Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo MPD staršího žactva, skupina A

Praha-Strahov (8. 6. 2016)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 8.6.2016) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav VoldřichVáclav Voldřich 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 07.35 11.00
2 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.63 9.00
3 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 07.64 8.00
4 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.97 7.00
5 Filip LazarFilip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 07.99 6.00
6 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.02 5.00
7 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.47 1.00
Daniel CyproDaniel Cypro 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 8.6.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.11 4.00
2 Michal BolehovskýMichal Bolehovský 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.67
3 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.72
4 Jan SmitalJan Smital 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.82
5 Vojtěch VlkVojtěch Vlk 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.86
6 Jan HabětínJan Habětín 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.08
7 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.12
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 8.6.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.21 3.00
2 Marián GondekMarián Gondek 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.38 2.00
3 Tomáš ProšekTomáš Prošek 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.53
4 Petr FulínPetr Fulín 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.44
MB Kryštof KafkaKryštof Kafka 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.51
MB Jakub RychlíkJakub Rychlík 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.83
Tobias GrohTobias Groh 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 8.6.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BorovskáMichaela Borovská 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 07.99 11.00
2 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.04 9.00
3 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.12 7.50
4 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.12 7.50
5 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.13 6.00
6 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.24 5.00
7 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.76
8 Tereza ČernáTereza Černá 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.43
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 8.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.40 3.00
2 Jitka HarazímováJitka Harazímová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.45 2.00
3 Vendula CikánováVendula Cikánová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.48 1.00
4 Aneta WinterováAneta Winterová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.60
5 Anna ŽákováAnna Žáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.66
6 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.78
7 Tereza ŠafářováTereza Šafářová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.86
8 Martina HrdličkováMartina Hrdličková 01 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.37
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 8.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.83
2 Růžena UrbánkováRůžena Urbánková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.92
3 Sára AshbySára Ashby 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.96
4 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.07
5 Natálie ValentinováNatálie Valentinová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.25
6 Lucie EliášováLucie Eliášová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.28
7 Alena MichálkováAlena Michálková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.30
8 Hana PachmanováHana Pachmanová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.44
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 8.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna DuškováValentýna Dušková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.37 4.00
2 Andrea KheilováAndrea Kheilová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.62
3 Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.68
4 Natálie FridrichováNatálie Fridrichová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.81
5 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.85
6 Vendula DalibováVendula Dalibová 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.05
7 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.99
8 Paula GrandováPaula Grandová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 11.00
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 8.6.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka ŠafářováAnežka Šafářová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.93
2 Eliška HrachováEliška Hrachová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.00
3 Natalie RakováNatalie Raková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.03
4 Tereza VeverkováTereza Veverková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.10
5 Jana ŠtruncováJana Štruncová 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.13
6 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.14
7 Šárka VyšatováŠárka Vyšatová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.23
8 Anna ŠafránkováAnna Šafránková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.41
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 8.6.2016) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VenclováBarbora Venclová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.62
MB Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.43
MB Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.98
MB Markéta KulhánkováMarkéta Kulhánková 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.08
MB Kristýna ČerníkováKristýna Černíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.35
MB Barbora FiřtíkováBarbora Fiřtíková 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.53
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 40.33 11.00
2 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 40.65 9.00
3 František FišerFrantišek Fišer 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 42.34 6.00
4 Ondřej ZuklínOndřej Zuklín 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 42.82 4.00
5 Jakub HejzlarJakub Hejzlar 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 45.90 3.00
6 Radek NeumannRadek Neumann 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 47.10
Jan HabětínJan Habětín 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 41.27 8.00
2 Vít MálekVít Málek 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 41.72 7.00
3 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 42.37 5.00
4 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 46.04 2.00
5 Filip StehnoFilip Stehno 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 46.22 1.00
Jan ŠimákJan Šimák 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
Filip GoldmanFilip Goldman 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
Celkem 7 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HusákováTereza Husáková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 43.02 9.00
2 Eliška DamaškováEliška Damašková 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 44.20 8.00
3 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 44.79 7.00
4 Diana PeštováDiana Peštová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.33 6.00
5 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 46.43 3.00
6 Martina ŠimánkováMartina Šimánková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 47.14 1.00
Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 42.39 11.00
2 Marie StarostováMarie Starostová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.59 5.00
3 Anna ŽákováAnna Žáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 47.26
4 Martina HrdličkováMartina Hrdličková 01 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 47.82
5 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 48.34
6 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 50.82
Aneta FeixováAneta Feixová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 46.12 4.00
2 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 47.29
3 Hana PachmanováHana Pachmanová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 49.24
4 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 49.36
5 Sára KročkováSára Kročková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 50.22
6 Ester PinováEster Pinová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 50.54
7 Anežka PexováAnežka Pexová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 54.37
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KubešováAnna Kubešová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 46.87 2.00
2 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 47.41
3 Aneta TomáškováAneta Tomášková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 51.57
4 Viktorie HolanováViktorie Holanová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 52.24
MB Barbora SlabáBarbora Slabá 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DNS
MB Hana MezihorákováHana Mezihoráková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 49.36
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 František FišerFrantišek Fišer 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:17.70 11.00
2 Jan GajdaJan Gajda 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:22.33 9.00
3 Michal BolehovskýMichal Bolehovský 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 2:27.04 8.00
4 Pavel JindraPavel Jindra 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 2:28.76 7.00
5 Robert CulliverRobert Culliver 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:29.99 6.00
6 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:31.41 5.00
7 Ivan DostálIvan Dostál 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:31.62 4.00
8 Jakub RychlíkJakub Rychlík 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 2:38.11 3.00
9 Lukáš HanousekLukáš Hanousek 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:38.59 2.00
10 Vojtěch RinnVojtěch Rinn 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:40.19 1.00
Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Filip GoldmanFilip Goldman 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
Lukáš HrubecLukáš Hrubec 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna MálkováAnna Málková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:24.22 11.00
2 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:35.63 9.00
3 Kateřina DvorskáKateřina Dvorská 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:40.98 8.00
4 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 2:44.76 7.00
5 Ester PinováEster Pinová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:48.54 6.00
6 Šárka ŘíhováŠárka Říhová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:53.48 5.00
7 Alena MichálkováAlena Michálková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:56.20 4.00
8 Alžběta HonsůAlžběta Honsů 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:58.92 3.00
9 Paula GrandováPaula Grandová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:07.33 2.00
MB Barbora SlabáBarbora Slabá 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:12.30
Barbora KostlánováBarbora Kostlánová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 12 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 8.6.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠmerglMichal Šmergl 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 31.45 5.00
2 Jakub RychlíkJakub Rychlík 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 32.04 4.00
3 Karel DvořákKarel Dvořák 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 33.02 3.00
4 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 33.21 2.00
5 Eda BalíkEda Balík 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 33.43
6 Filip ŠebekFilip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 33.67
7 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 35.51
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 29.65 11.00
2 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 29.82 9.00
3 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 30.07 7.50
4 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 30.07 7.50
5 Ondřej ZuklínOndřej Zuklín 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 30.28 6.00
6 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 33.23 1.00
MB Kryštof KafkaKryštof Kafka 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 31.97
Celkem 7 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 8.6.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HusákováTereza Husáková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 30.85 11.00
2 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 32.38 7.00
3 Valentýna DuškováValentýna Dušková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 33.04 6.00
4 Aneta FeixováAneta Feixová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 34.27 5.00
5 Tereza VeverkováTereza Veverková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 40.20
6 Kristýna ČerníkováKristýna Černíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 40.45
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 8.6.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BorovskáMichaela Borovská 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 31.03 9.00
2 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 32.24 8.00
3 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 35.67 4.00
4 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 35.78 3.00
5 Kateřina DvorskáKateřina Dvorská 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 36.86 2.00
6 Aneta ŠpronglováAneta Špronglová 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 36.90 1.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žák, Starý, Šmergl, Kozák Žák, Starý, Šmergl, Kozák Spartak Praha 4Spartak Praha 4 29.40 11.00
2 A Vacek, Ščepán, Voldřich, Zuklín A Vacek, Ščepán, Voldřich, Zuklín Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 29.72 9.00
3 Lazar, Severa, Veselý, Ornst Lazar, Severa, Veselý, Ornst ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 30.39 8.00
4 Štěpánek, Horký, Stezka, Dostál Štěpánek, Horký, Stezka, Dostál Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 30.67 7.00
5 Vlk, Neumann, Macháček, Polena Vlk, Neumann, Macháček, Polena Spartak Praha 4Spartak Praha 4 32.07 6.00
6 Kaiser, Randus, Jindra, Bolehovský Kaiser, Randus, Jindra, Bolehovský PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 32.59 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Šťastná, Tichá, Husáková, Borovská A Šťastná, Tichá, Husáková, Borovská Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 30.54 11.00
2 Rabiňáková, Peštová, Kaletová, Kotková Rabiňáková, Peštová, Kaletová, Kotková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 30.65 9.00
3 Pašková, Viplerová, Damašková, Suchomelová Pašková, Viplerová, Damašková, Suchomelová SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 33.15 5.00
4 B Albayrak, Kubešová, Michálková, Urbánková B Albayrak, Kubešová, Michálková, Urbánková Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 33.47 3.00
5 Krejčí, Křepelková, Fridrichová, Veselá Krejčí, Křepelková, Fridrichová, Veselá Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 33.80 2.00
6 Traxmandová, Jakšina, Polívková, Hloušková Traxmandová, Jakšina, Polívková, Hloušková PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 33.99 1.00
7 Černíková, Slavíková, Fiřtíková, Černá Černíková, Slavíková, Fiřtíková, Černá ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 34.26
8 Feixová, Pinová, Mňoučková, Eibichová Feixová, Pinová, Mňoučková, Eibichová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 35.91
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Dušková, Kheilová, Špronglová, Cikánová A Dušková, Kheilová, Špronglová, Cikánová Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 31.96 8.00
2 A Hrazimová, Ulmanová, Venclová, Šafářová A Hrazimová, Ulmanová, Venclová, Šafářová Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 32.20 7.00
3 Žáková, Šafářová, Šimánková, Winterová Žáková, Šafářová, Šimánková, Winterová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 33.01 6.00
4 B Böhmová, Honců, Pachmanová, Raková B Böhmová, Honců, Pachmanová, Raková Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 33.29 4.00
5 Kramolišová, Grandová, Šimlová, Vydrová Kramolišová, Grandová, Šimlová, Vydrová SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 37.06
Seidlová, Holková, Rybková, Hrdličková Seidlová, Holková, Rybková, Hrdličková PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 1.61 11.00
2 Adam RybákAdam Rybák
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 1.61 9.00
3 Vojtěch PolenaVojtěch Polena
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 1.52 8.00
4 Michal ŠmerglMichal Šmergl
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 1.49 7.00
5 Adam EhrenbergerAdam Ehrenberger
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 1.49 6.00
6 František VeselýFrantišek Veselý
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 1.46 5.00
Ondřej ŠmausOndřej Šmaus
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
02 DNS
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Anna JaškinaAnna Jaškina
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
01 1.52 11.00
2 Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 1.46 9.00
3 Sára RybkováSára Rybková
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
02 1.43 8.00
4 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 1.35 7.00
5 Eliška HolkováEliška Holková
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
02 1.35 6.00
6 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 1.35 5.00
7= Kristýna PolívkováKristýna Polívková
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
02 1.30 3.50
7= Lucie EliášováLucie Eliášová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 1.30 3.50
9 Šárka VyšatováŠárka Vyšatová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 1.20 2.00
10 Agáta BachronyováAgáta Bachronyová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02
MB Karolína StolínováKarolína Stolínová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 1.43
Celkem 11 závodníků

skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub StezkaJakub Stezka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 2.80 11.00
2 Marek PavlicaMarek Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 2.70 9.00
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Barbora KordíkováBarbora Kordíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 2.40 11.00
2 Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 2.30 9.00
Natálie FridrichováNatálie Fridrichová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 NH
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav VoldřichVáclav Voldřich
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 5.65 +0.4 m/s 11.00
Tomáš KaiserTomáš Kaiser
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
01 5.65 +0.4 m/s 9.00
3 Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 5.36 +1.6 m/s 8.00
4 Martin OrnstMartin Ornst
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 5.33 +1.7 m/s 7.00
5 František HorkýFrantišek Horký
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 4.91 +0.2 m/s 6.00
6 Jakub StezkaJakub Stezka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 4.89 +1.0 m/s 5.00
7 Adam EhrenbergerAdam Ehrenberger
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 4.87 +0.5 m/s 4.00
8 Radek NeumannRadek Neumann
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 4.62 +0.3 m/s 3.00
9 Hynek ŠloufHynek Šlouf
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 4.38 +1.2 m/s 2.00
10 Filip SeveraFilip Severa
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 4.36 -0.6 m/s 1.00
11 Pavel JindraPavel Jindra
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
02 4.27 +1.1 m/s
12 Tomáš ProšekTomáš Prošek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 4.24 -1.4 m/s
13 Filip ŠebekFilip Šebek
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 4.23 +0.3 m/s
14 Jakub RandusJakub Randus
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
02 4.06 +1.6 m/s
15 Filip StehnoFilip Stehno
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
01 4.05 -0.6 m/s
16 Jan SmitalJan Smital
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
02 3.83 +0.5 m/s
17 Vojtěch VlkVojtěch Vlk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 3.76 +0.5 m/s
18 Petr FulínPetr Fulín
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
02 3.75 +1.6 m/s
MB František VeselýFrantišek Veselý
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 4.69 +0.3 m/s
Jan ŠimákJan Šimák
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
01 DNS
Ondřej ŠmausOndřej Šmaus
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
02 DNS
Daniel CyproDaniel Cypro
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 DNS
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5.15 +0.1 m/s 11.00
2 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5.06 +1.6 m/s 9.00
3 Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 4.96 +0.3 m/s 8.00
4 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 4.94 -0.7 m/s 7.00
5 Diana PeštováDiana Peštová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4.93 +0.6 m/s 6.00
6 Kateřina TicháKateřina Tichá
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 4.79 +0.2 m/s 5.00
7 Anna SuchomelováAnna Suchomelová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 4.76 +0.3 m/s 4.00
8 Eliška EibichováEliška Eibichová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
02 4.71 +1.0 m/s 3.00
9 Monika PaškováMonika Pašková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 4.45 +1.4 m/s 2.00
10 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 4.39 -0.3 m/s 1.00
11 Barbora VenclováBarbora Venclová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 4.33 -1.6 m/s
12 Vendula CikánováVendula Cikánová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 4.32 +1.4 m/s
13 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 4.19 +0.1 m/s
14 Aneta WinterováAneta Winterová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 4.16 -0.1 m/s
15 Eliška HrachováEliška Hrachová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 4.15 +0.4 m/s
16 Anna MálkováAnna Málková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 4.14 +0.0 m/s
17 Melisa AlbayrakMelisa Albayrak
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 4.13 +0.6 m/s
18 Sára RybkováSára Rybková
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
02 4.12 +1.3 m/s
19 Anežka ŠafářováAnežka Šafářová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 4.11 -0.3 m/s
20 Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 4.04 +1.7 m/s
21 Sára KročkováSára Kročková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 4.02 +0.5 m/s
22 Kristýna ČerníkováKristýna Černíková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 3.96 +0.3 m/s
23 Natalie RakováNatalie Raková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 3.94 +0.3 m/s
24 Eliška KrejčíEliška Krejčí
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 3.87 -0.5 m/s
25 Emma BarnokyEmma Barnoky
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 3.82 +1.3 m/s
26 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 3.73 +0.5 m/s
27 Eliška HolkováEliška Holková
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
02 3.69 +0.1 m/s
Martina ŠimánkováMartina Šimánková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 DNS
Barbora FiřtíkováBarbora Fiřtíková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 NM
Celkem 29 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela PetreckáMichaela Petrecká
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 10.91 11.00
2 Agáta RichterováAgáta Richterová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 10.68 9.00
3 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 10.64 8.00
4 Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 10.62 7.00
5 Jitka HarazímováJitka Harazímová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 09.69 6.00
6 Tereza HlouškováTereza Hloušková
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
02 09.67 5.00
7 Daniela KozačováDaniela Kozačová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 08.72 4.00
8 Melisa AlbayrakMelisa Albayrak
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 08.35 3.00
9 Melisa Nell HerákováMelisa Nell Heráková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 07.94 2.00
10 Nicole BöhmováNicole Böhmová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 07.88 1.00
11 Ema TraxmandlováEma Traxmandlová
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
01 07.86
12 Sabrina SeidlováSabrina Seidlová
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
02 07.77
13 Alžběta NěmcováAlžběta Němcová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 07.75
14 Klára VenclováKlára Venclová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 07.50
15 Natálie ValentinováNatálie Valentinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 07.47
16 Radana BudzanowskáRadana Budzanowská
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 07.29
17 Michaela KřesťanováMichaela Křesťanová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 07.24
18 Klára HanuškováKlára Hanušková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 07.05
19 Anna DomanskáAnna Domanská
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 07.03
20 Anežka PexováAnežka Pexová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 06.84
21 Tereza ČernáTereza Černá
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 06.32
22 Viktorie VydrováViktorie Vydrová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 06.20
23 Pavlína KubešováPavlína Kubešová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 06.18
24 Nikola ŠimlováNikola Šimlová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 05.91
25 Růžena UrbánkováRůžena Urbánková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 05.39
26 Anna AntonováAnna Antonová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 05.38
Agáta BachronyováAgáta Bachronyová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 DNS
Noemi FritzováNoemi Fritzová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 DNS
Anna JaškinaAnna Jaškina
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
01 NH
Celkem 29 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav JanatkaMiroslav Janatka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 12.14 11.00
2 Radim DostálRadim Dostál
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 11.83 9.00
3 Jan ŠčepánJan Ščepán
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 10.51 8.00
4 Ondřej KubanOndřej Kuban
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
01 10.49 7.00
5 Michal KulhánekMichal Kulhánek
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 10.14 6.00
6 Ondřej JarošOndřej Jaroš
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 09.89 5.00
7 Petr FormenkoPetr Formenko
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
01 09.86 4.00
8 Richard HesRichard Hes
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 09.27 3.00
9 Filip MacháčekFilip Macháček
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 08.21 2.00
10 Petr ChalupaPetr Chalupa
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 06.75 1.00
Ondřej KolářOndřej Kolář
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 NH
Celkem 11 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 28.68 11.00
2 Agáta RichterováAgáta Richterová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 27.51 9.00
3 Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 24.83 8.00
4 Michaela PetreckáMichaela Petrecká
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 24.39 7.00
5 Anna FulínováAnna Fulínová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 22.24 6.00
6 Ema TraxmandlováEma Traxmandlová
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
01 22.14 5.00
7 Klára VenclováKlára Venclová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 22.01 4.00
8 Anna DomanskáAnna Domanská
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 21.95 3.00
9 Tereza HlouškováTereza Hloušková
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
02 21.89 2.00
10 Michaela KřesťanováMichaela Křesťanová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 21.41 1.00
11 Daniela KozačováDaniela Kozačová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 21.02
12 Barbora FiřtíkováBarbora Fiřtíková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 20.70
13 Radana BudzanowskáRadana Budzanowská
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 20.25
14 Alžběta NěmcováAlžběta Němcová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 18.62
15 Jana ŠtruncováJana Štruncová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 18.55
16 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 18.51
17 Anna KubešováAnna Kubešová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 18.21
18 Klára HanuškováKlára Hanušková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 17.78
19 Anna ŠafránkováAnna Šafránková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 17.48
20 Vendula DalibováVendula Dalibová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 17.12
21 Aneta TomáškováAneta Tomášková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 16.72
22 Melisa Nell HerákováMelisa Nell Heráková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 16.66
23 Anna AntonováAnna Antonová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 15.90
24 Andrea KheilováAndrea Kheilová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 15.65
25 Anna ChvojkováAnna Chvojková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 15.36
26 Aneta ŠpronglováAneta Špronglová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 14.71
27 Sabrina SeidlováSabrina Seidlová
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
02 13.20
28 Noemi FritzováNoemi Fritzová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01
Celkem 28 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam RybákAdam Rybák
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 35.09 11.00
2 Radim DostálRadim Dostál
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 34.86 9.00
3 Vít MálekVít Málek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 34.28 8.00
4 Miroslav JanatkaMiroslav Janatka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 30.61 7.00
5 Jan ŠčepánJan Ščepán
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 30.36 6.00
6 František VeselýFrantišek Veselý
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 28.22 5.00
7 Martin OrnstMartin Ornst
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 27.70 4.00
8 Sebastián KlimešSebastián Klimeš
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 25.22 3.00
9 Ondřej JarošOndřej Jaroš
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 23.60 2.00
10 Ondřej KubanOndřej Kuban
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
01 22.84 1.00
11 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 22.29
12 Richard HesRichard Hes
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 20.55
13 Petr FormenkoPetr Formenko
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
01 20.15
14 Ondřej KolářOndřej Kolář
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 19.76
15 Marián GondekMarián Gondek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 18.97
MB Filip ŠebekFilip Šebek
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 15.92
Tobias GrohTobias Groh
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 DNS
Petr ChalupaPetr Chalupa
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 NM
Michal KulhánekMichal Kulhánek
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 NM
Celkem 19 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš VacekMatyáš Vacek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 35.92 11.00
2 Karel DvořákKarel Dvořák
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 32.09 9.00
3 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 30.34 8.00
4 Robert CulliverRobert Culliver
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 25.22 7.00
5 Jakub HejzlarJakub Hejzlar
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 24.96 6.00
6 Sebastián KlimešSebastián Klimeš
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 23.11 5.00
MB Tomáš KaiserTomáš Kaiser
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
01 39.18
MB Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 30.67
MB Hynek ŠloufHynek Šlouf
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 28.00
MB Martin OrnstMartin Ornst
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 23.51
Eda BalíkEda Balík
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 NM
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JESPR JESPR Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 145.00
USKPR USKPR Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 145.00
3 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 131.00
4 ATHOS ATHOS ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 054.00
5 OLYPR OLYPR PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 049.00
6 AKTPR AKTPR SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 023.00
7 UJPR9 UJPR9 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 003.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 300 m, 800 m, 200 m př., disk 1kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, 4x60 m, 200 m př., 60 m, 60 m, 300 m
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JESPR JESPR Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 218.50
2 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 107.50
3 AKTPR AKTPR SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 063.50
4 OLYPR OLYPR PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 048.50
5 USKPR USKPR Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 038.00
6 UJPR9 UJPR9 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 032.00
7 ATHOS ATHOS ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 014.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 300 m, 800 m, 200 m př., disk 0,75kg, koule 3kg, dálka, tyč, výška, 4x60 m, 200 m př., 60 m, 60 m, 300 m, 300 m, 300 m, 4x60 m
Celkem 7 závodníků