výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo OP družstev mladšího žactva

Hodonín (2. - 2. 6. 2016)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor ČíhalViktor Číhal 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.51
2 Bronislav GajdaBronislav Gajda 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.81
3 Filip BartákFilip Barták 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 10.72
4 Ivan DanihelIvan Danihel 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.23
5 Ondřej ČtvrtečkaOndřej Čtvrtečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.79
6 Jan FialaJan Fiala 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 11.90
Matouš BurianMatouš Burian 05 AC ČejkoviceAC Čejkovice DNS
Matěj BílekMatěj Bílek 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít HlavenkaVít Hlavenka 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.76
2 Radim HřebačkaRadim Hřebačka 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.87
3 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 09.45
4 Vladimír KalábekVladimír Kalábek 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.66
5 Matěj HyclMatěj Hycl 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.67
6 Lukáš HruškaLukáš Hruška 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.89
MB Tomáš HruškaTomáš Hruška 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.20
František KošuličFrantišek Košulič 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KršaMatyáš Krša 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 09.13
2 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.16
3 Petr KuchařPetr Kuchař 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.39
4 Richard KrutákRichard Kruták 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.50
5 Matěj MartinecMatěj Martinec 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 09.96
6 David OpluštilDavid Opluštil 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 11.66
Adam KaňaAdam Kaňa 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 08.90
2 Petr ProkešPetr Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.14
3 Ladislav SedláčekLadislav Sedláček 05 AC ČejkoviceAC Čejkovice 09.51
4 Šimon PálkaŠimon Pálka 09 AC ČejkoviceAC Čejkovice 13.25
MB Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.53
Ondřej StrmiskaOndřej Strmiska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 08.73
2 Tomáš WozarTomáš Wozar 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.51
3 Dominik TrávníčekDominik Trávníček 09 AC ČejkoviceAC Čejkovice 12.34
4 Lukáš TrávníčekLukáš Trávníček 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 12.63
MB David SuchánekDavid Suchánek 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.29
Dominik SvobodaDominik Svoboda 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNS
Richard StruškaRichard Struška 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít HlavenkaVít Hlavenka 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.59 7.00
2 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 08.72 5.00
3 Radim HřebačkaRadim Hřebačka 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.79 4.00
4 Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 08.87 3.00
5 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 08.96 2.00
6 Matyáš KršaMatyáš Krša 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 09.02 1.00
7 Petr KuchařPetr Kuchař 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.12
8 Petr ProkešPetr Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.21
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.24
2 Magda HercogováMagda Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.28
3 Denisa NavrátilováDenisa Navrátilová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.50
4 Nela ŽampachováNela Žampachová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.53
5 Jůlie StančišováJůlie Stančišová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10.80
6 Michaela GrécováMichaela Grécová 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 11.02
7 Simona TihlaříkováSimona Tihlaříková 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 11.07
8 Sofie ŠvábováSofie Švábová 05 AC ČejkoviceAC Čejkovice 11.77
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KachyňováKlára Kachyňová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.01
2 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.03
3 Tereza JelínkováTereza Jelínková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.75
4 Šárka JuroškováŠárka Jurošková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.96
5 Anežka JežováAnežka Ježová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.02
6 Sára KántorováSára Kántorová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.74
7 Ivana ChrastinováIvana Chrastinová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10.92
8 petra Hošovápetra Hošová 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 13.30
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MenšíkováMagdaléna Menšíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.32
2 Daniela VitvarováDaniela Vitvarová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.57
3 Tereza ŠpérováTereza Špérová 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 10.39
4 Markéta OtrubováMarkéta Otrubová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.56
5 Barbora ZlámalováBarbora Zlámalová 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 10.79
6 Karolína ZavadilováKarolína Zavadilová 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 10.99
7 Ludmila MartincováLudmila Martincová 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 11.46
Sandra ŠevčíkováSandra Ševčíková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.84
2 Romana MaděřičováRomana Maděřičová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.87
3 Adéla TománkováAdéla Tománková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.20
4 Natálie KuchařováNatálie Kuchařová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.23
5 Anna PříkazskáAnna Příkazská 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.70
6 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.74
7 Ester FloriánováEster Floriánová 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 09.81
8 Iva BartoníkováIva Bartoníková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.90
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KošutkováViktorie Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.18
2 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.22
3 Aneta StrýčkováAneta Strýčková 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 10.98
4 Adéla KůřilováAdéla Kůřilová 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 11.18
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina ŠpačkováKristina Špačková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.74
Amálie GertnerováAmálie Gertnerová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 08.74
3 Zuzana VáclavovičováZuzana Václavovičová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.15
4 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.18
5 Petra ZemánkováPetra Zemánková 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 09.35
6 Kamila VečeřováKamila Večeřová 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.78
7 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10.33
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 08.76 7.00
2 Kristina ŠpačkováKristina Špačková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.79 5.00
3 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.91 4.00
4 Klára KachyňováKlára Kachyňová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.94 3.00
5 Romana MaděřičováRomana Maděřičová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.03 2.00
6 Viktorie KošutkováViktorie Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.03 1.00
7 Zuzana VáclavovičováZuzana Václavovičová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.04
8 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.45
Celkem 8 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor ČíhalViktor Číhal 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 22.64 4.00
2 Tomáš JungwirthTomáš Jungwirth 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 22.86 2.00
3 Matěj HyclMatěj Hycl 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.61
4 Patrik ČíhalPatrik Číhal 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 23.84
5 Filip BartákFilip Barták 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 26.64
Matěj BílekMatěj Bílek 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KonečnýDavid Konečný 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 21.43 7.00
2 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 22.79 3.00
3 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 23.08
4 Matěj MartinecMatěj Martinec 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 23.90
5 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 25.00
Adam KaňaAdam Kaňa 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 22.20 5.00
2 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 22.89 1.00
3 Dominik ŠvecDominik Švec 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 25.40
4 Václav ŠplíchalVáclav Šplíchal 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 26.27
MB David SuchánekDavid Suchánek 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 28.84
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 22.15 3.00
2 Ester FloriánováEster Floriánová 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 24.33
3 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 24.43
4 Nicol GruberováNicol Gruberová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 25.07
5 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 26.56
Michaela GrécováMichaela Grécová 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KachyňováKlára Kachyňová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 21.68 7.00
2 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 22.11 5.00
3 Nikol KlusákováNikol Klusáková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.02
4 Magda HercogováMagda Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.35
5 Tereza JelínkováTereza Jelínková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 25.38
6 Ivana ChrastinováIvana Chrastinová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 27.54
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KošutkováViktorie Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 22.44 2.00
2 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 22.54 1.00
3 Natálie KuchařováNatálie Kuchařová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 22.68
4 Emma KordulíkováEmma Kordulíková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 24.81
5 Adéla KůřilováAdéla Kůřilová 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 28.07
6 Karolína KubíčkováKarolína Kubíčková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 31.28
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miriam MaděryčováMiriam Maděryčová 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 22.13 4.00
2 Aneta MacúchováAneta Macúchová 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 22.86
3 Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 24.13
4 Tereza MatyášováTereza Matyášová 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 24.88
5 Jůlie StančišováJůlie Stančišová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 26.83
6 Denisa LevkováDenisa Levková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 28.84
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 25.64
2 Barbora ZlámalováBarbora Zlámalová 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 26.33
3 Tereza UherkováTereza Uherková 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 27.39
4 Aneta StrýčkováAneta Strýčková 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 30.53
5 Petra ZemánkováPetra Zemánková 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 30.58
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 44.87 7.00
2 David KonečnýDavid Konečný 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 47.40 5.00
Celkem 2 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina ŠpačkováKristina Špačková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 45.36 7.00
2 Miriam MaděryčováMiriam Maděryčová 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 45.61 5.00
3 Denisa LevkováDenisa Levková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 61.46
4 Karolína KubíčkováKarolína Kubíčková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 68.23
Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 47.55 4.00
2 Viktorie KošutkováViktorie Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 49.66 3.00
3 Magda HercogováMagda Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 50.37 2.00
4 Šárka JuroškováŠárka Jurošková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 52.41 1.00
5 Tereza JelínkováTereza Jelínková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 52.56
6 Anežka JežováAnežka Ježová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 54.39
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr KuchařPetr Kuchař 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:47.35 7.00
2 Tomáš JungwirthTomáš Jungwirth 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:48.61 5.00
3 Jiří ČernýJiří Černý 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:50.28 4.00
4 Adam ČervenkaAdam Červenka 05 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3:17.15 3.00
Ondřej StrmiskaOndřej Strmiska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dorota KotáskováDorota Kotásková 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2:43.37 7.00
2 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:45.05 5.00
3 Adéla TománkováAdéla Tománková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:45.10 4.00
4 Tereza UherkováTereza Uherková 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2:46.15 3.00
5 Nicol GruberováNicol Gruberová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:46.48 2.00
6 Michaela NavrátilováMichaela Navrátilová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:52.76 1.00
7 Tereza MatyášováTereza Matyášová 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2:53.87
8 Daniela VitvarováDaniela Vitvarová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:57.43
9 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:16.55
Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.51 7.00
2 Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.94 5.00
3 Matyáš KršaMatyáš Krša 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 12.08 4.00
4 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.83 3.00
5 Tomáš JungwirthTomáš Jungwirth 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13.55 2.00
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.39 7.00
2 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.24 5.00
3 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13.37 4.00
4 Karolína TomšicováKarolína Tomšicová 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13.74 3.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "B" Budovič, Černý, Pytela, Švec "B" Budovič, Černý, Pytela, Švec Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 38.44 7.00
2 "A" Hřebačka, Gajda, Gacko, Široký "A" Hřebačka, Gajda, Gacko, Široký Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 39.53 5.00
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "A" Galburová, Maděřičová, Stehlíková, Špačková "A" Galburová, Maděřičová, Stehlíková, Špačková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 35.07 7.00
2 "A" Adamcová, Horňáková, Macúchová, Sedlářová "A" Adamcová, Horňáková, Macúchová, Sedlářová Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 35.54 5.00
3 "B" Zemčíková, Bohdálková, Petrásková, Krejčiříková "B" Zemčíková, Bohdálková, Petrásková, Krejčiříková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 37.38 4.00
4 "B" Kotásková, Příkazská, Matyášová, Uherková "B" Kotásková, Příkazská, Matyášová, Uherková Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 38.18 3.00
5 "A" Gertnerová, Kordulíková, Gruberová, Ježová "A" Gertnerová, Kordulíková, Gruberová, Ježová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 38.92 2.00
6 "B" Minaříková P., Pavlušová, Otrubová, Semotánová "B" Minaříková P., Pavlušová, Otrubová, Semotánová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 39.50 1.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matyáš KršaMatyáš Krša
AC ČejkoviceAC Čejkovice
04 1.30 7.00
2= Vít HlavenkaVít Hlavenka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.25 4.50
2= Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 1.25 4.50
4 Václav ŠplíchalVáclav Šplíchal
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 1.10 3.00
Matouš BurianMatouš Burian
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 DNS
Richard StruškaRichard Struška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 NM
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.40 7.00
2 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 1.33 5.00
3 Romana MaděřičováRomana Maděřičová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.33 4.00
4 Miriam MaděryčováMiriam Maděryčová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
04 1.27 3.00
5 Marie BohdálkováMarie Bohdálková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 1.21 2.00
6 Petra ZemánkováPetra Zemánková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
03 1.10 1.00
Sandra ŠevčíkováSandra Ševčíková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 DNS
Simona TománkováSimona Tománková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít HlavenkaVít Hlavenka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.43 7.00
2 Richard StruškaRichard Struška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 4.39 5.00
3 Radim HřebačkaRadim Hřebačka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.07 4.00
4 Matěj HyclMatěj Hycl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 3.94 3.00
5 Petr KuchařPetr Kuchař
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3.83 2.00
6 Richard KrutákRichard Kruták
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 3.80 1.00
7 Jakub HofrJakub Hofr
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 3.76
8 Ladislav SedláčekLadislav Sedláček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 3.75
9 Patrik ČíhalPatrik Číhal
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
04 3.63
10 Václav ŠplíchalVáclav Šplíchal
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 3.63
11 Vladimír KalábekVladimír Kalábek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 3.16
12 Tomáš HofrTomáš Hofr
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 3.01
13 Lukáš HruškaLukáš Hruška
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 2.79
14 Ondřej ČtvrtečkaOndřej Čtvrtečka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 2.65
15 Lukáš TrávníčekLukáš Trávníček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 2.17
MB Dominik ŠvecDominik Švec
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 3.22
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 4.43 7.00
2 Kristina ŠpačkováKristina Špačková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.35 5.00
3 Zuzana VáclavovičováZuzana Václavovičová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.34 4.00
4 Eliška GrzybováEliška Grzybová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4.15 3.00
5 Romana MaděřičováRomana Maděřičová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.12 2.00
6 Soňa BaránkováSoňa Baránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.06 1.00
7 Lenka BaránkováLenka Baránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.03
8 Klára KachyňováKlára Kachyňová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 4.00
9 Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 3.96
10 Kateřina OsičkováKateřina Osičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3.92
11 Denisa NavrátilováDenisa Navrátilová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3.75
12 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 3.75
13 Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3.75
14 Michaela NavrátilováMichaela Navrátilová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3.67
15 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3.66
16 Natálie KuchařováNatálie Kuchařová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3.65
17 Ester FloriánováEster Floriánová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
03 3.65
18 Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 3.62
19 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3.54
20 Aneta MacúchováAneta Macúchová
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
04 3.53
21 Magdaléna MenšíkováMagdaléna Menšíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3.51
22 Dorota KotáskováDorota Kotásková
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
03 3.43
23 Anna PříkazskáAnna Příkazská
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
04 3.34
24 Nikol KlusákováNikol Klusáková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 3.31
25 Šárka JuroškováŠárka Jurošková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3.28
26 Tereza PetráskováTereza Petrásková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3.21
27 Jůlie StančišováJůlie Stančišová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 3.07
28 Kristýna SemotánováKristýna Semotánová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 3.02
29 Markéta OtrubováMarkéta Otrubová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 3.02
30 Michaela MinaříkováMichaela Minaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 3.02
31 Adéla KůřilováAdéla Kůřilová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 2.98
32 Barbora ZlámalováBarbora Zlámalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 2.90
33 Sabina PavlušováSabina Pavlušová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 2.88
34 Ivana ChrastinováIvana Chrastinová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 2.83
35 Michaela GrécováMichaela Grécová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 2.78
36 Petra HošováPetra Hošová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
08 2.20
Celkem 36 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema SedlákováEma Sedláková
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
03 10.58 7.00
2 Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 09.28 5.00
3 Adéla TománkováAdéla Tománková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 07.13 4.00
4 Michaela MinaříkováMichaela Minaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 06.81 3.00
5 Karolína TomšicováKarolína Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 06.75 2.00
6 Sabina PavlušováSabina Pavlušová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 05.36 1.00
7 Sára KántorováSára Kántorová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 05.05
8 Kristýna SemotánováKristýna Semotánová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 04.96
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš HofrTomáš Hofr
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 07.78 7.00
2 Petr ProkešPetr Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 07.61 5.00
3 Jakub HofrJakub Hofr
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 07.12 4.00
4 Filip KoršňákFilip Koršňák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 07.05 3.00
5 Ivan DanihelIvan Danihel
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 06.90 2.00
6 Jan GackoJan Gacko
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 06.77 1.00
7 Ladislav ŠirokýLadislav Široký
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 06.32
8 Tomáš WozarTomáš Wozar
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 05.70
9 Tomáš BudovičTomáš Budovič
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 04.97
MB Patrik ŽampachPatrik Žampach
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 06.19
Jiří GajdušekJiří Gajdušek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 DNS
Zdeněk MlýnskýZdeněk Mlýnský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 DNS
Ladislav SedláčekLadislav Sedláček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 DNS
Lukáš TrávníčekLukáš Trávníček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 DNS
Celkem 14 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radim HřebačkaRadim Hřebačka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 51.12 7.00
2 Richard StruškaRichard Struška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 50.44 5.00
3 Petr ProkešPetr Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 45.21 4.00
4 Adam ProcházkaAdam Procházka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 44.22 3.00
5 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 41.82 2.00
6 Tomáš WozarTomáš Wozar
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 41.32 1.00
7 Ivan DanihelIvan Danihel
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 39.71
8 Jan GackoJan Gacko
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 39.31
9 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC ČejkoviceAC Čejkovice
03 38.63
10 Ladislav SedláčekLadislav Sedláček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 37.21
11 Matěj MartinecMatěj Martinec
AC ČejkoviceAC Čejkovice
04 34.96
12 Bronislav GajdaBronislav Gajda
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 34.22
13 Ladislav ŠirokýLadislav Široký
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 32.40
14 Jiří ČernýJiří Černý
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 32.18
15 Lukáš HruškaLukáš Hruška
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 31.87
16 Richard KrutákRichard Kruták
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 29.87
17 Vladimír KalábekVladimír Kalábek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 29.01
18 Tomáš HofrTomáš Hofr
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 28.95
19 Jakub HofrJakub Hofr
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 28.40
20 Adam ČervenkaAdam Červenka
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 28.09
21 Jan FialaJan Fiala
AC ČejkoviceAC Čejkovice
08 26.68
22 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 26.64
23 Dominik ŠvecDominik Švec
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 25.63
24 Filip KoršňákFilip Koršňák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 23.43
25 Lukáš TrávníčekLukáš Trávníček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 20.14
26 Ivo KonečnýIvo Konečný
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 19.34
27 David OpluštilDavid Opluštil
AC ČejkoviceAC Čejkovice
08 19.10
28 Tomáš BudovičTomáš Budovič
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 17.87
29 Dominik TrávníčekDominik Trávníček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
09 14.19
30 Šimon PálkaŠimon Pálka
AC ČejkoviceAC Čejkovice
09 09.16
MB Patrik ŽampachPatrik Žampach
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 21.00
MB Tomáš HruškaTomáš Hruška
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 18.77
Matouš BurianMatouš Burian
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 DNS
Ondřej ČtvrtečkaOndřej Čtvrtečka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 DNS
Jiří GajdušekJiří Gajdušek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 DNS
František KošuličFrantišek Košulič
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 DNS
Zdeněk MlýnskýZdeněk Mlýnský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 DNS
Celkem 37 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 2.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka BaránkováLenka Baránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 40.73 7.00
2 Ema SedlákováEma Sedláková
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
03 39.83 5.00
3 Soňa BaránkováSoňa Baránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 37.91 4.00
4 Karolína TomšicováKarolína Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 32.54 3.00
5 Tereza ŠpérováTereza Špérová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
04 30.61 1.50
5 Michaela NavrátilováMichaela Navrátilová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 30.61 1.50
7 Tereza PetráskováTereza Petrásková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 29.86
8 Emma KordulíkováEmma Kordulíková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 28.84
9 Karolína ZavadilováKarolína Zavadilová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 27.26
10 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
04 25.21
11 Nikol KlusákováNikol Klusáková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 24.58
12 Simona TihlaříkováSimona Tihlaříková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 23.97
13 Iva BartoníkováIva Bartoníková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 23.46
14 Aneta StrýčkováAneta Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
04 22.34
15 Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 21.75
16 Sofie ŠvábováSofie Švábová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 19.60
17 Sára KántorováSára Kántorová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 18.02
18 Ludmila MartincováLudmila Martincová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 17.44
19 Nela ŽampachováNela Žampachová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 12.27
Sandra ŠevčíkováSandra Ševčíková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 DNS
Celkem 20 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKHOD AKHOD Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 092.50
2 BRECL BRECL TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 069.50
3 KYJOV KYJOV Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 016.00
4 CEJKO CEJKO AC ČejkoviceAC Čejkovice 015.00
Poznámky:
Stav po: 4x60 m, 150 m, 60 m, 300 m, výška, kriket, 800 m, 60 m př., dálka, koule 3kg, 150 m, 150 m
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 BRECL BRECL TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 117.50
2 AKHOD AKHOD Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 043.00
3 KYJOV KYJOV Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 042.00
4 CEJKO CEJKO AC ČejkoviceAC Čejkovice 014.50
Poznámky:
Stav po: 60 m př., kriket, výška, 800 m, 300 m, koule 2kg, dálka, 60 m, 150 m, 4x60 m, 300 m, 150 m, 150 m, 150 m
Celkem 4 závodníků