 Hroch, Michal 04 SSK Vítkovice 1,00
107 Mitrenga, Nikodem 04 TJ TŽ Třinec 1,00
108 Zielina, Filip 04 TJ TŽ Třinec 1,00
109 Brázdil, Radek 03 TJ Slezan Opava, z.s. 1,00
110 Draxler, Josef 03 TJ Start Havířov 1,00
111 Kratochvíl, Václav 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1,00
112 Rečková, Alžběta 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1,00
113 Vitásková, Bára 03 TJ Sokol Opava 1,00
114 Langerová, Ema 03 TJ Sokol Opava 1,00