výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň

Třinec (12. 6. 2016)

100 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BenešMatěj Beneš 01 BYAC BrnoBYAC Brno 13.35
2 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.71
3 Marek KretMarek Kret 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.28
4 David ŠimekDavid Šimek 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 14.60
5 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 15.03
6 Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15.08
2 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.02
3 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 16.20
4 Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 16.61
5 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 17.35
6 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 18.31
Damián JaníkDamián Janík 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNF
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 12.6.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BenešMatěj Beneš 01 BYAC BrnoBYAC Brno 13.21
2 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.72
3 Marek KretMarek Kret 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.40
4 David ŠimekDavid Šimek 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 15.05
5 Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.35
6 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.54
Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.89
2 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.96
3 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 15.54
4 Valerie JankůValerie Janků 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 15.68
5 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.85
6 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.01
7 Viktorie KalovskáViktorie Kalovská 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 16.18
8 Michaela BrančíkováMichaela Brančíková 01 AC ProstějovAC Prostějov 16.25
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15.70
2 Natálie HudcováNatálie Hudcová 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 16.22
3 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.28
4 Magdaléna NoštinskáMagdaléna Noštinská 01 JAC BrnoJAC Brno 16.36
5 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 16.59
6 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16.74
Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KratinováLucie Kratinová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16.04
2 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.51
3 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 16.89
4 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 AC ProstějovAC Prostějov 17.00
5 Martina KrejčíMartina Krejčí 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 18.22
Šárka OdstrčilováŠárka Odstrčilová 02 JAC BrnoJAC Brno DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 16.03
2 Adéla SavarováAdéla Savarová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 17.37
3 Eliška MarcalíkováEliška Marcalíková 01 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 17.70
4 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 18.12
5 Kristýna KoláčkováKristýna Koláčková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 19.07
6 Barbora PiňosováBarbora Piňosová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 19.10
7 Viktorie KunovjánkováViktorie Kunovjánková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.82
Nikola VeseláNikola Veselá 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNF
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 12.6.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.52
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.67
3 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 15.19
4 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.33
5 Valerie JankůValerie Janků 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 15.52
6 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.64
7 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15.95
8 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 16.02
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KratinováLucie Kratinová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.93
2 Viktorie KalovskáViktorie Kalovská 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 16.21
3 Natálie HudcováNatálie Hudcová 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 16.32
4 Michaela BrančíkováMichaela Brančíková 01 AC ProstějovAC Prostějov 16.35
5 Magdaléna NoštinskáMagdaléna Noštinská 01 JAC BrnoJAC Brno 16.42
6 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.43
7 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.16
Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... DQ
Poznámky:
DQ 168/7b
Celkem 8 závodníků