Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo

Frýdek-Místek (16. 6. 2016)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.19 11.00
2 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.31 9.00
3 Marek KretMarek Kret 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.58 7.00
4 Michal HusekMichal Husek 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.63 6.00
5 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 07.64 5.00
6 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.68 4.00
7 Jan HrdličkaJan Hrdlička 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.73 2.50
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor VencelViktor Vencel 02 Sokol Opava BSokol Opava B 07.73 2.50
2 Marek ŠpokMarek Špok 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07.75 1.00
3 Jan VeličkaJan Velička 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.94
4 Šimon HorákŠimon Horák 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 08.32
5 Jakub PalkovskýJakub Palkovský 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 08.35
6 Adam ŠopíkAdam Šopík 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 08.40
7 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.42
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JežekJakub Ježek 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 07.55 8.00
2 Jiří KalužaJiří Kaluža 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 08.01
3 Robin ČerníkRobin Černík 02 Sokol Opava BSokol Opava B 08.11
4 Jiří ZineckerJiří Zinecker 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.57
5 Antonín MikšaníkAntonín Mikšaník 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 08.76
6 Lukáš BurkovičLukáš Burkovič 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.15
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.88
2 Daniel DebnárDaniel Debnár 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.40
3 Matěj GregořicaMatěj Gregořica 02 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 08.89
4 Matěj JavůrekMatěj Javůrek 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.05
Vojtěch PilařVojtěch Pilař 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. DNS
Daniel VálekDaniel Válek 02 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.90 11.00
2 Barbora KaráskováBarbora Karásková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.23 9.00
3 Adéla LegerskáAdéla Legerská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.30 8.00
4 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.33 5.00
5 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.43 4.00
6 Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.46 3.00
7 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.56
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol MezeyováNikol Mezeyová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.31 7.00
2 Tereza MartínkováTereza Martínková 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 08.32 6.00
3 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.48 1.50
4 Radka EltnerováRadka Eltnerová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.49
5 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.67
6 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.14
7 Lada ReisováLada Reisová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.77
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 Sokol Opava BSokol Opava B 08.48 1.50
2 Štěpánka ZemanováŠtěpánka Zemanová 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.65
3 Anna KovalčíkováAnna Kovalčíková 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 08.99
4 Barbora KohutováBarbora Kohutová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.07
5 Sofie GrodováSofie Grodová 02 Sokol Opava BSokol Opava B 09.17
6 Klára KrpelíkováKlára Krpelíková 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 09.47
Klára KuličkováKlára Kuličková 01 Sokol Opava BSokol Opava B DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol KubicováNikol Kubicová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.49
2 Tereza ŠkarpováTereza Škarpová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.89
3 Zuzana MarkováZuzana Marková 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.97
4 Patricie IndrákováPatricie Indráková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.04
5 Veronika BenešováVeronika Benešová 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.27
6 Klára GerekováKlára Gereková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.40
Daniela WelszarováDaniela Welszarová 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.14 11.00
2 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17.50 9.00
3 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17.71 8.00
4 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.98 6.00
5 Michal HusekMichal Husek 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.16 5.00
6 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.18 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KretMarek Kret 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17.96 7.00
2 Jan HrdličkaJan Hrdlička 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.49 3.00
3 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 19.25
4 David VarajaDavid Varaja 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 19.32
Thomas ČmielThomas Čmiel 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor VencelViktor Vencel 02 Sokol Opava BSokol Opava B 18.84 1.00
2 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 02 Sokol Opava BSokol Opava B 18.85
3 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.22
4 Daniel UrbanDaniel Urban 02 Sokol Opava BSokol Opava B 21.45
5 Matěj Kupka Matěj Kupka 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 21.50
Marek ŠpokMarek Špok 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JežekJakub Ježek 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 18.53 2.00
2 Jiří KalužaJiří Kaluža 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 19.21
3 Robin ČerníkRobin Černík 02 Sokol Opava BSokol Opava B 19.35
4 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 21.83
5 Vilém KrayzelVilém Krayzel 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.51
Lukáš BurkovičLukáš Burkovič 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.01 11.00
2 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.36 9.00
3 Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.40 8.00
4 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20.51 6.00
5 Natálie KokešováNatálie Kokešová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.34
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20.91 2.00
2 Kateřina SupikováKateřina Supiková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.20
3 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.27
4 Kateřina ValikováKateřina Valiková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.55
Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka EltnerováRadka Eltnerová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20.67 4.50
2 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.87 3.00
3 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 21.49
4 Petra PicmausováPetra Picmausová 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 22.52
5 Lada ReisováLada Reisová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 25.91
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol MezeyováNikol Mezeyová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20.47 7.00
2 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 Sokol Opava BSokol Opava B 20.67 4.50
3 Klára KuličkováKlára Kuličková 01 Sokol Opava BSokol Opava B 21.39
4 Anna KovalčíkováAnna Kovalčíková 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 22.51
5 Klára KrpelíkováKlára Krpelíková 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 23.13
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.20
2 Barbora KohutováBarbora Kohutová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.72
3 Sofie GrodováSofie Grodová 02 Sokol Opava BSokol Opava B 22.93
4 Martina JančarováMartina Jančarová 02 Sokol Opava BSokol Opava B 22.96
5 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 23.99
Daniela WelszarováDaniela Welszarová 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela StratilováNela Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.12 1.00
2 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.70
3 Sabina KovářováSabina Kovářová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.03
4 Tereza HajdukováTereza Hajduková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.19
Tereza ŠkarpováTereza Škarpová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNS
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 38.34 11.00
2 Martin KovačechMartin Kovačech 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 38.57 9.00
3 Michal HusekMichal Husek 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 39.09 8.00
4 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 39.63 5.00
5 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 39.96 4.00
6 Jan HrdličkaJan Hrdlička 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 40.10 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BartusekTomáš Bartusek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 40.58 2.00
2 Jiří KalužaJiří Kaluža 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 40.78 1.00
3 Robin ČerníkRobin Černík 02 Sokol Opava BSokol Opava B 42.08
4 Patrik LučanPatrik Lučan 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 42.23
5 Tomáš GruňTomáš Gruň 02 Sokol Opava BSokol Opava B 42.49
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 39.33 7.00
2 Adam ŠubíkAdam Šubík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 39.53 6.00
3 Nikola MikulkaNikola Mikulka 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 40.83
4 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 41.75
5 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 42.36
6 Lukáš BurkovičLukáš Burkovič 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 48.78
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 42.56 11.00
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 43.09 9.00
3 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 43.64 5.50
4 Natálie KokešováNatálie Kokešová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.13 4.00
5 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 44.36 3.00
6 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.73 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 43.53 8.00
2 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 43.58 7.00
3 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.96 1.00
4 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 Sokol Opava BSokol Opava B 46.95
5 Klára NovákováKlára Nováková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 48.32
Isabela KrestováIsabela Krestová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.41
2 Klára KuličkováKlára Kuličková 01 Sokol Opava BSokol Opava B 48.57
3 Bára StoklasováBára Stoklasová 02 Sokol Opava BSokol Opava B 51.47
4 Martina JančarováMartina Jančarová 02 Sokol Opava BSokol Opava B 51.71
Tereza MartynkováTereza Martynková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 43.64 5.50
2 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.04
3 Tereza HajdukováTereza Hajduková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 48.19
4 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 48.37
5 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 51.71
Karolína MrázkováKarolína Mrázková 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin KovačechMartin Kovačech 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:07.00 11.00
2 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:10.87 9.00
3 Nikola MikulkaNikola Mikulka 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:10.96 8.00
4 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:12.16 7.00
5 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:13.70 6.00
6 Patrik LučanPatrik Lučan 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:14.07 5.00
7 Tomáš BartusekTomáš Bartusek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:18.47 4.00
8 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:23.88 3.00
9 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:25.40 2.00
10 Tomáš GruňTomáš Gruň 02 Sokol Opava BSokol Opava B 2:25.74 1.00
11 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:38.12
12 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:39.87
13 Jakub PalkovskýJakub Palkovský 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 2:52.32
14 Antonín MikšaníkAntonín Mikšaník 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 2:52.35
15 Tomáš FolwarcznyTomáš Folwarczny 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:55.30
16 Adam ŠopíkAdam Šopík 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 2:57.57
Thomas ČmielThomas Čmiel 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Jakub HavlíčekJakub Havlíček 02 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. DNP
Celkem 18 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:24.12 11.00
2 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:29.05 9.00
3 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:31.59 8.00
4 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:33.26 7.00
5 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:34.56 6.00
6 Sabina KovářováSabina Kovářová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:38.55 5.00
7 Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:38.70 4.00
8 Tereza KunzováTereza Kunzová 01 Sokol Opava BSokol Opava B 2:39.49 3.00
9 Alexandra HromadníkováAlexandra Hromadníková 02 Sokol Opava BSokol Opava B 2:43.59 2.00
10 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:44.50 1.00
11 Petra PicmausováPetra Picmausová 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 2:45.88
12 Tereza MartynkováTereza Martynková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:47.82
13 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:50.32
Celkem 13 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan VeličkaJan Velička 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4:46.80 11.00
2 Jan VavříčekJan Vavříček 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:46.93 9.00
3 Samuel PiosekSamuel Piosek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:47.39 8.00
4 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:48.25 7.00
5 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:50.75 6.00
6 Matěj VeselýMatěj Veselý 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:52.11 5.00
7 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:55.60 4.00
8 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4:56.94 3.00
9 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 4:58.13 2.00
10 Radim BartošRadim Bartoš 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 5:09.59 1.00
11 Jiří KostkaJiří Kostka 02 Sokol Opava BSokol Opava B 5:12.14
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:47.53 11.00
2 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:06.01 9.00
3 Kateřina SupikováKateřina Supiková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:20.46 8.00
4 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:31.88 7.00
5 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:33.82 6.00
6 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:37.08 5.00
7 Lenka PolákováLenka Poláková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:38.72 4.00
8 Tereza KotáskováTereza Kotásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:45.44 3.00
9 Zoe ZdrážilováZoe Zdrážilová 02 Sokol Opava BSokol Opava B 5:52.36 2.00
10 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6:16.27 1.00
11 Nikol ReinertováNikol Reinertová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6:27.22
Vendula KolářováVendula Kolářová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Celkem 12 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.03 11.00
2 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.51 9.00
3 Tomáš StachTomáš Stach 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.47 7.00
4 Ondřej PodešvaOndřej Podešva 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.74 6.00
5 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.87 5.00
6 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17.25 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VojáčekOndřej Vojáček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.82 8.00
2 Daniel UrbanDaniel Urban 02 Sokol Opava BSokol Opava B 17.22 4.00
3 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 17.34 2.00
4 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 17.35 1.00
5 Matěj JavůrekMatěj Javůrek 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 18.95
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.70 11.00
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.88 9.00
3 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 15.35 8.00
4 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15.46 7.00
5 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.08 5.00
6 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.30 3.00
7 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.82
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 16.20 4.00
2 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.42 2.00
3 Adéla LegerskáAdéla Legerská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.46 1.00
4 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16.57
5 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.69
6 Simona KowalikováSimona Kowaliková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16.81
Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová 02 Sokol Opava BSokol Opava B 15.74 6.00
2 Tereza ČepkováTereza Čepková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.60
3 Tereza VilímováTereza Vilímová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.76
4 Viktorie KunovjánkováViktorie Kunovjánková 02 Sokol Opava BSokol Opava B 19.35
Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNF
Isabela KrestováIsabela Krestová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 27.56 11.00
2 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 28.97 9.00
3 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 29.36 8.00
4 Ondřej PodešvaOndřej Podešva 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 29.62 6.00
5 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 31.12 5.00
6 Tomáš StachTomáš Stach 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 31.19 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 31.55 2.00
2 Adam ŠubíkAdam Šubík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 32.57
3 Daniel UrbanDaniel Urban 02 Sokol Opava BSokol Opava B 33.74
4 Dominik SchmitDominik Schmit 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 34.42
Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Marek MacuraMarek Macura 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 29.46 7.00
2 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 31.50 3.00
3 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 31.83 1.00
4 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 33.43
5 Sammy FrennSammy Frenn 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 33.98
6 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 39.70
Celkem 6 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 30.89 11.00
2 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 31.03 9.00
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 31.47 8.00
4 Nikol KubicováNikol Kubicová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 33.42
Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 32.40 4.00
2 Tereza VilímováTereza Vilímová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 32.92 2.00
3 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 33.28 1.00
4 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 33.65
5 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 36.57
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ŠimečkováKlára Šimečková 01 Sokol Opava BSokol Opava B 33.35
2 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová 02 Sokol Opava BSokol Opava B 33.38
3 Michaela RaszkováMichaela Raszková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 36.10
4 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 36.37
Jana GrimanováJana Grimanová 02 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 31.50 7.00
2 Tereza ČepkováTereza Čepková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 31.63 6.00
3 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 32.36 5.00
4 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 32.79 3.00
5 Viktorie KunovjánkováViktorie Kunovjánková 02 Sokol Opava BSokol Opava B 37.95
Kristýna HořínkováKristýna Hořínková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vavříček, Gebauer, Bartusek, Vícha Vavříček, Gebauer, Bartusek, Vícha TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 30.04 11.00
2 Zdražila, Tzimas, Večeřa, Nováček Zdražila, Tzimas, Večeřa, Nováček Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 30.59 9.00
3 Horák, Mikšaník, Palkovský, Šopík Horák, Mikšaník, Palkovský, Šopík SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 33.48 8.00
A-Kret, Varaja,Macura,Hrabovský A-Kret, Varaja,Macura,Hrabovský SSK VítkoviceSSK Vítkovice DQ
B-Bužga, Feranec, Mikulka, Kovačech B-Bužga, Feranec, Mikulka, Kovačech SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Legerská, Karásková, Kunčarová, Mertová A-Legerská, Karásková, Kunčarová, Mertová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 30.84 11.00
2 Valíková, Čepková, Smolková T., Jurčeková Valíková, Čepková, Smolková T., Jurčeková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 32.21 9.00
3 B - Motlochová, Bartošová, Pokorná, Hořínková B - Motlochová, Bartošová, Pokorná, Hořínková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 32.88 8.00
4 Franková, Raszková, Sajdoková, Supiková Franková, Raszková, Sajdoková, Supiková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 33.46 7.00
5 Žurovcová, Gereková, Ningerová, Zemaníková Žurovcová, Gereková, Ningerová, Zemaníková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 35.28 6.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matěj SrovnalMatěj Srovnal
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.67 11.00
2= Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.62 8.00
2= Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.62 8.00
2= Šimon MorcinekŠimon Morcinek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.62 8.00
5 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.62 6.00
6 Jan VicherJan Vicher
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.62 5.00
7 Jakub LengsfeldJakub Lengsfeld
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 1.47 4.00
Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
02 DNP
Jan ZíkaJan Zíka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 NM
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.64 11.00
2 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 1.61 9.00
3 Simona KowalikováSimona Kowaliková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 1.58 8.00
4 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.55 7.00
5 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.55 6.00
6 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 1.47 5.00
7 Radka EltnerováRadka Eltnerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
02 1.47 4.00
8= Barbora KaráskováBarbora Karásková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.47 2.50
8= Natálie PaťavováNatálie Paťavová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.47 2.50
10 Valérie BartošováValérie Bartošová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.47 1.00
11 Karolína KunovjánkováKarolína Kunovjánková
Sokol Opava BSokol Opava B
02 1.42
12 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.42
13 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.42
14 Zuzana MarkováZuzana Marková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 1.32
MB Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
02 1.42
Celkem 15 závodníků

skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.03 11.00
2 Matěj SrovnalMatěj Srovnal
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 2.93 9.00
3 Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 2.73 8.00
4 Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 2.73 7.00
5 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 2.63 6.00
6 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 2.23 5.00
Dominik SchmitDominik Schmit
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
01 NM
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 2.63 11.00
2 Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 2.33 9.00
3 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 2.23 8.00
4 Klára ŠimečkováKlára Šimečková
Sokol Opava BSokol Opava B
01 2.23 7.00
5 Sofie GrodováSofie Grodová
Sokol Opava BSokol Opava B
03 2.03 6.00
6 Karolína KunovjánkováKarolína Kunovjánková
Sokol Opava BSokol Opava B
02 1.83 5.00
7= Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.83 3.50
7= Valérie BartošováValérie Bartošová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.83 3.50
Tereza VilímováTereza Vilímová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 NM
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 6.21 11.00
2 Tomáš MartynekTomáš Martynek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 5.96 9.00
3 Jakub JežekJakub Ježek
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
01 5.91 8.00
4 Ondřej PodešvaOndřej Podešva
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 5.37 7.00
5 Jakub LengsfeldJakub Lengsfeld
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 5.34 6.00
6 David VarajaDavid Varaja
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 5.28 5.00
7 Ondřej VojáčekOndřej Vojáček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 5.12 4.00
8 Marek VečeřaMarek Večeřa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 5.07 3.00
9 Dominik SchmitDominik Schmit
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
01 4.68 2.00
10 Tomáš StachTomáš Stach
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.64 1.00
11 Jiří ZineckerJiří Zinecker
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 4.49
12 Sammy FrennSammy Frenn
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
02 4.31
13 Matěj Kupka Matěj Kupka
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
02 4.23
14 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 4.13
15 Matěj GregořicaMatěj Gregořica
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
02 4.12
16 Daniel DebnárDaniel Debnár
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 4.06
17 Adam FeranecAdam Feranec
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.97
Thomas ČmielThomas Čmiel
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 DNS
Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
02 DNS
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 5.06 11.00
2 Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 5.05 9.00
3 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.88 8.00
4 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4.72 7.00
5 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 4.72 6.00
6 Kateřina ValikováKateřina Valiková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.71 5.00
7 Tereza MartínkováTereza Martínková
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
02 4.62 4.00
8 Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 4.51 3.00
9 Nikol MezeyováNikol Mezeyová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 4.46 2.00
10 Simona KowalikováSimona Kowaliková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 4.45 1.00
11 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4.43
12 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
02 4.42
13 Štěpánka ZemanováŠtěpánka Zemanová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 4.38
14 Michaela RaszkováMichaela Raszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.37
15 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
02 4.35
16 Viktorie KunovjánkováViktorie Kunovjánková
Sokol Opava BSokol Opava B
02 4.24
17 Eliška MarszalekEliška Marszalek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 4.18
18 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.08
19 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
01 3.84
20 Martina JančarováMartina Jančarová
Sokol Opava BSokol Opava B
02 3.79
21 Tereza ChromáTereza Chromá
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
02 3.41
22 Lada ReisováLada Reisová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3.09
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 DNS
Celkem 23 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie HöfrováLucie Höfrová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 11.08 11.00
2 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 11.05 9.00
3 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 10.10 8.00
4 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 10.00 7.00
5 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 09.90 6.00
6 Nela ŠipošováNela Šipošová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 09.34 5.00
7 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 09.19 4.00
8 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 08.60 3.00
9 Lucie KunčarováLucie Kunčarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 08.54 2.00
10 Aneta HynarováAneta Hynarová
Sokol Opava BSokol Opava B
02 08.43 1.00
11 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
Sokol Opava BSokol Opava B
02 08.13
12 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 07.92
13 Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 07.52
14 Bára StoklasováBára Stoklasová
Sokol Opava BSokol Opava B
02 07.43
15 Sabina PopiolkováSabina Popiolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 06.80
16 Patrície PrášilováPatrície Prášilová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
01 05.94
17 Lucie PifkováLucie Pifková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 05.18
MB Michaela HorutováMichaela Horutová
SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín
01 10.33
Karolína MrázkováKarolína Mrázková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 DNS
Simona NedělováSimona Nedělová
Sokol Opava BSokol Opava B
01 DNS
Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová
Sokol Opava BSokol Opava B
02 DNS
Michaela OpuszynskáMichaela Opuszynská
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
01 00.00
Celkem 22 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 14.31 11.00
2 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 13.12 9.00
3 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 12.71 8.00
4 Jan ZíkaJan Zíka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 12.09 7.00
5 Jiří HerákJiří Herák
Sokol Opava BSokol Opava B
01 11.94 6.00
6 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 11.76 5.00
7 Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 11.29 4.00
8 Richard VáclavekRichard Václavek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 10.88 3.00
9 Hynek OndráčekHynek Ondráček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 10.13 2.00
10 Daniel KissDaniel Kiss
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 07.59 1.00
Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 NM
Celkem 11 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta HynarováAneta Hynarová
Sokol Opava BSokol Opava B
02 24.76 11.00
2 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 23.03 9.00
3 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 21.67 8.00
4 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 21.44 7.00
5 Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 20.45 6.00
6 Nela ŠipošováNela Šipošová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 20.23 5.00
7 Simona NedělováSimona Nedělová
Sokol Opava BSokol Opava B
01 18.31 4.00
8 Michaela OpuszynskáMichaela Opuszynská
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
01 17.87 3.00
9 Denisa PánkováDenisa Pánková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
02 13.05 2.00
10 Patrície PrášilováPatrície Prášilová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
01 12.93 1.00
11 Klára NovákováKlára Nováková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
02 12.63
12 Nikol ReinertováNikol Reinertová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
02 09.30
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 NM
Celkem 13 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 43.83 11.00
2 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 36.30 9.00
3 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 34.56 8.00
4 Hynek OndráčekHynek Ondráček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 29.93 7.00
5 Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 28.54 6.00
6 Richard VáclavekRichard Václavek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 28.26 5.00
7 Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 27.18 4.00
8 David DumbrovskýDavid Dumbrovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 25.64 3.00
9 Šimon HorákŠimon Horák
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
02 18.20 2.00
10 Daniel KissDaniel Kiss
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 17.74 1.00
Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 DNS
Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 NM
Celkem 12 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 26.87 11.00
2 Aneta HynarováAneta Hynarová
Sokol Opava BSokol Opava B
02 26.06 9.00
3 Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 24.63 8.00
4 Simona NedělováSimona Nedělová
Sokol Opava BSokol Opava B
01 20.79 7.00
5 Sabina PopiolkováSabina Popiolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 20.58 6.00
6 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 20.03 5.00
7 Tereza KotáskováTereza Kotásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 19.73 4.00
8 Denisa PánkováDenisa Pánková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
02 18.76 3.00
9 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
02 16.83 2.00
10 Klára NovákováKlára Nováková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
02 15.03 1.00
11 Kateřina HolonováKateřina Holonová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 14.99
Isabela KrestováIsabela Krestová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 DNS
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 NM
Celkem 13 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Richard VáclavekRichard Václavek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 33.25 11.00
2 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 31.05 9.00
3 Jiří HerákJiří Herák
Sokol Opava BSokol Opava B
01 27.95 8.00
4 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 27.60 7.00
5 Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 26.86 6.00
6 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 26.54 5.00
7 David DumbrovskýDavid Dumbrovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 25.42 4.00
8 Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 22.17 3.00
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 41.41 11.00
2 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 33.85 9.00
3 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 32.28 8.00
4 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 28.39 7.00
5 Lucie KunčarováLucie Kunčarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 27.47 6.00
6 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
Sokol Opava BSokol Opava B
02 25.92 5.00
7 Kristýna HořínkováKristýna Hořínková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 25.37 4.00
8 Tereza MartynkováTereza Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 17.89 3.00
9 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 16.82 2.00
10 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 11.83 1.00
Eliška MarszalekEliška Marszalek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 DNS
Jana GrimanováJana Grimanová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
02 DNS
Nela ŠipošováNela Šipošová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 NM
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik LučanPatrik Lučan
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 46.00 11.00
2 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 43.14 9.00
3 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 40.20 8.00
4 David DumbrovskýDavid Dumbrovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 36.00 7.00
5 Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 34.36 6.00
6 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 34.31 5.00
7 Hynek OndráčekHynek Ondráček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 29.97 4.00
8 Sammy FrennSammy Frenn
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
02 28.73 3.00
9 Vilém KrayzelVilém Krayzel
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 23.58 2.00
10 Daniel KissDaniel Kiss
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 21.86 1.00
11 Matěj Kupka Matěj Kupka
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
02 19.49
Jakub LengsfeldJakub Lengsfeld
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 DNS
Jan ZíkaJan Zíka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 NM
Celkem 13 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 279.00
2 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 256.50
3 PORUB PORUB Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 086.00
4 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 063.00
5 VIT B VIT B SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 037.00
6 STHAV STHAV TJ Start HavířovTJ Start Havířov 027.00
7 SOK B SOK B Sokol Opava BSokol Opava B 022.50
8 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 022.00
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 179.50
2 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 147.00
3 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 146.00
4 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 109.50
5 PORUB PORUB Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 105.00
6 SOK B SOK B Sokol Opava BSokol Opava B 074.00
7 STHAV STHAV TJ Start HavířovTJ Start Havířov 047.00
8 VIT B VIT B SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 010.00
9 SLEOP SLEOP TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 004.00
Celkem 9 závodníků