Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva

Bílina (18. 6. 2016)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.6.2016) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 AK ŽatecAK Žatec 07.56
2 David VodákDavid Vodák 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.75
3 Adam MotlAdam Motl 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 07.94
4 Jindřich KořínekJindřich Kořínek 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.34
5 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.70
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2016) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 07.64
2 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.87
3 Frank HorabinFrank Horabin 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.34
4 Filip VaškoFilip Vaško 02 ATLETIKA KadaňATLETIKA Kadaň 08.50
5 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 08.97
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.6.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch TarantVojtěch Tarant 01 AK BílinaAK Bílina 07.82
2 Miroslav MatějkaMiroslav Matějka 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.24
3 Vojtěch PetrVojtěch Petr 01 AK MostAK Most 08.43
4 Lukáš AulickýLukáš Aulický 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.54
5 Martin LenhartMartin Lenhart 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 09.75
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 18.6.2016) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr LendvorskýPetr Lendvorský 01 ATLETIKA KadaňATLETIKA Kadaň 07.84
2 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 08.14
3 Kryštof KačírekKryštof Kačírek 01 AK ŽatecAK Žatec 08.20
4 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.37
MS Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.43
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 AK ŽatecAK Žatec 07.44
2 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 07.50
3 David VodákDavid Vodák 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.66
4 Vojtěch TarantVojtěch Tarant 01 AK BílinaAK Bílina 07.70
5 Petr LendvorskýPetr Lendvorský 01 ATLETIKA KadaňATLETIKA Kadaň 07.80
6 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.87
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.6.2016) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 08.13
2 Simona WeberováSimona Weberová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.60
3 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.71
4 Eliška VašákováEliška Vašáková 01 ASK DěčínASK Děčín 08.86
5 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 08.99
6 Klára PetýtkováKlára Petýtková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2016) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.21
2 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.28
3 Tereza HamerlováTereza Hamerlová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.59
4 Markéta MaláMarkéta Malá 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 08.88
5 Klára KohoutováKlára Kohoutová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.15
6 Eliška ŠimůnkováEliška Šimůnková 01 ATLETIKA KadaňATLETIKA Kadaň 10.36
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.6.2016) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 08.67
2 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.74
3 Eliška DittrichováEliška Dittrichová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.99
4 Tereza KotrbováTereza Kotrbová 02 TJ KrupkaTJ Krupka 09.30
Vendula MenclováVendula Menclová 01 AK BílinaAK Bílina DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 18.6.2016) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza DivišováTereza Divišová 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 08.57
2 Tereza MachátováTereza Machátová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.11
3 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková 02 AK BílinaAK Bílina 09.19
MS Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.54
Nikola VondráčkováNikola Vondráčková 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 08.07
2 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.28
3 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.47
4 Tereza HamerlováTereza Hamerlová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.61
5 Tereza DivišováTereza Divišová 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 08.64
6 Simona WeberováSimona Weberová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.69
Celkem 6 závodníků