3. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců starších žáků a starších žákyň
Trutnov (18. 6. 2016)4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 18.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Svoboda, Ježek, Kloud, Klouda Svoboda, Ježek, Kloud, Klouda | TJ Sokol Hradec Králové | 29.83 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A - Krivčík, Křivský, Macourek, Drašar A - Krivčík, Křivský, Macourek, Drašar | TJ Lokomotiva Trutnov | 30.51 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | B - Lád, Droščák, Šantroch, Hradecký B - Lád, Droščák, Šantroch, Hradecký | TJ Lokomotiva Trutnov | 33.25 | 8.00 | |||||||||||||||
MB | Rýdl, Vrbata, Jirásko, Doubek Rýdl, Vrbata, Jirásko, Doubek | TJ SOKOL Nová Paka | 30.56 | ||||||||||||||||
MB | Ulrych, Schejbal, Charvát, Jindra Ulrych, Schejbal, Charvát, Jindra | TJ Dvůr Králové n/L. | 31.63 | ||||||||||||||||
Poznámky:Krajský přebor jednotlivců: 1. TJ Sokol Hradec Králové, 2. TJ Lokomotiva Trutnov "A", 3. TJ Sokol Nová Paka |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 18.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - Sedláčková, Peterová, Sádlová, Jánská A - Sedláčková, Peterová, Sádlová, Jánská | SK Nové Město nad Metují | 31.98 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Kořánová, Bělohlávková, Prouzová, Mrhová Kořánová, Bělohlávková, Prouzová, Mrhová | TJ Sokol Hradec Králové | 33.14 | 8.00 | |||||||||||||||
3 | Horáková, Kartousová, Rozínková, Srdínkocá Horáková, Kartousová, Rozínková, Srdínkocá | SK Dobruška | 33.70 | 5.00 | |||||||||||||||
4 | Beirová, Rohanová, Strnádková, Lněničková Beirová, Rohanová, Strnádková, Lněničková | TJ Lokomotiva Trutnov | 33.80 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 18.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Drápalíková, Horníková, Vokatá, Erbenová Drápalíková, Horníková, Vokatá, Erbenová | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 32.97 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | Slavíčková, Křížová, Cejnarová, Svobodová Slavíčková, Křížová, Cejnarová, Svobodová | TJ Sokol Jaroměř | 33.24 | 7.00 | |||||||||||||||
3 | Jirousková, Komedová, Blažková, Křížková Jirousková, Komedová, Blažková, Křížková | TJ Dvůr Králové n/L. | 33.58 | 6.00 | |||||||||||||||
4 | B - Breitrová, Roštlapilová, Petruželková, Čermáková B - Breitrová, Roštlapilová, Petruželková, Čermáková | SK Nové Město nad Metují | 34.11 | 3.00 | |||||||||||||||
Poznámky:Krajský přebor jednotlivců: 1. SK Nové Město n. M., 2. TJ Sokol Dvůr Králové n. L., 3. TJ Sokol Hradec Králové |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |