Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo

Frýdek-Místek (14. 6. 2016)

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 14.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Marek KrčmářMarek Krčmář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 1.55 11.00
2 Radim ŠudákRadim Šudák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 1.45 9.00
3 Tom HrbáčTom Hrbáč
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 1.39 8.00
4 Jonáš RyškaJonáš Ryška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 1.33 7.00
5 Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 1.33 6.00
6 Filip ČervenkaFilip Červenka
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 1.30 5.00
7 David EndtDavid Endt
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 1.25 4.00
8 Adam ZajíčekAdam Zajíček
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 1.25 3.00
9 Jonáš HolušaJonáš Holuša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1.20 2.00
10 Michal HrochMichal Hroch
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 1.15 1.00
Karel MichlíkKarel Michlík
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 DNS
Hynek BartoňHynek Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 14.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.46 11.00
2 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 1.43 9.00
3 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 1.40 8.00
4 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.37 7.00
5 Lucie SchusterováLucie Schusterová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.34 6.00
6 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1.34 5.00
7 Nikola VálkováNikola Válková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1.28 4.00
8= Jana NavrátilováJana Navrátilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.28 2.50
8= Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.28 2.50
10 Bára VitáskováBára Vitásková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.28 1.00
11 Hana NavrátilováHana Navrátilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.28
12 Klára OlszowskáKlára Olszowská
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
03 1.25
13 Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.25
14= Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 1.20
14= Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1.20
16= Ema ModerováEma Moderová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 1.20
16= Bára StrumienskáBára Strumienská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 1.20
18= Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 1.20
18= Denisa KuklováDenisa Kuklová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 1.20
20 Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1.20
21 Karolína MičkalováKarolína Mičkalová
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
03 1.10
22 Alžběta BarvíkováAlžběta Barvíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.10
23 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1.10
Simona PopiolkováSimona Popiolková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 DNS
Žaneta JuřičnáŽaneta Juřičná
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 DNS
Tara NabielcováTara Nabielcová
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
03 NM
Celkem 26 závodníků