Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo

Frýdek-Místek (14. 6. 2016)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 14.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07.70 11.00
2 Martin SkotákMartin Skoták 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.14 9.00
3 Šimon DobečkaŠimon Dobečka 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.20 8.00
4 Šimon KollerŠimon Koller 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 08.23 7.00
5 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.33 6.00
6 Jakub DzidaJakub Dzida 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.53 3.00
7 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.54 1.50
Tomáš NávratTomáš Návrat 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 14.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.45 5.00
2 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.50 4.00
3 Richard JelínekRichard Jelínek 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.54 1.50
4 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.70
5 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.88
6 Adam HrčekAdam Hrček 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.89
7 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 08.96
8 Ota BenešOta Beneš 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.03
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 14.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KrumlFilip Kruml 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.99
2 Václav KrupicaVáclav Krupica 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.00
3 Jonáš StryjaJonáš Stryja 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.06
4 Matěj KolářMatěj Kolář 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.17
5 Max BartoňMax Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.35
6 Šimon PustkaŠimon Pustka 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.35
7 Tomáš KřižanTomáš Křižan 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.52
8 Michal HrochMichal Hroch 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.71
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 14.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZielinaFilip Zielina 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.78
2 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.17
3 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.24
4 Karel MichlíkKarel Michlík 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.54
5 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 09.72
6 Jan MayerJan Mayer 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.76
7 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.06
Jan HřivnáčJan Hřivnáč 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 14.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KubíčekJan Kubíček 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.86
2 Jakub PadisákJakub Padisák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.98
3 Jan HrabecJan Hrabec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.08
4 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.35
5 Daniel VránaDaniel Vrána 04 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 09.50
6 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.89
7 Alex RudinskýAlex Rudinský 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.09
8 Ondřej PerutkaOndřej Perutka 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.27
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 14.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel DlugošDaniel Dlugoš 06 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 09.12
2 Patrik TylečekPatrik Tyleček 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.30
3 Štěpán BrožŠtěpán Brož 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.35
4 Lukáš VáchaLukáš Vácha 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.71
5 Michal MrázekMichal Mrázek 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.81
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 14.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.21 11.00
2 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.38 8.00
3 Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.42 7.00
4 Simona ŠimečkováSimona Šimečková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.55 4.00
5 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.58 3.00
6 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.59 2.00
7 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.61
Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 14.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.60 1.00
2 Daniela BártováDaniela Bártová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.60
3 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.61
4 Štěpánka ChrenováŠtěpánka Chrenová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.68
5 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.69
6 Kateřina ŽebráčkováKateřina Žebráčková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.81
7 Ema LangerováEma Langerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.96
Žaneta JuřičnáŽaneta Juřičná 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 14.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.71
2 Tereza KorpaňováTereza Korpaňová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.79
3 Bára GratzováBára Gratzová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.84
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.05
5 Adéla KendziorováAdéla Kendziorová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.09
6 Andrea SakalováAndrea Sakalová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.12
7 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.25
8 Sára JanákováSára Janáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.61
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 14.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.48 6.00
2 Klaudie VitáskováKlaudie Vitásková 03 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 08.53 5.00
3 Barbora RuprichováBarbora Ruprichová 03 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 09.01
4 Barbora PustelníkováBarbora Pustelníková 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 09.41
5 Sabina VolkováSabina Volková 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 09.44
6 Lucie RaidováLucie Raidová 03 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 09.47
7 Nela SovováNela Sovová 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 09.88
Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 14.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Timea KijonkováTimea Kijonková 03 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 08.80
2 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 08.93
3 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.43
4 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 09.59
5 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 09.68
6 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 09.71
7 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 09.75
Nikola StružíkováNikola Stružíková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 14.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie RafaelisováNatálie Rafaelisová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.04
2 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.21
3 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.29
4 Monika MužnáMonika Mužná 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.49
5 Natálie FreislerováNatálie Freislerová 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 09.60
6 Valérie HradilováValérie Hradilová 03 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 09.77
7 Nela ZahradníkováNela Zahradníková 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.11
8 Simona KrištofováSimona Krištofová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.20
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (út, 14.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ModerováEma Moderová 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.04
2 Timea KonštackáTimea Konštacká 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.07
3 Kateřina BřeskováKateřina Břesková 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.10
4 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.36
5 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 09.38
6 Lucie DlouháLucie Dlouhá 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 09.41
7 Jana HorečkováJana Horečková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.71
8 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 06 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 10.54
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (út, 14.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela KonupkováNela Konupková 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 08.34 9.00
2 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.80
3 Tereza VávrováTereza Vávrová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.04
4 Valérie LuzarováValérie Luzarová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.16
5 Tereza GajdošíkováTereza Gajdošíková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.21
6 Vendula ZajícováVendula Zajícová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.55
7 Jana BednářováJana Bednářová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.64
8 Eliška BoháčikováEliška Boháčiková 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.66
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (út, 14.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie WójcikováJulie Wójciková 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 09.02
2 Monika MajerčíkováMonika Majerčíková 04 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 09.84
3 Zuzana PohlováZuzana Pohlová 05 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 09.99
4 Beata MalinkováBeata Malinková 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 10.62
Celkem 4 závodníků