výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KP družstev a jednotlivců mladšího žactva

Dvůr Králové nad Labem (16. 6. 2016)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 16.6.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.33 11.00
2 Jakub HůzaJakub Hůza 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.49 9.00
3 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.59 8.00
4 Jakub ŠolcJakub Šolc 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.68 7.00
5 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.71 6.00
6 Tomáš MenclTomáš Mencl 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.82 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 16.6.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.88 4.00
2 Kristián HráskýKristián Hráský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.01 3.00
3 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.12 1.00
4 Tomáš HepnarTomáš Hepnar 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.26
5 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.33
Antonín MosteckýAntonín Mostecký 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 16.6.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.45
2 Radim HavlíčekRadim Havlíček 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.46
3 Jonáš KohlJonáš Kohl 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.50
4 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.56
5 Filip VlčekFilip Vlček 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.78
6 Jan ŘehůřekJan Řehůřek 04 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.38
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 16.6.2016) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel WagenknechtPavel Wagenknecht 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.02 2.00
2 Nikolas PourNikolas Pour 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.52
3 Jaroslav KortanJaroslav Kortan 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.20
4 Lukáš FilandrLukáš Filandr 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.23
5 Matyáš IzákMatyáš Izák 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.11
6 Jindřich HanušJindřich Hanuš 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.13
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 16.6.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.50
2 Štefan Eliᚊtefan Eliáš 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.54
3 Simon RajsnerSimon Rajsner 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.84
4 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.12
5 Petr MatoušekPetr Matoušek 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.73
MB Antonín MalichAntonín Malich 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.82
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 16.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.65 10.00
2 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.65 10.00
3 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.69 8.00
4 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.72 7.00
5 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.81 4.50
6 Gabriela MenouškováGabriela Menoušková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.84 2.50
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 16.6.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.80 6.00
2 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.81 4.50
3 Sára KřížkováSára Křížková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.84 2.50
4 Zuzana JungováZuzana Jungová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.95 1.00
5 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.11
6 Anna JirmanováAnna Jirmanová 04 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 09.13
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 16.6.2016) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alex Marika LněničkováAlex Marika Lněničková 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.02
2 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.12
3 Veronika ShejbalováVeronika Shejbalová 03 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 09.39
4 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.51
5 Natálie ChrobokováNatálie Chroboková 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.02
MB Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK DobruškaSK Dobruška 08.43
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 16.6.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.34
2 Magdaléna PospíšilováMagdaléna Pospíšilová 03 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.39
3 Petra MaixnerováPetra Maixnerová 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.43
4 Lucie BridzikováLucie Bridziková 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.64
5 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.64
6 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.64
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 16.6.2016) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka ŘezníčkováAnežka Řezníčková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.29
2 Eliška BarcalováEliška Barcalová 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.43
3 Veronika KazdováVeronika Kazdová 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.44
4 Eva PatočkováEva Patočková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.56
5 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.77
6 Tereza BuďárkováTereza Buďárková 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.91
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 16.6.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.61
2 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.84
3 Lucie ErlebachováLucie Erlebachová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.94
4 Eliška Eva ChareEliška Eva Chare 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.06
5 Petra SedláčkováPetra Sedláčková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.30
Tereza RoštlapilováTereza Roštlapilová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 16.6.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema MikanováEma Mikanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.42
2 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.83
3 Elena MatějůElena Matějů 03 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 09.92
4 Nikola UherkováNikola Uherková 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.46
5 Anna AlbrechtováAnna Albrechtová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11.15
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (čt, 16.6.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie TruhlářováPatricie Truhlářová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.76
2 Michaela VašákováMichaela Vašáková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.95
3 Chrystyna NahornaChrystyna Nahorna 03 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 10.31
4 Kristýna VyskočilováKristýna Vyskočilová 04 SK DobruškaSK Dobruška 10.72
Carine ManychováCarine Manychová 04 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (čt, 16.6.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda BuštováLinda Buštová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.57
2 Barbora PeterováBarbora Peterová 06 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.99
3 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.20
4 Tereza HejskováTereza Hejsková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.31
5 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.32
MB Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK DobruškaSK Dobruška 08.43
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 46.78 11.00
2 Evžen MalýEvžen Malý 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 47.78 8.00
3 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 47.99 7.00
4 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 48.97 5.00
5 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 49.07 4.00
Pavel KrausPavel Kraus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán KalinaŠtěpán Kalina 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 48.51 6.00
2 Oliver DavídekOliver Davídek 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 51.60 1.00
3 Radim HavlíčekRadim Havlíček 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 52.43
4 Tomáš HepnarTomáš Hepnar 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 53.11
5 Tomas KrejzaTomas Krejza 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.99
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel WagenknechtPavel Wagenknecht 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 49.67 3.00
2 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 51.15 2.00
3 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 52.29
4 Štefan Eliᚊtefan Eliáš 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 54.21
5 Matyáš IzákMatyáš Izák 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 64.13
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 47.19 9.00
2 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 52.64
3 Attila SzabóAttila Szabó 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 53.92
4 Lukáš KašparLukáš Kašpar 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 59.65
5 Lukáš FilandrLukáš Filandr 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 60.56
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 52.06
2 Jaroslav KortanJaroslav Kortan 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 52.89
3 Aleš KábrtAleš Kábrt 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 58.51
4 Simon RajsnerSimon Rajsner 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 62.14
Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNP
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1) Svoboda Martin TJ Jilemnice, 2) Krejčí Jiří TJ Sokol Hradec Králové, 3) Malý Evžen TJ Jilemnice
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 45.71 11.00
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 46.81 9.00
3 Karolína BeierováKarolína Beierová 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 46.99 8.00
4 Zuzana JungováZuzana Jungová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 47.33 7.00
5 Gabriela MenouškováGabriela Menoušková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 48.03 6.00
6 Barbora ZelenáBarbora Zelená 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 54.83
Poznámky:
Krajský přebor jednolivců: 1) Horáčková Lucie TJ Jilemnice, 2) Holubcová Kateřina TJ Sokol Hradec Králové, 3) Beierová Karolína TJ Lokomotiva Trutnov
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PaulusováLucie Paulusová 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 49.12 4.00
2 Aneta VinklářováAneta Vinklářová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 49.90 3.00
3 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 50.86
4 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 52.22
5 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 52.68
6 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 54.39
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna PospíšilováMagdaléna Pospíšilová 03 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 51.54
2 Lucie BridzikováLucie Bridziková 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 54.18
3 Michaela HolečkováMichaela Holečková 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 54.27
4 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 54.37
5 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 64.82
Lucie ErlebachováLucie Erlebachová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KábováBarbora Kábová 03 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 50.25 2.00
2 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 50.65 1.00
3 Julie MatulováJulie Matulová 04 SK DobruškaSK Dobruška 53.57
4 Hana CoufalováHana Coufalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 54.91
5 Katka ValentováKatka Valentová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 57.35
6 Elena MatějůElena Matějů 03 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 59.38
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 48.38 5.00
2 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 52.34
3 Eva PatočkováEva Patočková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 52.47
4 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 52.99
5 Chrystyna NahornaChrystyna Nahorna 03 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 59.33
Justýna HalajováJustýna Halajová 04 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PeterováBarbora Peterová 06 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 52.46
2 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 54.60
3 Anna JirmanováAnna Jirmanová 04 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 55.35
4 Eliška MinaříkováEliška Minaříková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 56.53
Agnes MíškováAgnes Míšková 04 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora MalinováBarbora Malinová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:40.87 11.00
2 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:40.93 9.00
3 Rozálie ŠulcováRozálie Šulcová 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:43.26 8.00
4 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:46.33 7.00
5 Anna JunkováAnna Junková 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:47.04 6.00
6 Kristýna HofmanováKristýna Hofmanová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:49.31 5.00
7 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:49.37 4.00
8 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:52.10 2.00
9 Eliška PeterkováEliška Peterková 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:52.95 1.00
10 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:53.84
11 Kateřina HrubáKateřina Hrubá 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3:05.75
Justýna HalajováJustýna Halajová 04 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. DNP
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora PeterováBarbora Peterová 06 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:50.11 3.00
2 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:53.32
3 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:54.94
4 Tereza BuďárkováTereza Buďárková 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3:02.98
5 Julie MatulováJulie Matulová 04 SK DobruškaSK Dobruška 3:03.09
6 Tereza HorákováTereza Horáková 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3:06.10
7 Hana CoufalováHana Coufalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:07.71
8 Bára MuchováBára Muchová 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3:11.72
9 Tereza RoštlapilováTereza Roštlapilová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:13.04
10 Tereza HejskováTereza Hejsková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:14.01
11 Eliška ŠulcováEliška Šulcová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:21.41
Carine ManychováCarine Manychová 04 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. DNP
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ChaloupskýJakub Chaloupský 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:08.14 11.00
2 Matyáš VotočekMatyáš Votoček 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5:09.28 9.00
3 Dan SalabaDan Salaba 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5:17.73 8.00
4 Oliver DavídekOliver Davídek 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:21.47 7.00
5 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5:34.16 6.00
6 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:36.28 5.00
7 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5:40.30 4.00
8 Tomas KrejzaTomas Krejza 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:52.14 3.00
9 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:53.28 2.00
10 Antonín HronAntonín Hron 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5:57.13 1.00
11 Aleš KábrtAleš Kábrt 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:58.28
12 Matouš HojnýMatouš Hojný 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6:07.00
13 Antonín MosteckýAntonín Mostecký 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6:15.42
14 Lukáš KašparLukáš Kašpar 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 6:19.07
15 Benedikt RejsekBenedikt Rejsek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6:27.44
16 Petr ČápPetr Čáp 04 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6:43.69
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1) Chaloupský Jakub TJ Sokol Hradec Králové, 2) Votoček Matyáš TJ Jilemnice, 3) Salaba Dan TJ Jilemnice
Celkem 16 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 16.6.2016) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán KalinaŠtěpán Kalina 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.50 9.00
2 Tomas KrejzaTomas Krejza 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.29 8.00
3 Dan SalabaDan Salaba 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 12.38 7.00
4 Lukáš KašparLukáš Kašpar 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 14.38 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 16.6.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.60 11.00
2 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12.58 6.00
3 Benedikt RejsekBenedikt Rejsek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16.46 4.00
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 16.6.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BeierováKarolína Beierová 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 10.59 11.00
2 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10.89 9.00
3 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.22 8.00
4 Alena GlosováAlena Glosová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 11.61 4.50
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 16.6.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.55 6.00
2 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.61 4.50
3 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.64 3.00
4 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.50
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 16.6.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie VoříškováAmélie Voříšková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.74
2 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12.90
3 Anna KuželkováAnna Kuželková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 13.32
4 Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 13.33
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (čt, 16.6.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alex Marika LněničkováAlex Marika Lněničková 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.70 1.00
2 Ema MikanováEma Mikanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.41
3 Kateřina ProkšováKateřina Prokšová 05 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 12.72
4 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.21
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (čt, 16.6.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.47 7.00
2 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 11.68 2.00
3 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.73
4 Anežka ŘezníčkováAnežka Řezníčková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.71
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Malý, Šolc, Svoboda, Votoček A - Malý, Šolc, Svoboda, Votoček TJ JilemniceTJ Jilemnice 33.96 11.00
2 A - Potoček, Dítě, Kvapil, Hepnar A - Potoček, Dítě, Kvapil, Hepnar TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 35.36 9.00
3 A - Pour, Havlíček, Hron, Zívr A - Pour, Havlíček, Hron, Zívr TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 35.98 8.00
4 A- Vlček, Bláha, Kohl, Brumlich A- Vlček, Bláha, Kohl, Brumlich SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 36.79 7.00
5 A - Ersepka, Hladík, Zahrádka, Špicar A - Ersepka, Hladík, Zahrádka, Špicar Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 37.17 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Bašková, Mertlíková, Tobišková, Svobodová A - Bašková, Mertlíková, Tobišková, Svobodová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 34.44 11.00
2 A - Kazdová, Horáková, Junková, Barcalová A - Kazdová, Horáková, Junková, Barcalová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 35.23 8.00
3 A -Jakouběová, Vinklářová, Vaňková, Šulcová A -Jakouběová, Vinklářová, Vaňková, Šulcová TJ JilemniceTJ Jilemnice 35.56 7.00
4 A - Malinová, Kadlecová, Šarounová, Řezníčková A - Malinová, Kadlecová, Šarounová, Řezníčková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 35.98 6.00
5 A - Fléglová, Truhlářová, Somerová, Křížková A - Fléglová, Truhlářová, Somerová, Křížková TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 36.39 4.00
6 A - Kábová, Shejbalová, Matějů, Jirmanová A - Kábová, Shejbalová, Matějů, Jirmanová SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 37.44 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Petruželková, Maixnerová, Jungová, Sedláčková A - Petruželková, Maixnerová, Jungová, Sedláčková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 34.95 9.00
2 A - Peterová, Bridziková, Rozehnalová, Lněničková A - Peterová, Bridziková, Rozehnalová, Lněničková TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 36.33 5.00
3 B - Buštová, Hofmanová, Zatloukalová, Buďárková B - Buštová, Hofmanová, Zatloukalová, Buďárková TJ JilemniceTJ Jilemnice 37.58 2.00
4 A -Sedláčková Anna, Dušánková Anna, Chroboková N., Rutrlová A. A -Sedláčková Anna, Dušánková Anna, Chroboková N., Rutrlová A. TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 37.70 1.00
5 B - Erlebachová A., Erlebachová L., Sedláčková, Kosařová B - Erlebachová A., Erlebachová L., Sedláčková, Kosařová TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 37.77
6 B - Voborníková, Jakubská, Hejzlarová, Patočková B - Voborníková, Jakubská, Hejzlarová, Patočková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 38.35
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C - Minaříková, Kuželková, Valentová, Křováková C - Minaříková, Kuželková, Valentová, Křováková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 37.78
2 B - Hrubá, Palo, Muchová, Peterková B - Hrubá, Palo, Muchová, Peterková Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 37.91
3 B - Nováková, Růžičková, Nahorná, Mikušová B - Nováková, Růžičková, Nahorná, Mikušová SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 38.74
4 C - Brožková, Uherková, Malichová, Hysková C - Brožková, Uherková, Malichová, Hysková TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 40.70
5 B - Hejsková, Chare, Šulcová, Coufalová B - Hejsková, Chare, Šulcová, Coufalová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 40.80
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Pavel KrausPavel Kraus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.44 11.00
2 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1.41 9.00
3 Štěpán KalinaŠtěpán Kalina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.41 8.00
4 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.38 7.00
5 Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 1.35 6.00
6 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.35 5.00
7 Jakub KuhnJakub Kuhn
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.35 4.00
8 David ŠvandaDavid Švanda
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 1.30 3.00
9 Alexander PatákAlexander Paták
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.25 2.00
Benedikt RejsekBenedikt Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 NM
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1) Kraus Pavel TJ Sokol Dvůr Králové n. L., 2) Štefko Štěpán TJ Sokol Hradec Králové, 3) Kalina Štěpán TJ Sokol Hradec Králové
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 1.39 10.00
1= Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 1.39 10.00
3 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 1.36 8.00
4 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 1.36 7.00
5 Gabriela SkalákováGabriela Skaláková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
03 1.33 6.00
6 Aneta VinklářováAneta Vinklářová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 1.33 5.00
7 Anna DušánkováAnna Dušánková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 1.33 4.00
8 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 1.30 3.00
9 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 1.30 2.00
10 Kateřina HrubáKateřina Hrubá
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 1.30 1.00
11 Tereza HorákováTereza Horáková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 1.30
12 Andrea SommerováAndrea Sommerová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 1.25
13 Ema MikanováEma Mikanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.20
14 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.20
15 Natálie ChrobokováNatálie Chroboková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 1.20
16 Patricie TruhlářováPatricie Truhlářová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 1.10
17 Barbora KábováBarbora Kábová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
03 1.10
MB Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 1.36
Linda BuštováLinda Buštová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 DNS
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců:<br>1) Cejnarová, Erbenová<br>3) Půlpánová, Prouzová
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 5.05 11.00
2 Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.47 9.00
3 Evžen MalýEvžen Malý
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 4.40 8.00
4 Jakub KuhnJakub Kuhn
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.34 7.00
5 Pavel KrausPavel Kraus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.27 6.00
6 Jan ZívrJan Zívr
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 4.13 5.00
7 Kristián HráskýKristián Hráský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.10 4.00
7 Matyáš VotočekMatyáš Votoček
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 4.10 3.00
9 Dan SalabaDan Salaba
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 4.08 2.00
10 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.98 1.00
11 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 3.97
12 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 3.80
13 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 3.80
14 Štefan Eliᚊtefan Eliáš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.80
15 Nikolas PourNikolas Pour
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 3.78
16 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.71
17 Jonáš KohlJonáš Kohl
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.67
18 David ŠvandaDavid Švanda
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 3.51
19 Alexander PatákAlexander Paták
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.40
20 Filip VlčekFilip Vlček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.32
21 Antonín MosteckýAntonín Mostecký
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 3.20
22 Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 3.18
23 Antonín ŠpačekAntonín Špaček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 3.11
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára KřížkováSára Křížková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 4.60 11.00
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.40 9.00
3 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
03 4.39 8.00
4 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.38 7.00
5 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 4.30 6.00
Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 4.30 5.00
7 Lucie PaulusováLucie Paulusová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 4.19 4.00
8 Gabriela SkalákováGabriela Skaláková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
03 4.18 3.00
9 Anna DušánkováAnna Dušánková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.09 2.00
10 Vanda VávrováVanda Vávrová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 4.08 1.00
11 Eliška DoubravováEliška Doubravová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.04
12 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 3.98
13 Veronika ShejbalováVeronika Shejbalová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
03 3.96
14 Anna JunkováAnna Junková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 3.94
15 Eva DušánkováEva Dušánková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 3.77
16 Gabriela MenouškováGabriela Menoušková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.75
17 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.73
18 Barbora MalinováBarbora Malinová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.70
19 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.69
20 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.65
21 Rozálie ŠulcováRozálie Šulcová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 3.58
22 Barbora MikušováBarbora Mikušová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
03 3.53
23 Marie VoborníkováMarie Voborníková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 3.50
24 Barbora HyskováBarbora Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 3.42
25 Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 3.40
26 Bára MuchováBára Muchová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 3.34
27 Lucie ErlebachováLucie Erlebachová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 3.25
28 Nikola UherkováNikola Uherková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 3.22
29 Kristýna VyskočilováKristýna Vyskočilová
SK DobruškaSK Dobruška
04 3.19
30 Klára BělobrádkováKlára Bělobrádková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 2.87
Dorota ZelinkováDorota Zelinková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 NM
Celkem 31 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 12.79 11.00
2 Eliška BarcalováEliška Barcalová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 11.21 9.00
3 Eliška PlašilováEliška Plašilová
SK DobruškaSK Dobruška
03 11.01 8.00
4 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 09.30 7.00
5 Vanda VávrováVanda Vávrová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 09.16 6.00
6 Lucie HoráčkováLucie Horáčková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 09.07 5.00
7 Klára NovákováKlára Nováková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
03 08.70 4.00
8 Michaela KřovákováMichaela Křováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 08.56 3.00
9 Dominika SvobodováDominika Svobodová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 08.24 2.00
10 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 08.18 1.00
11 Lucie ČápováLucie Čápová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 07.71
12 Lenka MalichováLenka Malichová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 07.63
13 Alena GlosováAlena Glosová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 07.12
14 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
03 06.84
15 Klára BělobrádkováKlára Bělobrádková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 06.49
16 Kateřina ProkšováKateřina Prokšová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
05 06.36
17 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 06.24
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek MalichMarek Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 10.64 11.00
2 Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 08.97 9.00
3 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 08.26 8.00
4 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 07.86 7.00
5 Jakub ChaloupskýJakub Chaloupský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 07.45 6.00
6 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 07.10 5.00
7 Jindřich HanušJindřich Hanuš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 06.85 4.00
8 David ŠvandaDavid Švanda
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 06.42 3.00
9 Jan ŘehůřekJan Řehůřek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 05.86 2.00
Antonín ŠpačekAntonín Špaček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 05.86 1.00
11 Alexander PatákAlexander Paták
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 05.40
12 Matouš HojnýMatouš Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 05.38
13 Jaroslav TučekJaroslav Tuček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 05.24
14 Petr ČápPetr Čáp
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 05.17
15 Attila SzabóAttila Szabó
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 04.17
16 Petr MatoušekPetr Matoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 04.02
Celkem 16 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KuhnJakub Kuhn
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 61.12 11.00
2 Jakub ChaloupskýJakub Chaloupský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 53.54 9.00
3 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 51.99 8.00
4 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 50.95 7.00
5 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 50.92 6.00
6 Attila SzabóAttila Szabó
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 50.39 5.00
7 Jakub ŠolcJakub Šolc
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 48.52 4.00
8 Marek MalichMarek Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 47.54 3.00
9 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 46.38 2.00
10 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 46.14 1.00
11 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
04 45.55
12 Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 45.46
13 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 42.46
14 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 41.02
15 Jonáš MelicharJonáš Melichar
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
04 40.79
16 Antonín HronAntonín Hron
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 40.47
17 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 39.78
18 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 39.52
19 Aleš KábrtAleš Kábrt
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
05 39.35
20 Matyáš IzákMatyáš Izák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 38.78
21 Kristián HráskýKristián Hráský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 36.62
22 Petr ČápPetr Čáp
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 33.74
23 Jan ZívrJan Zívr
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 33.58
24 Jan ŘehůřekJan Řehůřek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 32.83
25 Jaroslav TučekJaroslav Tuček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 31.44
26 Lukáš FilandrLukáš Filandr
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 31.00
27 Petr MatoušekPetr Matoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 25.77
28 Jindřich HanušJindřich Hanuš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 24.34
29 Jaroslav KortanJaroslav Kortan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 21.16
30 Pavel KrausPavel Kraus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04
MB Antonín MalichAntonín Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 34.24
Celkem 31 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 52.65 11.00
2 Eliška DoubravováEliška Doubravová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 46.40 9.00
3 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 44.25 8.00
4 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 43.50 7.00
5 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 42.81 6.00
6 Lucie PaulusováLucie Paulusová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 42.50 5.00
7 Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 42.39 4.00
8 Vanda VávrováVanda Vávrová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 41.68 3.00
9 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 38.98 2.00
10 Alena GlosováAlena Glosová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 38.14 1.00
11 Klára NovákováKlára Nováková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
03 37.02
12 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 36.72
13 Barbora HyskováBarbora Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 36.18
14 Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 35.48
15 Anna KuželkováAnna Kuželková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 35.17
16 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 34.42
17 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
03 33.13
18 Barbora ZelenáBarbora Zelená
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 32.19
19 Kateřina ProkšováKateřina Prokšová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
05 31.84
20 Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 31.47
21 Barbora MikušováBarbora Mikušová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
03 30.34
22 Julie MatulováJulie Matulová
SK DobruškaSK Dobruška
04 29.79
23 Eliška Eva ChareEliška Eva Chare
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 29.51
24 Lenka MalichováLenka Malichová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 28.42
25 Michaela HolečkováMichaela Holečková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
03 28.04
26 Eliška PeterkováEliška Peterková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 25.03
27 Veronika KazdováVeronika Kazdová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 24.92
28 Katka ValentováKatka Valentová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 24.48
29 Kristýna VyskočilováKristýna Vyskočilová
SK DobruškaSK Dobruška
04 24.26
30 Eliška MinaříkováEliška Minaříková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 23.35
Celkem 30 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 164.00
2 JILEM JILEM TJ JilemniceTJ Jilemnice 089.00
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 079.00
4 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 038.00
5 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 038.00
6 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 037.00
7 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 029.00
8 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 008.00
Poznámky:
Hlavní body: 1. HKRAL 8, 2. JILEM 7, 3. SODKR 6, 4. DVKRA 5, 5. TRUTN 4, 6. DCOST 3, 7. JRAOM 2, 8. NMMET 1
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23
2 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 20
3 JILEM JILEM TJ JilemniceTJ Jilemnice 16
4 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 14
5 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09
6 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08
7 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 06
8 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 04
Poznámky:
Pomocné body: 1. HKRAL 482, 2. SODKR 263, 3. JILEM 247, 4. TRUTN 189, 5. DVKRA 77, 6. DCOST 84, 7. JAROM 66, 8. NMMET 36
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JILEM JILEM TJ JilemniceTJ Jilemnice 104.00
2 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 103.50
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 069.50
4 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 052.50
5 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 044.50
6 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 035.00
7 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 029.00
8 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 025.50
9 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 023.50
10 PLHOV PLHOV SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 009.00
11 DOBRU DOBRU SK DobruškaSK Dobruška 008.00
Poznámky:
Hlavní body: 1. JILEM 11, 2. JAROM 10, 3. SODKR 9, 4. HKRAL 8, 5. NMMET 7, 6. DCOST 6, 7. TRUTN 5, 8. NPAKA 4, 9. DVKRA 3, 10. PLHOV 2, 11. DOBRU 1
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JILEM JILEM TJ JilemniceTJ Jilemnice 33
2 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 30
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 26
4 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 25
5 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 20
6 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 18
7 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 14
8 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 10
9 PLHOV PLHOV SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 10
10 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09
11 DOBRU DOBRU SK DobruškaSK Dobruška 03
Poznámky:
Pomocné body: 1. JILEM 299, 2. JAROM 288, 3: SODKR 198,5, 4. HKRAL 193,5, 5. NMMET 121,50, 6. DCOST 109, 7. TRUTN 84,50, 8. NPAKA 68,50, 9. PLHOV 66, 10. DVKRA 59,5, 11. DOBRU 30
Celkem 11 závodníků