Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Youth Athletics – Sokol Grand Prix

Kolín (30. 6. 2016)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 30.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.28
2 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC ČáslavAC Čáslav 07.54
3 Martin FloriánMartin Florián 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.70
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.71
5 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.78
6 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.94
7 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.96
8 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 08.04
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (čt, 30.6.2016) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC ČáslavAC Čáslav 07.39
2 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.45
3 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 07.69
4 Karel KuncKarel Kunc 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.11
5 Adam HojdaAdam Hojda 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.70
MB Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 AC ČáslavAC Čáslav 07.59
Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (čt, 30.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.37
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.47
3 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.60
4 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.70
5 Pavel PavlasPavel Pavlas 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.76
6 Milan KormaníkMilan Kormaník 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.90
7 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.97
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (čt, 30.6.2016) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KořínekTomáš Kořínek 01 AC ČáslavAC Čáslav 07.76
2 Jan VilímJan Vilím 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.99
3 Jiří AdamJiří Adam 02 AC ČáslavAC Čáslav 08.28
4 Jan ŠponerJan Šponer 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.31
5 Tomáš FormanTomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.49
6 Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (čt, 30.6.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MichekTomáš Michek 02 AC ČáslavAC Čáslav 07.68
2 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC ČáslavAC Čáslav 08.26
3 Cyril Děpold CzerninCyril Děpold Czernin 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.75
4 Vít TechnikVít Technik 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.80
5 Lukáš PošíkLukáš Pošík 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.82
6 Jiří SolomJiří Solom 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.29
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 30.6.2016) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.14
2 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.27
3 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC ČáslavAC Čáslav 07.29
4 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.34
5 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.35
6 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC ČáslavAC Čáslav 07.49
7 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.58
8 Tomáš MichekTomáš Michek 02 AC ČáslavAC Čáslav 07.61
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 30.6.2016) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.01
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.32
3 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.37
4 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC ČáslavAC Čáslav 08.41
5 Hana HájkováHana Hájková 02 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 08.63
6 Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.64
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (čt, 30.6.2016) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.89
2 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.90
3 Dominika HorníkováDominika Horníková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.44
4 Jana MrázkováJana Mrázková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.48
5 Karolína ŠaškováKarolína Šašková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.51
6 Anežka KoubkováAnežka Koubková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (čt, 30.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.10
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.22
3 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.23
4 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.37
5 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.39
6 Klára ŠídlováKlára Šídlová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (čt, 30.6.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.78
2 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.86
3 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.91
4 Sára ErbenováSára Erbenová 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.93
5 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.21
Nela KraisingerováNela Kraisingerová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (čt, 30.6.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VeseláEliška Veselá 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.74
2 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.77
3 Anežka SvobodováAnežka Svobodová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.47
4 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.50
5 Natálie JelínkováNatálie Jelínková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.54
6 Klára SvobodováKlára Svobodová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (čt, 30.6.2016) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára BeranováSára Beranová 04 AC ČáslavAC Čáslav 08.71
2 Sandra KronusováSandra Kronusová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.77
3 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.12
4 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.27
5 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.41
Klára PrášilováKlára Prášilová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 30.6.2016) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.92
2 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.97
3 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.04
4 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.13
5 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.18
6 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.27
7 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.53
Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNS
Celkem 8 závodníků