Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Youth Athletics – Sokol Grand Prix

Kolín (30. 6. 2016)

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 30.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1:59.97
2 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:01.75
MB Hassan Olwani SaeedHassan Olwani Saeed 98 Saúdská ArábieSaúdská Arábie 1:55.89
MB Mohamed Ibrahim KhalidMohamed Ibrahim Khalid 97 Saúdská ArábieSaúdská Arábie 1:56.38
MB Adam KřenovskýAdam Křenovský 98 AC ČáslavAC Čáslav 2:06.54
Saad Saber EssaSaad Saber Essa 00 Saúdská ArábieSaúdská Arábie DNF
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 30.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:09.72
2 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:11.41
3 Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:12.15
4 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:16.32
5 Vojtěch HradeckýVojtěch Hradecký 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:23.37
6 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC ČáslavAC Čáslav 2:23.54
7 Vít TechnikVít Technik 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:43.49
8 Jiří KřivskýJiří Křivský 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:43.58
Jan VítekJan Vítek 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 30.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:22.25
2 Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:32.88
3 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:36.06
Celkem 3 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 30.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:17.22
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:23.98
3 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:30.06
4 Klára HanákováKlára Hanáková 02 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 2:30.33
5 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:31.37
6 Marie KamarádováMarie Kamarádová 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:32.80
7 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 2:33.87
8 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC ČáslavAC Čáslav 2:35.93
9 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:40.12
10 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:43.88
11 Pavlína CubínkováPavlína Cubínková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:48.18
12 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:49.45
Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko DNS
Celkem 13 závodníků