Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo krajského přeboru družstev dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Pacov (18. 6. 2016)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 07.87 11.00
2 Marek Matěj NováčekMarek Matěj Nováček 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 07.92 9.00
3 Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.05 8.00
4 Vojtěch ŠvaříčekVojtěch Švaříček 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.07 7.00
5 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.30 3.00
6 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.53 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.6.2016) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠoukalJan Šoukal 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.14 6.00
2 Vlastimil KoupilVlastimil Koupil 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.73 1.00
3 Jakub TomekJakub Tomek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.87
4 Ondřej MunduchOndřej Munduch 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.27
5 Radek MusilRadek Musil 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.46
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 18.6.2016) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.24 5.00
2 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 08.28 4.00
3 Erik CzévarErik Czévar 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.84
4 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.00
MB Lukáš NovotnýLukáš Novotný 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2016) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.09 11.00
2 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.23 9.00
3 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.39 7.00
4 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.51 6.00
5 Marie KuthanováMarie Kuthanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.67 2.00
6 Petra JurkováPetra Jurková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.26
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.6.2016) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona JonášováSimona Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.38 8.00
2 Lucie SvobodováLucie Svobodová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.55 5.00
3 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 08.58 4.00
4 Jitka NavrkalováJitka Navrkalová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.61 3.00
5 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.85
6 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.99
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 18.6.2016) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza NěmcováTereza Němcová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.79 1.00
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.83
3 Eliška ČurdováEliška Čurdová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.48
4 Šárka VrbováŠárka Vrbová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.82
Kateřina JaklováKateřina Jaklová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Marie NovotnáMarie Novotná 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 18.6.2016) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.06
MB Petra KašováPetra Kašová 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
MB Tereza JonášováTereza Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.10
MB Kristýna PíšováKristýna Píšová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.64
MB Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.78
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 18.6.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.24
2 Kateřina NěmečkováKateřina Němečková 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.25
3 Jana KaráskováJana Karásková 02 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.26
4 Michaela DudeškováMichaela Dudešková 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.82
Aneta MifkováAneta Mifková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.47
2 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.70 7.00
3 Martin GronMartin Gron 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 11.98 5.00
4 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 12.24 4.00
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2016) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.82
2 Kristýna GallováKristýna Gallová 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.06 7.00
3 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 13.26 4.00
4 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.37 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 18.6.2016) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.09 5.00
2 Barbora FelcmanováBarbora Felcmanová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 13.47 2.00
3 Lucie PeňázováLucie Peňázová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 13.72 1.00
Alena PadrnosováAlena Padrnosová 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice DQ
Celkem 4 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PoláchAdam Polách 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 19.54 7.00
2 Jan ŠoukalJan Šoukal 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 19.61 6.00
3 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 19.93 3.00
4 Martin HrobskýMartin Hrobský 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 20.27 2.00
5 Jakub TomekJakub Tomek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 21.56
6 Matyáš MichálekMatyáš Michálek 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.63
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.6.2016) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠvaříčekVojtěch Švaříček 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 19.53 8.00
2 Marek Matěj NováčekMarek Matěj Nováček 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 19.71 5.00
3 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 20.64 1.00
4 Dominik CzévarDominik Czévar 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22.55
5 Radek MusilRadek Musil 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 23.39
Jan KubíčekJan Kubíček 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 18.6.2016) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 18.12 11.00
2 Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 19.32 9.00
3 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 19.88 4.00
4 Ondřej MunduchOndřej Munduch 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 22.98
MB Filip VojtkoFilip Vojtko 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 22.03
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2016) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika TrojanováMonika Trojanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 20.20 9.00
2 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 20.23 8.00
3 Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 20.29 7.00
4 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 20.73 6.00
5 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 20.73 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 18.6.2016) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 21.25 2.00
2 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.74 1.00
3 Lucie SvobodováLucie Svobodová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.02
4 Veronika Ema HouzarováVeronika Ema Houzarová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.14
5 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 22.39
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 18.6.2016) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona JonášováSimona Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 21.24 3.00
2 Tereza NěmcováTereza Němcová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 22.04
3 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.18
4 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22.35
5 Kateřina NěmečkováKateřina Němečková 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 22.51
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 18.6.2016) Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 20.04 11.00
2 Eliška KrajčováEliška Krajčová 01 Atletika JemniceAtletika Jemnice 20.98 4.00
3 Eliška CyrusováEliška Cyrusová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 21.75
4 Petra JurkováPetra Jurková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.39
Marie NovotnáMarie Novotná 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 18.6.2016) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČurdováEliška Čurdová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 23.37
2 Jana KaráskováJana Karásková 02 Atletika JemniceAtletika Jemnice 23.78
3 Šárka VrbováŠárka Vrbová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 24.25
4 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 24.62
MB Jitka NavrkalováJitka Navrkalová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 21.98
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.33
2 Martin GronMartin Gron 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 25.06 7.00
Celkem 2 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 26.66
MB Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 27.62
MB Lucie PeňázováLucie Peňázová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 28.45
MB Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 28.96
MB Alena PadrnosováAlena Padrnosová 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 31.31
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal StarýMichal Starý 98 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:08.40 7.00
Celkem 1 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:08.72 11.00
2 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:12.93 9.00
3 Martin HrobskýMartin Hrobský 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:17.00 8.00
4 David NovákDavid Novák 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:22.46 7.00
5 Matyáš MichálekMatyáš Michálek 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:37.42 6.00
6 Šimon RyglŠimon Rygl 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:43.43 5.00
Jan KubíčekJan Kubíček 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora FelcmanováBarbora Felcmanová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:37.21 7.00
2 Julie LavičkováJulie Lavičková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:43.85 5.00
3 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:51.68 4.00
Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:34.13 9.00
2 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:37.79 8.00
3 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:38.83 7.00
4 Mirka VáňováMirka Váňová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:39.61 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie KamarádováMarie Kamarádová 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:33.09 11.00
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:41.67 5.00
3 Kateřina NěmečkováKateřina Němečková 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:42.07 4.00
4 Žofie ChlupáčkováŽofie Chlupáčková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:42.97 3.00
5 Tereza JonášováTereza Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:47.09 2.00
6 Romana PecinováRomana Pecinová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:48.93 1.00
7 Šárka VrbováŠárka Vrbová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:02.20
8 Tereza ZemanováTereza Zemanová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:15.25
Celkem 8 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 29.56 11.00
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 30.64 9.00
3 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 32.53 8.00
4 Pavel KinclPavel Kincl 02 Atletika JemniceAtletika Jemnice 36.10 7.00
Celkem 4 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2016) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 30.53 11.00
2 Monika TrojanováMonika Trojanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 31.97 7.00
3 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 32.12 6.00
4 Martina LapešováMartina Lapešová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 33.48 4.00
5 Marie KuthanováMarie Kuthanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 33.73 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 18.6.2016) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 31.38 9.00
2 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 31.57 8.00
3 Žofie ChlupáčkováŽofie Chlupáčková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 35.57 1.00
4 Mirka VáňováMirka Váňová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 38.18
5 Eliška KrajčováEliška Krajčová 01 Atletika JemniceAtletika Jemnice 38.62
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 18.6.2016) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 32.46 5.00
2 Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 33.87 2.00
3 Veronika Ema HouzarováVeronika Ema Houzarová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 35.96
4 Kateřina JaklováKateřina Jaklová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 39.32
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 18.6.2016) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 36.66
MB Petra KašováPetra Kašová 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNF
Celkem 2 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 39.87
2 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 41.19 7.00
3 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.57
Celkem 3 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 47.02 7.00
2 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 48.19 5.00
3 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 50.21 4.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šoukal, Novák, Nováček, Rygl Šoukal, Novák, Nováček, Rygl TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 31.07 11.00
2 Janík, Švaříček, Morong, Krpálek Janík, Švaříček, Morong, Krpálek TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 31.12 9.00
3 Sedláček, Hrobský, Czevar, Švec Sedláček, Hrobský, Czevar, Švec TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 34.52 8.00
4 Veselý, Polách, Tomek, Michálek Veselý, Polách, Tomek, Michálek TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 34.53 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vejvarová, Achcenitová, Dubová, Zabloudilová Vejvarová, Achcenitová, Dubová, Zabloudilová Atletika JihlavaAtletika Jihlava 32.05 11.00
2 Trojanová, Kuthanová, Bartoňková, Teplanová Trojanová, Kuthanová, Bartoňková, Teplanová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 32.24 9.00
3 Mutlová, Všetečková, Houzarová, Svobodová Mutlová, Všetečková, Houzarová, Svobodová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 32.49 8.00
4 Cardová, Tenklová, Říhová, Vaňková B. Cardová, Tenklová, Říhová, Vaňková B. TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 33.38 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vrzalová, Němečková, Chlupáčková Ž., Pecinová Vrzalová, Němečková, Chlupáčková Ž., Pecinová Atletika JihlavaAtletika Jihlava 35.29 6.00
2 Navrkalová, Kývalová, Paločková, Pleskačová Navrkalová, Kývalová, Paločková, Pleskačová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 36.01 5.00
3 Jurková, Píšová, Hekrlová, Zelníčková Jurková, Píšová, Hekrlová, Zelníčková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 38.14 4.00
Vlasáková, Smejkalová, Jonášová T., Jonášová S. Vlasáková, Smejkalová, Jonášová T., Jonášová S. TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNF
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Josef BernatJosef Bernat
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.89
2 Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 1.81 7.00
3 Tomáš RyškaTomáš Ryška
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 1.53 5.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš SedláčekTomáš Sedláček
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 1.59 11.00
2 Michal ČihákMichal Čihák
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 1.53 9.00
3 Marek Matěj NováčekMarek Matěj Nováček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1.53 8.00
4 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1.50 7.00
5 Šimon RyglŠimon Rygl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1.41 6.00
6 Pavel KinclPavel Kincl
Atletika JemniceAtletika Jemnice
02 1.38 5.00
7 Martin KocurMartin Kocur
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1.33 4.00
MB Filip VojtkoFilip Vojtko
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 1.33
Abu Mike AminuAbu Mike Aminu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 DNS
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 1.54 6.00
1= Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 1.54 6.00
3 Markéta MalečkováMarkéta Malečková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 1.51 4.00
4 Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 1.33 3.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1.49 11.00
2 Natálie TeplanováNatálie Teplanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1.40 9.00
3 Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1.34 8.00
4 Nela SmejkalováNela Smejkalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1.31 7.00
5 Michaela DudeškováMichaela Dudešková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1.23 6.00
6 Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 1.18 5.00
MB Kristýna PíšováKristýna Píšová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.18
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.60 7.00
2 Tomáš RyškaTomáš Ryška
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 2.43 5.00
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jana ZerzánkováJana Zerzánková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 2.33 7.00
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 5.68 -1.9 m/s
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 5.79 -1.3 m/s 7.00
2 Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 5.59 -1.3 m/s 5.00
3 Martin KulhánekMartin Kulhánek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
98 DNS
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 5.27 -1.5 m/s 11.00
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 4.95 -1.9 m/s 9.00
3 Abu Mike AminuAbu Mike Aminu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 4.85 -2.9 m/s 8.00
4 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 4.74 -2.1 m/s 7.00
5 Tomáš SedláčekTomáš Sedláček
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 4.49 -0.7 m/s 6.00
6 Jakub KaplánekJakub Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 4.29 -1.7 m/s 5.00
7 Martin HrobskýMartin Hrobský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 4.26 -4.3 m/s 4.00
8 Ondřej VeselýOndřej Veselý
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 4.24 -1.3 m/s 3.00
9 Jakub TomekJakub Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 4.23 -2.4 m/s 2.00
10 Vlastimil KoupilVlastimil Koupil
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4.10 -2.4 m/s 1.00
11 Jan ŠoukalJan Šoukal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 3.85 -1.4 m/s
12 Pavel KinclPavel Kincl
Atletika JemniceAtletika Jemnice
02 3.71 -1.1 m/s
13 Radek MusilRadek Musil
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 3.67 -0.9 m/s
14 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 3.44 -0.2 m/s
15 Jakub ŠvecJakub Švec
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 3.40 +0.2 m/s
16 Ondřej MunduchOndřej Munduch
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 3.39 -0.5 m/s
17 Erik CzévarErik Czévar
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 3.24 +0.3 m/s
MB Filip VojtkoFilip Vojtko
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 3.72 -3.1 m/s
MB Lukáš NovotnýLukáš Novotný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 DNS
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna TouskováAnna Tousková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 5.04 -0.9 m/s 7.00
2 Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 4.90 +1.5 m/s 5.00
3 Michaela MarešováMichaela Marešová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 4.58 -1.5 m/s 4.00
4 Julie LavičkováJulie Lavičková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 4.22 +0.8 m/s 3.00
5 Jana ZerzánkováJana Zerzánková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 4.21 -1.4 m/s 2.00
6 Lucie PeňázováLucie Peňázová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 4.19 -2.3 m/s 1.00
7 Markéta MalečkováMarkéta Malečková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.29 +1.0 m/s
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika TrojanováMonika Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4.72 -1.1 m/s 11.00
2 Karolína MutlováKarolína Mutlová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4.57 -1.1 m/s 9.00
3 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 4.51 +0.3 m/s 8.00
4 Natálie TeplanováNatálie Teplanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4.50 -1.6 m/s 7.00
5 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 4.49 -3.2 m/s 6.00
6 Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4.43 -0.7 m/s 5.00
7 Marie KamarádováMarie Kamarádová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 4.41 -0.6 m/s 4.00
8 Simona DubováSimona Dubová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 4.20 -0.7 m/s 3.00
9 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 4.16 -0.8 m/s 2.00
10 Veronika CardováVeronika Cardová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 4.14 -1.9 m/s 1.00
11 Martina AchcenitováMartina Achcenitová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 4.14 -0.3 m/s
12 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 4.09 -1.0 m/s
13 Eliška CyrusováEliška Cyrusová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
01 4.01 -1.1 m/s
14 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 4.01 -0.7 m/s
15 Tereza ZemanováTereza Zemanová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 3.99 -2.9 m/s
16 Nela SmejkalováNela Smejkalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 3.97 +0.2 m/s
17 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 3.95 -2.3 m/s
18 Sára ŘíhováSára Říhová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 3.90 -1.3 m/s
19 Tereza JonášováTereza Jonášová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 3.85 -3.0 m/s
20 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 3.85 -4.1 m/s
21 Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 3.71 -2.8 m/s
22 Michaela DudeškováMichaela Dudešková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 3.68 -0.8 m/s
23 Lucie SvobodováLucie Svobodová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 3.64 -1.4 m/s
24 Jana KaráskováJana Karásková
Atletika JemniceAtletika Jemnice
02 3.55 -0.4 m/s
25 Eliška ČurdováEliška Čurdová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 3.53 +0.1 m/s
26 Lenka ŽákováLenka Žáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 3.52 +0.0 m/s
27 Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 3.39 -2.5 m/s
MB Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 3.70 -1.5 m/s
MB Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 3.29 -2.2 m/s
Aneta MifkováAneta Mifková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 DNS
Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 DNS
Celkem 31 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 25.73 11.00
2 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 21.90 9.00
3 Petra PaločkováPetra Paločková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 21.28 8.00
4 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 20.95 7.00
5 Anna LeščenkováAnna Leščenková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 18.91 6.00
6 Lenka MachátováLenka Machátová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 14.91 5.00
7 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 14.49 4.00
Klára DlapkováKlára Dlapková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 NM
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ČihákMichal Čihák
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 29.50 11.00
2 Abu Mike AminuAbu Mike Aminu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 28.23 9.00
3 Jakub KaplánekJakub Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 26.34 8.00
4 Adam PoláchAdam Polách
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 25.14 7.00
5 Martin KocurMartin Kocur
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 22.30 6.00
6 Pavel MorongPavel Morong
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 21.92 5.00
7 Matyáš DvorskýMatyáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 21.81 4.00
8 Petr MelicharPetr Melichar
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 21.67 3.00
9 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 18.17 2.00
10 Václav FialaVáclav Fiala
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 17.71 1.00
11 Jakub ŠvecJakub Švec
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 10.17
Celkem 11 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola NeumannováNikola Neumannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 34.11 7.00
2 Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 28.05 5.00
3 Tereza HabermannováTereza Habermannová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 27.53 4.00
4 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 25.73 3.00
5 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 22.50
6 Soňa DvořákováSoňa Dvořáková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 21.41 2.00
7 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 19.97 1.00
8 Nela NetoličkováNela Netoličková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 19.93
9 Karolína ŠimkováKarolína Šimková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 18.83
Celkem 9 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 39.15
2 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 33.62 7.00
3 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 30.79 5.00
Kamil LeštinaKamil Leština
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 DNS
David NovákDavid Novák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 DNS
Celkem 5 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 38.71
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 41.27 7.00
2 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 32.69 5.00
3 Nela NetoličkováNela Netoličková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 32.00 4.00
4 Nikola NeumannováNikola Neumannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 30.86 3.00
5 Karolína ŠimkováKarolína Šimková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 29.75 2.00
6 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 28.19
7 Soňa DvořákováSoňa Dvořáková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 23.86 1.00
8 Alena PadrnosováAlena Padrnosová
Atletika JemniceAtletika Jemnice
00 21.99
Tereza HabermannováTereza Habermannová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 DNS
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára DlapkováKlára Dlapková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 29.79 11.00
2 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 27.00 9.00
3 Eliška KrajčováEliška Krajčová
Atletika JemniceAtletika Jemnice
01 24.09 8.00
4 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 17.84 7.00
5 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 15.86 6.00
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr MelicharPetr Melichar
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 24.49 11.00
2 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 23.73 9.00
3 Václav FialaVáclav Fiala
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 22.83 8.00
4 Martin KocurMartin Kocur
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 20.06 7.00
5 Jakub ŠvecJakub Švec
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 15.44 6.00
6 Dominik CzévarDominik Czévar
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 14.72 5.00
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 DNS
Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 DNS
Tomáš RyškaTomáš Ryška
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 DNS
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 DNS
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 37.97 7.00
2 Tereza HabermannováTereza Habermannová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 29.08 5.00
3 Nela NetoličkováNela Netoličková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 25.99 4.00
4 Nikola NeumannováNikola Neumannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 25.05 3.00
5 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 21.52
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 28.89 11.00
2 Petra PaločkováPetra Paločková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 27.53 9.00
3 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 26.53 8.00
4 Klára DlapkováKlára Dlapková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 25.90 7.00
5 Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 24.90 6.00
6 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 24.42 5.00
7 Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 22.82 4.00
8 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 20.79 3.00
9 Anna LeščenkováAnna Leščenková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 17.38 2.00
10 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 17.12 1.00
11 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 16.53
12 Mirka VáňováMirka Váňová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 14.35
MB Karolína MutlováKarolína Mutlová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 24.00
Lenka MachátováLenka Machátová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 DNS
Celkem 14 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ČihákMichal Čihák
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 35.87 11.00
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 35.11 9.00
3 Vojtěch ŠvaříčekVojtěch Švaříček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 28.56 8.00
4 Matyáš DvorskýMatyáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 27.51 7.00
5 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 26.11 6.00
6 Jakub KaplánekJakub Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 23.56 5.00
7 Petr MelicharPetr Melichar
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 18.81 4.00
MB Lukáš NovotnýLukáš Novotný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 DNS
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 49.89
2 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 34.71 7.00
3 Kamil LeštinaKamil Leština
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 DNS
Celkem 3 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 057.00
2 HBROD HBROD TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 028.00
3 NMMOR NMMOR TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 007.00
Celkem 3 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPTRE SPTRE TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 238.00
2 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 103.00
3 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 068.00
4 VELME VELME TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 050.00
5 NMMOR NMMOR TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 015.00
6 JEMNI JEMNI Atletika JemniceAtletika Jemnice 012.00
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 059.00
2 SPTRE SPTRE TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 056.00
3 NMMOR NMMOR TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 038.00
4 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 012.00
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPTRE SPTRE TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 241.00
2 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 116.00
3 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 062.00
4 NMMOR NMMOR TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 049.00
5 HBROD HBROD TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 025.00
6 VELME VELME TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 018.00
7 JEMNI JEMNI Atletika JemniceAtletika Jemnice 012.00
Celkem 7 závodníků